Jump to content

Barwena

Players
 • Content Сount

  499
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17416
 • Clan

  [B-EYE]

About Barwena

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia
  [B-EYE]

Recent Profile Visitors

2,017 profile views
 1. Barwena

  PTS 0.10.6 - Dyskusja ogólna

  Witam co z żetonami społeczności za wykonane zadania w ramach PT? Aktualizacja już na serwerze a ja jeszcze żadnego nie dostałem.
 2. Barwena

  Rosyjskie lotniskowce

  To już nawet przestało być śmieszne, jest tragiczne. Rosja kraj który aż do lat 80-tych XX wieku (1983 położenie stęki pod Kuzniecowa) nie zaczął budowy jakiegokolwiek lotniskowca otrzymuje cały zestaw okrętów z czasow II WŚ które są równie realne jak chiński pancernik typu Alsace z niebieskim dżinem na dziobie. Porąbało was WG kompletnie.
 3. Barwena

  PT 0.10.5 - Grand Battle

  Congratulation Grand battle a first good idea from a very long time after series of many stupid monster killing events. Super BBs are nice to play and give a lot of fun. Althought I have a few questions: Why points required for start battle by using super BBs are named inteligence reports (IR). Inteligence reports can be usefull if we need to build a those BBs (in dockyard) before enter to battle, but It sounds strange when I must colect inteligence reports to enter to battle? Maybe rename is a good idea. Super BBs tokens for example. Why I can't use a premium ships of tier 9-10 to earn a IR, and have to use only a standard ships? Why Satsuma don't have a sound of gunshoot known krown from Shikishima 510mm guns? Finaly I hope that kind of battles will became a standard game mode in WoWS not only short event. Mayby a new dockyard event will be devoted to build Satsuma, Hanover or both of them and use them in this battle mode. That would be great.
 4. Barwena

  Z-31 VII

  Moja ocena: katastrofalnie zły. Po dwóch bitwach na tym wynalazku wiem dlaczego zadecydowano o wycofaniu Z-39 z sklepu. Z-39 w porównaniu do Z-31 jest niewiarygodnie mocnym niszczycielem lepszym pod absolutnie każdym względem. Jeśli ktoś pamięta dlaczego Kamikaze wycofano ze sklepu aby nie był konkurencja dla bardzo mocno znerfionego Minekaze to tutaj różnice klas miedzy drzewkowym i premką widać jeszcze bardziej. Z tym ze różnica nie dotyczy tylko torped jak na kamikaze vs Minekaze ale wiekszosci istotnych parametrów tego okrętu. Widac WG poszło drogą ze nie będzie nawet próbować zbliżyć się jakością drzewkowego Z-31 do o wiele lepszego Z-39, tylko wycofa premkę aby nie była konkurencja dla bardzo słabego okrętu drzewkowego. To wskazuje ze WG raczej nie myśli o poprawkach ulepszających ten okręt.
 5. Skoro temat operacji wrócił to jedna prośba. Zwiększcie różnorodność tych operacji. Jakiś czas temu były np Kwiat Wisni, Dunkierka czy taka w której eskortowało się pancernik. Była cała masa fun-u. Teraz wybór marny. Uwielbiam grać operacje ale niestety WG mocno zaniedbał ten tryb. Czy dało by rade coś z tym zrobić i wreszcie pochylić się bardziej nad przywróceniem świetności tego najfajniejszego z trybów gry.
 6. Barwena

  Złoty tydzień w World of Warships!

