Jump to content

Issithin

Beta Tester
 • Content count

  565
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [HOB]

About Issithin

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 02/07/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

504 profile views
 1. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Stalingradów nie rozdajemy, ale i tak zapraszamy .
 2. Trwałe kamuflaże

  Jest jeszcze jeden plus z tego, często są zadania typu zdobądź ileś tam PD wraz z modyfikatorami, takim okrętem robi się to troszkę łatwiej. Ale to pewnie tylko niezamierzony efekt uboczny .
 3. Właśnie 200-250 zł, nie pale i zasadniczo nie pije, a nałogi jakieś trzeba mieć .
 4. Z nałogami się nie walczy, nałóg trzeba polubić . Ale tak na serio, najpierw próbowałem odstawić grę, ale jak widać wróciłem po dwóch miesiącach. Teraz ustaliłem sobie górny limit wydatków na miesiąc i staram się go nie przekraczać, a poza tym, jak ma się z 90% premek to i tak nie ma co kupować .
 5. Podbijam Nie chce się tu rozpisywać, wiec wkleję wam screeny. Gram od czasów zamkniętej bety i przyznam się ze kolekcjonuje okręty. Zaczęło się niewinnie, a skończyło tak jak jest, nie grałem od początku kwietnia, wiec ominęło mnie kilka nowych premek. Obecnie posiadam w porcie 77 okrętów premium, wliczając to wszystkie ARP, cześć kupiłem, cześć z misji i z kontenerów świątecznych. Mam problem z uzależnieniem , ale z nim walczę jak mogę .
 6. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Zapraszamy starych i młodych, dobrych i średnich graczy mamy miejsce w akademii . Jeśli jesteś przeciętniakiem i nie masz X tierowych okrętów, nie przejmuj się w naszej akademii nie patrzymy na twoje okręty i statystyki wystarczy mieć WR powyżej 45% i dużo zapału do nauki i poprawy swojej gry. Wpadnijcie na nasz TS: t15.gametris.com:8182
 7. 0.7.6 - Zmiany w klanach

  Może nie ten temat, ale nie ma innego. Dodanie tagów klanowych to teł to strzał w dziesiątkę
 8. 0.7.6 - Arsenał

  Pomyśl bardzo ciekawy, mam tylko jedna uwagę, czy można by ilość posiadanego węgla i stali wyświetlać w lewym górnym rogu, obok dublonów i kredytów? Jest to poniekąd kolejny rodzaj waluty w grze i dobrze by było, aby znajdowały się w jednym rejonie. Miejsca jest chyba wystarczająco, ewentualnie zmniejszyć czcionkę i podać te informacje w dwóch rzędach. Myślę ze nie jest do duża zmiana, ale ułatwiła by kontrole posiadanych zasobów.
 9. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Buu...
 10. KLAN WICHER rekrutuje!

  Powodzenia
 11. Wojna poglądów, czyli build'y na BB

  Niestety smutne realia
×