Jump to content

Barwena

Players
 • Content Сount

  522
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  21295
 • Clan

  [B-EYE]

About Barwena

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [B-EYE]

Recent Profile Visitors

2,690 profile views
 1. Barwena

  [V] Agano

  No cóż widać nie tylko ja niedoceniłem WG ze można jeszcze bardziej zepsuć nawet najgorszy krążownik w grze. A oni fatalnego Yahagi zrobili jeszcze gorsze Agano. Te dwa okręty maja jedyną zaletę, są piękne i wspaniale wyglądają w porcie.
 2. Dzięki, wymagało to troche poszukiwań na wiadomościach ale udało się skompletować wszystkie kafelki.
 3. Witam serdecznie Czy ktoś może wie jak odblokować te dwa elementy na mapie skarbów?
 4. Barwena

  Aktualizacja 0.11.8 - Dyskusja ogólna

  Drogie WG, Zawsze lubiłem operacje i początkowo cieszyłem sie z tego że sie za nie wzieliście i cieszyłem sie ze wróca dawwne operacje jak np kwiat wiśni. Ale tak jak to zepsuliscie tym losowym wyborem i kompletnie przegiętą z iloscia botów i ich siłą. Po prostu juz więcej w to grać nie będe. Poprzednie były o wiele lepsze, teraz to jest strata czasu bo sporadycznie zdarza sie ze mozna to wygrac. Ponadto nie każdy okret nadaje się do określonej operacji. To jest oczywiste dla kazdego kto wgra w tą grę ale w waszym przypadku jest to kolejny dowód na to ze nie znacie gry którą tworzycie. Naprawiając operacje zepsuliście to co było dobre (mozliwość wybrania i przygotowania okrętu pod określoną operację i rozsądny balans), ale to niestety u was norma.
 5. Serwer testu publicznego nie działa, gra loguje się bez końca.
 6. Barwena

  Przedstawiamy Dropy Discord

  Zarejestrowałem się uwierzytelniłem, ale żadnej misji nie dostałem. Znowu jakaś obsuwa?
 7. Racja to najprostsze i najlepsze rozwiązanie. Ale po co WG opinia graczy skoro w centrali wiedzą wszystko najlepiej. Tyle na tym i pokrewnych forach pisano o chorym pomyśle okrętów podwodnych, ich samonaprowadzających się torped i braku efektywnej broni przeciwko okrętom podwodnym braku możliwości uniku przed torpedami zwłaszcza w przypadku dużych okretów. Temat podnoszono w ankietach, pisano jak to rozwala rozgrywkę. Ale WG ma te opinie głęboko w *****. Dalej brnie w okręty podwodne, czyniac kosmetyczne zmiany i jednocześnie ostentacyjnie olewając zasadnicze problemy podnoszone przez graczy. Jeśli tak wszystko robią po swojemu to niech dewsi z CCkam i zarządem sami sobie grają w tą grę. 5 lat temu polecałem WoWsa teraz zdecydowanie odradzam.
 8. WG zatrudnił adwokata.
 9. Barwena

  Public Test 0.11.5 - Submarines

  Fighting against subs is horrible experience. On BBs is very unefective. Spote range of subs when it submerged is so small that eaven when it use unguided torps it is impossible to avoid them. It goes rapidly on periscop deapth shoot torps from a very close distance torps and dive and nothing can be done to avoid them.
 10. Barwena

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  Jak dzieci nie ogarniaja tego co stworzyli.
 11. Barwena

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  Co z tymi pisankami które powinny być zliczone a nie zostały zliczone? Moze jakas rekompensdata bo jak na razie wasz pomysł leży kompletnie. Według moich obliczen powninennem juz mieć 24.
 12. Barwena

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  Tak kliknąłem, jest napis korzystasz z oferty ale pisanek nie zlicza.
 13. Barwena

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  Czy WG naprawdę nie może zrobic niczego co działa od poczatku czasu w którym powinno działać? Zamiast wymyślać jakies liczniki na stronie gry, srutututu i inne cudactwa wrzucić licznik do gry np w zbrojowni lub ten te punkty z prób męstwa. Powiniennem juz miec tych pisanek 20 (14 za zwycieatwo w bitwie rankingowej, bycie w pierwszej trójce w druzynie i 3 fragi i zwyciestwo w pierwszej trójce + dwa fragi w bitwie kooperacyjnej). A na liczniku ciagle 0. Ogarnijcie sie wreszczie albo wyluzujcie z tymi cudactawami jesli ich nie potraficie opanować.
 14. Barwena

  Public Test 0.11.2 - Submarines

  Why are you trying restore the subs - ships that 99% of players hate and don't want see in the battle. I have tested them. During those tests I found that nothing was done with problems that made them OP such as homing torps and advantage of stealth over DDs and antisub weapon that is very problematic in use and unsuccesful. In my opinion they are still clas that is completly unbalanced and ruins the gameplay. My advise is remove them and never go back.
 15. Pytanie do p. Bloodmister forumowego eksperta w ZOP. Co może zrobić dowódca pancernika przeciwko pływającemu na powierzchni po za zasięgiem widoczności okrętowi podwodnemu który co chwile zaznacza impulsem pancernik i torpeduje go samonaprowadzającymi sie torpedami. Uciec? nie ucieknie bo ten okręt podwodny pływa szybciej niż pancernik, użyć ASW? nie użyje bo nie widzi OP. Zmienić kurs? nic to nie da bo samonaprowadzające się torpedy i tak trafiają w cel wiec manewry unikowe tak skuteczne przeciwko torpedom z niszczycieli w przypadku OP mają zerowy efekt. Zdjąć zaznaczenia za pomocą grupy naprawczo ratunkowej? To oznacza ze w przypadku trafienia kolejnym impulsem i następnie torpeda lub torpedami skutkującymi zalaniem jest się całkowicie bezbronnym. Myślę ze rzeczowa rada jak się obronić w takiej sytuacji byłaby powszechnie doceniona bo podczas bitew rankingowych widziałem masę takich właśnie sytuacji i sam też nieraz byłem w podobnej.
×