Jump to content

Ter_ion

Players
 • Content count

  2,967
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9324
 • Clan

  [LOBUZ]

About Ter_ion

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

1 Follower

Recent Profile Visitors

946 profile views
 1. Kontenery - Dyskusja

  Tajny agent działa - setki naiwnych poleciało kupić premium na rok
 2. Wygrałem!

  Strzyga zeżor wściekło świnio
 3. Do tej listy okręty, którymi nie zagrałem ani razu: Ishiżuczek - oczywiście na promocji, można przyjąć za dublony z kontenerów świątecznych. Tachibana Lima - misja Vampire - misja Smith - kod Na tę chwilę chcę Prinz Eugena, duble kiszą się na koncie ale jak się pojawi czekam klasycznie na promocje. Jak się pojawi coś ciekawego za free expa też biorę od ręki (oczywiście bez wkłądu finansowego) Kronsztad i Musashi mnie nie interesują.
 4. Wygrałem!

  Też mam procę...
 5. Najprościej w świecie. Nie widzę sensu w pakowaniu kasy w ten produkt. W większości przypadków premiumki nie dają nic specjalnego w porównaniu do drzewkowców. Jak w porcie siedzi +/- 100 okrętów w tym z 20-30 premium na wszystkich tierach to na co kolejne? Czasu nie starcza na grę tym wszystkim, do tego coś jeszcze się zawsze grinduje. Kolekcjonerka? No sorry, ale mówimy o pikselach, które są na koncie, którego właścicielem jest WG. Rozumiem książki, filmy, modele itd. Ale okręty w grze? Moje premki w większości pochodzą z misji, SK/ranki/CW (dublony) za które zawitały Błyskawica, Szary i Belfast. Kupić to chyba kupiłem Mołotowa za 50% jako pierwsza premkę. Do tego w promocji Błyska już jedną posiadając na duble. Za 60 zł kontenerów na swięta, z których nic nie wypadło i swego czasu kilkaset dublonów. W sumie wydałem 120-150 zł na WoWs i nie widzę powodu by wydawać więcej. Kolejne premki nic nie wnoszą, a idiotyczne rozwiązania i błędy w grze cały czas w grze istnieją i WG nic z tym nie robi. Zamiast napychać im portfel, wolę kupić książkę, inna grę, jakieś kraftowe piwo czy whisky/burbon i sączyć czy to przy włączonym WoWs czy bez.
 6. Bez tych samolotów byłoby z 2-2,5k. Z mojej powtórki nic nie będzie bo jak wspominałem miałem w środku bitwy critical i dobre 3 minuty minęły zanim wróciłem
 7. Echhh beznadziejna gra. Szybkie wygranie flanki, jak ustawiałem się na pozycję poleciał critical error. Jak wróciłem było w zasadzie po grze. Puściłem jedne torpy ale nic nie trafiło. Próbując złapać jeszcze jakiś dmg złapałem w sumie torpę jak bot. Gratka za torpy.
 8. Nasze osiągnięcia

  Ciekawa bitewka, nie dość, że standardowo rzuciło na X to końcówka była epicka. Sam wynik może niezbyt imponujący ale ostre carrowanie. 4 fragi, 3 kolejne które mogły dać krakena, niestety zanim doelciała ostatnia salwa ktoś mnie uprzedzał. W samej końcówce saturacja/tomato protection Buffalo chcącego mnie ramować i na 300 HP nie mogłem go dobić, padł kilka cm przed dziobem ;D Następnie wymiana uprzejmości z DM, który nie wsadził mi odpowiednio AP no i formalność z DDeczkiem
 9. Twoja obecność ich onieśmiela
 10. Okręty za free expa...

  Dzisiejsza bitwa na MIsiu Gdzie te miliony?
 11. Oficjalny koniec BB/BC

  Chyba Ty nie posiadłeś umiejętności czytania ze zrozumieniem treści. Nie odnoszę się do bitwy bo nie ma ona znaczenia w kwestii palności BB i skuteczności HE.
 12. Oficjalny koniec BB/BC

  Taaa Mino jest sytuacyjny jak diabli. Wystarczy, że gra się tak ułoży, że musisz gonić przeciwnika - nie zrobisz nic. BBeczek lub nawet krążek się zdziobuje to mu nic nie zrobisz. Zwiększa się ilość radarów więc gra z dymu staje się bezsensowna. Z ciekawej linii RN CL stały się irytujące i bezużyteczne. Żeby zrobić sensowny wynik trzeba trafić na stado baranów, która da sobie walić po burtach z 10 km, a do tego chętnie złapie jakieś ryby.
 13. Oficjalny koniec BB/BC

  Mam ograniczony czas, zatem oglądanie czyichś bitew to dla mnie strata czasu, wolę sam zagrać. Odnoszę się do stwierdzenia, że palenie BB to bzdura. W sumie zgodzę się ale tylko w przypadku RN BB ich zdolność palenia i dmg z HE to bzdura. W innych przypadkach zabranie możliwości walki z BB
 14. Oficjalny koniec BB/BC

  Zief ... Po raz setny. Jak krążek ma ubić Babka bez HE? Z HE o ile nie trafimy na totalnego idiotę trwa to długie minuty, a w tym czasie krążek może odparować po pojedynczej salwie. No tak zapomniałem BBeczek ma być nie do ruszenia, w końcu to BBeczek.
 15. 0.7.6 - Zmiany w klanach

  Może to pomoże
×