Jump to content

PancernyAgrest

Players
 • Content Сount

  2,385
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16060
 • Clan

  [MS-B]

7 Followers

About PancernyAgrest

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,680 profile views
 1. PancernyAgrest

  Kończenie rozgrywki

  Czy na tym forum nie został już nikt kto by sprawiedliwie określił kolegę nazwą nielubianego przez dzieci a jednak bardzo zdrowego składnika naszej diety? Przykro trochę.
 2. PancernyAgrest

  [AAO]FeelTheseTorps transmituje na Twitch!

  Same fiolety wyszkolone przeze mnie. Aż dziw, że forum to toleruje - ono nie lubi odmieńców. Dlaczego? Przecież kolego drogi ten opis idealnie do Ciebie pasuje - rodzinny, kulturalny, ambitny. Najmilszy z najmilszych. Tylko Szakal to menda.
 3. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowa-Bagienna

  Gra na Was zawsze była wyzwaniem i dodatkową motywacją. Uważam, że na chwilę obecną macie największy potencjał na polskiej scenie i trzymam za Was kciuki w kolejnych sezonach. Jednym z moich większych błędów było dopuszczenie do odejścia ekipy, która założyła TF16 - zawsze Was lubiłem (ten wzajemny szacunek utrzymał się do dnia dzisiejszego) i szkoda, że nie udało się grać wspólnie. @Zireael Tobie nic nie muszę mówić, masz mój pełny szacunek za te kilka lat. Najmniej egoistyczny człowiek w całym WoWsie.
 4. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowa-Bagienna

  Pięć lat wspólnej zabawy, niezliczone bitwy i hektolitry wspólnie wylanych trunków; niestety wszystko ma swój koniec. Z dniem dzisiejszym Marynarka Szuwarowo-Bagienna kończy swoją aktywną działalność na polskiej scenie. Byliśmy najdłużej aktywnie działającym klanem w Polsce. Jako wieloletni Lider dziękuję wszystkim za wspólną grę - główne podziękowania ślę do @Euzebias i @SzakalDarkstar za wieloletnie zaangażowanie w życie klanu. Mam nadzieję, że po unormowaniu sytuacji epidemicznej uda się jeszcze wspólnie spotkać w szerszym gronie.
 5. PancernyAgrest

  [ARES-] ARES-PL

  Przed Aresem to jeszcze STAR był. Te zajebiste plastikowe GB.
 6. PancernyAgrest

  [ARES-] ARES-PL

  No takie średnie macie te repliki. Wielofunkcyjny Mosfet jest spoko ale osobne kasowanie za moduł sterujący to już paranoja. Beryl powinien być stalowy a nie z gównolitu!
 7. PancernyAgrest

  [GOFER] GOFERY 4 LIFE

  Oczywiście. Doceniam ludzkie poświęcenia, ja się starać nie muszę
 8. PancernyAgrest

  [GOFER] GOFERY 4 LIFE

  Kto się nie poświęci nie spija śmietanki
 9. PancernyAgrest

  Czy World of Warships jest głupią grą?

  Wyciągnął wnioski - nie dość, że gra jest głupia to i ludzie w nią grający są debilami.
 10. PancernyAgrest

  Czy World of Warships jest głupią grą?

  World of Warships jest grą trywialną. Pomyśl sobie w jakim świetle stawia to Ciebie skoro nie byłeś w stanie jej ogarnąć.
 11. PancernyAgrest

  Jak odzyskać nieopacznie sprzedane okręty?

  Jak bym powiedział, że są to (w miarę ) kulturalne imprezy bez przesadnego zgonowania to i tak nikt by mi nie uwierzył. Na dorzucenie wątku homoseksualnego poczekam na Przema, taka jego specjalność. Będę grubiański ale jakie to ma znaczenie? Kobieta, mężczyzna - offtopuję w tematach niezależnie od płci założyciela wątku. Jesteśmy poważnymi graczami i dla nas liczy się tylko kolor statów
 12. PancernyAgrest

  Jak odzyskać nieopacznie sprzedane okręty?

  To Ty nawet nie myśl o tym jak zloty wyglądają...
 13. PancernyAgrest

  Jak odzyskać nieopacznie sprzedane okręty?

  Co mam poradzić Przemo, że jeżeli chodzi o centymetry to możesz konkurować jedynie z kobietami.
 14. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowa-Bagienna

  A dziękuję. Zapomniałem Wam pogratulować rozegranej jednej bitwy w Huraganie. Klan zmieniasz czy tym razem już nie będziesz mi na kolegów narzekał? Niestety do nas nadal się nie łapiesz
 15. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowa-Bagienna

  Dobra, czas podsumować ten sezon. Było świetnie. Jako pierwszy polski klan zawitaliśmy w Huraganie (drugi w EU) i jako jedyny w nim regularnie graliśmy. Stal dla klanowiczów była głównym priorytetem. Na Alfie osiągnęliśmy szaloną WRkę, grając z polskimi klanami przegraliśmy 1bitwę (słownie: jedną). Beta przez 95% sezonu spokojnie farmiła sobie Tajfun. Pod koniec również pojawiła się w Huraganie. Po przyjęciu do nas ANONów mamy świetny skład i kolejny sezon będzie jeszcze ciekawszy. Miejsce w klanie dla ogarniętego gracza zawsze się znajdzie więc gorąco zapraszam.
×