Jump to content

Hazi_PL28

Beta Tester
 • Content Сount

  640
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2100

2 Followers

About Hazi_PL28

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

310 profile views
 1. Hazi_PL28

  TOMATO IS BACK !!!

  Niestety chyba ducha w narodzie zabrakło na łatwą wygraną, dlatego będę musiał zakończyć ten konkurs sromotną klęska jeśli chodzi o zainteresowanie. Koledzy Barnabal oraz dragonflyy dziękuję za wzięcie udziału w konkursie. Wnioski będę wyciągał z tego nieudanego konkursu i na pewno coś szybko zorganizuje w wersji mini.
 2. Hazi_PL28

  TOMATO IS BACK !!!

  No to ogłaszam KONKURSIWO !!! WALENTYNKOWY POMIDOR ! JAKO ŻE ZA MIESIĄC ZBLIŻA SIĘ PIĘKNY CZAS DLA NASZYCH WYBRANEK SERCA (I NASZEGO PORTFELA), NALEŻY WIĘC SIĘ NAM MAŁE CO NIECO DLA NASZEGO OKA KONKURS JEST WIĘC O TEMATYCE PIN-UP . (JEŚLI KTOŚ NIE WIE CIOCIA WIKIPEDIA ŁUMACZY https://pl.wikipedia.org/wiki/Pin-up ) KONKURS JUŻ RAZ BYŁ PRZEZE MNIE ORGANIZOWANY ALE NIC NIE SZKODZI POWTÓRZYĆ GO :) Zasady są proste : - Styl Pin-Upa jest dowolny, nie ma barier czasowych. Chodzi mianowicie o to że Pin-Upy może pochodzić z różnych okresów historii-czasy międzywojenne, 2WW czy też współczesny modeling w stylu Pin-Up a nawet animowany pin up. Dlatego, pamiętajcie że będą brane pod uwagę jakość a nie walory przedstawionego Pin-Upa. -Pin-up musi mieć swoje standardy, dlatego zgodnie z regulaminem forum bez przegięć z otwartymi walorami. No jednak są tutaj też człowieki poniżej 18 lat , więc cytując klasyka „cycki to nie wszystko”. -Zdjęcia z Pin-Upami wrzucamy w tym temacie. -wygrywa Pin-Up z największą ilością lajków w poście. Poza tym małe utrudnienie, dodajemy też limit lajków. Pin-upy które nie będą miały więcej niż 5 lajków nie wchodzą do konkursu. Trzeba będzie zadbać o to żeby lajkować swojego Pin-Upa :3 -Dodatkowo jeśli przedstawiony Pin-Up ma swoją historię, można śmiało ją opisać, daje to dodatkowy plus oraz nagrodę :) Nagroda: -Okręt premium VI poziomu albo pakiet dublonów dla właściciela Pin-Upa z największą ilością Lajków. -Dodatkowa nagroda za Pin Upa z najbardziej interesującą historią (500 dublonów). Powodzenia ! Termin zakończenia konkursu to 14 luty 2018 roku.
 3. Hazi_PL28

  Szukam Klanu

  No to ten, szukam klanu, miałem długą przerwę i ogółem lubię grać.. Serio mówiąc szukam ekipy ludzi z którymi można pograć pożartować i bez spiny w gumce w majtkach spędzać weekendy na TS (jak kobieta nie paczy XD )
 4. Hazi_PL28

  TOMATO IS BACK !!!

  Nie Nie Nie Nie, takie konkursy nie dla mnie, wolę bardziej konkurs dla oka (głównie męskiego) z odpowiednim smakiem ale to już jutro o tym :)
 5. Hazi_PL28

  TOMATO IS BACK !!!

  W kolonii, rozwiń,bo jak "Karna" to idealnie się tutaj nadam :)
 6. Hazi_PL28

  TOMATO IS BACK !!!

  WRÓCIŁEM.. no dobra bez fanfaronów. Po długiej (bardzo długiej) przerwie wracam do świata WoWsa ze swoimi zjeb.....(dla niektórych)graczy konkursami ! Ale wiecie gdzie ja mam takie opinie. Dlatego jeśli pamiętacie moje konkursy to dobrze, kilka okazji do organizacji konkursów się już zbliża więc niedługo pierwsze informacje na temat Tomato konkursu jutro :) Obserwujcie temat bo król Tomato wrócił i ma znowu zjeb... pomysły :) PS. Jak w ogóle się rozwinęła scena WoWsa w PL ? Będzie ktoś mi łaska opisać sprawy po krotce ?
 7. Hazi_PL28

  Francja

  Jako że nie powstał jeszcze dział o francuskich krążkach. Towarzyszę, co myślicie :3 ?
 8. Hazi_PL28

  Polowanie na czerwone TOMATO !

  No cóż panowie muszę kończyć dzisiaj grę, nie udało się nikomu mnie upolować, było to trudne zważywszy na warunki dlatego głowa do góry ! Pragnę was poinformować o kolejnym Konkursie, który będzie miał miejsce ! Konkurs o nazwie płonące Tomato ! Odbędzie się on w pierwszy dzień wiosny i powinien wam się spodobać ;) Szczególnie, że przygotuję coś specjalnego na tą okazję ! Więcej informacji na koniec tygodnia ;)
 9. Hazi_PL28

  Polowanie na czerwone TOMATO !

  No cóż nikt jeszcze mnie nie upolował jak co o 20 kolejne szansę tym razem na rankedach a teraz przerwa kolacyjna ;]
 10. Hazi_PL28

  Polowanie na czerwone TOMATO !

  Nie ma strema Ja siedzę i gram i teraz 15 min przerwy na posiłek jakiś i powrót o 18:10
 11. Hazi_PL28

  Polowanie na czerwone TOMATO !

  ZARAZ ZACZYNAMY ! KAWĘ W RĘKĘ I BĘDĘ ZARAZ PŁYWAŁ
 12. Hazi_PL28

  Polowanie na czerwone TOMATO !

  Pamiętajcie to już jutro Ja tam będę na was czekał
 13. Hazi_PL28

  Montana czy Yamato

  Tylko niemiecka dycha !
 14. PO KILKU BITWACH NA RANKEDACH
 15. Hazi_PL28

  Polowanie na czerwone TOMATO !

  Nie czyta się zasad Jeszcze nie ma 14stego XD
×