Jump to content

Planator_

Beta Tester
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4681
 • Clan

  [W_S]

About Planator_

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

142 profile views
 1. ORP Błyskawica - niszczyciel

  A co powiecie o IFHE, opłaca się to brać, będą jakieś zauważalne efekty przy walce z krążownikami?
 2. Co do trafień za zero. Jeśli trafisz jakiś moduł przeciwnika to wtedy jest zero obrażeń. Otrzymujesz baretke za zniszczenie modułu.
 3. Midway

  Zlikwidowanie tego alta to może być dobrym pomysłem, może wtedy więcej ludzi zacznie nimi grać. Ja doszłem lotniskowcami do 6 tieru i przestałem grać, jak mi przeciwnicy jednym atakiem całą eskadre myśliwców rozwalali, a ja nie mogłem nic z tym zrobić (albo mogłem, ale nie umiałem). Jakby tak wszystkim tierom zabrali alta z myśliwców to np ja wróciłbym do gry lotniskowcami.
 4. Same radary

  No właśnie i to jest w tym najgorsze. Płyniesz sobie z przodu, spotujesz dla drużyny jakieś pancerniki, cały zespół w nie nawala, a tu nagle nie wiadomo skąd zostajesz wykryty przez radar, który sobie stoi za wyspą. Nikt z twojego zespołu mu nic nie zrobi bo jest za wyspą, on wprawdzie tobie też nic nie zrobi, ale co z tego jak dostajesz jakiś zabłąkany pocisk z pancernika za jakieś 2/3 HP.
 5. Same radary

  I tak zanim dopłynie do kapa to się naładuje, jak np: torpedy. Wystarczy żeby nie działał przez wyspę.
 6. Same radary

  No wiadomo, że gra się dla demejdżu bo za to jest kasa. No jak to kto: radary.
 7. Same radary

  Piszecie tyle o tym, że DD ma spotować, ale pamiętajcie że w obecnej wersji gry za spotowanie jest zero expa. Czyli soptowanie się wogóle nie opłaca. Ja spotuje, narażam się na radary i torpedy, a nic z tego nie mam. Więc nie dziwcie się że deski nie chcą spotować. Jeśli chodzi o radary i sonary to jedyne co powinni zmienić to żeby nie działały przez wyspy, nawet ten zasięg łustera niech zostanie.
 8. No a co ma zrobić? Jak już jest różowy to nie może wyjść z bitwy, więc jedyne co pozostaje to szybko zginąć aby zacząć następną bitwę. Ludzie szanujcie też czas innych. Ja jak widzę lotnisko + 3 czy 4 radary to też wychodzę z bitwy, bo taka bitwa to tylko strata mojego czasu, którego i tak nie mam za dużo na gry.
 9. Giulio Cesare

  O komuś się spodobał ten sam obrazek.
 10. Czasami będąc jedyną ósemką w drużynie też da się coś ugrać.
 11. Same radary

  Panowie nie przesadzajcie, z radarami da się grać. Oczywiście niszczarka już nie może lecieć do przodu świecić i zajmować kapy jak kiedyś, trzeba zmienić taktykę. Dla mnie rakiem tej gry były lotniskowce i tu się należy WG pochwała, że robią wszystko aby je wyrzucić z tej gry.
 12. Sims

  Te z większym zasięgiem.
 13. Mechanika Dyscypliny w bitwie

  Jak można zestrzelić sojuszniczy samolot?
×