Jump to content

Barwena

Players
 • Content Сount

  267
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10447
 • Clan

  [B-EYE]

About Barwena

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia
  [B-EYE]

Recent Profile Visitors

558 profile views
 1. Barwena

  Konto premium Warships - wątek na forum

  No w końcu coś dobrego i pożytecznego dla osób które graja tylko w WoWs.
 2. Granie czy oglądanie? No to jest dylemat.
 3. Barwena

  West Virginia 1941 Tier VI

  Widać ciąg dalszy serialu błyskawiczny przepis na premke według WG, polegający na tym ze bierze się kadłub A, działa okrętu jeden tier wyżej a cała resztę nerfi bez litości w stosunku do oryginału w tym tnie aa niemal do zera. I taki szmelc sprzedaje sie jako premkę. Tak było w parze: Nagato (VII) - Mutsu (VI) Amagi (VIII) - Ashitaka (VII) Yamato (X) - Musashi (IX) Teraz Colorado (VII) - West Virginia (VI) Dodam te ze pancernik bez aa na T6 i T7 gdzie lotniskowców jest jak psów na wiejskim podwórku to jakiś absurd.
 4. Też uważam ze WG dało ciała podwójnie. Po pierwsze promocje delikatnie rzecz ujmując do chrzanu i nic ciekawego tym razem nie ma. Po drugie jeszcze bardziej zjechało sobie opinie u graczy poprzez pokrętne i wbrew logice warunki uzyskania tych dublonów. Warunki powinny być proste, logiczne i jasno przedstawione a nie przypominać kombinacje towarzystwa ubezpieczeniowego w interpretacji zapisu warunków wypłaty odszkodowania z polisy ubezpieczeniowej. I chyba tym można ta sprawę podsumować. A ze jakiś osobnik i *edited*, któremu aż 2 tablice statystyk!!!!! *edited* napisał "że nie jest wina WG że ludzie nie czytacie umowy". No cóż takowego wypada tylko olac, bo dyskutować z nim szkoda czasu.
 5. Sprawdziłem w bitwie Kamuflaż cień (ten zużywalny) zapewnia: -3% do wykrywalności okrętu z powierzchni wody, +4% do rozrzutu pocisków wystrzelonych w kierunku Twojego okrętu, +75% PD w każdej bitwie, +150% wolnych PD w każdej bitwie, +100% PD dowódcy w każdej bitwie.
 6. Jasne z jest ich winą i dlatego stosując takie techniki postępują nieuczciwie wobec graczy.
 7. WG interesuje przede wszystkim wynik finansowy. A czy takie czy inne zagranie wobec graczy jest fair czy nie, to akurat najmniej ich obchodzi. I taka jest brutalna prawda.
 8. No własnie w sklepie piszą że dodaje 100% do zdobywanej ilości kredytów. A ponieważ wczoraj z dostaw codziennych dostałem 3 sztuki takiego kamuflażu więc sprawdziłem jak to wygląda w porcie. W porcie piszą że dodaje 100% do XP. A więc kolejny bałagan, co jednego jest napisane jednym miejscu a co innego w drugim. Czy miał ktoś bitwę z tym kamo na okręcie i mógłby napisać jaki bonus on daje w praktyce?
 9. Nie, specyfika tego kamuflażu jest 100% do ilości kredytów zdobywanych w bitwie. Cechy kamuflażu Cień: -3% do wykrywalności okrętu z powierzchni wody, +4% do rozrzutu pocisków wystrzelonych w kierunku Twojego okrętu, +75% PD w każdej bitwie, +150% wolnych PD w każdej bitwie, +100% kredytów w każdej bitwie.
 10. Patrząc na ofertę sklepu premium po prostu mam wrażenie że z wielkiej chmury pod nazwa czarny piątek spadł bardzo niewielk deszcz. Klony Tirpitza, Asashio, Masachuset, czy Atago to jak ktoś ma te okręty żadna atrakcja. Jakby można je było uzyskać w trakcie misji to miało by jeszcze jakiś sens natomiast płacić ża drugi identyczny mija sie z celem, 2500 dublonów można mieć za 40zł. Zestaw 67 oktetów - masa standardowych premek. Hm każdą z nich zależności od preferencji można kupić oddzielnie a nie płacić kosmiczna cenę za wszystko- według mnie bez sensu. Promocja na okręty Perth i Mutsu - 30% jak ktoś nie ma to może się przydać chociaż jak ktoś ma to żaden interes. Wybór kontenerów - po jednym z 5 rodzajów. Jaki miałoby sens coś takiego - nie sposób odgadnąć. Czarno piątkowe kontenery. Relatywnie drogie i po za klonami normalnych premek trudno jest wskazać co naprawdę ciekawego można w nich znaleźć. A jeśli ktoś te premki w normalnej wersji ma to kupowanie ich raczej sensu niema. 24 kontenery + rasputin. Uwaga jak wyżej. Do tego okręt który za kilka tygodni po prostu wyparuje z portu. Gdyby pozostał po nim np stały kamuflaż Rasputin na Nikołaja to może warto by było się zastanowić ale w takiej sytuacji ponownie sensu kupować nie ma Czarno piątkowe kamuflaże - po za 100% bonusu do ilości kredytów (zasobu z którym w tej grze jest najmniejszy problem) i bonusu 150% free xp tylko 75% XP. Szału nie robi. Cena spora nawet jeśli odjąć od niej koszt dublonów. Dla mnie żadna atrakcja.
 11. Barwena

