Jump to content

Tanaka_15

Beta Tester
 • Content count

  509
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7299

About Tanaka_15

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

231 profile views
 1. Czyli Fiji jako najlepszy t7 pozostaje spokojnie nie zagrożony
 2. Losowania misji na francuskie pancerniki

  t5 i t6 z kompletu skrzynek (t6 z ostaniej :) ) takze jesli chodzi o t8 to by bylo na tyle.
 3. Eh i znów weekend...

  Nie no cos tam sie da :)
 4. Year preview 2018

  She is slow, slugish dont turn and has one torps. Maby it is good against dds, bu total crap against bbs, CA and CV
 5. Hmm teoretycznie nie moze być wicej niz 5 bb w jednym meczu. Spojrz sobie na kolejki masz 150 bb 5 ca i kilkanascie dd, stad ta obserwacja.
 6. Year preview 2018

  Cos Aki is total crap, and secund branch of j dds is just bad disgine.
 7. Był przez lata. Teraz nie ma bo BB sa tak bardzo OP że CA/CL stracił rację bytu, CV przestały występować a DD stały się zwierzyną łowną.
 8. W sumie może lepiej nie dawac im takich pomysłów.
 9. moge zrobić przelew i bedzie nerf BB? podajcie numer konta!!
 10. Cheaterstwo

  Tylko strzelam sam nie jestem pewien.
 11. Cheaterstwo

  A to czasem nie jest ten moment ze świecisz ze gość do Ciebie celuje, i potem na chwile cyfra osób celujących spada o jeden i zaraz wraca do poprzedniej (w tym momencie przełącza się z torped na działa)? Bo wydało mi się, że po tym da się wyczuć dokładny moment odpalenia torped?
 12. Are there chances to decrease survivability for (hightier) broadside BB’s?No plans for it. Yamato & Montana eat the same amounts of citadels than other high-tier BB’s. Prior to the change, they ate more, which meant that it resulted in a stale gameplay with players being reluctant to even turn their ship, thus bowtanking from beginning to start. GK needs that tankyness, since it is a ship that requires you to get up-close. Conqueror will remain the same as well, because it would be too fragile otherwise. It needed nerfing, so they adressed the heal. Montana is now the best T10 BB, but not by much. Takze tak. W sumie nie ma sie nawet czemu dziwic :) BBS are fine, blance is ok :)
 13. Cheaterstwo

  Ja jedynie zauwazylem ze narod sie zrobil duzo lepszy w szczelaniu do mino w dymie ;/ Ale pewnie sie przywyczaili poprostu.
 14. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  Ale co było by złego w normalnej szansie na ogień Worcestera? Ogień przecież i tak nie zagraża BBekom a serio ta gra potrzebuje natychmiast jakieś kontry na Pancerniki albo po prostu populacja krążowników zniknie. Rozdzielone cytadele były by super albo zmniejszenie obrażeń od trafienia w cytadele do 1/3 tego co jest teraz (takie luźne pomysły pewnie koniec końców WG nie zrobi nic i dostaniemy kolejna linię badziewia w stylu Franc CA)...
 15. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  Hmmm nie każe im mieć dymu ale musza mieć lepszą przeżywalność, nie wiem nerf BBs czy coś. Wiesz puszczanie dymku i dawnie dyla w RN CL jest cokolwiek bardzo trudne (po idiotycznym i niepotrzebnym nerfie dymu) osobiście serio nie wiem co powinny mieć hamerykańce, ale coś mieć muszą może dajmy im brak cytadel? Albo ekstra małe podzielone cytadele w stylu starego Clevlanda? Nie wiem :)
×