Jump to content

PancernyAgrest

Players
 • Content Сount

  2,127
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12712
 • Clan

  [MS-B]

7 Followers

About PancernyAgrest

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,554 profile views
 1. PancernyAgrest

  King of the Seas VII

  Pojedynek gigantów...
 2. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowo-Bagienna rekrutuje! Nowe zasady rekrutacji!

  Lecimy do góry. Nadal kilka miejsc jest wolnych.
 3. PancernyAgrest

  Polska - Włochy, krótka piłka

  Cholera, dubel.
 4. PancernyAgrest

  Polska - Włochy, krótka piłka

  Polska 0:0 Włochy
 5. Spróbuj na forum Odkrywcy lub poszukaj forum/strony grupy rekonstrukcyjnej z tamtego okresu.
 6. Czy mógłby ktoś banować graczy nieogarniających jak poprawnie stosować spację? Z góry dziękuję.
 7. PancernyAgrest

  TEST WIEDZY WOJSKOWEJ

  Tak wcześnie? Nie dałoby rady przełożyć tego na 18-20? Obawiam się, że sporo ludzi pracuje w tych godzinach.
 8. PancernyAgrest

  Kontenery Royal Navy

  W tym evencie pulę nagród masz na poziomie 20k dublonów z górką (Cossack 10k, Warspite 6,5k, Gallant 5,5k - piszę z pamięci). Porównaj to z oszałamiającymi 2,5k za rankedy czy 30 dniami premium za klanówki. Jest to niespotykana skala jak na WG. Nie dziw się, że marudy czepiające się pierdół i nazywające ten cały event "szmelcem" zbierają cięgi bo strawienie tak jasnego braku obiektywności jest niemożliwe dla większości normalnych ludzi.
 9. PancernyAgrest

  Kontenery Royal Navy

  Skąd Wy się bierzecie? Wiem, że logiczne myślenie i umiejętności dodawania są obecnie towarem deficytowym na rynku ale to już chyba przesada. WSZYSCY (którzy wykonają zwykłe dyrektywy) dostaną praktycznie darmowego Cossacka, do wyboru Warspite'a lub Gallanta i zniżkę na ten drugi (bo pewnie waluty sporo zostanie). Praktycznie każdy do końca eventu wylosuje jakiś okręt drzewkowy. Okręty drzewkowe są warte tyle, ile kosztuje miejsce w porcie - praktycznie bezwartościowe. WYBRAŃCY LOSU (którym wydropiły okręty T7-T8) dostaną Gallanta lub większą zniżkę na niego. Tak, to wszystko. Można to bez problemu nadrobić dostając się do Galerii Sław. Pogłoski o karnetach godznowych na spotkania z Daszą i tą drugą długowłosą to plotki... Metafora dla ubogich umysłowo: Żabka rozdawała kratę Żubra dla każdego. Wasz ziomal miał fuksa i pod kapslem wygrał jeszcze trzy piwka. Czyli Ty dostałeś kratę Żubrów a Twój ziomalek kratę i trzy dodatkowe piwerka. Przeżyjesz tą zniewagę czy z wypitego piwa zrobisz tulipanka i zarżniesz kasjerkę?
 10. PancernyAgrest

  Kontenery Royal Navy

  Rynco opadajo jeszcze bardziej. Po co Ci te nieszczęsne drzewkowe okręty? Przy tej ilości flag i kamuflaży w grze wbicie ósemki to chwila moment. Kontenery premium, które można wygrać w misjach tymi DDeczkami to cała JEDNA sztuka tygodniowo. Dostajesz pod nos dwie PEWNE nagrody, których zdobycie wymaga jednorazowego "wydatku" 3zł i 10-20 gier TYGODNIOWO. Za samo granie dostajesz premkę VI i VIII tieru a Ty płaczesz jak małe dziecko o wcześniejszy dostęp do drzewkowego szajsu. Tak jak piszesz mentor Zdzisław - Twoja postawa roszczeniowa jest przerażająca. W dodatku nie ogarniasz znaczenia słowa "losowanie".
 11. PancernyAgrest

  Kontenery Royal Navy

  WG zapewniło event, w którym grając 10 gier tygodniowo dostaje się do wyboru dwie premki 6T (z czego jedną solidną) lub 7k dublonów, do tego pełnowartościową premkę 8T za trzy złote. Prawdopodobnie dla grających aktywnie lub mających szczęście z losowaniem okrętów dochodzi jeszcze drugi okręt premium T6 lub kolejne 5k dublonów. Kolejnym bonusem jest kilkadziesiąt flag specjalnych i spore prawdopodobieństwo na wylosowanie jakiegoś okrętu z drzewka przyspieszającego expienie nowej linii. Bez wątpienia pod względem wysokości nagród jest to najlepszy event od WG w WOWS. Reakcja niektórych graczy: edytowano, śmieciowy event bo nie dostałem okrętu z drzewka, który wygrinduję sobie w dwa wieczory. Rynce opadajo.
 12. PancernyAgrest

  BOBER - rekrutacja

  Od momentu eksterminacji wreszcie mamy sucho na TSie. Przez cholerne tamy cały czas nam się woda do pokojów lała. Nikt nie żałuje! Sierść Grzasza i Kapcia zachowaliśmy, żeby mniej dojrzałym graczom wysyłać pocztą. Mogą sobie przykleić tu i ówdzie, od razu kończy się problem z mutacją i są jacyś bardziej spokojni. @SzakalDarkstar po zastosowaniu 0,5kg sierści z Grzasza zmienił się nie do poznania!
 13. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowo-Bagienna rekrutuje! Nowe zasady rekrutacji!

  No niestety. Jakby się dało to nie byłoby MS-B tylko [AGRES]T i 50 sztuk Panernych na stanie. Klan idealny, niestety to tylko utopia
 14. PancernyAgrest

  BOBER - rekrutacja

  Czy mógłbym prosić o nadanie mi tytułu honorowego członka klanu BOBER? Czuję się z Wami bardzo związany, przez Waszą ponadroczną obecność w moim skromnym klanie udało mi się nawet trzy razy zostać zaproszonym wymusić wspólną grę w dywizjonie. Typowy Grzasz: (Agrest wchodzi do pokoju na TSie, w nim oczywiście sam Grzasz i Kapeć) Agrest: hej, dywizjon? Grzasz: właśnie kończymy, nie mogę grać więcej bo tama przecieka i muszę ją naprawić Kapeć: (bez słowa opuszcza TSa przez hard reset komputera) Sytuacja po zrozumieniu mentalności BOBERów: (Agrest po cichu wchodzi na kanał, nie odzywa się słowem) Grzasz: (nieświadomy, że ktoś jest na kanale) Czym gramy Kapeć? Kapeć: ósemki Grzasz: oki Agrest: dołączam do Was Grzasz: o **rwa, skąd on się wziął? Kapeć: (bez słowa opuszcza TSa przez hard reset komputera) Grzasz: "autistic screeching" Było ciężko ale gra z Wami była niezapomnianym przeżyciem. Z czystej złośliwości: POLECAM GORĄCO TEN KLAN!
×