Jump to content

matrei86

Players
 • Content Сount

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8317
 • Clan

  [W_PL]

About matrei86

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

126 profile views
 1. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Ktoś się już spotkał z takim przypadkiem żeby ban z kasacja został cofniety?
 2. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Mam kartę Nvidii ale to jak połowa chyba ludzi co gra w tą grę. Poza tym jak mi to pomoże? Skoro sterownik do karty graficzny to dla nich cheat to co mam zrobić? Kupić nowy laptop pod wows specjalnie?
 3. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Jest to chyba najbardziej aktywny ogólny temat tutaj na forum więc żądam moje pytanie tutaj. Wie może ktoś z Was jakimi inteligentnym skryptami posługuje się WG w sprawie "polityki fair play"? Moja osobista sytuacja wygląda następująco. Miesiąc temu zdziwiłem się dostając bana za używanie nielegalnych modów w grze na tydzień. Zdziwiłem się bo był to ban wg mnie bez ostrzeżenia. Grałem do tej pory na "starej" wersji gry bez wgc. Pogrzebałem w mailu i okazało się że jednak miesiąc wcześniej przyszedł mail z pierwszym ostrzeżeniem który wylądował w spamie. Super system informacji gracza patrząc na to że mam maila na Gmailu i tak ważny mail dla klienta nie powinien wylądować z automatu w spamie. Ja wiedząc, że nie gram totalnie z jakimkolwiek "wspomagaczem" odwołałem się od bana ale stanowisko mogło być tylko jedno. System ma rację a ja kłamie. Stwierdziłem że nie ma sensu się dalej sprzeczać bo rozmowa z supportem polegała już tylko na wklejaniu z ich strony fragmentów regulaminu potwierdzających że oni wiedzą lepiej ode mnie co ja robię a czego nie. Poszło zapytanie co mam zrobić żeby konta nie stracić. Odp była prosta i jasna. Usuń grę, wyczyść rejestr ccleanerem i zainstaluj grę w nowym folderze. Zrobiłem to ale dodatkowo przed usunięciem gry wygenerowałem raport ich programem wgcheck i wysłałem go w tickecie żeby dali mi odp co może być nie tak u mnie. W odpowiedzi przyszła uwaga że możliwe że dodatek do gwinta może przeszkadzać, co btw jest wg mnie po prostu śmieszne. Woląc nie ryzykować konta usunąłem całego gwinta. Po tym jak i po reinstalacji gry wysłałem kolejne zapytanie co mam jeszcze zrobić lub sprawdzić żeby konta nie stracić. W odp dostałem informację że jeśli się zastosuje do tych wytycznych odnośnie reinstalacji i nie będę niczego instalował to będzie wszystko ok. No i było ok na miesiąc. Wczoraj przy próbie logowania pokazało mi się piękne okienko że konto poszło w piach za boty. Oczywiście grałem na czystym kliencie. Poszedł ticket, chociaż wiedziałem że szanse są marne, z zapytaniem o co chodzi skoro robiłem wszystko co ode mnie wymagali miesiąc temu. Odp była znowu na zasadzie kopiuj wklej - system się nie myli, masz boty, konto już przepadło a ja zapewne znowu coś zainstalowałem. Ktoś słyszał może o jakimś większym temacie w sprawie takich kasacji za darmo na niemieckim lub angielskim forum?
 4. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Za 2-3 dni będę miał zbadaną Shime i będzie to mój drugi niszczyciel X tieru po Harugumo. Co polecacie jako kolejna linie? Niemca, Ruska i Azjatę mam zrobionego do około 5 tieru, Amerykaniec w ogóle jeszcze nie ruszony. Kapitan znajdzie się bez problemu na każdą linie. Co polecacie do pobawienia się?
 5. matrei86

  USS Des Moines [X]

  . Jest to mój ostatni nabytek na X tierze, bitew za dużo na nim póki co jeszcze nie mam ale jestem nim zachwycony. Najbardziej tymi AP. Są bezwzględne dla okrętu pokazującego burte. Zastanawiałem się długo który okręt najpierw skończyć, des czy łuster ale coś mi się wydaje że dokonałem dobrego wyboru. Daje dużo przyjemności z gry. Co prawda zdarzają się momenty gdzie dostaje jakąś cytke od przodu i trzeba na chwilę się cofnąć ale to wg mnie dobrze ze okręt z taką siła ognia musi czasami odpuścić na chwilę bo by był zbyt OP. Dużo przyjemniejszy w grze niż Moskwa. Jeśli rusza znowu rankingi na X tierze a nie będę miał do tego czasu Henryka to będę właśnie nim pływał na zmianę z Yamato. Wg was legendarny kapitan z kampanii będzie się na niego nadawał? Za klika dni skończę ja i się zastanawiam gdzie go wrzucić. Dd póki co jeszcze nie robię, do wyboru mam Montane, Des, Cleveland - > docelowo X tier. Co wybrać?
 6. matrei86