  Jean Bart

  I to jest jedna z rzeczy za które uwielbiam ten okręt.
 12. Barwena

  Stal za pieniądze

  Pewnie wielu mnie zjedzie za to ale uważam że stal za ogólnie dostępne misje to dobry pomysł. Dostępność tego surowca jest obecnie niezwykle ograniczona i w znacznym stopniu zależna od warunków na które pojedynczy gracz nie ma większego wpływu. Z zbieranie jej na interesujący okręt to obecnie kwestia lat. Zatem możliwość zdobycia do w inny sposób jak np węgiel na pewno nie rozwali gry w większym stopniu jak jest już obecnie rozwalona. Co do poziomu rozgrywki na X to największą szkodę zrobiło WG wrzucając w rankingówkach wszystkich powyżej 15 rangi na X tier. Pewnie poszło za tym maksymalne przetopienie setek tysięcy XP (za góry dublonów) z max T6 i premek typu Tirpitz na free XP to aby się rzeczonej X dorobić. WG zarobiło na tym sporo pieniędzy niestety efekt uboczny to wyjątkowo niski poziom ostatniego sezonu.
 13. Czyli obywatelu licz sobie gwiazdki sam. Po prostu gdzie nie spojrzysz tam widać bardzo profesjonalną robotę WG coś w stylu jak na zdjęciu poniżej.
 14. Barwena

  Jean Bart

  Każdy pancernik tak ma włączając arcymistrza overpenów jakim jest Yamato. Z tym ze różnica jest taka ze w czasie gdy do wrogiego pancernika ustawionego bokiem Yamato wyśle 18 pocisków z których 8 poleci dookoła celu 8 to będą overpeny i zaledwie 2 zadadzą jakieś uszkodzenia na JB z doładowaniem pośle 32 z których większość coś wrogowi zrobi (overpeny są tutaj o wiele rzadsze niż na Yamato) a jak to będę HE ki to na bank podpali i to nie jedna świeczką. Dlatego że im więcej pociskami strzelasz tym mniejszy wpływ ma RNG na wynik. Powiem tyle ze z doświadczenia zjarać Yamato za pomocą HE czy z gdy płynie bokiem z 11 km wklepać mu cytadelę na Jean Bart jest łatwo, a z kolei dla Yamato poruszający się ciągle w przód i tył i ustawiony idealnie dziobem w odległości 14-15 tys m Jean bart jest małym i trudnym celem. I z tego korzystam. Nie zdarzyło się jeszcze się mi aby zatopił mnie Yamato albo Musashi.
 15. Czy można gdzieś sprawdzić swój postęp w tym evencie w tym ilość zdobytych gwiazdek i miejsce w rankingu?
×