Jump to content

CptQanuk

Players
 • Content Сount

  492
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About CptQanuk

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,549 profile views
 1. CptQanuk

  [QTANG] KUTANG KLAN

  Czuję dzikie homoseksualne żądze żeby zapodać tu jakiś rebus
 2. CptQanuk

  Czy to ja zawiniłem?

  Ja bym dodał jeszcze w puencie, że " Jeden pin*ol był cieniutki, a drugi gruby jak świnia. Może ukąszenie świni boli, lecz to rany po leszczynie goją się dłużej. "
 3. CptQanuk

  [QTANG] KUTANG KLAN

  Znaleźli ich o świcie. Leżeli wycieńczeni pod klasztorną bramą. I gdyby nie to, że na Srasz poranne mgły rozpraszają się dość szybko, to przechodzący obok farmerzy ryżu mogliby ich dostrzec, gdy było już za późno. Powiadają, że na piersi mieli wytatuowany kwiat lotosu a przez ich poszarpane lniane odzienie, można było dostrzec widocznie zarysowane mięśnie i żyły. Znać było, że to nie mogli być byle przybłędy czy menele. Ich ciała zdobiło wiele blizn, a ich pokryte kanciastymi odciskami kończyny sprawiały wrażenie topornych, kwadratowych, zupełnie jak u zaprawionych mistrzów Kutarate i Chudo. Sprawa była tak dziwna i wyjątkowa, że należało niezwłocznie skonsultować się kimś o nieprzeciętnym intelekcie i wielkiej wiedzy. A w klasztorze Kutang Klanu mieszkała przecież jedna osoba, do której farmerzy zawsze udawali się w poszukiwaniu mądrości i porady na tematy wszelakie. Wieśniacy zapukali zatem głucho do bram klasztoru i wydawać się mogło, że minęły wieki, zanim ktoś w końcu otworzył antyczne, dębowe wrota. W progu stanął odziany w zdobione szaty mędrzec ze spiczastą siwą brodą. Stary w jednej dłoni trzymał ręcznik i klapki, a u szyi na łańcuszku nosił małą, pozłacaną kierowniczkę od Ursusa. Z początku nie zwrócił w ogóle uwagi na nieprzytomnych, których farmerzy załadowali na wóz z ryżem. - Czego chcecie? - mędrzec zapytał ochrypłym głosem, po czym dodał - Czy nie wiecie, że o tej porze zazwyczaj zażywam mroźnych kąpieli w Lodowym Jeziorze? Z szarej grupki wieśniaków, wystąpił ten, co jako jedyny z wioski zdał maturę i ukłonił się. - Wielki Mistrzu, Kutang Panie, znaleźliśmy tych oto ludzi pod twoim progiem. Zdają się być mnichami, ale są w ciężkim stanie. Co czynić? Mistrz westchnął ciężko i zbliżył się do woza, długo i w milczeniu patrzył na leżących na workach z ryżem nieznajomych. Gdy kazał farmerom zanieść ich do klasztornej infirmerii, jego twarz nie sugerowała niczego, poza chłodną obojętnością. Ale później wieśniacy opowiadali sobie, przysięgając przy tym na własne matki, że w oczach Kutang Pana na krótką chwilę zalśniły łzy.
 4. CptQanuk

  Czy to ja zawiniłem?

  W celu uzyskania szybkiej odpowiedzi skonsultowałem się z magiczną kulą. PS: Wklejanie takich screenów nie mówi wszystkiego, sugeruję załączyć replay z bitwy.
 5. CptQanuk

  [QTANG] KUTANG KLAN

  Aha zapomniałem o najważniejszym. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 6. CptQanuk

