Jump to content

loanida

Players
 • Content Сount

  3,136
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11828

1 Follower

About loanida

 • Rank
  Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,044 profile views
 1. loanida

  Na randomach nie da się grać....

  Akurat na to nie da się odpowiedzieć zero-jedynkowo. Chyba nie chcesz powiedzieć, że nie miałeś bitew (lub nawet serii krótszej lub dłuższej) w której (których) robiłeś bardzo dobre wyniki i w zasadzie nie powinno być szans przegrać, jednak reszta zespołu bardzo się starał by jednak skutecznie odmienić wynik bitwy.
 2. loanida

  Nasze osiągnięcia

  Taka bitewka na Belfaście Powinna być wygrana ale ... w dymie dostałem 2 cytadele od jakiegoś gostka na NM co zmusiło mnie do bardziej zachowawczej gry i iście epicka końcówka. Zdecydowała absurdalna salwa w dziób. Wygrana byłą w kieszenie ale ... z RNG nie wygrasz. Ogólnie nie mam pojęcia jakim cudem ta bitwa byłą przegrana, no ale jak się spojrzy na tabelkę to widać, że większość w teamie to statyści. Wideo z gry No i uzupełniając poprzedni wpis z pierwszych salw w bitwie, kolejne wideo (na końcu nie trafiłem ramem w Yamato )
 3. loanida

  Nasze osiągnięcia

  Pierwsze 3 salwy w grze Potem już było tylko gorzej
 4. loanida

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  WG odrobiło lekcje i nie da się kupować gwinei jako prezent. Szkoda, byłby Cossack poniżej 18 zl ...
 5. loanida

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Nawet nie będę tego komentował ;) EOT
 6. loanida

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Co mnie obchodzi jej miejsce? Wsadził jakieś ryby w BB i tyle, jakby zrobił na starcie to co miał, to gra byłaby wygrana. Wroga CV zmusiła mnie do oddania capa i ukrycia w dymie, ciągle nade mną krążąc, przez co nie mogłem się z tego dymu wycofać kiedy chciałem, w konsekwencji dostałem rybami i spadłem. Czyli na starcie gry pozbył się do najlepszego DD w teamie przeciwnika, jak dla mnie dużo więcej zrobione dla teamu niż kilka rybek w BB. Koleś nie robił dmg, ale spotował tam gdzie powinien.
 7. loanida

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Pierwsza gra dnia i fail na całej linii. Wbiłem się na capa dostałem samoloty z CV nad głowę, oczywiście CV z własnej drużyny był z tych co próbuje robić HS więc jego grupy lotnicze były na krawędzi mapy. Wiedziałem, że na capie jest 1 DD, nie widziałem drugiego. Ustawiając się na unikanie rybek z 1 kierunku okazało się, że nic nie płynie to postanowiłem się przemieścić i wypływając z dymu wdupiłem się na rybki z 2 DD. Imponujące 4 k dmg i do portu, mały rage, a na discordzie oczywiście szydera od reszty osób na kanale Raczej bez plusa z mojej strony, po nagłym zejściu niespecjalnie poświęcałem uwagę temu co się dzieję hejtując CVke
 8. @WG_Lumberjack Akurat dla mnie to taki sam argument jaki został przez Ciebie rzekomo obalony. 1 osoba twierdzi, że się to nie podoba, podając wypowiedzi kilku osób jako przykład, Ty podałeś kilka przykładów, że się podoba, co miało potwierdzić Twoją racje. MI się też to nie podoba. No i tyle w temacie bo WG zrobi po swojemu. Jak przy wszystkich zmianach, części się to spodoba, części nie, a zdecydowana większość będzie miała na to wyrąbane. Co do ubogacania, większość cudzoziemców to Ukraińcy, którzy są nie dość, że Europejczykami to dodatkowo Słowianami, co za tym idzie są bliżsi nam kulturowo. Jednak masz rację zostawmy ten temat. Mi chodziło tylko o zauważenie faktu, że nie zawsze to za czym krzyczy większość jest najlepszym rozwiązaniem.
 9. Ludzie jedzcie gó...o, miliony much nie mogą sie mylić ... Tyle w kwestii owczego pędu. Jakoś ubogacanie kulturowe też w PL (na szczęście) się nie przyjęło.
 10. loanida

  Nasze osiągnięcia

  Monarch w roli głównej. Na początku leniwa bitwa, która urozmaicił solo pojedynek z HIndenburgiem mającym podobną ilość HP jak ja (50k), który wygrałem. Na 4 czy tam 5 min przed końcem zostałem sam na 5, przy czym mieliśmy sporą przewagę pkt. Trza było coś ubić przy okazji przeżyć. No to pojedynek z Alzacją - jak się okazało oboje po 28k i 1 regeneracja. Jakoś RNG mnie bardziej lubiło i spadł więc takie zakończenie.
 11. mrrrr CV IX za freeexpa - gimmie more !!!! W sumie dobrze, że mam jakieś 100-150 tytułów na górce wstydu, bo jestem zabezpieczony na dłuższe wakacje od WoWs.
 12. Zaś BBeczek Ciekawe czy dożyje jakiegoś interesującego DD lub CA/CL za free expa. Jak tak dalej pójdzie to z nudów zrobię sobie od ręki Hakuryu i MIdwaya i zacznę nimi grać na X
 13. loanida

  Konto premium 3+12 dni

  Hmm jak mi się wydaje ja nie dostałem premki za wejście do gry (3 dni), za to wejście do gry i zagranie bitwy skutkuje wypełnieniem misji i nagrodą w postaci 1 dnia premium (zaliczone wczoraj i przedwczoraj). Swoją drogą ciekawie się "gra" po kilku latach bez WoTa. Załoga bez perków etc. Wyjazd zza górki/budynku. Strzał znikąd i garaż Jak kilka razy kliknąłem LPM to nawet byłem 2 ... mam wrażenie że tam grają lepsi artyści niż w WoWs.
 14. loanida

  [IX] Udaloi

  "Fantastyczny" okręt ... nie ma bardziej zależnego okrętu od teamu. Tyle jeżeli chodzi o próbę zbicia gwiazdki o ile nie mamy sojuszniczego DD z którym można popływać. Każdy wrogi DD ma średnio 1,5 km spota przewagi, brak naprawki, wielka krowa, która masakrycznie zbiera od BB. Myślałem, że Taskient był słaby, wtedy nie wiedziałem o tym syfie. Tashkient ma przynajmniej naprawkę. Każda gra ten sam scenariusz - DD z teamu wyparowują w 3 minuty lub dostajemy do teamu Chabarowska i gramy vs 2 Z Yugo lub inne Gearingi. Zanim cokolwiek spotniemy tracimy połowę HP i mamy rozbite moduły.
 15. loanida

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  To po co się podkładasz? Wrzucasz 2 letni filmik (w tym czasie sporo się pozmieniało w grze), w którym mówiąc delikatnie szału nie robisz. Co ten filmik miał pokazać, że torpitz ma rybki? Owszem, ma. Jednak myślę, że można założyć, że potencjalni nabywcy to wiedzą.
×