Jump to content

aladin_warrior

Players
 • Content Сount

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10531
 • Clan

  [M_V_S]

About aladin_warrior

Recent Profile Visitors

112 profile views
 1. aladin_warrior

  Otázky a odpovědi

  Ej vy tuhle [edited] z wargamingu STÁLE hrajete. Vy máte silné nervy. Jo a [edited] a to jsem slušný. Jinak zdar soudruzi.
 2. aladin_warrior

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Mě je buřt co si myslíš a nepsal jsem nikomu konkrétnímu ale hlavně jsem adresoval na vývojáře. Ale udělám změnu ve wargamingu by měli otevřít půlky dokořán aby jsi se tam vešel celí až po slepé střevo. A oni ti třeba dají něco nového ve stylu smolensk.
 3. aladin_warrior

  Vlhká zpovědnice

  Jo uděláme akci kde zdarma získáte kapitána ale pozor musíte si ještě zbytek zakoupit za prémiovou měnu. Ha Ha přesunuto z otázky pro WG
 4. aladin_warrior

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Tak za prvé nepřestanu zde psát své názory na tuto hru at se ti to líbí nebo ne. A za druhé hraji i war thunder a tam ani zdaleka nejsou takové to problémy s hráči, také ta hra má své mouchy ale ani zdaleka není tak deprimující jak tato, jen bohužel lodě nemíjí dodělané ale jak to dají do kupy tak tuto hru dam pryč.
 5. aladin_warrior

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Je ti líto dd a co mají říkat hráči Bitevek zkus pár her s nimi a pak teprv piš něco o utrpení. Ale ono to je jedno zde si můžeš stěžovat jak chceš ale do centráli k vývojářům se to stejnak nedostane pač tam jen horlivě uvažují jakou další prémiovou [edited] na 10 úrovni přihodí do hry. Ono se najde stále dost inteligentů kteří to zakoupí.
 6. aladin_warrior

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Ta hra je v hrozném stavu a nedivím se že to moc lidí nehraje a mam podezření že na místo hráčů tam je spousta botů jinak si neumím vysvětlit chování některých hráčů co v té hře během bitvy předvádějí. Člověk by to nepředvedl. A také mi vadí že dávají možnost si zakoupit prémiovou lod 10 úrovně pač přijde začátečník kopí si 10 a hurá kazit hru ostatním.
 7. aladin_warrior

  Vlhká zpovědnice

  Ja na ty rankedy kácím je to hovadina stejnak. Sám tu bitvu neovlivním a kvůli tomu že instantně mám v týmu dd které but jede na konci mapy a honí tam 1 Bitevku celou hru a nebo se hned nechá zabít. Na to nemám nervi. A to je jeden z mnoha příkladů.
 8. aladin_warrior

  Vlhká zpovědnice

  Ty Hodnocené bitvy stojí za vyliž dostal jsem se na 4 ale dál už to nejde pač mi to hází neuvěřitelné týmy co hned vymřou a nebo jsou zalezlí za skalkou a nic nedělají a čekají co se bude dít. Humus
 9. aladin_warrior

  Otázky a odpovědi

  Kvůli dělům s vysokou kadencí a dostřelem až 19 km také vysoká schopnost zapalovat. Nesmím zapomenout na smouk a torpéda s kombinací hydra a také protiletadlová obrana není k zamlčení. Tak asi proto si to myslím. A také citadely to moc nechytá. přesunuto z otázky pro WG
 10. aladin_warrior

  Otázky a odpovědi

  Měl bych ještě dotaz jestli se neví ohledně Smolensku ta lod by měla být upravena at si každý říká co chce ale ta lod je OP. Bude poupravena? přesunuto z otázky pro WG
 11. aladin_warrior

  Otázky pro WG

  Jo a né spíš jak ti to hodí rng? ted jsem měl bitvu s Kurfurstem a rng řeklo že dám 50 ovrpenu a to jsem se snažil mířit na citadeli v této hře rozhodují bitvy křižníky a torpédoborci Bitevky jsou tu jen na pohlcování dm.
 12. aladin_warrior

  Otázky pro WG

  Co v každé bitvě pozoruji tak hráči s Bitevními loděmi kempí a střílí výhradně He granáty což není normální a také si osobně myslím že je nesmysl aby Bitevní lod sundal křižník pomocí He granátů na upálení právě kvůli tomu ti hráči s Bitevními loděmi kempí.
 13. aladin_warrior

  Otázky pro WG

  Hodláte ve wargamingu udělat něco s Bitevními loděmi? Aby měli v této hře smysl?
 14. aladin_warrior

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Ta hra je tragičtější den ode dne více a více a nechápu jak si někdo může stěžovat na hráče s bitevními lodi když každý ví jak funguje rng a v jakém stavu je hra kdy každý pálí He granáty a bitevní lodě na ně trpí a jsou tam rakoviny ala Smolensk a další.
 15. aladin_warrior

  Vlhká zpovědnice

  Tak hrají to více méně děti které z rodičů vypáčili prémiovou lodku na 9 či 10 úrovni. To také hodně kazí hru.
×