  HMS Conqueror - Tier X

  Powoli, powoli expiłem wszystkie drzewka pancerników aż w końcu doszedłem do wszystkich dziesiątek. Oczekiwania co do Conquerora były niemałe, tak samo jak rozczarowanie nim już po zakupie. Najbardziej bezużyteczny pancernik w bitwie wg mnie. Co z tego że robię nim średnio ponad 100k dmg na bitwę skoro po jej zakończeniu czuję, że nie miałem żadnego wpływu na jej wynik. Wg mnie zabawka tylko i wyłącznie do kręcenia sobie statów. Jest to pancernik X tieru którym najmniej wypływam z portu. Każda inna dziesiątka daje więcej frajdy z bitwy.
 7. matrei86

  Charles Martel (VIII)

  Odnośnie samej gry na T8 to powiem że problem polega w tym że do niedawna było tak że był to najlepszy tier do zarabiania bo nie było za wiele premek IX i X tieru więc 8mek do gry nie brakowało. Teraz można bez problemu kupić JB lub Alaskę w sklepie to z automatu ilość 8mek spadła i dużo łatwiej trafić na losowanie z masą X tierów w bitwie. Co do samego Charles'a to powiem że jest bardzo przyjemny w grze. Mam go właśnie w porcie i mimo że nie mam za wiele bitew na nim póki co to i tak już wiem po tym jak mi się grało T7 i teraz to dogadam się z tą linią. Boost do przeładowania jest śmiertelny dla niszczarki jak i może być bardzo uciążliwy dla pancernika który właśnie co się zgasił. Właśnie do tego najczęściej to używam. Na pancerz też złego słowa nie powiem. Wiadomo że jak rng przylosuje przeciwnikowi to wszystko zejdzie (sam dla przykładu byłem ostatnio mile zaskoczony przez rng jak skasowałem swoim yamato przeciwne yamato na 12km na salwę za 62k od przodu). Chyba nawet w weekend zrobię sobie mały maraton i spróbuję dokończyć linię.
 8. matrei86

  O co chodzi z tymi modyfikacjami ??

  No to ciekawe jak ja długo pogram. Miałem identyczną sytuację tylko że zrobiłem zalecanego reinstala w innym folderze po tygodniowym banie. Co ciekawe zrobiłem raport programem wgcheck i wysłałem ticket z zapytaniem co zrobić żeby konto nie poszło w piach bo wiem że nie gram na modach a folder resmods jest u mnie pusty jak torba żebraka. Jako odp na ticket dostałem info że problemem może być dlc do gwinta. Bez wchodzenia w zbędna dyskusje jak dodatek do gry której już jakiś czas wogule nie uruchamiam może im przeszkadzać usunąłem go i gram. Póki co drugi tydz. Zobaczymy na jak długo.
 9. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Właśnie kwestia taka że nie mam kompletnie nic poza łysym klientem o gram na takim gracie gdzie jest 20fps, cokolwiek bym wrzucił to bym już nir miał grania. Jak sprawdzić co ich boli żeby mi nie skasowali inteligenci konta?
 10. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Witam. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy granie na czystym kliencie bez WGC może być powodem do bana na 7d za mody/boty bo właśnie takie coś mnie spotkało?
 11. matrei86

  Jean Bart

  Zbieram sobie powoli węgiel i niedługo będzie go na tyle żeby kupić sobie ew to cudo. Teraz tylko pytanie czy warto? Jedni wychwalają, inni mieszają go z błotem. Kto ma rację? Mnie przede wszystkim martwi jedna kwestia. Często mając go w drużynie widzę go z jedną wierzą skasowaną na stałe, czasami nawet z dwoma. Jest to faktycznie taka bolączka tego okrętu czy to efekt grania warzyw bez modułów i odpowiednich perków na kapitanie?
 12. matrei86

  Tier VII Z -39 Premium

  Dostałem ten okręt w paczce od Mikołaja i zastanawiam się czy jest to dobry okręt do uczenia się stylu gry niemieckiej niszczarki czy okręt na tyle różni się od drzewkowych że gra nim i tak mi nie pomoże w tym temacie?
 13. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Docelowo poluje na 4 okręty: Julio Cesare, Belfast, Kutuzow i Missouri. Znając moje szczęście w życiu ich nie zobaczę. Pytałem bo domyślam się że przy takiej akcji trafił się na pewno nie jeden fanatyk liczb i ma obszerne dane jaki jest % na trafienie okrętu z jakiego kontenera itp itd. Ja z tego co na szybko policzyłem to wydając 23 euro wygrałem towar "warty" ok 75 euro więc póki co przebitka jest niezła i się zastanawiam czy się utrzyma chociaż zapewne i tak kupię te 10 kontenerów jak nie więcej.
 14. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Wczoraj sobie kupiłem 10 średnich kontenerów mikolajowych i dostałem 5x 1k golda, hydry, jakieś inne szmatki i 3 okręty: z-39, nuovo de Julio i krasny Krym. Pytanie teraz czy jest to wspaniałe, przeciętne czy słabe losowanie.? Zastanawiam się czy kupić kolejne 10 czy już limit szczęścia wykorzystany i raczej się już tylko rozczaruje.
 15. matrei86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Ktoś wie czy będą jeszcze misję RN na gwinee? Brakuje 5 do kozaka i zastanawiam się czy kupić trzeba 1 czy 5
×