Jump to content

PancernyAgrest

Players
 • Content Сount

  2,329
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15071
 • Clan

  [MS-B]

7 Followers

About PancernyAgrest

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,122 profile views
 1. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowo-Bagienna rekrutuje! Nowe zasady rekrutacji!

  Nadal uważam Cię za najmilszą osobę w MS-B. Przemo pogratulował Widmu. DWA RAZY. @CollMoney w MS-B
 2. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowo-Bagienna rekrutuje! Nowe zasady rekrutacji!

  Do góry. Jak ktoś chce się załapać na łatwą stal w tym sezonie to serdecznie zapraszam.
 3. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowo-Bagienna rekrutuje! Nowe zasady rekrutacji!

  Taktyk ani planu nie mamy jak zawsze. Gardzę przygotowaniami i sparingami. Czy myślisz, że ktokolwiek dołączy na podstawie ogłoszenia mojego albo Lakaszaki? Ty jesteś jedyną miłą osobą w MS-B, weź coś napisz a ja się odzywać nie będę żeby nie płoszyć zwierzyny rekrutów.
 4. PancernyAgrest

  Dyskusja nad poziomem realizmu w grze

  To oczywista prawda. Przecież nawet tutaj autor tematu zwracał już uwagę na karygodnie niski zasięg dział Yamato.
 5. PancernyAgrest

  Dyskusja nad poziomem realizmu w grze

  Pan Autor, osoba majętna (jest to niesamowicie istotne, cieszę się, że to podkreślił) oczekiwał, że wyłożenie trzech tysięcy złotych (TRZECH TYSIĘCY) sprawi, że WG zrozumie, że nie ma do czynienia ze zwykłym plebsem tylko z PANEM BIZNESMENEM i zmieni grę na taką, która spełni jego wymagania. Widząc opis gry (arcade...) i gameplaye niestety nie potrafił wyciągnąć wniosków co też zainstalował na swoim komputerze. Z ortografią też jest lipa ale co tam. Postulat jest prosty. BBeczki płyną i gwałcą wszystko. Co będą robić wtedy krążowniki i niszczyciele? Nieistotne. Mogą zawsze osłaniać pancerniki. Nie można oczywiście przesadzać, Pan Biznesmen oczekuje jedynie cały czas działającego hydro, radaru, dymu i niewrażliwości na wszystko poza BBEczkami. No i 40km zasięgu na Yamato. Balans? Kogo to obchodzi. Chciałem jeszcze delikatnie przypomnieć, że w walce na noże najwyższą celność osiągnął któryś z japońskich krążowników typu Furutaka - 12% jeżeli dobrze pamiętam. Czyli w wymarzonych bitwach Pana Biznesmena przez 20min na 40km trafi może jedną - dwie pestki i każda powinna skutkować otwarciem szampana. Pasjonujące. Finalnie - w tej głupiej grze pancerniki są piekielni mocne i dostarczają kupę nierealistycznej frajdy. Cały problem polega na tym, że nie potrafisz nimi grać.
 6. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowo-Bagienna rekrutuje! Nowe zasady rekrutacji!

  No, cały kebs skrojony, można odpocząć. Bany rozdam jutro.
 7. PancernyAgrest

  [MS-B] Marynarka Szuwarowo-Bagienna rekrutuje! Nowe zasady rekrutacji!

  Chwila chwila... Czy chcecie mi powiedzieć, że była tu drama którą z powodu wyjazdu sylwestrowego przegapiłem? Jedyną w przeciągu 3 lat. I nikt z klanowiczów mi nawet SMSa nie napisał. Pieprzeni barbarzyńcy! Ma ktoś screeny?
 8. PancernyAgrest

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Grałem Tirpitzem i Massem. Ilość obrażeń z secondary na bitwę była praktycznie identyczna. Walcząc z Tirpitzami miałem co bitwę prawie 2x więcej trafień z secondary (ale obrażenia były porównywalne). Żeby zoptymalizować build czysto pod te rankedy wyrzuciłbym IFHE z amerykańca i polegał tylko na pożarach. Przewaga dział Massachusettsa jest kolosalna a w dodatku w teorii jesteśmy dużo trudniejszym celem dla CVki (nie miałem okazji walczyć z nią ani na Tirpitzu ani Massie).
 9. PancernyAgrest

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Wyciąganie Prinz Eugena nie ma sensu w dobie wszechobecnych Tirpitzów (ostatnich 10 gier to 10x Tirpitz). Jak dla mnie najlepszym okrętem jest Massachusetts. Secondary takie samo jak na Tirpitzu ale zdecydowanie lepsze działa. Torpedy są pomijalne.
 10. PancernyAgrest

  0.8.11.1, Sprint rankingowy: pojedynki VIII poziomu

  Odważne słowa jak na kogoś kto sam jest "nikim w randomie".
 11. PancernyAgrest

  0.8.11.1, Sprint rankingowy: pojedynki VIII poziomu

  Prinz Eugen. Nic innego nie ma sensu.
 12. PancernyAgrest

  14 SEZON - Rankedy

  Markowi Brzezińskiemu nawet szczęśliwe 777 gier nie pomogło i nie wyszedł z 12 rangi
 13. PancernyAgrest

  Urealnienie gry

  Bitwy kooperacyjne są po to, żeby zbijać na nich śnieżynki. 3xW, autopilot i zminimalizowanie gry. Dzięki temu ambitni gracze tacy jak założyciel tego wątku mają trudniej i są szczęśliwsi a ja jestem 5min do przodu.
 14. PancernyAgrest

  Czy chciwość WG kiedyś się skończy ?

  Powiem Ci coś lepszego. Sprawdzaliśmy w klanie wpływ dublonów na losowania. Jak wszyscy(dywizjon trzyosobowy) kupiliśmy sobie po tysiąc dublonów to przestało nas rzucać +2 tiery do góry. Zawsze byliśmy na topce. W każdej grze ktoś z nas detonował przeciwnika. WRka na 200 gier ponad 90%. Dwa dni minęły i dupa, grało się tragicznie. Teraz przed każdy weekendem dobieramy się w stałe dywizjony trzysobowe i kupujemy po tysiąc dublonów. Inaczej się nie da grać.
×