Jump to content

PancernyAgrest

Players
 • Content count

  1,990
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11793
 • Clan

  [MS-B]

About PancernyAgrest

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

6 Followers

Recent Profile Visitors

1,302 profile views
 1. Tier VII Z -39 Premium

  Dwa tysiące gier, przy dużym odsetku ogarniętych graczy. Jak dla mnie wypadają słabiutko.
 2. NIE SZUKAM KLANU!

  MS-B zaprasza. TS: ms-b.pl Jak tylko wejdę do gry to wyślę zaproszenie!
 3. [ALKO] wersja 2.0 "2 Drunk 2 Play"

  Nie łapiesz podstawowych zasad rekrutacji gwiazd pokroju @mcmalin. Już tłumaczę. Rekrutując gwiazdę jego kalibru powinniście ustalić jakieś wynagrodzenie za podpisanie kontraktu. Tirpitz, pół roku premium - symboliczne, ale żeby wiedział, że go doceniacie. Drugą kwestią jest ustalenie jego pozycji w klanie - malinowy kolega powinien z miejsca dostać przynajmniej zastępcę dowódcy (i wynikający z tego posłuch u podwładnych - przecież on nie będzie słuchał rozkazów, szanujmy się). Jego owczarkowi przysługuje funkcja klanowego skarbnika. Mam nadzieję, że osoba odpowiedzialna u Was za rekrutację wyciągnie z tego wnioski bo przez jej niekompetencje tracicie zawodników pokroju McMalina.
 4. Po 6 miesięcy przerwy powracam i szukam klanu

  MS-B zaprasza. TS: ms-b.pl
 5. Nowe klasy okrętów?

  Permban czy ragequit?
 6. Ah! Dubbing niemieckiego porno?
 7. 9 sezon rankingówek :)

  Zao sobie świetnie radzi na rankedach. Musisz wyczuć jedną podstawową rzecz - kiedy możesz strzelać - czasami warto zniknąć i wykorzystać rewelacyjnego spota. Do tego głębokie flankowanie.
 8. 9 sezon rankingówek :)

  @Elbereth Mam co dla Ciebie. Biedne, płonące BBeczki. Strzelałem do kolesia całą grę. Montana z perkiem na dodatkowe HP. Gasił pojedyncze pożary. Mój okręt to Hindenburg, 17% szansy na podpalenie. Został na 10k HP i finalnie mnie zabił. Co druga jego pestka mnie penowała.
 9. Wszystko fajnie, pięknie. Zabrakło najważniejszego: Żeby uniknąć zbędnej frustracji dobierz optymalnie okręt pod zachowywanie gwiazdki. W 70% gier nie jesteś w stanie zrobić różnicy, która zadecyduje o wygranej. Trzech martwych desek w przeciągu pięciu minut nie zastąpi żaden gracz na serwerze. Jeżeli masz obawy co do składu zupy pomidorowej graj zachowawczo, nabijaj miliony obrażeń i zatrzymuj gwiazdki. Wbijanie jedynki będzie dzięki temu nieporównywalnie łatwiejsze. Uprzedzając - gra na 20km+ nie zdaje rezultatu. Po prostu zastanów się dwa razy, czy spushowanie tego dymu jest dobrym pomysłem, czy masz realną szansę dobić deskę wiedząc, że zmasakrują Cię pobliskie pancerniki itd. Przy dobrym teamie rób wszystko by wygrać. Jeżeli na starcie straciłeś dwa okręty - zachowuj gwiazdkę. Mówię to z perspektywy weterana. W tym sezonie polecam Hindenburga z modułem na RoF.
 10. Poszukuję kolejnych lektur...

