Jump to content

PancernyAgrest

Players
 • Content count

  1,898
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11123
 • Clan

  [MS-B]

About PancernyAgrest

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

5 Followers

Recent Profile Visitors

1,130 profile views
 1. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Za wysoka poprzeczka mój drogi. Ja już Bielkiem cisnę!
 2. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Smoku, zrób coś z tą WRką bo na tym poziomie nie ma miejsca dla nas dwóch...
 3. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Dopóki nie będzie Ci się mylić Montana z Zao to będzie dobrze. Pełny sens zrozumie tylko wąska grupa Korsarzy.
 4. [GRAY] GRAY JEDI

  Gratulacje Panowie za świetną bitwę z niepowtarzalnymi emocjami. Tak blisko to póki co tylko z Łobuzami było. Cieszę się, że szczęście nam sprzyjało w obydwu przypadkach. W poprzednim sezonie myślałem, że do Tajfuna dostaliście się tylnymi drzwiami. Dzisiaj wiem, że się myliłem - jesteście dobrze zgraną grupą i gracie na naprawdę dobrym poziomie. Oby tak dalej!
 5. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Wszystko było perfekcyjnie wyliczone, z bezpiecznym zapasem. 300hp to o 299 więcej niż minimum! Wszelakie pogłoski o SerBie jako moim ojcu są zwykłymi pomówieniami. To jest mój syn
 6. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Dobra rada od głupiego po szkodzie człowieka - czekajcie z rozmienieniem duplikatów do ostatniego kontenera. Gdyby nie kontenery z Huraganu musiałbym takich trzy piękne sztuki kupić. Ilość kontenerów jest niewielka. 25 kontenerów - tylko Bretagne wypadła, w dodatku kosmiczna ilość duplikatów.
 7. WoWs Wiki - PL?

  Kwatera główna na Cyprze debatuje, czy umożliwić Wam darmowe tłumaczenie tekstu czy wprowadzić kontenery po 5€ zawierające 3% szans na drop pozwolenia na tłumaczenie. Według przecieków planują również wypuścić paczkę 7 kolorowych Myoko za 150€ z gwarantowanym dostępem do tłumaczenia.
 8. [MS-B] Korsarze MS-B

 9. [MS-B] Korsarze MS-B

  Pierwsze, premierowe zwycięstwo z Łobuzami. MS-B udowadnia swoją renomę i niesamowitego skilla! Kontrola od pierwszej do ostatniej minuty gry. 1000:997, zadecydowało "pancerne" (ta gra słów!) Zao z 300hp.
 10. [MS-B] Korsarze MS-B

  Kolejny wieczór dobiega końca. Dzisiaj graliśmy tylko jedynym dywizjonem (część graczy ma rażąco błędne podejście do kwestii priorytetów stawiając błahostki typu rodzina, praca lub narzeczona wyżej niż grę komputerową, skandal!). Rezultat 10-3 i jutro zaczynamy od pierwszego meczu o awans do Tajfuna. Udało się nam ograć Gray Jedi, MCR oraz AKI. Naszą ofiarą padło również OMNI, które ograliśmy bez straty okrętu. Nieskromnie się chwaląc, drużyna pod moim dowództwem osiągnęła 79% WR w 38 grach.
 11. [TF16] .Task Force 16.

  Jak to jeden z kolegów z TF16 stwierdził - "Gówno odszedł z SoKu ale zapach pozostał".
 12. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Ma ktoś jakieś info na temat unikalnego kamo dla Flinta/Blacka? Coś mi chyba umknęło.
 13. [MS-B] Korsarze MS-B

  Nas będzie więcej. W dodatku wypuszczę Hienę z pokoju w odpowiednim momencie i sam poskłada Twoich zawodników żebyś mógł w niezakłóconym spokoju próbować pić z Krisem.
 14. [MS-B] Korsarze MS-B

  WG sabotuje nasze działania! Po wczorajszej serii oszałamiających zwycięstw (i kilku porażek) trójka naszych najlepszych graczy została zablokowana i nie może grać. Oczekujemy rekompensaty w postaci premki VIII tieru i awansu do huraganu. Odmowa będzie skutkowała niczym. Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy.
 15. Znane problemy i ich rozwiązanie.

  Zbugowany dywizjon - cały czas (nawet po relogu) pojawiam się jako członek pełnego dywizjonu (3/3). Nie mogę z niego wyjść, nie mogę założyć nowego, nie mogę grać klanówek. Świetnie WG!
×