PancernyAgrest

Players
 • Content count

  1,500
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9736

5 Followers

About PancernyAgrest

Profile Information

Recent Profile Visitors

427 profile views
 1. 1) Ano słabe. Nie można mieć wszystkiego. 2) Tier 10. Czego się spodziewałeś? 3) Jeżeli nie ogarniasz danego okrętu to z pewnością. 4) Nie jest. Drugie działa w grze po Yamato. 5) Jakie masz premki na T10 bo nie nadążam? Nikt nic nie robi Yamato od przodu bo wystarczy, że pokaże burtę i znika w oczach.
 2. Bez kilku szekli zapomnij o porządnej dramie. Na samą myśl o darmowym gadaniu mi się pejsy wyprostowały.
 3. Do tego podludzie w nazwie (Untermenschen). Hultaju, czy masz jakiś problem z mniejszością żydowską i czy chciałbyś o tym porozmawiać za symboliczną opłatą?
 4. Papedipupi ma klan ze swoim imieniem w tagu, Hultaj nie może być gorszy. Aplikowałbym ale nie lubię wypływać ze spawnu i preferuję grę 20+ od wroga - nikt by mi wtedy smoke nie rzucał więc nie jestem zainteresowany. Swoją drogą, nie byłeś już wolny od WoWsowego uzależnienia? Co do myta za TSa pogadamy, jak wszyscy wiedzą jestem otwarty na łapówki. Oficjalnie ogłaszam, że w najbliższym terminie MS-B zmienia nazwę na [AGREST].
 5. IFHE jest absolutnie niezbędne. Wyższy priorytet niż kamo.
 6. Kolega zapomniał dodać, że w 95% gier gramy przeciwko T7 i T8. Nie mamy szans w walce artyleryjskiej z deskami na T7 o T8 nie wspominając (działa są kiepskie). Do tego dorzucić trzeba Belfasty i inne Czapajewy, samoloty zwiadowcze, sonary i CVki - torpedy 8km są za krótkie, to nie jest T5. Pelotka nie istnieje, zapomnijcie o zestrzeleniu samolotu zwiadowczego. Działa są o amerykańskiej trajektorii. Podsumowując: bardzo fajna deska na T5-6, bardzo przeciętna na T7, beznadziejna na T8. Biorąc pod uwagę dzisiejszy MM - nie ma sensu go kupować. Usprawiedliwiając siebie - dostałem go jako prezent.
 7. Pouczasz innych a sam nie masz pojęcia co gadasz. Zrobiłeś overpeny na cytadeli. Dunkierka ma cholernie wysoką prędkość wylotową, francuzy praktycznie nie mają pancerza i byłeś zdecydowanie za blisko. Dunkierka to ogólnie tragiczny przykład bo nie ma chyba drugiego tak randomowego pancernika jeżeli chodzi o cytadele jak ona.
 8. Voule czyta forum ale na wypowiedź w tym temacie bym nie liczył. Wyjdź do ludzi i spróbuj wciskać im bajeczkę typu: 1) Okręt jest za słaby, nie chcieliśmy obrażać Was tak słabą premką 2) Są wakacje, chcieliśmy, żebyście spędzili je z rodziną 3) Nadmiar misji w trakcie, nie chcemy Was tak obciążać 4) Wiemy, że macie za dużo pieniędzy więc chcemy Wam pomóc rozwiązać ten problem Nie każdy ma tyle jaj żeby samodzielnie wyjść na lincz. Prawdy nikt Ci nie powie (po co dawać za darmo jak możemy sprzedać).
 9. Kiedy możemy spodziewać się eventu na Oktiabrskają Rewolucyję?
 10. Nie, mają to po prostu gdzieś, ot co.
 11. Dobra, wiemy że to czytacie. Punkt dla nas. Żądamy odpowiedzi na pytanie dotyczące misji na Oktiabrskają, dlaczego jej jeszcze nie ma i kiedy będzie. Możemy współpracować ale na chwilę obecną to Wy olewacie nas cieplutkim, niefiltrowanym moczem. Masz (póki co) najłatwiejsze do moderacji forum jakie kiedykolwiek widziałem. Jak chcesz poznać efekt braku naszej współpracy to podpytaj się Falathiego albo ekipę supportu. Ze względu na nudę w grze coraz konkretniejsze myśli o powtórce chodzą mi po głowie.
 12. Świeżutki przeciek. Wargaming zaczął testować na serwerze Europejskim docelowy tryb gry (na screenshocie widzimy spotykany w 10% tryb z czterema capami - w oryginalne zamiast dwóch capów mamy miejsce uzupełniana HP). Wg SerBa tryb ten pojawi się w aktualizacji razem ze zmianami dymu.
 13. Pieprzona dyskryminacja - domagam się Smerfów i Krecika!
 14. 90% z nich ma 19 pkt kapitania z kampanii.
 15. Przecież zapobieganie pożarom to był GIGANTYCZNY buff dla BBeczków i pożary nie są już jakimś niesamowitym zagrożeniem. Zalania są faktycznie przegięte ale z drugiej strony DDeczki mają tak przesrane że nie jest to naglący problem. W sumie nie pamiętam kiedy ostatnio padłem od zalania.