Jump to content

BORADORA173

Beta Tester
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  412

About BORADORA173

2 Followers

 1. Alman Zırhlı Yolu

  Teşekkür ederim iyi akşamlar .
 2. Alman Zırhlı Yolu

  Teşekkür ederim peki forumda baktığıma göre almanlar köşk yemiyormuş cidden doğrumu ? Bide kaptan skillerini resim olarak göstersen sevinirim yanlış başlamış olmayım diye henüz baştayken... Edit sen spacepickshoveldaki ottoman slapmısın ben oradaki BoraMiray
 3. Alman Zırhlı Yolu

  Beyler Alman zırhlı yolunda nassaudayım oyuna baya bir ara vermiştim Amacım bismarckı almak komutan tavsiyelerinizi ve her gemide nasıl oynamam gerektiğini açıklarsanız sevinirim.
 4. Hangi ulus?

  Kesinlikle japonlar !!
 5. İzumo Aim

  O gemi kaynaklı bendede izumo vardı attığın yeri vuramıyor genel japonlar işte ama yamato ya geçince rahatlarsın
 6. Japon muhrip'lerinden git çünkü torpido menzilleri daha yüksek örneğin ısokaze menzil 7km tespit edilme 6.1 km yani supriz saldırı yapabilirsin amerikanlarda ise menzil düşük olduğundan süpriz saldırı yapamazlar.
 7. 1.cisi O senin bilgisayarınla alakalı highte kasmadan oynuyorum. 2.cisi Oyun daha açık betada ileride gelme ihtimali var. 3.cüsü Dediğim gibi oyun açık betada. 4.cüsü Windows 10 Windows 7 ve Windows 8 in birleştirilmesi olduğu için Windows 10 da çalışabilir. 5.cisi Tahminen 2-3 hafta sonra Alman ağacı gelcek.
 8. Klan Sistemi Hakkında

  Muhtemelen getirilir ama oyun çıktığında bencede zevkli olur öyle olsa.
 9. Oyunda Bizimde Gemilerimiz Olsun.

  Uçak gemisine Türkiyenin ihtiyacı yoktur.
 10. Ülkeler

  Oyuna türk gemileri eklenmiyecektir çünkü O dönemde bizim mantıklı bir savaş gemimiz yoktu.
 11. Öneri

  Teşekkür ederim yorumunuz için.
 12. Açık betadan normal oyun olduğu zaman hiçbir wipe olmayacak yani gemilerin ve paran kalcak ama ödül olurmu onu bilmem.
 13. Ülkeler

  Oyun açıldığı zaman Alman ve İngiliz gemileri gelecek.
 14. 1.cisine kesinlikle katılıyorum. 2.cisinde herkes mermi değiştirmeyi bilmediğinde he de kalıyo mermiler he mermi yakabiliyo ama yangın söndürme süresinin 10 saniye gibi uzaltılması lazım 3.cüsü oyun çıktığı zaman alman ve ingiliz gemileri gelecek. 4.cüsü ikinci silahlar düşmam senin belli bir mesafe yakınına geldiği zaman otomatikman ateşliyor buda düşman gemisi yakmayı veya geminin canı çok düşükse onu öldürmeyi sağlıyor. 5.cisi Onların sadece çapı aynı uzunluğu farklı yani birinde zırha giren mermi 10 cm uzunluğunda ise diğerinde 20 santimetre oluyor.
 15. Öneri

  Arkadaşlar size bir sorum olacak şuan amerikanlarında japonlarında 3.seviye kruvazörlerinede sahibim sizce devamını japonmı kasıyım yoksa amerikanmı Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
×