Jump to content

mysiboy1

Players
 • Content Сount

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1510

About mysiboy1

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Možná tím, že jsem testoval poprvý, tak se optám, přípis odměn za splnění testu proběhne kdy?
 2. mysiboy1

  Enterprise?

  Jistě, že nehrál, ovšem psal jsem jiné možnosti, selhání torpéd, pum a mnoho dalšího by svědčilo mé CV více, než tato ubohost. Když nejsi to co jsi uvedl, tak každá loď + hráč má tu možnost, nebo tam jezdíte jen jako plachetnice a chytáte vítr do zad? Podle reakcí se prostě letadlovek obyčejně bojíte i přes tento nesmysl, ale to by mohl řešit již v jiné sekci uvedený návrh, oddělit tyto hráče od ostatních-náhodné bez cv pokud mají strach z vlastní neschopnosti.
 3. mysiboy1

  Enterprise?

  Není, jelikož by bohatě stačilo zařídit ještě vyšší rozptyl torpéd a ohrožovat letky by mohli jen nepřátelští stíhači. Balanc by se zajistil taktéž, ale hra by neztratila tvář. Je vidět, že neumíte přemýšlet, jen papouškovat Wg a nářky hráčů.
 4. mysiboy1

  Enterprise?

  Právě naopak bych dodal, že vzhledem k nadsazené AA obraně si to ta loď nezaslouží, být takto hanobena Wg strategií. Uznávám, že stále na stejné téma brečím, jenže důvodně, protože mě to mrzí, že je to takový paskvil. Když už rozšíření letadlovek, tak bych testnul i Britskou větev, pro další mé trápení.
 5. mysiboy1

  Letadla vs AA obrana

  Já zde neřeším lidský faktor, který je jasný a pro příklad dost častý jev, schovám svoji cv za poslední ostrov a všechny BB jsou schovaný ještě dal od nepřítele až za mnou a frfňaj, hraji online hru a s tímto jevem počítám, že mi spojenec poleze spíš na nervy, než pomůže. Zde je průserový systémový nastavení absolutní AA clony, která nikdy neexistovala na žádné lodi. To že někdo využije svého potenciálu k vítězství a jiný přispěje naopak k prohře je věc zkusenosti, strategie a štěstí. Běžný jev života i hry.
 6. mysiboy1

  Letadla vs AA obrana

  Nejen pro: Sigimundus #78 Jenže Vážení milí, stížnosti jsou věc nehezká a každý hájí vlastní zájmy. Zde jde o to, že se hra pod těmito výkřiky absolutně křiví až kroutí jak paragraf, od reálu je tak daleko, že by tam mohla přilítnout Enterprise s Kirkem v čele. Přitom, stačí zapojit selský rozum, když Cv čka jsou vážným nepřítelem, tak udělám snadný tah, nasadím konkurenci(povícero CV do každé bitvy-ale ani není nutno, viz.následující věta). Hlavně však neudělám jejich lodě z pancíře, jak tomu nyní je, protože je kolikrát nepotopí ani druhý nálet nepřítele i když není letecky chráněná, ale nastavím hodnoty blíže reálu. Pár pum, případně torpéd a ahoj v další bitvě. Dokud by jedna strana neanihilovala druhou, bitevek(dále CA atd.) by si ani nevšilma, max nadlítla a přitom téměř nic neztratila(za těch reálnějších parametrech). Ale vedení WG mi připadá jak někteří ze zdejší diskuze, hledejme problém u sebe - WG dělá vše nejlíp(ve firmě se neodmlouvá), já ale nejsem z jejich řad a ani nechci, protože tohle je devastace celé hry. Závěrem, divím se sám sobě, že to ještě spustím, ale nákupy alá nová letadlovka aj. "radosti" si na základě výše uvedeného rád odpustím. Peníze jsou pro ně(wg) ale to hlavní.
 7. mysiboy1

  Letadla vs AA obrana

  Poté je věc bezvýchodná, když bude vadit delší čekání, nebo méně lodí. Budou tu bulet BB, Cv, prostě téměř všichni a hra bude upadat a křivit se dle výkřiků.
 8. mysiboy1

