Jump to content

PancernyAgrest

Players
 • Content count

  2,065
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12301
 • Clan

  [MS-B]

About PancernyAgrest

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

7 Followers

Recent Profile Visitors

1,454 profile views
 1. Ten sezon jest nieporównywalnie trudniejszy. MM losuje lepiej (tzn szanse na trafienie słabego klanu z dwóch lig niżej są niewielkie). Topowe klany mają drużyny Beta na poziomie Tajfuna czyli szanse na ich wylosowanie są znacząco wyższe niż gdyby grali w Huraganie. Poziom umiejętności graczy też znacząco się podniósł i powstały nowe, mocne ekipy. Z drugiej strony postępuje znudzenie tym trybem i jedyne co utrzymuje mnie przy dalszym graniu jest chęć pomocy klanowiczom we wbijaniu flag. Postępu w ilości gier nie widzisz bo gry z drużyny Beta nie są widoczne. My od trzech-czterech wieczorów praktycznie nie ruszamy Alfy a gramy dużo, czasami czterema składami.
 2. A nie wierzył jak mu mówiłem, że prowadzenie klanu to dochodowy biznes. Trzy dni nad Bałtykiem, nie w kij dmuchał!
 3. Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Gratulacje. Masowe robienie dych za free expa ma tyle samo sensu co używanie warpacka - zabija jakikolwiek sens dalszej gry. No i w sumie z jednym i z drugim lepiej się na forum nie afiszować.
 4. Stalingrady za darmo rozdajo!
 5. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Nie zapomnijcie o podkoszulku konkubenta.
 6. dodatkowe pd i pieniadze za przegrane

  Nie ma sensu. Wystarczy zobaczyć co się na rankedach dzieje. Wprowadzenie stałych kosztów eksploatacyjnych też nic nie dało - jak kampili tak kampią nadal.
 7. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Trochę się dziwię WG. Klanówki na dychach. Rankedy na dychach. Kampanie na dychach. Misje na dychach. Najlepszy MM na dychach. Najlepszy exp na dychach. Najszybszy elite exp na dychach. Elitarne moduły na dychach. Najlepsze zarobki na premkach T9 i niedługo T10. Nie ma (poza wątpliwą frajdą) jakiegokolwiek sensu kupować okrętów premium poniżej T9.
 8. Kolejny raz: MS-B stronk clan! Rezultat dzisiejszych gier: 10:1. Alfa zawitała w I grupie Tajfuna, Beta dzielnie walczy na pograniczu II i III grupy Tajfuna. Bardzo, bardzo dobry dzień!
 9. USS Boise premium VII tier

  Nie zapominajcie o wolniejszym (zauważalnie) przeładowaniu dział - 10 sek vs 8,5 sek Heleny. Brytyska naprawka wygląda świetnie ale cena jaką za nią płacimy jest zbyt wysoka. Z drugiej strony okręt jest piękny i jego gameplay będzie unikalny. Tylko czekać na przecenę.
 10. Co za dzień! Co za emocje! MS-B stronk clan! Szakal:
 11. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  30 500 goldů za 984 kč, to snad musí být nějaká chyba v Matrixu ne? Škoda, být to dublony, tak to beru. Dotarło do pepiczków!
 12. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jeżeli sprawia Ci to radość a kwota ta nie nadwyręża domowego budżetu to czemu nie?
 13. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czyli tak jak pisałem - biedne konto. Znam masę ludzi, dla których 600zł to średnia pewnie na dwa, trzy miesiące.
 14. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Przy kupnie dublonów od kolegi po obniżce Atlanta wychodzi jeżeli dobrze pamiętam 23zł. Tak sobie piszę, żeby bardziej bolało Jak to Panda mawiał "pokazał podbrzusze trzeba kopać!".
×