Jump to content

Barwena

Players
 • Content Сount

  384
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13062
 • Clan

  [B-EYE]

About Barwena

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia
  [B-EYE]

Recent Profile Visitors

859 profile views
 1. Barwena

  Alsace, tier IX

  Zasada koronna na francuskich BB TVIII-TX uzbrojonych w działa 380mm jest taka. Strzelasz głownie z HE i palisz wroga. AP tylko wtedy gdy krążownik pokaże burtę albo pancernik płynie bokiem na dystansie do około 11km (mutanty typu Kremlin do 9 km). W innych okolicznościach zawsze HE.
 2. Barwena

  Alsace, tier IX

  Zdecydowanie warto kupić JB bo to najlepszy pancernik na TIX a i z TX bez problemu daje rade. Alzacjii bym nie sprzedawał ale jeśli ktoś myśli o Burgundii (a warto ja kupić) to okręt ten będzie dobra wprawka do tej X. Burgundia to w istocie Alzacja tylko ze dużo lepsza.
 3. Barwena

  Okręty podwodne: Zapisy do

  Po prostu do jednego bajzlu CV dodadzą kolejny bajzel OP.
 4. Barwena

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Bo tak jest. CV sama sobie wybiera ofiary a jeśli się na kogoś uprze do nawet zrobiony pod aa niewielkie ma szanse przeżycia. Kwestia co najwyżej tylko liczby samolotów które CV straci. CV jak rozpierniczaly balans tak robią to nadal a najmocniej po zadku po raz kolejny dostały dd-ki. Rework po prostu funta kłaków wart. Widać płacz CV-kowych płaczek zrobił swoje AA w tym paczu po raz kolejny dostała tęgiego nerfa. Brac manual AA już się kompletnie nie oplaca i nawet rozbicie to zaledwie 1/4 efektu poprzedniego. Jakby tego było mało usunięcie eksplozji pocisków w średnim dystansie to kolejne sabotowanie aa. Nakladajace się nawzajem zasiegi stałych uszkodzeń aa nawet w niewielkim stopniu nie równoważą tych nerfów.
 5. Barwena

  Armada: Friesland

  Cudowania z dd w wydaniu WG ciąg dalszy. Mamy dd prawie bez dział (Mutsuki) bez dymu (prawie wszystkie francuskie) to teraz jest jeszcze dd bez torped. I mało mnie obchodzi to czy jest ZOP czy ZLT (zwalczania latających talerzy) skoro OP nie ma i miejmy nadzieję że jeszcze przynajmniej do czasu skończenia reworku CV nie będzie. Teraz to tylko pukawka w dymie. Kolejna premka bez sensu. To już chyba lepiej wydać na Alaskę jeśli Jean Barta i Azumę juz się ma w porcie niz na tego cudaka.
 6. Barwena

  WYNIKI – Bitwa koło zatoki Helgolandu

  Czy jest jakieś miejsce aby sprawdzić swój dorobek punktowy w tym wydarzeniu?? Czy trzeba sobie zapisywać w zeszycie ile punktów się dostało.
 7. Gdyby raz na jakiś czas oprócz klanówek i coraz bardziej skopanych rankingówek była jakaś inna misja na stal dostępna dla przeciętnego gracza niemniej wymagającą pewnej aktywności w grze to było by fajnie. Jako wzór może być coś w stylu obecnych dyrektyw. 4 dyrektywy i za każdą trochę stali + stal za ukończenie wszystkich czterech.
 8. Ja mam to samo. pół roku temu było 300 mln, 2 miesiące temu 400mln a jak tak dalej pójdzie za miesiac góra dwa przekroczy 500mln. Za te kredyty kupuje całe wyposarzenie premium. Dodatkowo wszystkie modyfikacje kupuje za kredyty i sprzedaje za kredyty tak jak mi podpasi. Do tego kupuje kazdy okret jaki jest w zasiegu mojego xp-a. A suma caly czas rosnie nieustannie i po prostu juz mnie nie bawi ogladanie coraz wyzszych cyferek na liczniku. Wiec wnioskuję że zarabianie kredytów jest obecnie mega wydajne nawet wtedy gdy sie gra bez flag. Nie wyobrazam sobie jak mozna grajac na 8-10t byc po bitwie do tyłu z kredytami, no chyba ze jest sie AFK, albo schodzi sie do portu jedną salwa bez zadania jakiegokolwiek dmg przeciwnikowi. PS. Pytanie do Kol Lumberjack. Czy WG oprócz tej watpliwej atrakcji jaka jest regrind planuje cos do zaproponowania graczom którzy maja kredytów po sam top masztu i jeszcze wiecej. Moze zorganizowac rodzaj skarbca w klanie ktory gracze tacy jak ja mogli by zasilać i w ten sposób przekazywac nadwyzki zasobów tym którzy z jakis powodow ich potrzebuja.
 9. Barwena

  Francuskie niszczyciele: część 2

  Jakie ma więc znaczenie data napisania Twojej wypowiedzi (zwróciłeś mi na to uwagę), skoro ta wypowiedź nie dotyczy łaty, której ten topik jest poświęcony? P.S. Wygląda na to ze to nie ja się czepiłem jako pierwszy.
 10. Barwena

  Francuskie niszczyciele: część 2

  Ten topik dotyczy części 2 eventu francuskie niszczyciele (patrz tytuł) więc to twoja wypowiedź jest nie na miejscu.
 11. Barwena

  Francuskie niszczyciele: część 2

  Ale to już nie ta łata.
 12. Barwena

  Francuskie niszczyciele: część 2

  Kapitan może być fajny na francuskie pancerniki. Na DD 2mln potencjalnego DMG to możliwe tylko pod warunkiem ze DD jest nieśmiertelny.
 13. Barwena

  [X] Smoleńsk

  Brakuje mi 2,5 tys węgla czyli prawdopodobnie jutro będę go miał. Mysle że konfiguracja kapitana z Kutuzowa dobrze się tutaj sprawdzi. Nadzorca + podpałka+ IFHE Dodatkowo przy jego delikatności CE to must have.
 14. Raczej wygląda na to ze znowu będą mogły robić co się żywnie podoba bo rozbicie w tej łacie dostało mega nerfa. I jeszcze obniżenia skuteczności AA w strefach. Pożyjemy zobaczymy, pozostaje nadzieja ze lotniskowce nie będą silniejsze niż są obecnie.
 15. Pomijam tutaj dyskusje z Toba o SK. Taka jest moja opinie o SK ze chłam i najmniej potrzebne rzeczy (w rozumieniu takim mam ich pod dostatkiem) z nich wypadają więc uszanuj a nie nazywaj cebulactwem. Być może ktoś inny jak np Ty ma inną opinie na ten temat to jego prawo. Tutaj tez wyraziłem swoja opinie o regrindzie. Wyrażaniu opinii przez graczy o propozycjach WG a nie personalnym najazdom graczy na siebie w moim zamyśle forum ma służyć.
×