Jump to content

Remmy_CZR

Beta Tester
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  71

About Remmy_CZR

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Remmy_CZR

  Bitevní lodě

  K té diskusi o torpédoborcích...k bitevce na 5 km bez problému... IV japonský Isokaze je vidět na 6 km...než překonám ten kilometr, nestihne bitevní loď ani zamířit, natož nabít.
 2. Remmy_CZR

  Bitevní lodě

  Já žádnýho kápa nedělal. Jen mi přijde absurdní "když umíš střílet"...to je podle mýho výsměch. Buď rovnou rozveď teorii "umění střílet" nebo nemachruj vůbec. Tak to vidím já. S palbou na cíl u sebe totiž problém nepozoruju. Konec OT.
 3. Remmy_CZR

  Bitevní lodě

  Kdybys nebyl jen nafoukaná nula, vysvětlil bych Ti to...ale s Tvým přístupem...
 4. Remmy_CZR

  Atlanta

  S ekonomikou jsem zatím žádný extra problémy neměl. Jen mi připadá jako pořádná [Editováno] prodávat za 900 něco, co stejně prodělává. to jsou WHG až takový ubožáci či co?
 5. Remmy_CZR

  Atlanta

  Prémiová loď, co při nepovedené bitvě bez prémiáku prodělá? To jste se [Editováno], ne?
 6. Remmy_CZR

  Atlanta

  Loď nehorázně deklasuje nulový dostřel všeho a náchylnost ke kritickému poškození. Na mapě Ocean si s ní takřka nemáte šanci zahrát.
 7. Remmy_CZR

  Bitevní lodě

  Brečím...ale brečím proto, že se to nedá. Protože chci hrát a ne házet kostkama...
 8. Remmy_CZR

  Bitevní lodě

  Oboje...podle cíle. Tak mi to ukážeš, frajere? Půjdem do divize a Ty mi to předvedeš...já se na to podívám. A jak ji schováš? Hulldownem...eee...pardon...citadeldownem? Myslíš, že s Kongem zastavuju? Je to stejnej bitevní křižník jako Myogi...zastavení je smrtící. Nejsem idiot. Buď mám pravdu nebo mám na accu nasazenej low-roll. Jinak fakt nevím... Teď zas...2x za sebou 6480 do chudáčka s křižníčkem...aby mě mohl zabít...chudinka.
 9. Remmy_CZR

  Bitevní lodě

  To je to...4 salvy do křižníku..4x 4000 dmg...přesně, na nulu...nechápu...on mě zapálí a pošle do kytek...
 10. Remmy_CZR

  Bitevní lodě

  Ano, spamoval torpéda. A ano, vím to...jen mě to nepřestává štvát. Nejsou vyvážený...jsou vidět přes půl mapy. A křižník Tě podpálí každou druhou salvou...jestli to hraješ...vypadá to, že moc ne. Jak jinak se mám pustit do souboje s bitevní lodí než bok na bok? To mu mám jít zádama? Asi nechápeš, že mě štve nepoměr v poškození já vs. on...ne to, že mě rozbil. Mám mnohem silnější děla a dával jsem zlomek jeho poškození...to mi přijde jako kravina. Kdyby to nepadlo někdy, neřeknu...ale to nepadne v 15 bitvách z 16. To je to.
 11. Remmy_CZR

  Bitevní lodě

  Bitevní lodě jsou absurdně nevyvážené. Dohled - dnes mě při souboji s ostatními loděmi zasypával torpédoborec jednou salvou za druhou...nebyl dál než 7 km ode mě. Celou dobu jsem plul jeho směrem, neviděl jsem ho. Proč? Kterej bezmozek to vymyslel? Poškození - Bez ohledu na to, čím střílím, je poškození věcí náhody. Nehorázně naštve, když dám křižníku za 1881 a on mi namele za 5000 a ještě mě zapálí - naprostý standart. Nemluvě o včerejší situaci. Kongo vs Wyoming, 356mm vs 305mm. Měl půlku HP, já plný. On mě dostal na DVĚ salvy, já mu ubral sotva čtvrtinu HP....co to má do háje znamenat? To ve WG nemáte mozek nebo soudnost? Já mám větší ráži a neudělám mu ani prd? PROČ?! Hoření - Pošahaný křižník mě zapálí každou salvou...rozemele mě na rybí žrádlo jak nic...jen proto, že hořím jak papírovej čert. To vymyslelo které pánské přirození? Pak dostane HE z mých 356...a nic...ani jiskřička...já se uhasím...a jeb, znovu hořím...a druhej...PROČ?!
 12. Remmy_CZR

  Vyvážení kolizí

  Ono zase v pětatřiceti uzlech už to byl solidní projektil. Navíc by to hodně záviselo na místě nárazu...každopádně je to nevyvážený. To doufám.
 13. Remmy_CZR

  Vyvážení kolizí

  Možná je to realisticky přesné, ale taran je totálně herně nevyvážený. Když do mojí bitevní lodi s 40.000HP narazí torpédoborec s 80HP, sežere mi 35.000HP, udělá mi díru do lodi a způsobí další kritická poškození, je to dost k vzteku. Vím, že v reálu to tak skutečně fungovalo, ale to neměly lodě životy...řešení kolizí by mělo být přepracováno po vzoru WoT, aby splňovalo požadavky arkády. Takto je to absurdní bug a dovolím si tvrdit, že výše popsané chování by se dalo klasifikovat jako cheat - využívání bugu. Obzvláště patrné je to v porovnání s nájezdem na mělčinu, který pro loď nemá absolutně žádné následky...
 14. Remmy_CZR

  Poznámky k aktualizaci 0.4.0

  Dotaz, nemělo se to otevřít s patchem 0.4.0?
×