Jump to content

Tanaka_15

Beta Tester
 • Content Сount

  723
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9725
 • Clan

  [BFS]

About Tanaka_15

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

445 profile views
 1. Tanaka_15

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  Swoja droga zastanawiajcy jest ten fetysz czasu oczekiwania na bitwe. Jak w kolejce jest 60++ BBekw to tez czas oczekiwania idzie do 20s i jakos liczba bbekow nie spada.
 2. Tanaka_15

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Dobra ale tak z ciekawości bo sam na Perth IFHE mam i sobie chwalę, uważacie ze to jednak zmarnowane pkt?
 3. Tanaka_15

  Na randomach nie da się grać....

  hmm jak masz przegrac to nie wygrasz
 4. Troche się nie zgadzam, trzeba poczekać aż będziemy wiedzeć jak bardzo nowe CV rozwalają balans i gre bo na ten moment to mimo wszytko ciężko stwierdzić.
 5. Tanaka_15

  To są jakieś jaja ze strony WG ?

  Ograniczenia i limity nie interesują ich! :D
 6. Tanaka_15

  Musashi czy Jean Bart

  hmm salem jego mega heal naprawde robi robote..
 7. Tanaka_15

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  20 małych, 0 okretów glownie szmaty i camo. Ok 6 wielkich konterów - nic. Dwa darmowe - nic 5 srednich - 4x nic i okret !! Krasny Krym. I love WG so much
 8. Tanaka_15

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  20 małych, 0 okretów glownie szmaty i camo.
 9. Tanaka_15

  BB vs. DDki po zmianach

 10. Tanaka_15

  Na randomach nie da się grać....

  No i spoko na T8 sa fajniejsze okrety ja sie zastanawiam tylko czy w takim razie t6 to nie jest nowe t5 ale pewnie okaze sie w praniu.
 11. Tanaka_15

  Na randomach nie da się grać....

  No ciekawe jak to wplynie na wszystkie Tiery. Ale dla mnie zmiana im plus na t8 jest sporo naprawde fajnych historycznych okretów.
 12. Ziom 880 meczy i WR na poziomie 60% to zasluga teamu? Tak? w prawie 1000 meczach team mnie carował? Wow to jednak MM mnie kocha. Ale genralnie tak to co czyni RN CL potega tofakt ze słuza dowalki o capy i dla tego amm wysoki WR zajmuje Capy i elminuje DDeki bo po to sa te krazki .. Ale racja graczem jestem przecietnym i nigdy nie twiedzilem ze jest inaczej. Poprostu mega mnie zdziwila Twoja ocena Peace.
 13. No ok po to mam staty publiczne zebys se je mogl podejrzeć. Ale stary mino nie gram bo sie aktulanie nie da. Na fiji mamy 880 meczy i 60% WR solo, serio to jest okret na którym jestem najlepszy. Na edinie (t8) 59% WR? (znowu solo nie gram w dywizjonach nigdy). POwiedz mi czemu uwazasz ze akurat na tych okretach jestem słaby? Lender toczasy zamierzchłe. Sprawdz staty z Pertha bo nim gram duzo... Jeden z bardziej nietrafionych pojazdow ever imho :)
 14. hmmm mam 60% WR na brytolach da się gorzej grać raczej... ale ten wpis był zartem :) Szkoda ze akurat nim sie przejoleś :)
 15. tak. Kazdy BBek potrzebuje nerfa. (albo zrobci mi na boga tryb gry bez bbeków :D)
×