  [QTANG] KUTANG KLAN

  @KaMan86 niczym przysłowiowa grudka gnoju spowodował gwałtowną kupo-lawinę. Gdzie ta niekontrolowana masa spie*dolenia wyląduje? Wie to tylko sam Qtang-Pan i przygotuje się na rozwój wydarzeń odpowiednio. Wieść niesie, że fabryki Pfizera i Moderny już przestawiają linie na produkcję mefedronu. Gwiazdy kazachskiej sceny hardbassu dopytują się o wstęp na powitalną dyskotekę. Dziewczęta ściągają majtki przez głowę a w sklepach internetowych zapasy kostiumów furry wyczerpują się w zastraszającym tempie. Akcje Polmosu kreślą nowe szczyty a świat z nadzieją patrzy w przyszłość, albowiem pewni finaliści Kangura po przebudzaniu się półnagim na parkingu odzyskali rozum i zawiną do macierzystego portu. Ciąg dalszy nastąpi.
 7. Kto tym będzie grał? W tym momencie to już jest lekka przeginka, po co taką linię w ogóle wypuszczać?
 8. Kiedy ludzie zaczną w końcu głosować portfelami?
 9. Chłopie ale powiedz tak zwyczajnie po ludzku - nie wstyd ci tego bronić? Nie dość, że wokół ciężkie czasy, ludzie tracą robotę i utrzymanie, sprawy polityczne też już sięgają zenitu, bo ładunek kłamstw i manipulacji jakimi obywatele są zarzucani jest przytłaczający. I twoje wybielanie tych "mechanizmów niespodzianki" jest piękną wisienką na torcie.
 10. CptQanuk

  Okrętowa FPL I 2020/2021

  Liga założona, zapraszam wszystkich maniaków https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/smajbf
 11. CptQanuk

  Okrętowa FPL I 2020/2021

  -Rezerwacja-
 12. CptQanuk

  Okrętowa FPL I 2020/2021

  Fantasy Premier League - miłośnikom angielskiej piłki i Jej Wysokości zapewne nie muszę tłumaczyć o co chodzi. Dla pozostałych - zakładasz konto, wybierasz swoją drużynę typując, który piłkarz ma największy potencjał i zbierasz (bądź nie) punkty w trakcie każdej kolejki. Powstał pomysł, żeby założyć ligę dla nas, graczy World of Warships. Są jacyś chętni? Wpisujcie się jeśli jesteście zainteresowani, jutro ogarnę temat i dam linka do ligi EDIT: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/smajbf dołączajcie przez linka i gramy, punkty liczymy od następnej kolejki - więc zostało wam jeszcze trochę czasu na złożenie drużyn! Powodzenia
 13. CptQanuk

  [QTAZ] questionable tactics & average skillz

  Pojawił się nowy punkt w wymaganiach odnośnie rekrutacji. 7. Od potencjalnych rekrutów oczekujemy opłaconego WinRARa przynajmniej na poziomie trzecim.
 14. CptQanuk

  [QTAZ] questionable tactics & average skillz

  Bump! Z życia znamienitego klanu QTAZ mamy nadzwyczajną wiadomość. Rozbudowa portu została chwilowo wstrzymana z powodu tajemniczej eksplozji białego proszku składowanego przez Baxa w jednym z magazynów Poniższe zdjęcie wykonane metodą rekonesansu pozazmysłowego przedstawia bieżącą sytuację w naszym porcie, na zdjęciu widać zdewastowany budynek Qtadmiralicji. Istnieją podejrzenia, iż nadzwyczajny stopień zniszczeń był wynikiem podłożenia dodatkowych ładunków ze skradzionego Czeczenom uranu przez nieprzychylne nam stronnictwa. Na szczęście nasze zasoby stali, ropy oraz komory kriogeniczne, w których przechowujemy szczególnie uzdolnionych graczy, pozostały nietknięte. W celu wyjaśnienia całego zajścia ściągnęliśmy zza oceanu najlepszych detektywów, którzy pracowali między innymi przy wyjaśnianiu ataków 9/11. Prosimy wszelkich przyjaciół klanu oraz ludzi dobrej woli o wpłacanie darowizn na klanowe konto w postaci kóz, ministrantów i rzadkich alkoholi. Planujemy ponowne otwarcie nowego portu na tegoroczne obchody Barbórkowe. W chwili obecnej poszukujemy rekrutów do naszych multigejmingowych dywizji: - EVE Online, - Fall Guys, - Among Us, - Call of Duty: Warzone.
 15. Mam na Steamie i uruchomiłem chyba raz. Dopóki nie pojawią się tam na planetach/stacjach bary a'la Freelancer z muzyką i NPCami, dopóty nie zagram.
×