Jump to content

ELSaDR32

Players
 • Content Сount

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3321
 • Clan

  [RATON]

About ELSaDR32

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 03/08/1990
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. ELSaDR32

  3 milyon kredi nerede ?

  Söylemiştim ver - me - ye - cek - ler...! Merhaba Kumandan ELSaDR32 Cevabınız için teşekkür ederiz. Şimdi durum şundan ibaret: yeni sürüm öncesi Seviye 9, yeni sürümde Seviye 11 haline geldi. Yeni sürüm öncesi Seviye 9'a ulaştığınızda zaten 3,000,000 krediyi almışsınız. Yeni sürümün yayınlanması sonrası tekrar size 3,000,000 kredi verilmeyecektir. Seviyelerde yapılan değişikliklere göre size sadece 500,000 kredi ve 1 gün premium hesap verilmiştir.
 2. ELSaDR32

  3 milyon kredi nerede ?

  Vermeyecekler eminim..! Hizmet kaydı dediğin şey nedir Allah aşkına neden 11. seviyede kestiler ? Sen o bonusları alama, alama ki doblon al, alama ki premium al, alama ki premium gemi al... Ben bu oyunda Tier 8 i gördüm 5 maç yaptım toplam 700.000 küsür kredi zarar ettim savaşların sonucunda ve sattım Amagi'yi. Bu iş böyle yürümez hiç kusura bakmasınlar. Oyun bugün açılışta critical error vermeye başladı bir türlü başlatamadım sildim yeniden yükleyeyim diye inanın hiç içimden gelmiyor tekrar yüklemek soğudum oyundan.
 3. ELSaDR32

  İndirme hızı

 4. ELSaDR32

  İndirme hızı

  Ayarlardan torrent seçeneğini kaldırırsan stabil bir şekilde indirebilirsin
 5. ELSaDR32

  3 milyon kredi nerede ?

  Bu konu için ticket açmıştım bugün cevap: Merhaba ELSaDR32, Müşteri Destek Ekibi ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşanan problemden dolayı öncelikle özür diliyoruz. http://worldofwarships.eu/en/news/cbt/patch-alert-051/ Sıkıntının farkındalığıyla aradaki fark 2.500.000 kredi kompanse edilmiş olunacaktır yakın zamanda Çünkü sadece 500.000 kredi aldınız bu etkinlikten. Yardımcı olabileceğimiz farklı bir konu olursa lütfen bizimle çekinmeden yeniden iletişime geçiniz.
 6. ELSaDR32

  Bir Bilene Sor !

  Teşekkürler, destek ekibiyle Türkçe olarak iletişime geçme şansımız var mı ?
 7. ELSaDR32

  Bir Bilene Sor !

  Herkese merhaba, bildiğiniz gibi bugün büyük bir güncelleme geldi ve nihayet hizmet kaydı kısmında 11. seviyeye kadar ilerleme şansımız oldu. Ancak 11. kademe de yer alan 3.000.000 kredi bonusunu neden alamadık? ya da yalnızca bana mı yansımadı bu bonus ?
 8. ELSaDR32

  Gemi Batmama Sorunu

  Muhtemelen zırh delici mermi kullanıyordun ve attığınız mermiler zırhı delemediği için zırhtan sektiler yani hasar vermediler. "HE" yüksek patlayıcı 1 mermi isabeti ile batırabilirdin diye düşünüyorum
 9. kongo'yla eski günleri yad ediyorum
 10. ELSaDR32

  Bir Bilene Sor !

  Teşekkür ederim
 11. ELSaDR32

  Bir Bilene Sor !

  Merhabalar bir şeyi merak ediyorum uzun zamandır aklımda. Komutan becerileri kısmında yer alan "Amir" becerisinin tam olarak anlamı, faydası nedir ben içinden çıkamadım bilgilendirirseniz sevinirim.
 12. Kesinlikle öyle bunu daha önce farklı başlıklar altında da dile getirdim. Olay bununla da sınırlı değil hizmet kaydı adı altında herkes 9. seviyede kaldı hala aynı uyarı var " alpha sürümünde geçerli değil" peki neden ? Çünkü seviye atladıkça 1 milyon 2 milyon 3 milyon neyse kredi veriyor amaç bunun önüne geçmek maksat doblon satılsın, premium satılsın.. Elimin altında stok amagi vardı 2 kez arka arkaya oynadığım savaşlarda -15.000 ve -10.000 para kaybettim düşünebiliyor musun? savaşa giriyorum ve para kaybediyorum.. Lanet olsun deyip sattım gemiyi şimdilik Almanlar sayesinde biraz renk geldi oyuna ancak aynı şeyler yaşanmaya devam ederse bırakacağım
 13. Ve Königsberg limandan açılır
 14. Artık borçlu çıkmaya başladık böyle giderse gemilere haciz gelecek
×