Jump to content

Halborn

Players
 • Content Сount

  451
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5577
 • Clan

  [QTAZ]

About Halborn

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

896 profile views
 1. So part of me wants to comment on this by saying "okay, but it''s nothing new for us over here at WoWs", but I'm glad the whole problem may get some attention on YouTube and other social media. For your judgement.
 2. Oczywiście, że strzelą i oby tego nigdy nie zrobili. Ale dopóki w programie CC funkcjonują takie osoby jak Flambass czy Flamu, dopóty wszelkie próby "moderacji" w chorym stylu obecnego w polskiej społeczności nie mają prawa bytu i budzą jedynie rozbawienie. WG toleruje i promuje swoich dwóch najcenniejszy CCków, którzy wybili się na robieniu sobie jaj ze słabych graczy i szkalowaniu ich za staty. Flambassa i Flamu, jak już wspomniałem, bardzo lubię oglądać. Bawi mnie po prostu jak nasza moderacja z CMem na czele coś plotą o szkalowaniu pewnego polskiego CC i nieatakowaniu słabszych graczy. A na Twitchu WG trzyma pod swoimi skrzydłami Flamabssa, który na każdy stream wzywa hasłem "Join the SPESHUUUUL" gdzie "speshul" jako "special" oznacza graczy specjalnej troski, a Flamu już i tak się mocno uspokoił ale dalej stat shejmuje graczy ze swojej drużyny, którzy ostro zawalili jakąś bitwę. Kasa kasą oglądalność oglądalnością i tak dalej.
 3. Przecież tajemnicą poliszynela jest fakt, że Flamu (za milczącym przyzwoleniem WG) mówi na streamie co chce, piętnuje złą grę i prezentuje zachowania, za które w takiej polskiej społeczności nadgorliwa moderacja banuje i upomina. Ot i cała prawda o tej dwulicowej kontroli treści i hipokryzji. Flamu lubię i szanuję i oglądam, no i mam też niezły ubaw kiedy na naszym polskim poletku stosuje się podwójne standardy i ustala zasady kultury, które na przykład Flamu zupełnie ignoruje i jest to całkowicie tolerowane przez WG.
 4. Halborn

  24,000 doubloons for 'premium' Puerto Rico boosters.

  Grinding scale the likes of which we have never seen before. Obviously directives that were mentioned were created with unicum players in mind. Can't imagine how the 90% of fanbase feels looking at those completion goals.
 5. Halborn

  Jaka linia niszczycieli

  Brytyjskie niszczyciele są bardzo przyzwoite, w tej chwili najnowszą linią są francuskie, które też są niczego sobie. Skieruj się na Youtube i obejrzyj parę klipów porządnych zagranicznych CC, którzy ogarniają grę i wrzucili coś z niszczarkami.
 6. Halborn

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Tutaj jest odnośnik do tematu na Reddicie, w którym znajdziecie dokładnie rozpisane tokeny i proces grindu PR dzień po dniu. KLIK Zapowiada się niezły shitstorm, bo to jest event zrobiony ewidentnie tylko pod fioletów.
 7. Halborn

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Dyrektywy ewidentnie zrobione pod fioletową część graczy. Jako koralowiec pewnie sprostam tym wymaganiom, o ile będzie mi się chciało spiąć przysłowiowe pośladki. Ale boję się o to, że znowu będzie wysyp botów, tak jak po evencie z rekrutacją. Wygląda na to, że WG odcina od contentu tych słabszych i początkujących takimi zawyżonymi progami misji, ale dobrze, że w sklepiku wszystko będzie się zgadzać. Przecież o to chodzi. Tak mi się ten temat spodobał, że chyba będę tu postował do wieczora :D
 8. Halborn

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Offtopic - WG_Lumberjack
 9. Halborn

  Krążowniki warte uwagi

  Japońskie krążki z dłuższym reloadem nauczą cię celnie strzelać i szanować każdą salwę. Mają dobry kamuflaż i są dość zwinne, co czyni z nich dobry materiał do kiteowania i częstego zrywania spota, o ile wymaga tego sytuacja. Łatwiej też podkradniesz się takim krążkiem pod wroga czy capa, dlatego wspomagaj swoje deski gdy o niego walczą.
 10. Halborn

  Na randomach nie da się grać....

  Chętnie obejrzałbym powtórkę tej bitwy, naprawdę. Dysponujesz?
 11. Halborn

  Le Fantasque

  Zepsuty Le Fantastik, phi też mi coś. Ja od roku zastanawiam się gdzie podziały się stare dobre działa Missouri.
 12. Halborn

  Polskie drzewko - rewizja

  Otóż to, o to chodzi. Widzimy dopiero otwarcie drzewka, nie ma co się gorączkować. Jeśli mój post odebrałeś jako "spinanie się", to drżę o twoją psychikę w starciu z życiem codziennym :)
 13. Halborn

  Polskie drzewko - rewizja

  Klupnyj się w głowę. Pan-Asia i Pan-Europe, to forma wydawania okrętów, która jest stosunkowo młoda i dopracowywana przez WG. Pewnie widzimy w tej chwili tyle szwedzkich desek, bo "plan wydawniczy" było najłatwiej wykonać z tą właśnie nacją. Dokumentacja itp. W tej sytuacji daję WG benefit of the doubt, bo skoro otworzyli tak szerokie drzewko obejmujące cały kontynent, to na pewno nie skończą tylko na jednej osamotnionej linii niszczycieli.
 14. 1) Gdyby coś miało się pojawić, to już chyba byłyby jakieś przecieki. Ale zobaczmy. 2) Jeśli z Puerto Rico będzie sukces, to wydaje mi się, że WG pójdzie za ciosem i w niedalekiej przyszłości wrzuci coś ponownie do stoczni. 3) Znowu brak przecieków, jeśli dobrze pamiętam, to po "konferencji" CC w Petersburgu mieliśmy ogólny plan nowych linii, który kończył się właśnie na włoskich krążkach. Teraz wiadomo jedynie o brytolach.
 15. Halborn

  Czarna Armada

  Ale Greyshark wszystko ci klarownie wyłożył. To jest misja przeznaczona dla tych, którzy mają już w porcie Simsa w wersji oryginalnej. Twój problem z tą misją jest wyimaginowany, dlatego nie oczekiwałbym żeby ktokolwiek z oficjeli się ustosunkował.
×