Issithin

Beta Tester
 • Content count

  302
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4082

About Issithin

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 02/07/1985
 • Portal profile Issithin

Profile Information

Recent Profile Visitors

142 profile views
 1. Obecnie na wysokich tierach jest po 5 BB i równie często po 5 DD. Przy zestawie 4+4+4 wychodziłem z założenia ze w 4 powiedzmy BB może wylosować dywizjon 3 BB +1 BB (z innego dywizjonu lub solo), albo dwa dywizjony 2 BB + 2 BB itp. Sporo ludzi gra w dywizjonach i MM powinien móc plastycznie układać MM, aby nie było różnicy w losowaniu do bitwy solo, czy w dywizjonie.
 2. Standardowo za wykonanie kilku zadań na testowym otrzymuje się: dzień premium, po 3 szt. każdej flagi sygnałowej, 10 kamuflaży typ 6 oraz po 5 smoczych flag. Jeśli testy maja więcej faz, np. dwie, to nagrody się sumują i można dostać np. 2x zestaw po 3 flagi sygnalowe.
 3. Mhm... pogromy bolą i to nie zależnie po której stronie jesteś. MM jest obecnie największa bolączka WoWs i niestety obecnie nie widać aby WG robiło cokolwiek w kierunku poprawy tego stanu rzeczy. Obecnie priorytetem MM jest jak najszybsze ustawienie i wystartowanie bitwy, jednak sadze ze wszyscy gracze zgodzili by się na dłuższy czas losowania (do 1 min), jeśli dzięki temu bitwy były by bardziej wyrównane pod względem umiejętności graczy i klas okrętów. Moim faworytem jest tez MM w stylu 4+4+4 (gdzie dowolna 4 jest w razie czego zastępowana 1 lotniskowcem).
 4. team kill for all

  Zdarzyło się kiedyś, bitwa totalnie wtopiona, ja na lotniskowcu , płyną na mnie ze 3 wrogie okręty, otwierają ogień, bo lotnisko to łatwy frag. Tymczasem ja, jak przystało na kapitana japońskiego okrętu popełniłem harakiri przy pomocy własnych torpedowców, miny przeciwnika były zapewne bezcenne
 5. Gdyby ktoś "przespał" do odbioru są już nagrody za testy 0.6.9 Standardowo: https://worldofwarships.eu/pl/userbonus/#
 6. UP!
 7. - 100 flag Czerwony Smok - 50 kamuflaży I Rocznica WoWs
 8. Może żadne... WG ostrzegało ze wprowadziło obsługę DX11 i grafika Intela nie da sobie z nią rady. A jeśli gdzieś mowa o grafice Intela to raczej tylko w kontekście laptopów. Nawet jeśli laptop ma kartę NV lub AMD to i tak przeważnie w mniej wymagających sytuacjach korzysta z integry Inrela i wówczas maga pojawiać się owe problemy z gra. Taka moja teoria, bo wielu własnie pomaga powrót do DX9.
 9. Mhm... zapewne nie wniosę za wiele do tematu waszych problemów, ale zastanawia mnie ilu z was ma problemy i gra jednocześnie na laptopie?
 10. A to Polacy nie przerobili Błyskawicy na gaz?
 11. A pozostałe warunki spełniłeś? Tzn. grałeś krążownikiem IX lub X tieru oraz czy przetrwałeś tą bitwę?
 12. Jakąś symboliczną obronę AA Isizu posiada. Polecam grać Arkansas Beta przeciw lotnictwu
 13. W podsumowaniu bitwy masz napisane na różowo mniej więcej tak: "Otrzymałeś status team killer na xx bitew" i tyle bitew musisz rozegrać (często 5 lub więcej) bez uszkadzania sojuszników.
 14. "Prawie" robi wielką różnice
 15. Wpadnij na nasz TS i zagadaj do kogoś decyzyjnego, pogadacie i się zobaczy