PancernyAgrest

Players
 • Content count

  1,618
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10066

5 Followers

About PancernyAgrest

Profile Information

Recent Profile Visitors

619 profile views
 1. Sprawa jest bardziej skomplikowana. Twoją ironię załapałem ale Gówno (no i mam wrażenie, że go obrażam) nie załapał mojej. Czyli będąc świadomy Twojej ironii napisałem wcześniej ironiczny post którego ironii nie załapał Gówno odpisując poważnie. Ironiczna wypowiedź, której ironia nie została załapana została poprzedzona ironiczną wypowiedzią na którą ironicznie odpowiedziałem będąc tej ironii świadomy. Jaśniej się nie da.
 2. No jeżeli ktoś nie łapie ironii to już nie moja wina. Baxu, gdzie jesteś jak Cię potrzeba! Ponawiam ofertę, dorzucam dwutygodniowe truchło świni i dwie niedojrzałe gruszki.
 3. Pancerny, któremu ktoś powiedział, żeby wziął lotnię bo przecież ma obydwie dychy.
 4. Dwa suchary, podartą lewą skarpetę i rzeżączkę. Nikt Ci więcej nie zaproponuje za ten półprodukt, rozpatrz poważnie moją ofertę!
 5. Najśmieszniejsza rzecz, która właśnie wpadła mi do głowy - krążki muszą mieć perk zmniejszający ilość pożarów kosztem bonusów do pelotek Na randomy jak znalazł!
 6. Śmiechłem. Grupa graczy skupionych tylko na CVkach dostała właśnie soczystego kopa na twarz. Wszystkie T10 muszą być zrobione pod camo, bez inwestowania czegokolwiek w pelotkę. Same sonary - ciekawe jakim cudem torpedy mają być zagrożeniem. Des Moines odpadnie chyba z rozgrywki, tak samo Henryk. Zostanie Minotaur (w 90% schodziły od salw BBeczków, bez nich ciężko wyobrazić sobie sensowną kontrę na nie), Zao (flankowanie) i Hindi. Obowiązkowe dwie Moskwy zrobione pod camo do rzucania radarem. Z desek Gearing, Zetka i Grozovoi. BBeczek nie ma znaczenia, przez 3/4 gry musi uciekać bo 5 krążków spali go w dwie minuty.
 7. [ARP1] > [NESI] Gorzej Wam nie mogłem dołożyć, tam nawet Lider nie chce znać plebsu podwładnych.
 8. Łopata się nie złamała? Musisz być wyjątkowym człowiekiem skoro odrzuciłeś wszystkie aktywnie funkcjonujące klany żeby aplikować do tego potworka.
 9. Klan powinien zapełnić Ci się w przeciągu 24h. Mówię absolutnie poważnie, przecież 90% niezrzeszonych dotychczas graczy to etatowe BBrajanki. Urodzony Lider
 10. Wszystko jest kwestią wysokości przelewów.
 11. Bagno złożone z nowych, randomowych, skazanych na błyskawiczne wymarcie klanów wciąga z prędkością pięciu wątków na godzinę. Do góry, do powietrza!
 12. Widzę, że kolega i tak trafił na TSa MS-B
 13. Serdecznie zapraszam do MS-B! TS: ms-b.pl
 14. Mi to trochę śmierdzi nagrodą za wbicie rankeda siedem razy. Drugą opcją jest Kidd. Dotychczasowe okręty to brutalne kopiuj wklej z bonusami (Fletcher i Atlanta) więc pasują idealnie.
 15. Rozwiązanie kiepskiego MM jest banalnie proste: maksymalna ilość okrętów w przypadku losowania +2 wynosi 6 (low tiery), 3 (middle tiery), 3 (top tiery).