Jump to content

Barwena

Players
 • Content count

  210
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9208
 • Clan

  [B-EYE]

About Barwena

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

399 profile views
 1. Dublony - co jest z cenami?

  Kol na ochotnika chce dać przykład? Niech pokaże jak to zrobić fachowo :-)
 2. Dublony - co jest z cenami?

  Kol. Lumberjack Wiesz, nie było by sprawy gdyby zawisł na stronie w wiadomościach komunikat typu: WG robi losowanie nagród w postaci obniżki cen na zakup dublonów w wysokości np 30 40 i 50%. Jeśli będziecie mieli szczęście to możecie się spodziewać ze ta obniżka trafi do was niemniej jest ona losowo przyznawana graczom np po x osób na serwer w czasie od do albo analogiczne np do nagród w konkursach głosowania na camo dla Normandie. I byłoby jasne i po sprawie. A tak nikt nie wie dlaczego x, y dostał a ja nie dostałem regulaminu nie ma a informacji jak napisałeś nie udzielam. A tak w wiadomościach nie ma tego co potrzebne. Więc choćby za tą wpadkę z informacja wypadało by ze strony WG przeprosić graczy i coś konkretnego w ramach tych przeprosin zaproponować.
 3. Dublony - co jest z cenami?

  Jeśli coś jest celowe to nie jest losowe. Jeśli wandale przyjdą i CELOWO wyłamią ci sie do chałupy, to upada tłumaczenie ze LOSOWO trafili do twojego domu.
 4. Dublony - co jest z cenami?

  Sory, może trochę przesadziłem ale tylko w poszukiwaniu klucza tego podziału na lepszych i gorszych według WG. Niemniej jednak Parę postów wyżej kol Lumberjack napisał: a teraz napisał Jedno z drugim jakby nie spojrzeć pogodzić się nie da. Więc nie da się ukryć kol Lumberjack jedna Twoja wypowiedź przeczy kolejnej. A na marginesie za krytykę tez banujecie?
 5. Dublony - co jest z cenami?

  Jasne, dlatego ze to kumple Lumberjacka i załogi WG. Wiec jasne ze to nie było przypadkowe. Więc mamy klucz do przyznawania tych premii/misji. Az się prosi aby nazwać po imieniu taka politykę wobec graczy dzięki którym kol Lumberjack i reszta WG maja na pensje, ale cisną się na usta słowa bardzo mało cenzuralne.
 6. Dublony - co jest z cenami?

  Śmierdzi na całą milę morską.
 7. Dublony - co jest z cenami?

  Kol Lumberjack A wiec potwierdzenie różnego traktowania graczy. I masz czelność pisać ze WG nie dzieli graczy na lepszy i gorszy sort!! Jesli celem WG była *edited* graczy którzy już wiele u was kupili a zostali potraktowani z kopa w zadek to cel osiągnęliście doskonale i w 100%. Zniżka dla wszystkich albo dla nikogo to by było fair. Podobno akcja ograniczona do Polski i Czech teraz rozumiem dlaczego. W każdym innym kraju była by taka gówno burza ze byście wszystkich graczy przepraszać za pomocą okrętów premium musieli. Ale Polska i Czechy to widać dla WG zadupie wiec pewnie przejdą tutaj zwyczaje żywcem z ruskiego kraju. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 8. Dublony - co jest z cenami?

  Kol Lumberjack w punkcie odpowiadając zwyczajnie kłamie, bo fakty są inne. Kampania/promocja jak zwał tak zwał która zostaje przyznal lub nie w myśl nieznanych reguł, o którek brak o niej jakichkolwiek informacji co należy zrobić aby skorzystać jest splunięciem w twarz graczom.
 9. Dublony - co jest z cenami?

  Kol Lumberjack wyobraź sobie taka sytuacje. Idziesz do salonu samochodowego i wybierasz sobie markę i wersje samochodu i zgodnie z cennikiem danej marki płacisz dealerowi 120tys zł. Na pytanie do dealera o zniżki dostajesz pytanie odmowne. I tydzień później patrzysz a na parkingu obok twojego staje identyczne autko kropka w kropkę auto nowiutkie. Silnik, nadwozie, gwarancja a nawet kolor i wyposażenie wszystko identyczne jak Twoje. Zaciekawiony pytasz kierowce gdzie kupił. i z odpowiedzi wynika ze samym salonie co Ty i nawet w tym samym dniu ale zapłacił 70tys. Pytasz jak to przecież oficjalna cena to 120tys, a on na tak a ale mi dealer zaproponował tak od siebie za 70tys. Kol Lumberjack ciekaw jestem czy byś się nie *edited* na dealeara za takie potraktowanie jako klienta bo ja jestem *edited* na to co robi WG w tej kampanii/ promocji o której nic nie wiadomo. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 10. Dublony - co jest z cenami?

  To kto udziela?
 11. Dublony - co jest z cenami?

  Skoro tak jak Kolega napisał "została zaprojektowana kampania" o której nie ma publicznego info to: 1. co to jest za kampania? 2. jakie są wymogi aby ja spełnić? Jestem żywo zainteresowany.
 12. Dublony - co jest z cenami?

  To gdzie jest info?
 13. Dublony - co jest z cenami?

  Kol WG_Lumberjack Proszę o odpowiedź na kilka pytań. Czy jeśli są takie promocje ze co niektórzy kupują 30,5 tys dubl po 220 albo nawet 160 zł to dlaczego mają ja tylko niektórzy a ja nigdy takowej na oczy wie widziałem? Czy WG stosuje podwójne standardy wobec graczy tzw lepszy i gorszy sort? I na koniec sprawa zasadnicza wypadało by przynajmniej ogłosić ze takowe promocje są, przedstawić ich zasady tak żeby wszyscy mieli możliwość kupienia a nie na podstawie nikomu po za WG nie znanych kryteriów jednym dawać taką sposobność a innym nie. Tyle wymaga przyzwoitość bo nic bardziej nie wkurwia ludzi jak nierówne traktowanie. I skoro nie miałem nigdy do czynienia z taka promocja to w ramach rekompensaty za: brak informacji, i zagranie nie fair wobec mnie (bo inni na podstawie jakiś niejasnych kryteriów inni mieli taką możliwość i ofertę) żądam udostępnienia mi możliwości skorzystania z takiej promocji. Licze na odzew, wyjaśnienie i zgłoszenie tam gdzie trzeba celem naprawienie tej niesprawiedliwości jaka popełniono wobec mnie i wielu innych graczy.
 14. Dyskusja ogólna

  Czy Dasza jako kapitan będzie miała jakieś specjalne umiejętności/talenty. Aż się prosi o takowe.
 15. Po prostu super sprawa!! Dobrze ze można było zdobyć to w prawie wszystkich typach bitew w tym kooperacyjnych. Mam nadzieje ze w sierpniu będą podobne misje.
×