Jump to content

Issithin

Beta Tester
 • Content count

  431
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4991
 • Clan

  [HOB]

About Issithin

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 02/07/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

390 profile views
 1. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Gracze -> ... <- WG A tak na serio, to UP!
 2. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Dzięki czemu reszta tych graczy, co są, nie ubliżając nikomu personalnie, za inteligentni by dać się doić gra w darmowa grę. WG to nie fundacja charytatywna, to firma i bilans na koniec roku ma być na plusie, 20-30% graczy, którzy dają się "doić" kupując premki/kontenery itp. opłaca darmowe granie 70-80%. P.S. Kupiłem 10 kontenerów i wylosowało mi zadnie na BB VII tieru plus 2500 golda, prawie polowe kolekcji oraz kilkadziesiąt rożnych smoczych flag.
 3. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

 4. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Przypominam, aby zostać przyjętym w nasze szeregi należy porozmawiać z nami na naszym TS’ie. Wysłanie samej „ anonimowej” aplikacji nie skutkuje przyjęciem do klanu
 5. Prezentujemy swoje maszynki

  Mój już po części leciwy piecyk po ostatnim upgrade:
 6. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

 7. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Ruszyła akademia klanu Hobbyści [HOB_A] zapraszamy w jej szeregi graczy zarówno nowych i mniej doświadczonych , jak i "starych wyjadaczy" . Po wszelkie informacje jak i zgłoszenia proszę się kierować na nasz TS: t15.gametris.com:8182 . Rekrutacja tylko po rozmowie na naszym TS'ie, wysyłane "anonimowe" zgłoszenia będą ignorowane. P.S. Edycja pierwszego postu.
 8. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Możliwe, że wkrótce uruchomimy Akademie Hobbystów, ponieważ głównego klanu już bardziej nie da się rozbudować
 9. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  *Beep*
 10. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Hobbystom, jaki i innym kapitanom
 11. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Miło, że jesteś już z nami
 12. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Ku powierzchni
 13. [HOB_2] HOBBYŚCI_2 - REKRUTACJA

  Odpowiem na oba posty. Po pierwsze @cyklonista007 troszkę historii, Hobbyści powstali jako klan wraz z wprowadzeniem do WoWs bitew drużynowych w lutym 2016 roku, na długo przed wprowadzeniem klanów do WoWs. HOB2 powstało tylko i wyłącznie ze względów mechaniki gry, ponieważ WG nie potrafiło/chciało wprowadzić klanu większego niż 30 osób. Wszystkie człony: HOB, HOB_2, HOB_3 były jednym Klanem (wycinek z naszego regulaminu: Klanem dowodzi nasz niezłomny kapitan Matst2200, a pomagają mu oficerowie Issithin, Maxma78, Mejson1, Sobi85, PiterElf. Posiadamy również dwa klany siostrzane [HOB_2] oraz [HOB_3]. Mimo trzech klanów stanowimy jedność, a podział ten jest spowodowany technicznymi rozwiązaniami WG dotyczącymi klanów. ). Skoro postanowiliście, na jakimś etapie być osobnym klanem, to tylko wasza własna przyzwoitość powinna wam mówić, że nazwę klany powinno się zmienić, ponieważ nie jesteście już częścią Hobbistów. Ja, ani nikt z Hobbistów nie będziemy wam nic kazać/żądać, bo nie ma takiej możliwość, ani w mechanice gry, ani w regulaminie. Po drugie @CasualSlav tu zaczątek dramy się mam nadzieje kończy, ponieważ to jest moja ostatnia wypowiedz na ten temat i nie mam zamiaru się tym tematem zajmować, bądźmy dorośli.
×