Jump to content

matrei86

Players
 • Content Сount

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6692
 • Clan

  [W_PL]

About matrei86

Recent Profile Visitors

85 profile views
 1. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Wczoraj sobie kupiłem 10 średnich kontenerów mikolajowych i dostałem 5x 1k golda, hydry, jakieś inne szmatki i 3 okręty: z-39, nuovo de Julio i krasny Krym. Pytanie teraz czy jest to wspaniałe, przeciętne czy słabe losowanie.? Zastanawiam się czy kupić kolejne 10 czy już limit szczęścia wykorzystany i raczej się już tylko rozczaruje.
 2. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Ktoś wie czy będą jeszcze misję RN na gwinee? Brakuje 5 do kozaka i zastanawiam się czy kupić trzeba 1 czy 5
 3. matrei86

  HMS Minotaur Tier X

  U mnie kwestia niespodzianek jest po części na własne życzenie bo pływam z radarem i buildem w pełni pod p. lotke i bez radiolokacja. Domyślam się że rpf powinien być ale za bardzo micha mi sie cieszy jak się już trafi taka lotnia na 8t i całe eskadry znikają mu bezpowrotnie.
 4. matrei86

  HMS Minotaur Tier X

  Też pływam z radarem i potwierdzam że różnica w spocie i zasięgu radaru jest z reguły zabójcza dla deski bo jednak mało kto liczy się z Mino bez dymu tym bardziej na randomach solo. Jedyna kwestia jest taka że jak Cie taki dd w złym momencie trafi i pójdzie focus to może być kiepsko z przerwaniu takiego spotkania. Co nie zmienia faktu że radar jest bardzo długi i daje dużo frajdy
 5. matrei86

  Yamato

  Sam obecnie nie mam jeszcze Yamato ale po tym jak zrobię przez weekend Conquerora biorę się za tą linie bo to ostatni pancernik jaki mi zostaje do zrobienia. Co do legendarnego modułu to uważam to za największego raka tej gry jaki może być. Nie chodzi mi o to że to nerd dla okrętu ale udręka dla teamu w którym taki Yamato gra bo w większości przypadków to campa na punkcie rozpoczęcia gry i bicie dmg, zero pomocy, zero tankowania. Takie Yamato w bitwie spędzają więcej czasu na wstecznym niż pływając do przodu. Dla mnie strasznie wkurzająca sytuacja w bitwie. Osobiście wolę nawet graczy na Musashi w bitwie niż na Yamato bo wiem że Musashi ruszy do przodu jak trzeba i pomoże w ew pushu. Okręt z tym modułem robi po prostu często za artę.
 6. matrei86

  Zao

  Kolejna kwestia na co wymienić najlepiej te 4 pkt na kapitanie? Czujność + licznik przeciwników mierzących do mnie czy może przeładowanie torped i licznik? Czy może inne perki za 4 pkt? Radiolokacja lub zapobieganie pożarów.
 7. matrei86

  Zao

  Ktoś sprawdzał czy ifhe daje duża różnice na Zao? Edit: Sam póki co mam i mając ifhe i legendarny moduł na skupienie trafiają mi się trafienia po 12k dmg z HE a w bok krążka na ok 11-13km. Nie wiem czy to zasługa właśnie wzmocnionych obeków czy tego skupienia.
 8. matrei86

  HMS Minotaur Tier X

  Ktoś już może próbował zrobić z Minotaura Pertha na sterydach? Chodzi mi o legendarny moduł + moduł za wungiel na dłuższe rzucanie dymu. Gdzieś tam ostatnio liczyłem na piechotę i z tymi dwoma cudami wyszło mi jakieś 50 sek puszczania dymku więc mozna na 1/4 prędkości pykać powolutku i torpedy w dym już nie takie straszne a i pancernik tak szybko nie ucieknie z zasięgu. Ktoś coś próbował czy tylko ja mam takie chore pomysły?
 9. matrei86

  Zao

  Mówię z góry że Hindena nie mam i nie pływałem nim jeszcze ale wydaje mi się że w starciu gdzie Zao podchodzi na swoich warunkach czyli wykorzystuje różnice w spocie i posiłkuje się torpedami to powinna być opcja wygrania starcia. Jeśli ale widzisz już Zao z ok 12-14 km to po prostu je zameczysz bo różnica w hp, dpm i pancerza zawsze będzie po stronie Hindena.
 10. matrei86

  Zao

  Zao z torpedami 12km i legendarnym ulepszeniem jest super przyjemny w grze. Miałem krótka przerwę na nim bo skupilem się na Musashi, Republice i Montanie ale w końcu wróciłem do niego i po założeniu legendarnego modułu jestem bardzo zadowolony z gry nim. Combo spot-torpedy-działa pozwala często na dyktowanie warunków w starciu z pozostałymi krążkami na polu bitwy. Najwięcej problemów chyba będzie miał w takim pojedynku z niepalnyn, niezatapialnyn Hindenem bo wszystko inne powinien sklepać.
 11. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Dzięki ale pytam o DD
 12. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Witam. Która linia niszczyciela wg Was ma dzisiaj bardziej sens. Niemiec czy USA? Mam zamiar zacząć jedna z nich i się zastanawiam która da więcej frajdy z gry. Niemcem chyba jakiś czas temu doszedłem "aż" do 4 tieru a amerykancem zacznę od nowa. W obu przypadkach znajdą się jacyś kapitanowie po ok 12-14 pkt więc od zera nie będę zaczynał. Co polecacie?
 13. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Wie ktoś czemu Harugumo nie ma misji na legendarny moduł? Wyszedł im taki wykoksany że nie trzeba go ulepszać?
 14. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Obecnie mam z x tieru Zao, Kurfursta, Minotaura, Montane i Harugumo. W weekend dokończę Moskwę. Jestem na etapie 8 tieru na liniach do Republiki, Conquerora, Des Miones, Shimakaze i Worchestera. Która końcowa dziesiątka będzie dla mnie czymś całkowicie innym do grania niż to co mam teraz. Co polecacie żebym dokończył jako pierwsze? Jestem ciekaw Waszych opinii.
 15. matrei86

  SK za każdy 10T

  To i ja się pochwalę. 2x 50 camo halloween 30d premium 1k dublonow 15k węgla W weekend zrobię jeszcze Moskwę to zobaczymy co dropnie. Ogólnie nie jest źle bo free expa nie muszę wyrzucać bo na tym premium i z flagami co dali exp idzie bardzo przyjemnie. Jak będę chciał i miał parcie to zrobię jeszcze albo Republikę albo Des Moines albo Conquerora. Zobaczymy. I tak już przez weekend zrobiłem sobie maraton na Harugumo i Montanę więc się zastanowię czy warto dalej się tak spinać.
×