  "Burzę nad Pacyfikiem" najlepiej kupować w starym wydaniu - niebieskie okładki, dwa tomy. Nowe, ładniejsze (chyba wyd. Lampart) jest niekompletne. Warto wspomnieć o kolejnej biblii czyli "Burzy nad Atlantykiem". W starszej wersji praktycznie nieosiągalna ale teraz ruszył reprint z uzupełnieniami. "Hitlera wojna U-Bootów" Clair'a Blair'a też warta polecenia. Dzieło cięższe i nie czyta się tak przyjemnie jak powyższych. Z "ładnych książek" Marynarka Wojenna Cesarstwa Japonii w wojnie na Pacyfiku" Mark Stille Ciekawe książki wydaje wydawnictwo Napoleon V - miał ktoś z nimi kontakt?
 11. Łikend spad

  Siedziałeś jakiś czas na naszym TSie więc pewnie kojarzysz ikonkę "Karny K****" z uroczym, pomarańczowym marzeniem kobiet niezależnych przy nicku. Za użycie słowa "frędzel" w staromowie koledzy Drwala przewidują trzy dni bana na forum. Użytego oczywiście jako nazwę własną, nie obelgę. Za ironicznego posta o kamuflażach @draco_vulgaris dostał tydzień albo dwa bana. Moderacja troszkę się nam rozpasała. Pójście po najmniejszej linii oporu jest najłatwiejsze ale nie o to chodzi.
 12. Konkurs Uwolnij Wyobraźnie !

  Myślę, że @Ter_ion ma nagrodę w kieszeni. Wystarczy przekopiować jeden z jego opisów gier rankingowych.
 13. Skąd się wziął Twój ...

  Nick - poprzednie były zajęte, nie lubię dodatków takich jak "PL" "321". Wymyśliłem więc coś śmiesznego/głupiego kompletnie nie zdając sobie sprawy z konsekwencji jakie przyjdzie mi ponieść. Po tych kilku latach niestety w pełni się z nim utożsamiam. No i przestałem jeść pewien owoc, kanibalizmowi mówimy nie! Awatar - wbrew powszechnej opinii szeroko pojętą muzykę rozrywkową darzę nieskrywaną pogardą. Maestro polskiej sceny muzycznej jest równie ciekawy jak nick. W dodatku na zdjęciu Krzysztof wygląda jak polski Don Corleone, co ze względu na pełnioną funkcję w klanie i sposób pisania na forum idealnie mi pasował. Ze względu na emeryturę wrócę chyba do kolejnej, wielkiej, polskiej gwiazdy czyli Stachurskiego w srebrnym wdzianku. Sygnaturka: 1) DirtyGoldNoob - niewielu już pamięta. Pierwszy i ostatni raz ktoś zbluzgał mnie na trzy(!) strony A4. Do dzisiaj trzymam na dysku ten wspaniały dokument. Co jakiś czas cytaty z niego pojawiają się w rozmowach na TSie i nie da się wtedy zatrzymać karuzeli śmiechu. Czego tam nie było - przejmowanie władzy w klanie, tajni agenci przysyłani do jego kanału - niepowtarzalna historia! 2) Rewelacyjna akcja spamowania - zakończona sukcesem (dzisiaj wrócił stary syf ale poprawa jak na tamte czasy była kolosalna). Zjednoczona społeczność, obgadywanie tekstu na trzech TSach, tłumaczenie go na angielski i wreszcie dziesiątki banów. Tajne negocjacje pomiędzy Falathim i debiutującym wtedy Lumberjackiem a liderami topowych polskich klanów. Wtopa NESI, którzy pomylili godzinę zero i zaczęli spamować wcześniej. Wtedy jeszcze mi się chciało... 3) Moje boskie staty
 14. 9 sezon rankingówek :)

  Ty to masz zdrowie. Co z krążków daje radę na dychach? Dzisiaj zacząłem zmagania. Druga bitwa, Fapoleon na desce czerwony jak dojrzała truskawka zabrał się za rozstawianie. Olałem jego ambitne samobójcze plany co skończyło się jego ośmioma torpedami w mojej burcie. Rankedy takie cudowne, wow!
 15. Przypominam o obowiązku tytułowania Lidera @SzakalDarkstar pełną nazwą, tj: Gensui Kaigun Taihō CV SzakalDarkstar. Niestosowanie się skutkować będzie Karnym <edited>.
×