Jump to content

Bollosek

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2807

About Bollosek

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 08/04/1974
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bollosek

  Aktualizace 0.7.5 - Hlášení chyb

  už asi půl hodiny je server nedostupný !!!
 2. Bollosek

  Iowa

  No jasně ... už jsem to pochopil .. jsem vůl .. srr já počítal ten rozptyl s Mk9mod2 bez " Úprava postu dělostřelectva 2" a ten je 23,3km dostřel a rozptyl 263m ... hmmm tak jsem myslel že jsem našel Atlantídu Tak beru vše z5 !!!
 3. Bollosek

  Iowa

  Jasně že tam mám to vylepšení přesnosti " Úprava postu dělostřelectva 2". Ale tak mi teda vychází lepší přesnost při nepoužití modulu Mk9 mod.2 ale využití toho vylepšení "Úprava postu dělostřelectva 1". Tudíž když jsem ochoten oželet vylepšení sekundárek, tak dostanu lepší přesnost. (bez ohledu na RNG) BTW: až nebudu taková lama a budu lépe trefovat tak si to třeba změním a budu raději využívat lepší sekundárky ( ale i tak při přeletu IXt CV sestřeleno 14letadel) setup skill na commandírovi : 1/15 - prioritní cíl - zkušený střelec - základní střelecký výcvik - ruční řízení palby protiletadlové výzbroje - expert na maskování (spot na 12.2)
 4. Bollosek

  Iowa

  Nejde mi o větší dostřel... jde mi o to že kolega ji sice nemá , ale koukal se a se základem a dostřelem na 21.2 km je rozptyl 272m a já mám teď dostřel 24.6km (pomocí vylepšení ) a rozptyl 273m. Tudíž teď na 21.2km mám 235m. A tudíž (dle mého názoru!!!) při střelbě na 10.6km nemám 136m ale 117.5m a to si myslím je rozdíl. Aspoň tedy u mě doma na papíře. Zda je to tak ve skutečnosti (ve WoWs) nevím.
 5. Bollosek

  Iowa

  Mám otázku pánové ... Když si nekoupím ten modul Mk9 mod.2 který zvýší dostřel ale táké rozptyl granátů a místo toho použiju vylepšení " Úprava postu dělostřelectva 1" tak se mi zvětší dostřel více jak s modulem ale otázkou je co to udělá s rozptylem ???? Zůstane pořád stejný jako se základním MK9 mod.1 ? A nebo se to někam posune. Já to už osadil a nechce se mi dávat 2x 25dublonů za prohození vylepšení. Třeba to také někdo řešil. Sice přijdu o možnost vylepšení AA ale pokud je to tak že se nezhorší, tak ty AA oželím. Teď mám tedy při setupu modulu Mk9 mod.1 a vylepšení " Úprava postu dělostřelectva 1" maximální rozptyl 273m. Děkuji
 6. Bollosek

  Aktualizace 0.7.2 - Hlášení chyb

  dík... už jsem to našel update-0721
 7. Bollosek

  Aktualizace 0.7.2 - Hlášení chyb

  Teda měl jsem si tohle vlákno přečíst již včera nebo předevčírem. Já kvůli tomu přeinstaloval celé PC Jak píšou všichni. Lagy takové, že se to nedá hrát. ale až od vyšších tierů. Cca od VII.T Šesky a méně je pohoda. Možná tím že jsou menší mapy. Na těch mapách pro X.T se nedá ani zaměřit. BTW: dnes nějaký mickopatch. Ví někdo kde se dá najít co opravuje ?
 8. ahoj .. 1.) rád bych se zeptal proč už nikde nejde nastavit aby se na minimapě zobrazovala poslední známá pozice enemácké lodě. 2.) nelze již sledovat vystřelený granát/torpído poté co již bylo odpálen ... nyní mi jde pouze sledovat rovnou s výstřelem ... nevím zda mě dobře rozumíte, ale dříve jsem zaměřil, vystřelil a po nějaké době jsem mohl pomocí stisknutí scroll butonu sledovat kam to letí. Nyní když to zmáčknu po výstřelu se nic neděje. Jen když mám nabito a zmáčku sledovat tak to vystřelí a sleduje to, ale už se nedá ani přepnout na vedlejší granát/torpído. pokud tohle přinesla nová aktualizace tak nemám tušení v čem tu to hru zlepší BTW: V módech jsem měl info o lodích ve hře v panelu hráčů a z nějakého důvodu se mi nezobrazuje spoting range enemy lodě. Zůstalo tam info o rychlosti,dostřelu hlavní baterie a dostřelu topídous . Také nějaká novinka ? Děkuji za slušné odpovědi. Bollosek
 9. Bollosek

  Prémiová loď jako dárek od WG ?

  děkuji za odpovědi ... moc mi to pomohlo.
 10. Ahoj kapitáni. Mám dva dotazy. Včera jsem dostal z té bedny jak je jako "Pocta hrdinům": 1.) místo v přístavu 2.) Vampire - torpédoborec neznámého národu (pro mě neznámý) 3.) Kapitána na tu loď a 6 bodů zkušeností má otázka zní: Za co jsem to dostal? Kolega co se mnou hraje nic takového nedostal. A jak se vůbec dopídit co mi určuje co v té "Pocta hrdinům" dostanu. a druhá je ohledně kapitánů. Za co se dostávají Elitní zkušenosti velitele .. mám tam teď nějakých 423 ani netuším kde jsem je získal. Předem děkuji za odpovědi. Jsem začátečník , tak buďte na mne hodní.
×