Jump to content

Ter_ion

Players
 • Content count

  3,094
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9900
 • Clan

  [LOBUZ]

About Ter_ion

 • Rank
  Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,097 profile views
 1. Nasze osiągnięcia

  Monarch w roli głównej. Na początku leniwa bitwa, która urozmaicił solo pojedynek z HIndenburgiem mającym podobną ilość HP jak ja (50k), który wygrałem. Na 4 czy tam 5 min przed końcem zostałem sam na 5, przy czym mieliśmy sporą przewagę pkt. Trza było coś ubić przy okazji przeżyć. No to pojedynek z Alzacją - jak się okazało oboje po 28k i 1 regeneracja. Jakoś RNG mnie bardziej lubiło i spadł więc takie zakończenie.
 2. mrrrr CV IX za freeexpa - gimmie more !!!! W sumie dobrze, że mam jakieś 100-150 tytułów na górce wstydu, bo jestem zabezpieczony na dłuższe wakacje od WoWs.
 3. Zaś BBeczek Ciekawe czy dożyje jakiegoś interesującego DD lub CA/CL za free expa. Jak tak dalej pójdzie to z nudów zrobię sobie od ręki Hakuryu i MIdwaya i zacznę nimi grać na X
 4. Dublony - co jest z cenami?

  Podsumowanie dzisiejszego dnia: 1. Naprawdę zacny temat do kawy - szanuję. 2. Zostałem wrzucony do 1 worka z rekinem (trochę smuteczek, ale przeboleję). 3. Dowiedziałem się, że jako klan mamy jakieś bonusy (super bo znaczy, że czekają na mnie jakieś uber prezenty) 4. Zostałem okrzyknięty fanbojem WG (Serb oddawaj moje 100 milionów) 5. Pomimo faktu, że mnie ignoruje, rekin "zacoolował" mój post, co daje mi ciekawe możliwości a) mogę zamknąć się w sobie, bo nastały dziwne czasy b) uznać, że skończyłem na hardzie grę "forum WoWs" c) zmienić treść posta np. na wywód jakie to CV nie są OP i mieć to przyklepane przez rekina No i Boli? Ma boleć
 5. Dublony - co jest z cenami?

  Podejmę ostatnią próbę ... 1. Jest oferowany towar za cenę ustaloną przez producenta (cena załóżmy jest wysoka dla populacji danego regionu) 2. Pomimo utrzymania wysokiej ceny za towar (dodajmy nie pierwszej potrzeby, w zasadzie całkowicie zbędny) w skali globalnej, w skali lokalnej zapodana jest obniżka. Janusze i Grażyny mogą kupić owy towar taniej. 3. Okazuje się, że część lokalnych klientów ma większe obniżki. Janusze i Grażyny ruszajo na barykady (niby majo obniżkę ceny, ale inni majo taniej). OSZUKUJO!!!! SKANDAL, JAK ŻYĆ !!! Widzisz śmieszy mnie to bo większym problemem jest np fakt, że kupiłem mieszkanie za pewną kwotę. Jednak jakbym kupował podobne mieszkanie z 7 lat prędzej to kwota za moje mieszkanie starczyłaby na 3 podobne. Patrz jakoś muszę z tym żyć, a mówimy o kwocie nieco wyższej niż jakieś 200 PLN za zbędne cebuliony. Część ludzi z bliżej nieokreślonego powodu ma taniej, Janusze zamiast skorzystać z okazji, o ile chcieli kupić towar (choćby 15% zniżki to nadal zniżka i starczy na harnasia) - nie masz pojęcia jakie to jest zabawne. Normalnie dzieci w piaskownicy tupiące ze złości bo ich świat się kończy, kolega ma większą zabawkę. Masz ofertę firmy, chcesz towar to prosta decyzja bierzesz lub nie. Samo WG swoje zarobiło i zarobi.
 6. Dublony - co jest z cenami?

  To ty chłopczyku nie nic nie kumasz. Pisałem o tym kilka stron temu, wcześniej i później pisali inni. Jednak od kilku stron uskuteczniasz ból dupy i nic nie dociera. Polecam maść, a jak ból ustanie to może chłodna analiza tego co zostało napisane. Ojoj WG zrobiło jakiś dziwny dla klienta ruch - no niespotykane Bronek nie wygłupiaj się ...
 7. Dublony - co jest z cenami?

