Issithin

Beta Tester
 • Content count

  397
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4455

About Issithin

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 02/07/1985
 • Portal profile Issithin

Profile Information

Recent Profile Visitors

252 profile views
 1. Znany problem, z nieaktualizowanymi zadaniami. Wystarczy się przelogować.
 2. Up
 3. Zostawiam wszystkie trzy okręty w porcie. Na Kutuzowie grałem w pierwszych bitwach drużynowych i to właśnie wtedy zrodziła się legenda tego okrętu, uważam go za jeden z piękniejszych krążowników w grze. Belfast właściwie nic nie traci na tych zmianach, wystarczy nauczyć się kontrolować pole walki/mapę i damy radę. Perth jest dzięki swojemu dymowi tak unikatowy, że nie ma mowy by się go pozbywać, zwłaszcza że jego wykrywalność jest niewielka w dymie.
 4. UP
 5. Na rozluźnienie (18+)
 6. Specjalny arkusz dla Hobbystów, którzy chcą zgłosić swoja nieobecność, a nie chcą zostać wydaleni z klanu: https://goo.gl/forms/FI5N3B79fqnjgnZJ2
 7. Dziwi mnie, że się tak oburzacie na to iż WG właściwie pierwszy raz pomyślało by cokolwiek zwracać graczom przy zmianie mechaniki gry za zakupione okręty premium. Mogli by umyć ręce i mówić że to globalna zmiana i okręty premium tu nic nie znaczą, a jednak postanowili dać możliwość (nie każą nikomu oddawać okrętu) wymiany okrętu za dublony. Za kasę nie oddadzą, bo to zbyt duża operacja, zapominacie że każdy kupujący te okręty kupował je w rożnym terminie, w różnych promocjach/paczkach i często za różną aktualną wówczas cenę.
 8. Za blisko dna
 9. Teoria spiskowa: "Zależnie jakie wybierzesz zadania w kampanii, takie WG będzie ci kłody pod nogi rzucać." Wybrałem sobie zadanie 3x zwiastun tragedii, no bo mam Coronera wiec co może pójść źle , 4 bitwy (3 Conqueror, 1 Henri IV), średnio 12-14 pożarów na bitwę, dmg z pożarów w okolicy 30k
 10. @pothkan @Targo__PL TO JEST WĄTEK DOTYCZĄCY OKRĘTU HMS CONQUEROR
 11. Wracając poraz kolejny do tematu. Cytadela Conquerora nie jest schowana jakoś wyraźnie głębiej pod wodą niż cytadela na Montanie. Różnica wynika raczej z krztałtują samej cytadeli. Na Montanie ma ona krztałt „T”, gdzie górna cześć styka się bezpośrednio z burtą. Na Conquerorze cytadela nie styka się z burtami w żadnym miejscu, dodatkowo jest ona słabiej opancerzona niż na Montanie. Pas burtowy cytadeli na Conquerorze jest bardzo gruby, przebicie go przez pocisk PP może nie skutkować dotarciem do cytadeli (detonuje przed cytadelą). Chcialbym poznać jakieś inne ciekawe i konkretne analizy/pomysły na zmianę i poprawę balansu tego okrętu, bo teksty typu „zabrać mu wszystko bo mnie zatapia” nic nie wnoszą do dyskusji.
 12. Jak masz pecha to i cytadele na Conquerorze złapiesz