Jump to content

Ter_ion

Players
 • Content count

  3,131
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10411
 • Clan

  [LOBUZ]

About Ter_ion

 • Rank
  Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,174 profile views
 1. Dyskusja o reworku CV

  Fiolet i tak swoje zrobi, natomiast w tej chwili trafiłeś czasem nieogarów po obu stronach, to obaj niewiele zrobili, po reworku nawet nieogar będzie bardziej upierdliwy, co sprowadzi się do spopularyzowania tej klasy. Zamiast wkurzających 20-30 % bitew (jak w tej chwili), będziesz miał wkurzające 70% gier (lub więcej). Unicum vs pomidor - tu będzie bez większych zmian, no może poza tym, że aktualnie unicum zamiatał pomidorka i 1 team miał całkowity spokój, to tu unicum będzie zamiatał, a pomidor coś ponabija dmg. Dobry vs dobry - obaj będą farmili dmg, a reszta będzie robią za statystów dla gry tych 2 pierwszych. Pomidor vs pomidor - będą wkurzali swój jak i przeciwny team przy czym teraz będą w stanie nabić jakiś dmg. Szczególnie to ostatnie spowoduje że CV będzie prawie w każdej grze.
 2. Nasze osiągnięcia

  Taka bitewka na Belfaście Powinna być wygrana ale ... w dymie dostałem 2 cytadele od jakiegoś gostka na NM co zmusiło mnie do bardziej zachowawczej gry i iście epicka końcówka. Zdecydowała absurdalna salwa w dziób. Wygrana byłą w kieszenie ale ... z RNG nie wygrasz. Ogólnie nie mam pojęcia jakim cudem ta bitwa byłą przegrana, no ale jak się spojrzy na tabelkę to widać, że większość w teamie to statyści. Wideo z gry No i uzupełniając poprzedni wpis z pierwszych salw w bitwie, kolejne wideo (na końcu nie trafiłem ramem w Yamato )
 3. Nasze osiągnięcia

  Pierwsze 3 salwy w grze Potem już było tylko gorzej
 4. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  WG odrobiło lekcje i nie da się kupować gwinei jako prezent. Szkoda, byłby Cossack poniżej 18 zl ...
 5. "Rankingowy sprint"

  Jak pisałem rankedy grałem tylko po Flinta, zrobiłem go kilka sezonów temu i ot zagram kilkanaście bitew na kolejnych sezonach byle dobić 10 range. To mi wystarcza by stworzyć z 3-4 posty w tym temacie i utwierdzić się w przekonaniu, że nie warto więcej czasu poświęcać temu trybowi. Co prawda teraz jest marchewka w postaci stali na Blacka, co umożliwia zakup bez silenia się na rank 1, mimo to mi się nie chce. Mam około 100 okrętów czy naprawdę potrzebuje kolejnego pokemona? Niby jest inny gameplay, jednak ten chory tryb skutecznie mnie zniechęca. JAkby system przyznawania gwiazdek zależny był od zdobytego expa niezależnie od wyniku drużyny to co innego. Za stary na to jestem ...
 6. SK za każdy 10T

  NA STOS Z NIM !!!
 7. SK za każdy 10T

  Aż tak czekasz na Smitha i Tachibanę?
 8. SK za każdy 10T

  Je&^%$ CV, nie mam ich i nie będzie SK nerf CV ASAP !!!
 9. SK za każdy 10T

  2000 flag na taranowanie piechotą nie chodzi
 10. SK za każdy 10T

  Jak są liczone bitwy? tylko randomy, czy suma we wszystkich trybach?
 11. "Rankingowy sprint"

  Niestety, dlatego powinny byc osobne nagrody za CW i osobne za rakedy. Był Flint, Black + camo za rakedy, miał być Stalingrad za CW - i tak było ok, no ale trza było zrobić to dostępne dla każdego, bo jakże to nie dać "wybitnym jednostkom" topowych nagród (w sumie i tak dziwne, że nie za $).
 12. Penetracje w DD

  Miały być warunki laboratoryjne przy czym mowa byłą o typie okrętów, a nie o perkownicy Niektórzy lubią DE na Minotaurze, inni tylniego strzelca na Missouri a ja bym wziął RPF na BBczka
 13. Penetracje w DD

  DD siedzący w dymie to magnes na torpedy i radary, w 8 na 10 przypadków zejdzie szybciej (lub zostanie z dymu wygoniony i będzie musiał walczyć o przeżycie) niż nastuka 10-15k dmg.
 14. Penetracje w DD

  Republika z RPF i można próbować, ewentualnei Wurst z RPF - w końcu skończy sie mapa
 15. Nawet nie będę tego komentował ;) EOT
×