Jump to content

Jiriuscz

Beta Tester
 • Content Сount

  106
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4225

About Jiriuscz

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Interests
  http://static.wows-numbers.com/wows/528180902.png
 1. Jiriuscz

  Otázky a odpovědi

  Hoj kapitáni, mám jednu věc o kterou se chci podělit.Už mě tato věc vytáčí od Beta verze hry.A to je kouřová clona u nepřátelských lodí a jejich detekovatelnost. Hraju dost za dd ale tohle o nich není.Je to o tom , že třeba Bitevka se sková do kouře a nebo jí DD kouř vypustí před ní a tím pádem je skovaná.To beru zahalí jí to beru .Ale jak je sakra možné ,že není spotovatelná na 2-1,5km ode mě???? Za to já v kouři svítím už na 5-6 km s Yamatem i s vypnutými sekundárkami??Dokáže mi někdo už konečně od vedení říct jak je tohle možné??A není toto zde poprvé. Pokud hru tak ať je to férové ne. Není možné, aby X bitevka enemáka nejde spotnou na 2-1,5 km ... Začínám na tuto hru být už alergický a přemýšlím ,že skončím pokud pořád tu hru nedokážete vybalancovat.
 2. Jiriuscz

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Moc pěkné , taky jsem včera měl krásně našlápnuto se Schanhorstem k pěknému výsledku jenže proti byli body a výhra
 3. Jiriuscz

  König

  Takže něco málo o téhle lodičce. V topu...lodě 4,5 a 6 tier jí nedělají problém (pouze křižníci) . Bitevky 4,5 tier v pohodě dává.Problém je pokud se dostane do boje s Fusem a nebo Amíkem na 6 tieru.Fusu jsem od 15 km do 8 km , mířil přesně na citadelku a nic.Vše ding,ding.Přepnul jsem na HE a celá salva a prostě nic (mířil jsme na nástavby). Texas,New York atd umlátíte Jinak manévrovatelnsot super.Dobře se vyhnete náletu CV. 5 baterií po 2 =zabiják křižníků pod 15 km .
 4. Jiriuscz

  Male videjko s Japonskou kraskou Mikasou

  Náhodou ta hudba k tomu jde
 5. Jiriuscz

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  No tak Benson má 1800 s He a 2100 s AP ale většinou na salvu to je cca 1200-5000 dmg celkem ale podle toho do čeho. On je rozdíl když se ti podaří dát muničák a lodička po jednom výstřelu exploduje. jinak cca průměr na dělo je 740 dmg....není to zase takový silák jako křižníci.
 6. Jiriuscz

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak to včera cinklo
 7. Jiriuscz

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Znám měl jsem to samé u svého Rooníka ale bohužel s tím ,že jsem tam měl Shimakaze a měl plné úhoře . Ale to už je doba pravěká .
 8. Jiriuscz

  Shimakaze

  Tak jsem koukal na to a mám ho zakoupený .Omlouvám se ,že jsem nedal včera vědět. Ale neměl jsem tolik času.
 9. Jiriuscz

  Shimakaze

  Jo to se ti podívám až budu doma a písnu jsem .Ale myslím ,že ho mám nebo hodím foto .
 10. Jiriuscz

  Shimakaze

  No Shimakaze je moje nejlepší a nejoblíbenější lodička.Popravdě mám spot 5,9 km ale stejně to hraju na hraně 7-9 km. První věc je ,že od VIII tieru mají křižníci radar od 8,49 km , takže hned se neřítím na cap ale spíš okolo kroužím a čekám co se naspotí. Potom pokud se něco dostane na vzdálenost pod 9,5 km teprve vypouštím torpéda. Nemá cenu pouštět torpéda i když mají dosah 20 km nad 13km a víc. To je pak těžké něco trefit (trolíka co pluje pořád jedním směrem ano ). Ale na IX,X málokdy někdo pluje stejným směrem. Jinak všechny moduly mám dané na torpéda a na co nejnižší spot a poslední mám daný na rychlejší nastartování lodi do max rychlosti.Shimakaze hraju jako lovce BB. Proto u něho mám daný i 4 skilového kapitána na přidání Hp. S 21 900 hp už něco uděláš a pokud potkáš nějakého USS torpédoborce a nebo dokonce Karbanátka(Rusáka).Tak máš i šanci přežit a nebo dokonce ho i zrušit.
 11. Jiriuscz

  Staty lodí při loadu a těsně před spuštěním hry

  Jo je to možné .Ale ještě se k tomu nikdo z WG nevyjádřil. A to jsem to psal i na FB. A nic , ticho po pěšině ani Tuccy na to nereagoval a to mi před tím odpovídal na mpji odpověď. Tak uvidíme s čím příjdou Ještě to postnu asi na podporu.
 12. Jiriuscz

  Staty lodí při loadu a těsně před spuštěním hry

  Buď je to bug a nebo skrytá kompenzace od WG enemákovi co má slabší plavidlo
 13. Jiriuscz

  Otázky a odpovědi

  Prostě trefíš sekundárky a zničíš je ale poškození lodě je nulové.Asi sekundárky a AA nejsou započítáni do HP lodě. Přesunuto z "Diskuze o hře → Všeobecná diskuze o hře → Otázky pro WG"
 14. Jiriuscz

  Otázky pro WG

  Další otázka. Troll divize po třech.Pořád dokola potkávám divize typu VIII,V,VI... I,I,IV atd . Kdy toto bude vyřešeno? Boti???Jednou za dvě,tři hry opět boti.....
 15. Ahoj , mám menší dotaz a všímám si ho už dost dlouho.Dám bitvu a otevře se okno kde čekáme na bitvu. Koukám a porovnávám svoje lodě s ostatnímy a koukám cca 20s mám lepší staty a těsně před startem hry se u kolegy enemáka staty navýší. viz fotoa někdy i předčí. A je jedno jestli je hráč už připravený a nebo ne .
×