Jump to content

Halborn

Players
 • Content Сount

  427
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5039
 • Clan

  [QTANG]

About Halborn

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

809 profile views
 1. Halborn

  Stalingrad

  Ale dlaczego okręt z gry World of Warships miałby udawać, że nadaje się do czegoś innego, poza grą World of Warships?
 2. Halborn

  Specyfikacja Pancerników

  Z artylerią Yamato nie jest wcale tak źle. Kurfurst faktycznie jest przyzwoity ale grind do niego nie jest już tak przyjemny, jak na przykład do Montany. Brytolowi podnieśli teraz cytadelę. Jak dla mnie grinduj do Montany. Jest w czołówce DPMu T10 BB. Uniwersalna i odnajdzie się w każdej sytuacji. Przy dobrych wiatrach i dobrym skillu może rozdawać dewastujące na prawo i lewo.
 3. Halborn

  Kilka rozmyślań odnośnie gry

  Niech pierwszy rzuci kamień, kto chociaż raz nie pragnął by jego Kutuzow miał radar, tankował działkiem jak Benson C i miał wbudowane HIFE.
 4. Halborn

  Czy WoWs jest grą historyczną?

  Powyższe stwierdzenie Drwala odnosi się do World of Warships. Natomiast dzisiejszy odcinek Dev Diary wskazuje na to, że w WG w istocie funkcjonuje takie stanowisko jak "senior historical consultant". A skoro jest senior, to może być i junior i tak dalej. Dlatego, niczym tytan intelektu będący w stanie wywnioskować o istnieniu całego oceanu po zetknięciu z jedną tylko kroplą wody, podejrzewam, że w WG może działać, jawnie bądź niejawnie, jakiś mniejszy lub większy nawet dział historyczny! A na co komu taki dział, skoro WoWs nie jest grą historyczną?! Zachęcony powyższym odkryciem, pokusiłem się o szybki rzut oka w zasoby pewnego portalu biznesowo-społecznościowego. Nie byłem zbyt zaskoczony gdy znalazłem tam osoby, o brzmieniu nazwisk wprost wskazującym na pochodzenie zza Buga, które zatrudnione są obecnie na stanowisku o równie enigmatycznym wydźwięku, czyli "historical consultant at Wargaming.net" Przypadek? Nie sądzę. O ciągu dalszym śledztwa będę informować na bieżąco.
 5. Halborn

  Japoński Krążownik Yoshino X

  Przy takim opancerzeniu, takiej cytadeli i takiej manewrowości, jaką ma Yoshinio, określenie "sporo HP" jest dość względne
 6. Co?! Tylko +0,7 do przeładowania dla Henryka? Co to za symboliczny nerf? Czyli te unicumy w krążkach dalej bedo panoszyć się po polu bitwy i bedo palić wszystko co się rusza. Już się nie mogę doczekać kiedy wyjdą w końcu te zbalansowane krążki Smolensk i Colbert.
 7. Halborn

  What makes a ship OP?

  What makes a ship OP? Enough people whining about it.
 8. Halborn

  [DiNE] Dead Is Not Enough - REKRUTUJE

  Założenia dobre, życzę powodzenia i będę obserwować!
 9. Halborn

  Pancernik GEORGIA IX Premium.

  A ile tam średnio wyciągacie z pomocniczej na bitwę? Nie jest przypadkiem tak, że to liczba odpowiadająca jednej szczęśliwej salwie w zburtowany krążek? Skoro ten okręt jest tak podobny do Repki, to nie wiem czy warto się skusić, na T9 i tak zawsze gram Missouri.
×