  Ten "ubogi" ma identyczne parametry jak ten "wypasiony" za ponad 6000 dubli. Ponadto jak kol słusznie zauważył promocja w zamienianiu dublonów na kredyty to najbardziej bezużyteczna promocja. Przy obecnej mechanice i ekonomii kredyty nie są problemem wiec w osłupienie mnie wprawia ze ktoś zamienia duble na kredyty.
 7. Barwena

  Nowy zwiastun World of Warships

  Świetnie wybrali Mogami. To okręt, który łyka wszystko jako cytadele.
 8. Widocznie publiczność konsekwentnie olewała ten turniej więc dlatego wymyślili że kontenery nie będą za misje ale oglądanie.
 9. Barwena

  Z-44 IX premium

  Jeden z moich ulubionych okrętów na bitwy rankingowe. 100% torpedowiec którego jedyna wada jest znaczna widoczność jak na niszczyciel torpedowy (6,1km z modułami i perkami). Czy taki bardzo słaby w działach. Jest słaby ale są sa gorsze niz on, np takiego np Yugumo, Z44 zjada bez problemu ale perka specjalista baterii głównej i przeciwlotniczej na 5% przyspieszenie przeładowania dział warto wziąć. Ponadto wszystko inne pod torpedy. 10 sztuk torped o zasięgu 12 km co 65s robi różnicę. Okręt fajny
 10. Barwena

  Aktualizacja 0.10.3 - Dyskusja ogólna

  Jeśli to prawda to wreszcie coś dobrego. Uprzejmie proszę nie poprzestawać tylko na tym lotniskowcu. FDR jeszcze bardzie wymaga nerfa. (rozumiem ze zaraz zaminusuje mnie mało liczne ale nad wyraz aktywne towarzystwo miłośników najbardziej niezbalansowanych okrętów w tej grze czyli lotniskowców) Ale mam na to wyczesane.
 11. Następny pomysł to będzie świnka Peppa vs My Little Pony?
 12. Barwena

  Biuletyn deweloperów dla wersji 0.10.3

  Kolejny przykład ze kierownictwo WoWsa nie zna własnej gry. Japońkie dd-ki torpedove w starciu z np. amerykańskimi są tylko mięsem armatnim dla drużyny alianckiej. Każdy zginie w spotkaniu 1/1 z okrętami alianckimi. Do tego krążowniki z radarami (prawie każdy amerykański i rosyjski radar posiada) i lotniskowce przed którymi obrona aa na okrętach państw osi okrętach jest właściwie szczątkowa dopełnia absurdalności tego pomysłu. Tryb ten to będzie gra do jednej bramki (państw osi). Szczerze wątpię czy znajdzie się wielu którzy będą chcieli grac przeciwko zespołowi aliantów wiec albo WG zamiast graczy wprowadzi boty, albo trzeba będzie czekać pół godziny aby wejść do bitwy.
 13. Dlaczego jest tak że w wygranej drużynie gracz lub gracze który w największym stopniu wpływa na wynik bitwy awansują na równi z tym który albo dał się zatopić w pierwszych minutach bitwy albo nie zrobił nic dla tej wygranej? Dlaczego w przegranej drużynie gracze z miejsc 2-3 w tabeli którzy podobnie jak pierwszy zrobili wszystko aby wyciągnąć bitwę są karani odjęciem gwiazdki na równi z tym z ostatniej pozycji w tabeli który w dużym stopniu ta bitwę położył zaś ten który od nich był lepszy np o jeden punkt bazowego xp jej nie traci. Czy WG wreszcie zreformuje ten wypaczający rozgrywkę system punktowania na bardziej sprawiedliwy czyli rozróżniający efektywny wkład w bitwę? Obecnie tylko format się zmienił ale istniejąca od początku patologia została.
 14. Barwena

  Potyczki w 0.10.1: Nowe horyzonty

  Torpedowy dd vs krążownik z radarem albo lotnisko? czyli 1x1 a wygranej/przegranej zadecyduje MM. Dziękuję nie skorzystam.Wsadźcie sobie gdzieś taką zabawę.
 15. Barwena

  Strasbourg, tier VII premium

  Tak potwierdzam jeżeli do czegoś nadaje się ta krypa to tylko do Narai. Potrafi zrobić świetny wynik w tym scenariuszu więc jesli ktos ma 21 punktowego kapitana to można nafarmić elitarnego XP w tej operacji.
×