Jump to content

loanida

Players
 • Content Сount

  3,136
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11828

1 Follower

About loanida

 • Rank
  Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,659 profile views
 1. loanida

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  To pomówienia, liczą się fakty !!!
 2. loanida

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Hmm powinna być jakaś skromna nagroda np 100 k dublonów i 3 premki VIII tieru dla klanowicza z najdłuższym ... stażem
 3. loanida

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  No nie mogę się powstrzymać. Wydać niemal 100, żeby móc dołożyć i kupić kolejną premkę. Ewentualnie dzięki tej wydanej 100 można wziąć wolne od gry - kurde ja to na razie nie płaciłem, za to, że nie będę grał Nie wiem ... nie przekonuje mnie to, że jest to dobrze wydana kasa
 4. loanida

  Na randomach nie da się grać....

  Akurat na to nie da się odpowiedzieć zero-jedynkowo. Chyba nie chcesz powiedzieć, że nie miałeś bitew (lub nawet serii krótszej lub dłuższej) w której (których) robiłeś bardzo dobre wyniki i w zasadzie nie powinno być szans przegrać, jednak reszta zespołu bardzo się starał by jednak skutecznie odmienić wynik bitwy.
 5. loanida

  Niszczyciele i gra zespołowa

 6. loanida

  Test SEZON - Rankedy

  Spróbuj wyciągnąć Fubukim z 4 pkt kapitanem
 7. loanida

  .

  Fiolet i tak swoje zrobi, natomiast w tej chwili trafiłeś czasem nieogarów po obu stronach, to obaj niewiele zrobili, po reworku nawet nieogar będzie bardziej upierdliwy, co sprowadzi się do spopularyzowania tej klasy. Zamiast wkurzających 20-30 % bitew (jak w tej chwili), będziesz miał wkurzające 70% gier (lub więcej). Unicum vs pomidor - tu będzie bez większych zmian, no może poza tym, że aktualnie unicum zamiatał pomidorka i 1 team miał całkowity spokój, to tu unicum będzie zamiatał, a pomidor coś ponabija dmg. Dobry vs dobry - obaj będą farmili dmg, a reszta będzie robią za statystów dla gry tych 2 pierwszych. Pomidor vs pomidor - będą wkurzali swój jak i przeciwny team przy czym teraz będą w stanie nabić jakiś dmg. Szczególnie to ostatnie spowoduje że CV będzie prawie w każdej grze.
 8. loanida

  Nasze osiągnięcia

  Taka bitewka na Belfaście Powinna być wygrana ale ... w dymie dostałem 2 cytadele od jakiegoś gostka na NM co zmusiło mnie do bardziej zachowawczej gry i iście epicka końcówka. Zdecydowała absurdalna salwa w dziób. Wygrana byłą w kieszenie ale ... z RNG nie wygrasz. Ogólnie nie mam pojęcia jakim cudem ta bitwa byłą przegrana, no ale jak się spojrzy na tabelkę to widać, że większość w teamie to statyści. Wideo z gry No i uzupełniając poprzedni wpis z pierwszych salw w bitwie, kolejne wideo (na końcu nie trafiłem ramem w Yamato )
 9. loanida

  Nasze osiągnięcia

  Pierwsze 3 salwy w grze Potem już było tylko gorzej
 10. loanida

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  WG odrobiło lekcje i nie da się kupować gwinei jako prezent. Szkoda, byłby Cossack poniżej 18 zl ...
 11. loanida

  Test SEZON - Rankedy

  Jak pisałem rankedy grałem tylko po Flinta, zrobiłem go kilka sezonów temu i ot zagram kilkanaście bitew na kolejnych sezonach byle dobić 10 range. To mi wystarcza by stworzyć z 3-4 posty w tym temacie i utwierdzić się w przekonaniu, że nie warto więcej czasu poświęcać temu trybowi. Co prawda teraz jest marchewka w postaci stali na Blacka, co umożliwia zakup bez silenia się na rank 1, mimo to mi się nie chce. Mam około 100 okrętów czy naprawdę potrzebuje kolejnego pokemona? Niby jest inny gameplay, jednak ten chory tryb skutecznie mnie zniechęca. JAkby system przyznawania gwiazdek zależny był od zdobytego expa niezależnie od wyniku drużyny to co innego. Za stary na to jestem ...
 12. loanida

  SK za każdy 10T

  NA STOS Z NIM !!!
 13. loanida

  SK za każdy 10T

  Aż tak czekasz na Smitha i Tachibanę?
 14. loanida

  SK za każdy 10T

  Je&^%$ CV, nie mam ich i nie będzie SK nerf CV ASAP !!!
 15. loanida

  SK za każdy 10T

  2000 flag na taranowanie piechotą nie chodzi
×