  Letadla vs AA obrana

  Hate? Ale vůbec, vždyť jsi mi to právě sám potvrdil, že je to právě naopak, majitelé Bitevních lodí nesnáší cokoliv jiného, co by jim mohlo jen trochu konkurovat. Proto namísto nenávisti z toho usuzuju, že lépe by bylo zkrátka udělat režim bitvy čistě pro BB, namísto nesmyslného upírání výhod(které reálně jsou) pro ostatní plavidla a jejich prostředky(letadla). Mohli by se vrátit reálnější parametry, namísto laserové SDI obrany by platila reálná-horší míření a max pár sestřelů+hlavní ohrožení nepřátelským letectvem a kdo by se do tohoto prostředí bál, zůstal by v bitvě pro BBčka, hráčů je na to dost. Ve finále bych se vůbec nezlobil, kdyby ve smíšené bitvě (která by mimo té vyhrazené pro BB) stály proti sobě klidně i 3-4CV na každé straně a věř, že by mi třeba mé letectvo zmizelo ještě dříve, ovšem již by to pro mě znamenalo reálnější a zábavnější bitvu.
 9. mysiboy1

  Letadla vs AA obrana

  Koukám, že má větev se pěkně rozkošatila. Mám z toho zde dojem, že BB čkářům by nejvíce svedčila hra bez dalších jednotek, nebo ostatní jen na parádu a dle toho probíhá i onen degradační vývoj hry. Měli z toho udělat jen bitevní lodě, když tohle nastalo a já bych dal ruce pryč od této hry a nevrčel bych.
 10. mysiboy1

  Aktualizace 0.6.3 - Kvalita a stabilita hry

  Naprostá spokojenost, odrazen od dalšího hraní a utrácení, dobrá změna, třeba WG schudne. Test CV a dopadl výborně, hra bude smazána.
 11. Jak jsem psal v samostatné sekci o AA laserech z "hvězdných válek". Nemusela by protiletadlová obrana smíst vše z oblohy, což je absolutně mimo realitu, ale stačilo by rozhodit míření, což i nyní platí. Klidně by ta fce mohla být i zde v nižším tieru, ale rušit ALT, asi jako zrušit celou větev, je to obdoba té neskutečné PVO. Proč se hra absolutně poddává většině(BB) a nebere v potaz historická fakta? Když už je to tak přitažený za lebku, budou se bitevkáři moci potápět jako Uboty? Útoky pod hladinou by mohli přinést výhodu, po které určitě moc touží. Hra pro mě ztrácí smysl, s vyšším tierem a onou blbostí jde do propadliště dějin.
 12. mysiboy1

  Letadla vs AA obrana

  Chápu argument, že to jde, ale z principu věci je letadlo ofenzivní zbraní, ne vyčkávací schovanou za bukem a čekající, až se loď téměř potopí, aby jí zasadil ránu z milosti. To mi rovnou mohou nabídnout letku fotoprůzkumáků a stíhačů a role bude oficiálně přiznaná. Pak bych roli vzal bez připomínek a buď líbí a nebo nechám být. Tohle spíš dráždí, je to samosebou znát, že moc hráču Cv od T6 nehraje. Protože větev je od tohoto tieru mrtvá.
 13. mysiboy1

  Letadla vs AA obrana

  Ale jak jsem v úvodu psal o tom to není. Cv mají pokaždé oponenta, ano cv nepřítele, obyčejně kovanýho hráče. AA obrana je přepísknutá, jak kdyby se hrálo proti současné radarem řízené obraně s miniguny a ŘS. Když zahraješ hru, proti schopnýmu nepříteli, stejně se torpédům vyhne a nemusí přitom sestřelit celé letky.
 14. mysiboy1

  Letadla vs AA obrana

  Dej mi příklad, rád se poučím. Myslím v jeden den jednoho náletu, kolik si připsala maximálně sestřelů jedna loď. Svaz něco uchvátil, ale já zde nepsal, že při útoku na 5 a více lodí u sebe
×