Jump to content

BBBLUES

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8290
 • Clan

  [CMMR]

About BBBLUES

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

104 profile views
 1. BBBLUES

  Şubat Ayı Etkinlik Takvimi

  İngiliz gemilerinden başka bir ağaç için ve premium gemiler için indirim gelecek mi bir bilginiz var mı?
 2. Bak hala algıda seçicilik yapıyorsun ya. Bir tarafınızı yırtıyorsunuz lafını neden üstüne aldın ki mesela. Oyunun yapımcısı sen misin arkadaş. Şurada fikrimi belirttim. Bu yazıyı ticket olarak attığımda bunu foruma yazın dediler. Geldim buraya yazdım bu sefer de sizin gibi anlaması kıt gerzek sığırlarla karşılaştım. Kimsenin şahsına hakaret etmeden başlattığım bu konuda o kadar gerzekçe cevaplar aldım ki çığırımdan çıktım. Ne okumayı ne anlamayı biliyorsunuz. Yazdığın ilk yorumda hakaret ederek konuya damlıyorsun, sonra gelip üslup tartışması başlatıyorsun. Sana laf anlatarak harcadığım zamana yazık o yüzden buraya ana avrat sövsen de cevap vermeyeceğim, istediğin kadar afkur.
 3. Bak dostum ''sinirlendirici bir gönderi atmış olduğumu kabul ediyorum'' demişsin. Düzgün düzgün tartışmak varken sinirlendirici bir şey yazarsan tabi ki hakareti yersin gebeş. Adam derdini doğru düzgün anlatıyor, sen antin kuntin konuşuyosun, sonra hakaret yiyince tartışmayı bilmiyorsunuz diyosun. Mantıklı mı sence bu. Ek olarak tartışmaya girmedin bile ahkam kesip giden yine sensin. Son olarak da lütfen okumayı ve anlamayı öğren öyle gel.
 4. Zaten benim yazdığım ilk gönderiye bakarsanız kendi görüşümü kimseye hakaret içermeyen bir şekilde ilettiğimi göreceksiniz. Sonuçta bu bir oyun burası bir forum ve birisi fikrini söylüyor, ona düzgünce açıklamak yerine yukarıdaki sığırlar gibi ''gelip ağlıyorsunuz, bak sana biraz taktik vereyim de öğren, 6000 maçta anlayamadığını 2000 maçta anladım'' gibi klavye delikanlısı modunda cevaplar yazınca insanın sinirlenmesi normal. Genel olarak insanımızda diğerleriyle bir yarış haline girme ve karşı görüşteki insanı itin götüne sokmaya çalışma eğilimi mevcut. Her ne kadar topluluk yöneticisi, ot yöneticisi, bok başkanı da olsanız seviyeli konuşmayı ve düzgünce tartışmayı bilmediğinizde insandan çok merkebe benziyorsunuz. Bu arada Mrt_tt nickli arkadaşı tenzih ederek söylüyorum bunları.
 5. Üsluba bak ya. Sanki oyunu kendisi kurmuş taktiklerimi iyi öğren falan ne demek ya. Kapalı betadan beri oynayan insanım bana oyun öğretiyosunuz, nickimi yazıp görebilirsin istatistiklerimi. Bu arada burada kimlerle yüz göz olduğunuzu, kimlerin bir tarafını yaladığınızı da öğrendik. Şimdi burda dünya yuvarlak yazsam ona da laf edeceksin.
 6. Eyvalah güzel kardeşim de sen karşındaki adama cevap veremiyorken onun sana vurması ne kadar adil? Sen benden kat kat daha güçlü ol ama ben görünmez olayım ağzını burnunu kırıp eline vereyim, adil olur mu bu? He madem bu kadar kırılganlar, o zaman ağır kruvazör getirselermiş.
 7. Gemilerde maşallah bir ebem yok. İyi ki bir yangın ve zırh koymadınız radar var sis var deli gibi can yenileme var torpido var. Gerçekçilik diye bir taraflarını yırtıyolar ama projeden öteye gidememiş gemi 5 dakika içerisinde koskoca zırhlıları eritebiliyor. Bu mu gerçekçilik anlayışı? Oyunun tadı tuzu kalmıyor karşınıza RN Kruvazörü geldiğinde.
 8. BBBLUES

  Banka kartı ile doblon alımı

  Eyvallah beyler sağolun.
 9. BBBLUES

  Banka kartı ile doblon alımı

  Öncelikle herkese iyi akşamlar. Bugün doblon almak istedim ancak saat 17.00den beri alamıyorum. Garanti bankası kullanıyorum. Acaba kredi kartı değil de banka kartı olduğundan dolayı mı hata veriyor. Kartta yeterli miktarda para da mevcut.Bir fikri olan var mı?
×