Ter_ion

Players
 • Content count

  2,264
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7325

About Ter_ion

 • Rank
  Lieutenant
 • Birthday
 • Portal profile Ter_ion

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Ter_ion

Recent Profile Visitors

525 profile views
 1. Dwa screeny na podsumowanie początku weekendu.
 2. No cóż jedni wolą kobiety, inni kozy
 3. Instaluj, instaluj, strzał w pysk z 17 km od BBeczka 10 sek od czasu jak zniknąłeś za 80% HP w DD powoduje, że chce się grać więcej
 4. Może on jest rudy, więc szacun, że choć 1 przyszedł
 5. Echhhhh jakby mi MM @UrukSzymon nie dorzucał do teamu, miałbym na luzie z 70% Z innej beczki ... jest sens brać Lo-yanga, jak mam Bensona z haloweenowa skórką, którym tak średnio lubie grać ?;P Lo yang czy Szary, ewentualnie olać black friday i czekać kiedy będzie za dublony coś ciekawego (może na święta). Szary niby zupełnie inny game play, ale kurna kolejna VII ... Lo yang - fajny sonar, ale restza to Lekko upośledzony Benek z słabymi torpami ... do tego najgorszy możliwy tier . Niby on traki OP, a mi "OPowate" okręty zupełnie nie leżą (Belfast/Flint).
 6. Piękna szarża.
 7. @up fake. Za taka bitwę to karma powinna spaść o 9.
 8. No tak, nowe bugi i idiotyczne rozwiązanie same się nie dodadzą
 9. Zao

  Nie zgodzę się. Moskwa zbiera zdecydowanie słąbiej, natomiast Minotaur zbiera 4/4 w szczególnych przypadkach 3/4 No ale on ma inne zalety.
 10. Zao

  No ja też poprawiłem. Salwy, gdzie DD dostanie za 5k to święto lasu (mówię to z pozycji strzelających do DD, jak i uciekającego DD przez Zao). Najmniejsza pula HP. Bezużyteczne torpedy - znaczy użyteczne jeżeli lecisz samobójczo storpedować pojedynczego BB. Pancerz trollujący - raz dostaniesz tylko 2 cyty, innym razem 4. Trollujące pożary - raz 15 innym razem 5. Nie masz radaru, ani konkretnego sonaru. Masz najwolniejsze przełądowanie. Masz żałosny obrót dział. Jedyne co masz na plus to kamo, jedyne do czego się nadajesz to wkurzanie z dystansu, co ma nijaki wpływ na rezultat bitwy. W roli zapalniczki na dalekim dystansie podobnie sprawdzi się Hindi czy Moskwa. W pushu nie masz czego szukać - HIndi cie deklasuje. W obronie flanki jesteś. 100 lat za Moskwą czy Minotaurem. Jak masz inne krążki i Ci się nudzi - to go, ot kolejna zabawka, jednak nie oczekuj cudów. Jak zaczynasz to zastanów się co chcesz robić i wybierz inna linię.
 11. Drugi team 2/3 coś nic nie szło tak jak być powinno.
 12. Wrogie DD miały plan: "Yugo spotuje, Gearing mnie bije" Jednak ja miałem nieco inny plan No i szarża Hippera Lion po mojej salwie został na 800 HP i ktoś go dobił ;( W każdym razie bitwa przednia, a humor poprawiły 2 salwy: 1) w Charlesa te 18673 to pojedyncza salwa - pokazał burtę na kilku km 2) No i NO, który mając totalnego noobprota pływał burtą dostając skromne 4-5 k, w końcu wypłynął (oczywiście burtą) na 7 km i dostał dobijającą salwę za jakieś 12 k, po czym zwyzywał mnie od cheaterów Natomiast ktoś z drużyny pogratulował szarży - zacząłem od storpedowania i wykończenia Tirpitza na 4-5 km, następnie ubity Charles, salwa z 2 burty w afkującego DDka i dobicie NO
 13. To samo, co w przypadku, gdy nie ma możliwości zebrania 7 osób
 14. 21.11 - dzień dobroci dla serwera, Łobuz daje wygrać innym
 15. Widać, ze ma normalną cenę, a nie "promocyjną".