Tanaka_15

Beta Tester
 • Content count

  415
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6675

About Tanaka_15

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile Tanaka_15

Recent Profile Visitors

161 profile views
 1. Mi się wydaje ze Powercreep wśród BB jest tak silny, że teraz Scharn jest po prostu cienki. Na tym Tierze jest KGV który jest totalnie lepszy od każdego BB t7 i pewnie częsci T8. Ogólnie powercreep w tej grze jest aż przezabawny, totalnie op okręty potrzebują buffów rok po wydaniu..
 2. Ad.2) Jaki syf wokół Scharnhorsta i Gneisenau? Mnie tam Gneisem się fajnie bawiło. Zamiast historycznej konfiguracji Genis która swoja droga byłaby całkiem ciekawa dostajemy nigdy nie skończony projekt tylko po to, żeby Scharn sie sprzedał (fakt sam kupiłem;] ).
 3. 3 "super " moduł na naprawkę z rzędu z SK. Czuje się jakby WG mowilo mi ze mam w to niegrac.
 4. Hmm mnie to raczej nie spotyka. Ale wiesz przykładowy łobuz rozwalił by mojego mino używając pontonu.. Wiec skill tez cos tam ma do rzeczy sam moge podać pare przykładów meczy na Martelu czy nawet na NO gdzie miałem po 4 fragi i dalej uwazam ze mam 0 wpływ na bitwę w tych okrętach.
 5. Umbra to trochę nie tak imho. Są krążki które świetnie się nadają do polowania na DD to są okręty RN (i tu zawsze bierzesz sonar + dym ). Ok radzą sobie okręty z działami 155 mm (tylko zanim któryś z 5 bbeków Cie wysadzi w powietrze musisz zdarzyć dorwać niszczarkę). Problemem są okręty z działami 203 mm które są bezużyteczne. Nie masz ROF do walki z dd i prędzej czy później któryś BB wysadzi Cie w powietrze. Tutaj pozostaje strzelanie z HE max zasięgu do BB i tyle. Wiec Greeyshark ma racje tylko on mówi o przykładowym Fiji który dopiero dostanie jeśli DW Torpedo będą na niego działać...
 6. Przeciwwagą pewnie ma być fakt, że nie wszystkie cele są wrażliwe. I to kupuje, każda forma nerfu BB jest dobra i właściwa, jedynie co mnie martwi to fakt że Ciężkie krążowniki już teraz ledwo zipią a moim zdaniem te torpedy mogą być dla nich większym zagrożeniem niż dla BB. Stąd fajnie by było jakby WG wyjaśniło łaskawie jak w odniesieniu do nie BB ma to działać.
 7. Na szybko, Ruska linia do Donskoia? (bo Donskoi to musi chyba już zbierać te torpedy). Japończycy powyżej Aoby też powinni? Co z Fiji, Edinem, Neptunem i Mino? Francuzi od Algierii powinni zbierać, USA od Clevlenda? (T6 nie po splicie), Niemcy od Hippera? Ogólnie Okręty z działami 203 mm ++ mają przejebane jak w czołgu (jakby do teraz taki NO miał łatwo). Duże CL chyba też ;/
 8. Hmm a można by po prostu dać selekcje rodzaju bomb/torped tak jak robisz z rodzajami amunicji...
 9. Hmm no ja też zakładam ze CL ale nie wszystkie tylko fajnie było by jak jednak to dookreślić. (dla moich miłość z RN CL (pozdro Greyshark) to jest mega istotne ).
 10. Zmieniając temat cytat ze strony: Nowa gałąź niszczycieli wprowadzi nowe i wyjątkowe torpedy głębinowe, które płyną na większych głębokościach i zadają więcej obrażeń okrętom głównym niż zwykłe torpedy. Mają za to jeden minus... mogą przepłynąć pod okrętami o niższym zanurzeniu (głębokość zanurzenia stępki pod powierzchnią wody). Jeżeli więc walczycie przeciwko niszczycielom lub krążownikom o niższym zanurzeniu, dobrze zastanówcie się przed wystrzeleniem swoich torped głębinowych. I mam teraz pytanie, które to są krążowniki o niższym zanurzeniu?
 11. w sumie proste rozwiązanie problemu CA. Zamiast Ca dajemy BB 2 tiery niższe i wszytko się z nowu spina :) I styl gry też będzie podobny więc gracze szybciej wszystko ogarną. DD sie wywali jak CV i po krzyku Balans przywrócony ;)
 12. Nowy level brzydoty okrętu. Multipla Wowsa :)
 13. jeśli dobrze kumam (niech ktoś mnie poprawi) to założenie Worcestera i mino projektowo były bardzo zbliżone. Powinien mieć bardzo podobne działa do Mino (ultra szybkie przeładownie i 152 mm to prawie te same działa).
 14. Cruser problem is not MM it is BB overpower and overpopulation. Unitl WG can fix BBs we will get BBs vs DDs games. And i dont belive wg will even try to fix bbs.
 15. W koncu przesowają w górę Clevlanda i w dół pense i NO. Wygląda wypaśnie dość. chociaż Helena może być nowym królem t7 poprawdzie.