Jump to content

PancernyAgrest

Players
 • Content Сount

  2,392
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17369
 • Clan

  [MS-B]

7 Followers

About PancernyAgrest

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,908 profile views
 1. Jest to gra zespołowa czyli sposób Twojej gry wpływa na moją grę. Jeżeli robisz wszystko źle i utrudniasz grę innych to usłyszysz kilka cierpkich słów. W tym nowoczesnym świcie oczekuje się głaskania po głowie i miłych słów nawet jak ktoś jest w czymś całkowicie beznadziejny - na szczęście toksyczność nadal występuje i pozwala zniechęcać niereformowalnych. Masz coopy, masz scenariusze - tam możesz grać jak lubisz i nie psuć innym zabawy.
 2. Inaczej rozmawia się z ludźmi dysponującymi na dany temat dużą wiedzą a inaczej z amatorami. Rozmawiając z Tobą na temat tej konkretnej gry sprawdziłem Twoje staty, żeby wiedzieć w jaki sposób rozmawiać. A że jesteś czerwony i w dodatku kompletnie bezkrytyczny i infantylny to rozmawiam na konkretnym poziomie. Proste. Większość pieniędzy na grę wydają właśnie ludzi pokroju 50% WR z jednej prostej przyczyny - jest ich najwięcej. Statystycznie fioletów jest kilka procent i bardziej utrudniają grę WG niż zapewniają dochód.
 3. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że kompletnie nie ogarniasz tej gry i dlatego możesz bez użalania się i płaczu dalej grać. Jest Ci po prostu wszystko jedno, nawet jakby wprowadzili atomowe lotniskowce i ostrzał z Himarsów to i tak jak byłeś czerwony tak będziesz nadal. Nie ma w tym niczego złego, pod kątem graczy Twojego pokroju ta gra jest optymalizowana. Ludzie, którzy ogarniają zauważają zmiany i inne problemy skutecznie utrudniające im osiąganie dobrych wyników, często radośnie niwelujące przewagę jaką mają dzięki mitycznemu skillowi.
 4. Mam dziwne wrażenie, że ostatniego randoma rozegrałeś w 2021r. Do moderatora: wypchajcie się tą bezczelną edycją. Pluszowe forum z mięciutkimi, słabymi ludźmi, którzy na kroplę krytyki reagują histerycznym łkaniem i chowaniem się do kąta. Kolega jest zółciutko-czerwony i musi z tym żyć. Wracając do tematu " MM +/-1, zdecydowanie. Dodatkowo gruntowny rework CV i subów. Gonienie suba zapieprzającego 30 węzłów DDeczkiem pod ogniem połowy wrogiego teamu wg kochanego WG mozna podsumować słowami "working as intended".
 5. PancernyAgrest

  [Battle Pass] Okręt drzewkowy jako nagroda premium BP :O

  Ehh, WG się nie zmienia. Tłumaczę: "Wiemy, że sprzedajemy g*wno i co nam Pan zrobisz" "Gra nie jest obowiązkowa - nie podoba się to nie graj"
 6. PancernyAgrest

  Kupon na urodziny

  Za golda kupił. No i się chłopak rozczarował bo zamiast 2x T10 i 3xT9 dostał dwie gówniane T7. Przecież hazard zawsze się opłaca, jak mogło do tego dojść?
 7. PancernyAgrest

  Potyczka 1 na 1 krążownikami IX poziomu

  I tylko Ty Arkadiuszu musisz pod prąd płynąć... Okręty niecelne, torpedy się nie naprowadzają, palisz się częściej od innych... Wina konta, jak nic. Ewentualnie mają lepsze fotele gamingowe. Możliwe też, że przyczyna jest bardziej prozaiczna...
 8. PancernyAgrest

  Kończenie rozgrywki

  Czy na tym forum nie został już nikt kto by sprawiedliwie określił kolegę nazwą nielubianego przez dzieci a jednak bardzo zdrowego składnika naszej diety? Przykro trochę.
 9. PancernyAgrest

  [AAO]FeelTheseTorps transmituje na Twitch!

  Same fiolety wyszkolone przeze mnie. Aż dziw, że forum to toleruje - ono nie lubi odmieńców. Dlaczego? Przecież kolego drogi ten opis idealnie do Ciebie pasuje - rodzinny, kulturalny, ambitny. Najmilszy z najmilszych. Tylko Szakal to menda.
 10. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowa-Bagienna

  Gra na Was zawsze była wyzwaniem i dodatkową motywacją. Uważam, że na chwilę obecną macie największy potencjał na polskiej scenie i trzymam za Was kciuki w kolejnych sezonach. Jednym z moich większych błędów było dopuszczenie do odejścia ekipy, która założyła TF16 - zawsze Was lubiłem (ten wzajemny szacunek utrzymał się do dnia dzisiejszego) i szkoda, że nie udało się grać wspólnie. @Zireael Tobie nic nie muszę mówić, masz mój pełny szacunek za te kilka lat. Najmniej egoistyczny człowiek w całym WoWsie.
 11. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowa-Bagienna

  Pięć lat wspólnej zabawy, niezliczone bitwy i hektolitry wspólnie wylanych trunków; niestety wszystko ma swój koniec. Z dniem dzisiejszym Marynarka Szuwarowo-Bagienna kończy swoją aktywną działalność na polskiej scenie. Byliśmy najdłużej aktywnie działającym klanem w Polsce. Jako wieloletni Lider dziękuję wszystkim za wspólną grę - główne podziękowania ślę do @Euzebias i @SzakalDarkstar za wieloletnie zaangażowanie w życie klanu. Mam nadzieję, że po unormowaniu sytuacji epidemicznej uda się jeszcze wspólnie spotkać w szerszym gronie.
 12. PancernyAgrest

  [ARES-] ARES-PL

  Przed Aresem to jeszcze STAR był. Te zajebiste plastikowe GB.
 13. PancernyAgrest

  [ARES-] ARES-PL

  No takie średnie macie te repliki. Wielofunkcyjny Mosfet jest spoko ale osobne kasowanie za moduł sterujący to już paranoja. Beryl powinien być stalowy a nie z gównolitu!
 14. PancernyAgrest

  [GOFER] GOFERY 4 LIFE

  Oczywiście. Doceniam ludzkie poświęcenia, ja się starać nie muszę
 15. PancernyAgrest

  [GOFER] GOFERY 4 LIFE

  Kto się nie poświęci nie spija śmietanki
×