Jump to content

Tanaka_15

Beta Tester
 • Content Сount

  712
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9218
 • Clan

  [BFS]

About Tanaka_15

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

410 profile views
 1. Ziom 880 meczy i WR na poziomie 60% to zasluga teamu? Tak? w prawie 1000 meczach team mnie carował? Wow to jednak MM mnie kocha. Ale genralnie tak to co czyni RN CL potega tofakt ze słuza dowalki o capy i dla tego amm wysoki WR zajmuje Capy i elminuje DDeki bo po to sa te krazki .. Ale racja graczem jestem przecietnym i nigdy nie twiedzilem ze jest inaczej. Poprostu mega mnie zdziwila Twoja ocena Peace.
 2. No ok po to mam staty publiczne zebys se je mogl podejrzeć. Ale stary mino nie gram bo sie aktulanie nie da. Na fiji mamy 880 meczy i 60% WR solo, serio to jest okret na którym jestem najlepszy. Na edinie (t8) 59% WR? (znowu solo nie gram w dywizjonach nigdy). POwiedz mi czemu uwazasz ze akurat na tych okretach jestem słaby? Lender toczasy zamierzchłe. Sprawdz staty z Pertha bo nim gram duzo... Jeden z bardziej nietrafionych pojazdow ever imho :)
 3. hmmm mam 60% WR na brytolach da się gorzej grać raczej... ale ten wpis był zartem :) Szkoda ze akurat nim sie przejoleś :)
 4. tak. Kazdy BBek potrzebuje nerfa. (albo zrobci mi na boga tryb gry bez bbeków :D)
 5. I bardzo dobrze, Conqeror potrzebuje nerfa. Zreszta CAmo dla BBekow to taki fajny zysk ktory jest spoko ale jak wszyskie beda sie swiecic caly czas to jakos bardzo ich nie zaboli.
 6. Wiesz z punktu wiedznia krazka IEHE nie ma znaczenia jak strzelam do niszczarki i do wiekszosci krazownikow ma znaczenie jak strzelam do BBekow dla tego ta zmiana jest dziwna i mi sie nie podoba. Ze CE to buff dla niszczarek wiem, poprostu nie kumamam czemu tez nerf dla CA. Serio uwazam ze jakikolwiek buff bebekow w tym momencie to zbrodnia dla godnosci ludzkosci. :)
 7. Hmmm, ogoólnie co do IFHE, to jest raczej kwestia tego czy według nich autentycznie 155 mm działa krążków są op w tej formie w jakiej sa teraz jak tak to serio nie mam pytań i gram pancernikami bo to słuszna klasa jak nie, to ciekawe jak chcą to obejść nie nierfiąc tych dział. Pozyjem zobaczym. Dla mnie wystarczył by Buff krążków z działami 203 mm. Skili obowiązkowych jest kilka i to jest kolejna kwestia faktu ze drzewko po reworku skilli jakis czas temu jest beznadziejne. Ale cóż wg musiało coś zmienić to zmienili. Co do CE to zupełnie sie nie zgadzam bo dla mnie to niepotrzebny nerf znowu krążków (serio 100 m wykrycia na Edinie ma znaczenie i to jest nerf, zupełnie nie wiem czemu w ten sposób tzreba pomagać niszczycieliom które owszem pomocy potrzebują ale nie kosztem krążwoników.). Tak czy inaczej zobaczmy. Inna sprawa, że jestem fanem faceta który napisał ze z wszytkich pancerników buffa do celności potrzebuje... MONTANA... :D
 8. I masz 100% racji ale to nie jest problem ze CL sa za silne tylko ze CA (czy CH, sorry Greyshark nie wiem jaka jest klasyfikacja) są za słabe i potrzebują Buffa. Tyle i aż tyle. To, że WG strzeliło sobie w stopę wypuszczając HAragumo to osobna kwestia i raczej tam trzeba poprostu sam okręt zmienic a nie całą mechanikę. tak czy inaczej zobaczmy co zrobią.
 9. Pozyjem zobaczymy. Moze dac wzsystkim CL pociski ap z RN CL? Na bank nie moga znowu znerfic krazkow bo juz serio nie bedzie sie dalo grac.
 10. CAa wala z za gorki bo jesli sie pokaza to licznik pokazuje 5-12 okretow strzelajacych do Ciebie. Kazda zmiana global spota to ogromny buff dla nie bebeków i wspaniały pomysł :)
 11. Wiec poprawmy realod pocisków 203 mm, 15s przeladowania na krazku t8 to idiotyzm. Samo IFHE jest spoko bo pozwala walczyc z pancenikami lrzejszym jednostka taka Helna bez IFHE nie ma racji bytu.
 12. Wzasadzie wszystko ok po za IFHE, oby nie chcieli nerfić samego IFHE tylko zrobili buff CA z 203 mm
 13. Tanaka_15

  100 Rocznica Niepodległości

  Ah ta wyjątkowość dla Litwinów Litwa nie jest każdym a dla Samoańczyków Samoa ale nie czas i miejsce, imho bez sensu pewnie będzie można wygrać rocznicowy kamuflarz dla Błyskawicy i tyle.
 14. Tanaka_15

  100 Rocznica Niepodległości

  Zakładam, że jakby WG miało dawać specjalne akcje z okazji każdego święta niepodległości każdego kraju to nie mieli by za bardzo kiedy balansować gry.....
 15. Tanaka_15

  Server down transfering you.. Server down again for repair..

  working for me
×