Jump to content

Issithin

Beta Tester
 • Content count

  666
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6120
 • Clan

  [MS-B]

About Issithin

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 02/07/1985
 • Insignia
  [MS-B]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

629 profile views
 1. Burgogne TX Premium

  A jest na nim ławeczka, bo francuski okręt musi mieć ławeczkę . P.S. Szatański 666 post .
 2. Nasze osiągnięcia

  Przebieg bitwy nie zapowiadał tak dobrego wyniku .
 3. Gdy myślisz, że już nie da się nic wymyślić by sięgnąć do kieszeni graczy, przychodzi WG i mówi „patrzcie co mamy” . Pożyjemy, zobaczymy i obczaimy.
 4. Wyścig zbrojeń - wasze opinie

  Zapewne takie było jedno z założeń gdy obmyślano ten tryb. Na tym trybie obecnie nie da się zrobić chyba żadnych misji i zadań, oprócz codziennych.
 5. SK za każdy 10T

  A u mnie było tak : 1 - 50 kamo św. Patryk 2 - 50 kamo św. Patryk 3 - okręt Murmańsk 4 - 1000 golda 5 - 50 kamo walentynkowych 6 - 50 kamo nieprzerwany ogień 7 - 50 kamo gamescom 8 - 25 wywerna 9 - 50 kamo gamescom 10 - 50 kamo św. Patryk 11 - 50 kamo gamescom 12 - 100 zulu hotel 13 - okręt Mołotow 14 - 50 kamo dusza oceanu
 6. Penetracje w DD

  Uwaga nie gram wiele niszczarkami, wiec posiadam wszelkie kompetencje do wypowiedzi w tym temacie . Problem z penetracjami pocisków z pancerników w niszczarki zaczął się o dziwo od buffa tych drugich. W którejś tam aktualizacji był spory buff i większość niszczarek dostała lepszy pancerz, by lepiej walczyło się z innymi DD o capy (by pociski z DD w DD częściej penetrowały, lub nie penetrowały za łatwo - nie wiem, nie pamietam). Tylko, ze zapewne nikt nie przewidział, jak to wpłynie na wysokokalibrowe pociski z BB, ponieważ mechanika pocisków, przebić i pancerza jest globalna dla wszystkich typów okrętów. DD dostał lepszy, grubszy pancerz, to i pociski z pancerników zaczęły się uzbrajać i detonować, zwłaszcza, gdy lecą mniej więcej od rufy lub dziobu (dłuższa droga pocisku wewnątrz okrętu). Problem nie jest tak do końca oczywisty do rozwiązania. Zapewne pocisk "nie wie" czy uderza w niszczarkę, czy w pancernik, on "widzi" tylko kat i grubość pancerza. @Silentraz napisał,, cytuje "Na ddki wystarczy prosta zasada. Podobnie jak nie można ich cytadelować, tak od BBków powinny przyjmować wyłącznie nadprzebicia." - błąd, DD nie łapie cytadel, bo ich nie maja, jeśli iść tym tropem to by ich nie penetrowały pociski to nie powinny mieć pancerza. Wątpię by dało się wyłączyć DD z równania, bo jak wspomniałem mechanika penetracja-pancerz jest wspólna dla wszystkich okrętów. Bez pisania mechaniki na nowo i bez zbytniego jej komplikowania (mechanika w grze, nawet najbardziej skomplikowana, powinna się opierać na jak jak najprostszych zasadach), są łatwe i szybkie rozwiązania problemu, ale niosą ze sobą one duże konsekwencje: - po pierwsze wrócić do starych bardziej cienkich pancerzy - problem będą miały tylko niszczarki (DD vs, DD), a pancerniki znów nie będą penetrowały niszczarek - zmnienić zapalniki w pancernikach - olbrzymi problem w grze pancernikiem (BB vs. BB, BB vs. CA), nowe problemy z penetracjami, nadpenetracjami i brakiem penetracji pocisków AP u pancerników Sadze, ze WG wie o tym i dlatego zwleka (ma niski priorytet) w tej sprawie, bez dużej ingerencji w mechanikę nic się nie da zrobić. Trzeba czekać, na ruch WG, na razie cieszcie się odrobina realizmu bo pocisk (z Yamayo) o średnicy prawie pól metra i wadze blisko półtorej tony, wylatujący z lufy z prędkością grubo ponad 2000 km/h przy trafieniu z w niszczarkę, powinien ja zabrać ze sobą i polecieć dalej , a przynajmniej zrobić duże kuku .
 7. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czepiacie się dopisku „Edycja Rankingowa” w nazwie pakietu, wieszczycie oszustwo i cwaniactwo WG. Mimo nazwy „Edycja Rankingowa” te okrety nie znikną z portu po zakończeniu rankingówek, tak samo nie jest to pierwsza i ostatnia edycja bitew rankingowych. Skoro tak bardzo przeszkadza wam, że tylko 1/3 rang można zdobyć na okrętach VIII tieru, WG zadba by każda następna edycja bitew rankingowych odbywała się już tylko na okrętach VIII tieru (sarkazm ).
 8. Arpeggio

  Jak ten czas leci...
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jakby komuś było mało Dashy, to pojawiła się w sklepie za „jedyne” 5 dyszek od sztuki.
 10. SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

  Albo zostaliśmy testerami . Maila dostałem, dawać okrety .
 11. 10 sezon bitew rakowych, eee rankingowych

  Mhm... Też miałem podobna sytuacje, wygrana, zawieszka na ekranie podsumowującym i wywalenie z gry. Gwiazdki również nie dostałem, ale mi nie zabrało żadnej, innym co mieli podobne sytuacje, tez raczej gwiazdek nie zabierało. Co ciekawe przed owa feralna bitwą miałem inna ledwo co rozpoczętą, z której wywaliło mnie prosto do portu, tak jakby ta bitwa wcale się nie odbyła, znaczy okręt był gotów do następnej bitwy. Dziwne rzeczy działy się dziś wieczorem .
 12. SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

  Idąc dalej waszym tropem czepiania się stref AA, to każdy okręt posiadający działa główne podwójnego zastosowania (np. Atlanta ), powinien wybierać albo strzela do okrętów albo do samolotów, a nie do obu naraz .
 13. 10 sezon bitew rakowych, eee rankingowych

  Podsumowanie drogi z rangi 23 na 15, źle nie było , zobaczymy z czym się je te X, z musztardą, czy z ketchupem .
 14. Chyba z taką jak u Ciebie, jeśli działa to podobnie do ustawień kamuflaży np. ARP, a bandera jest "częścią" modelu okrętu. Pamiętam, że zmiana bandery za pomocą modów podmieniała je również u sojuszników i przeciwników. Jednak bandery te mogą podchodzić pod system flag pamiątkowych, ponieważ zmienia się je w zakładce wygląd/flagi, a wtedy powinieneś widzieć rożne bandery na tych samych okrętach. Jednak głowy nie dam, bo nie sprawdzałem tego.
×