Jump to content

Tanaka_15

Beta Tester
 • Content count

  665
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8606
 • Clan

  [BFS]

About Tanaka_15

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

376 profile views
 1. Okręty podwodne - dywagacje na kolacje

  Tak bo mamy problem z brakiem BBekow na teraz a nie w sumie to nie mamy...
 2. Dyskusja o reworku CV

  Dla mnie to narazie wyglada tragicznie pod kazdym wzglem ale coz WG itak to zrobi. Z jednej strony te ataki zdaja sie nie zadawac istotnych obrazen ale takie ciagle naloty przez jakis czas beda niesamowicie upierdliwe i irytujace.
 3. hmm i ze jak beda 4 to cos sie zmieni? Jedyny sensowny cap to obnizenie ilosci bbeków w meczu..
 4. Czyli co standardowy MM bedzie teraz wygladał 4 dd, 5 bb, pewnie 1 CV po reworku i reszta to krązki? troche nie rozumiem po co ta zmiana ma niby byc
 5. Penetracje w DD

  Ależ ja postuluje tryb jutlandzki od jakiegoś roku.. Serio WG zrób tryb bitew dla samych BB sądze że WSZYSTKIM to by się podobało..
 6. Penetracje w DD

  Hmmm, racja :) W realnej bitwie jest inaczej inna sprawa ze proste dodanie CAPa który musisz utrzymać i już tak wesolo nie będzie. Ale niestety nie, z tej prostej przyczyny ze czas zeby sie w to zabawić mam najwczesniej za 2 tyg niestety.
 7. Penetracje w DD

  czy ja wiem. Zwlaszcza jak dedek zjebie i wystrzeli i to go rozwalisz. To jest wlasnie dziwne, imho pancernik ma w takim starciu jednak lekka przewage.
 8. No była by fajna premka ciekawe czy WG ma jakies plany w tym kierunku (moze za free xp? .... )
 9. Penetracje w DD

  Nie rozwiazanie jest bardzo proste. Wprowadźmy limitowaną ilość użycia R na pancernikach jak eksperymetntowało WG z Rewolujcą i będzie mniej BBeków reszta klas będzie miała łatwiej. Tylko to się nie stanie.
 10. Penetracje w DD

  Troche bez sensu ten temat. Naprawa peneteracji AP w ddki byłby nerfem BBeków. Jaki kolwiek nerf BB jest niemożliwy i jest sprzeczny z logiką rozwoju gry, którą jak wiadomo jest BUFF bb. Wiec, nie ten bład nie zostanie naprawiony bo nie jest błędem. Za to możemy zaproponować nerf torped względnie dalszy nerf dymu jeśli ktoś jest zainteresowany :D
 11. Dyskusja o reworku CV

  Oby tylko tego nie rozwiazali obniżając cooldown "R" bbeczków...
 12. Dyskusja o reworku CV

  Hmm jako gracz grajacy głownie RN CL powiem Ci tak, maja się dużo gorzej i nie da się grać nimi agresywnie na tierach 8 ++. A że gracze nie korzystają/ nie umieją korzystać z RL nie zmienia faktu jak bardzo ta umiejętnosc jest zepsuta. Ogoólnie obstaje przy swoim do wprowadznia do gry RN CL, każdy patch ogniża jakośc gry.
 13. Dyskusja o reworku CV

  A jeśli ten ogólny kierunek zmian jest słaby. Juz teraz widać ze jest słaby? Troche jak z RDF i nowa perkownica widac było ze jest zła, potem okazło sie ze jest zła i dalej ejst do dupy. Tak samo bylo z nerfem dymu itd. Gra ewolułuje w zła stronę i ten "ogólny kierunek" jest kolejnym kamyczkiem..
 14. Dyskusja o reworku CV

  I to jest jasny kierunek jeszcze od wprowadzenia nowej perkownicy... coż jakiś czas pogram a potem przestane i tyle.
 15. Dyskusja o reworku CV

  Ogólnie wyglada to mega słabo. Dobrze, ze itak nie gram CV ale serio kolejna duża zamiana i kolejna w złym kierunku.
×