  Moim ojcem hmm ciekawe, że 60 latek ma taki ból dupy o kilka PLN w natarciu
 8. Dublony - co jest z cenami?

  Oooooo tak, ja jestem klakierem WG Dajesz jeszcze dzieciaczku
 9. Dublony - co jest z cenami?

  No tak somsiad ma lepiej *dostał lepsze promo) to zostałeś zrobiony w .... Częstuj się
 10. Dublony - co jest z cenami?

  Dziękuję, dziękuję, bez tego tematu kawa nie smakowałaby tak o poranku Proszę o więcej Btw - szykuje się drama w ŁOBUZach, idę opierniczyć @WG_Lumberjack że nie dał mi maksymalnej zniżki i dodatkowo kilku kuponów na 20-40% jakże to tak, inni dostali więcej, nie może to być !!! Nie ma to jak wrócić z weekednu i zajrzeć w poniedziałek na forum . Jeszcze ze 2 takie tematy i wyjdzie na jaw, ze mamy siedzibę na ostatnim piętrze wieżowca an Cyprze
 11. Dublony - co jest z cenami?

  Zieffff, najgorsza rzecz do producenta to cisza o jego produkcie. Niech piszą, mówią cokolwiek, byle było głośno. Wrzucenie różnych poziomów zniżek dla różnych graczy spowodowało szum. DO tego okazuje się, że nie chodzi o pewną część graczy, a ich narodowość. Szum jest coraz większy. Jedni widząc "promocję" kupili od ręki myśląc, że bug. Info poszło dalej. Ci co nie planowali zakupów stwierdzili, że może jednak się przyda lub wezmą na zapas. Nagle wszyscy zaczęli przeglądac sklep premium, bo mooooże mam super zniżkę. Możliwe że część skoro już ten sklepie odwiedziła to zrobiła zakupy - im mieli lepsze zniżki tym lepiej. Minął jeden i drugi tydzień, a co chwilę temat budzi się na nowo. Ktoś wspomni o innych cenach ludzie lecą sprawdzać ceny u siebie. Pewnie znów ktoś coś kupił. Wg Drwala "Po weekendzie sytuacja powinna się unormować" - no to mamy 2 drogi a) zniżkę dostaną wszyscy, więc sfochowani i stęsknieni promocji ludzie polecą wydawać duble bo w końcu doczekali się promocji b) znikną zniżki na jakiś czas, ludzie zaczną się zarzekać, że nie wydadzą grosza po czym za pewien okres czasu zmieniona zostanie pula graczy otrzymująca zniżki i ci, którzy krzyczeli najgłośniej kupią 3 razy więcej niż wydaliby normalnie To, że kilka osób faktycznie zakręci kurek - ojoj, normalnie Serb tymi ojrosami zarobionymi na powyższej akcji będzie ocierał łzy Ogolona owca to ogolona owca, who cares? Liczy się to co już wpadło z golenia. Zresztą ... owce mają bardzo krótką pamięć. Wystarczy, że zobaczą słowo "promocja"
 12. Dublony - co jest z cenami?

  Zamiast się cieszyć, że promocja nie kusi do wydawania na głupoty, to marudzą ...ech co za naród ... Ja skorzystałem z promocji, bo po kilku latach w zasadzie bez wydawania, stwierdziłem "a co mi tam" i na koncie wylądowała partia dublonów, pomimo, że już pewna kwota się kisiła. Konta premium nie potrzebuje, premek w sumie nie potrzebuje (i tak ma za dużo okrętów w porcie). Tak więc zamiast przepić jak na Polaka przystało, to dołożyłem kolejną kupkę dubli do pozostałych i udaję Smauga. Jak przyleci promo na 30% na VIII to mogę kupić kilka ... tylko po co?
 13. Kurła znaczy mam odprasować różowy strój jednorożca?
 14. Konto premium 3+12 dni

  Hmm jak mi się wydaje ja nie dostałem premki za wejście do gry (3 dni), za to wejście do gry i zagranie bitwy skutkuje wypełnieniem misji i nagrodą w postaci 1 dnia premium (zaliczone wczoraj i przedwczoraj). Swoją drogą ciekawie się "gra" po kilku latach bez WoTa. Załoga bez perków etc. Wyjazd zza górki/budynku. Strzał znikąd i garaż Jak kilka razy kliknąłem LPM to nawet byłem 2 ... mam wrażenie że tam grają lepsi artyści niż w WoWs.
×