Jump to content

Barwena

Players
 • Content Сount

  305
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11366
 • Clan

  [B-EYE]

About Barwena

Recent Profile Visitors

666 profile views
 1. Barwena

  HMS Exeter Tier V

  Wystarczy zrobić go pod aa i otrzymujemy jedyny krążownik poniżej 9 tieru który ma następujące parametry: HE, Sonar, naprawkę i bardzo solidną jak na swój tier pelotkę. A to czyni go najbardziej uniwersalnym okrętem na swoim tierze. Dla mnie najlepszy na t5.
 2. Zbiornik z powietrzem czyli butla. Czyżby pop zdobyciu 10 gwiazdek będą rozdawać ekwipunek dla nurka? Czy WG przeczytało co stworzyło?
 3. I dlatego WG nie ustaje w nerfieniu tych okrętów taka aby się odechciało ludziom nimi grać. A radary i sonary "widzące" okręty przez wyspy to nawet obecnie czysta SF.
 4. Z CV to będzie po prostu chore.
 5. Barwena

  HMS Exeter Tier V

  Dowódca? Nie ma dramy, dowolny kapitan z pancernika RN świetnie będzie pasował na Exeter-a. Jako ze to jest premka, wchodzi bez przeszkolenia a co do perków nic nie będzie będzie trzeba mu zmieniać. Mój jest z Lion-a. Mozna z Exeter-a zrobić fajny okręt do szkolenia dowódców na pancerniki, można zrobić fajny okręt aa. I nie jest to papier jak np Marblehead ale całkiem wytrzymały zawodnik. Zagrałem już nim parę bitew i stwierdzam ze ta łódka daje całkiem sporo fun-u.
 6. Barwena

  HMS Exeter Tier V

  Kupiłem i nie żałuję. Ma dobrą aa, to na t5 b. ważne. Ponadto dzięki naprawkom może sporo przyjąć uszkodzeń i o ile nie porywamy się na solówki z pancernikami to nie jest łatwy do ukatrupienia. Według mnie pod każdym względem lepszy niż np Furutaka.
 7. Barwena

  USS Alaska

  Na Jean Bart HE to podstawa. Gra się nim tak że zapalasz Yamato a JB pali wszystko świetnie i jak zgasi to czekasz minute reload booster i zasypujesz go znowu HE-kami. Dopadł włączony i co chwilę cała naprzód i cała wstecz. Dystans trzymaj około 14-15km. I nie musisz się bać ich AP bo większość spadnie przed lub za Tobą Zresztą Yamato to mistrz overpenow więc rzadko który pocisk robi JB większą szkode. Gdy on zdoła zadać 25-28k dmg to Ty mu 58-60tys więc o ile nie walczysz na ogryzku to JB spali każde Yamato/Musashi. Ja właśnie tak gram. A od Minotaurow i krążowników które pokazują boki sa AP podobne jak przeciwko pancernikom ktore z odległości 10-11 km pokazują burty. Ale AP to na JB broń sytuacyjna.
 8. Barwena

  USS Alaska

  Nie wiem czy traktować to jako dobry prognostyk na przyszłość ale wygląda na okręty premium t9 które można kupić też za normalne pieniądze są w swojej kategorii o wiele lepsze niż te te które można tylko za free xp lub węgiel. I taki np. Jean Bart jest najlepszym pancernikiem na t9 a Alaska wygląda na to że podobnie mocna jest w swojej kategorii. Zatem jeśli Azuma też będzie do kupienia za złotówki to znaczy że warta 1000000 free xp.
 9. Barwena

  USS Alaska

  Azuma czy Alaska? Alaska czy Azuma? Widać WG łaskawie spojrzało na rozterki graczy co mają free xp tylko na jedną łódkę a chcieliby obydwie. Zatem graczu drogi masz możliwość zakupu Alaski za prawdziwe złotówki, oszczędzania free xp na Azumę i tym samym dołożenia okrągłej sumki do pensji prezesa i rady nadzorczej WG. ;-)
 10. Cel WG na 2019 rok widać oczywisty. Tak zbufować radary i tak znerfic niszczyciele aby ludziom kompletnie odechciało się grac ta klasą okrętów. Widać z najbliższą aktualizacją dopną swego. Więc Misza będzie mógł odznaczyć zadanie wykonane a Masza przynieść szklanki i wódeczkę.
 11. Buff radarów i nerf zalań. Czyli DD RIP.
 12. Barwena

  Przegląd społeczności: Słownik cz. 1

  O uśmiałem się ze mało z krzesła nie spadłem czytając to słownictwo. Wajcha - Mateusz wajchę przełóż. Deska - Z przodu deska z tyłu deska a na imię jej Tereska.
 13. Barwena

  Zmiany w systemie radarowania, UI i zalaniach.

  To już nie są rozważania czy w ogóle, i na jak bardzo wczesnym etapie testów? One już są gotowe Wygląda na to ze zmiany o których tutaj deliberujemy wejdą z najbliższą łata czyli za niecałe 3 tygodnie. https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/bulletin-081/ I to jest akurat zgodne z moimi przypuszczeniami. WG po raz kolejny przekuwa na rzeczywistość najbardziej szkodliwe, chore i debilne pomysły nerfiacy niszczyciele. I to dzieje się teraz. RIP DD.
 14. Barwena

  Biuletyn deweloperów 0.8.1

  Widać wszystkie chore pomysły dotyczące kolejnego mega nerfu DD (nerf zalań) i wzmocnienia i tak już wybujałej po same niebiosa radarowej patologii są już na testowym i lada moment będą w grze. Po co WG robi to po kawałku. Niech po prostu zlikwiduje klasę okrętów jakimi są DD a nie celebruje tego na raty.
 15. Barwena

  Niszczyciel Premium Le Terrible VIII

  Widać prawie nikt tego złomu nie kupuje i WG staje na głowie aby to zmienić. Dla porównania Asashio B, zwykły klon normalnego Asashio sprzedawany przez krótki czas i ponad 3 x więcej bitew rozegranych niż ten okręt. Okręt szybki a po za tym zwykła kaczka do odstrzału. Ot WG wymyśliło szybkiego cudaka bez dymu z mega spotem i bez naprawki. Chcieli takiego więc mają i niech go sobie sami w buty wsadzą.
×