Jump to content

Issithin

Beta Tester
 • Content Сount

  1,154
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9002
 • Clan

  [MS-B]

About Issithin

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday 02/07/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,116 profile views
 1. Issithin

  Smolunio

  "Paradoks Smoleńska", gdy do niego strzelasz nic mu nie zrobisz, zrykoszetuje nawet pocisk z Yamato w burtę, gdy sam nim płyniesz łapiesz cytadela nawet jak strzelają do kogoś innego po drugiej stronie mapy .
 2. Issithin

  Na randomach nie da się grać....

  Fajna bitwa taka weekendowa, widać od razu że święta, wszyscy przejedzeni i nie mieli siły by walczyć. Niestety ten pojedynczy screen nie jest wstanie oddać przebiegu bitwy .
 3. Nowa linia jest na testach i tak naprawdę nie wiadomo jak ostatecznie będzie wyglądać, ale już ocena została wystawiona. Jak Smoleńsk był na pierwszych testach to się z niego śmiano, że pancerz z kartonu, że luf może i dużo ale jak na X to śmiech, a nie kaliber. Ja się to skończyło wiemy wszyscy. Nie ocenia się okrętu na testach, test daje ogólny zarys koncepcji tego jak ma wyglądać okręt/linia, na oceny przyjdzie czas po premierze.
 4. A może nie mają wystarczającej ilości ludzi do wykonania pracy szybciej? Cala Europa na kwarantannie siedzi, to i wszystko może trwać dłużej.
 5. Issithin

  Suchy dok: Porównanie rozmiarów okrętów

  Dokładnie , gdyby gra dobrze oddawała proporcje czuło by się różnice miedzy olbrzymim pancernikiem, a małym niszczycielem. Na filmiku wyraźnie widać , że standardowy niszczyciel jest ponad dwa razy krótszy niż pancerniki, w grze tego nie czuć.
 6. Issithin

  Suchy dok: Porównanie rozmiarów okrętów

  W samej grze jakoś nie da się odczuć tych różnic w wielkości okrętów .
 7. Issithin

  Nowe statki są coraz bardziej debilne?

  Akurat okręty ARP są prawie tak samo stare jak ta gra i poniekąd są już klasykami. Ewent związany z ARP jeśli mnie pamieć nie myli był chyba pierwszym większym wydarzeniem w grze, w którym można było zdobyć sporo darmowych okrętów, tak wiec to historia WoWs.
 8. To, że perk jest przekreślony jest tylko zabiegiem informacyjnym mówiącym, iż dana umiejętność nie ma zastosowania na danym okręcie (np. przyspieszenie torped na okrętach bez torped), lub jej działanie nie da nam zbyt wielkiego rezultatu, jak właśnie ręczne sterowanie ogniem dodatkowym na krążownikach, które prawie nie posiadają dział dodatkowych. Co nie zmienia faktu, że każdy perk przekreslony, czy nie jeśli został wybrany będzie działał.
 9. Issithin

  Misje na Puerto Rico

  Co tam Puerto Rico , bardziej powinniście się martwić, że jest ponad 24k Smoleńsków, co plasuje go na drugim miejscu wśród wszystkich X .
 10. Nasze podejście na początku bitew klanowych... ...i na koniec.
 11. Issithin

  Brytyjskie ciężkie krążowniki

  Chętnie bym się wypowiedział na temat tych okrętów, ale żaden mi jeszcze nie wypadł
×