Jump to content

sharakor

Players
 • Content Сount

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12746
 • Clan

  [IDDQD]

About sharakor

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

282 profile views
 1. sharakor

  Vánoční Shipmas stream

  belfast,kutuzov,missouri :)
 2. Po shlédnutí několika videí a přečtení informací 100% souhlasím. Současný koncept, i když má pár chyb, které mě otravují, ale dají se elegantně vyřešit, je mnohem lepší. Nový koncept vypadá sice zajímavě a pěkně, ale ve skutečnosti je to prostoduchá LOBOTOMIE se spoustou nelogičnosti ,dobré tak pro hráče typu :"hele vidím loď-vystřelím na loď-vidím loď-vystř...". Bylo by fajn vymyslet něco co má i hloubku nebo nechat to co je.Dobří hráči se přizpůsobí,opice nechť zůstanou do tieru 5.
 3. sharakor

  Radary

  Radar jako mechanika mi nevadí,ale trochu reálně prosím. Možnosti nerfu: 1. stejně jako hydro by měl vidět loď na přímou viditelnost. 2.radarem (hydrem) lokalizovanou by viděl pouze dotyčný popř. ostatní by mohli střílet s větším rozptylem 3. snížit počet použití,zvetšení CD, zkrácení účinku radaru
 4. sharakor

  Aktualizace 0.7.4 - Vylepšený Matchmaker

  MM je na 2 věci když 4 z 5 her prosti vám stojí 4-5 hráču z hurikánu nebo tajfunu a vy máte jen jednoho a zbytek se teprve učí WSAD, tak mužete dělat co chcete a stejne nevyhrajete ,ba co dokonce si tu hru ani neužijete.dokud nebudou hráči rozhazováni vyrovnaněji podle ratingu na obě strany tak ani nic nevylepšujte a ušetřite všem praci.
 5. sharakor

  Richelieu

  děla jsou frustrující,nekonzistentní a slabá. občas se trefíte,ale vetšinou se nestačím divit co netrefím, na 15+ km dokažu házet citadely,ale na 5km nejsem schopen trefit bokem stojící křižník.Většinou jsou to jen samé průstřely a odrazy.Když mě ustřílel hipper, který ode mne byl 6km na buček a já ho ani na 4 salvu pořádně netrefim zatimco on mi dává 3x vetší salvy a ještě se mi u toho chechtá do chatu, tak jsem to musel vypnout,bo už si ze mě WG fakt děla EDIT.Granáty se zdají, že letí hezky pospolu, ale při dopadu mužete být rádi za 1-2 overpeny. Když se ke mně naúhlují lodě nevím ,jestli mám pálit AP nebo HE,ani jedno nedává podstatný dmg,který bych nenastřílel s torpedoborcem. 36%šance na zapálení je asi jako nejaky špatný vtip, z dnešních statistik jsem rád,když zapálim každou 20tou střelou,i sekundárky mi zapalují častěji,čehož jsem si všiml i na dunkerku,že ačkoli střílim celou bitvu jen HE náboji tak mám max 1-2 ohně.Přežitelnost lodi taky nic moc, křižníky mě oklepávají jak nedělní řízky a hořím jak kdyby mi loď namazali benzinem, jinak pancíř při dobrém uhlu celkem odolává. Pocitově,když to srovnám s menším bráchou z Dunkerku tak je pro me Dunkerk mnohem pohodovější loďka. Mezi T8 bitevkami zatím nejhorší loď,hlavně kvůli těm strašným dělům,Bismarck má sice taky jen 8 ohnutých děl,ale o 20% rychlejší nabíjení a další výhody.Doufám, že Alsace bude lepší, co jsem zkoušel na testu tak to byla oproti tomuto impotentnímu braku mašina
 6. sharakor

  Duke of York

  Pocitově velmi špatná loď pro mne. Líná,neohrabaná,věčně hořící,hydro spíš morální podpory bo se prakticky torpédům poslaným zboku nestihnu vyhnout-moc jsem nevyužil,zato jsem dostal horší otáčení a delší nabíjení...ale co mě nejvíc posadilo na EDIT je zoufalá přesnost děl. nad 10km jsem rád za 1 trefu ,pod 10km průměrně 2 zásahy, připadal jsem si jak pitomec když opakovaně nedokážu trefit na 5km stojící letadlovku, místo abych poslal loď do přístavu, tak se nestáčím divit jak ty náboje krásně lítají všude kolem lodí..po misích tuhle loď posílám do hibernace a už ji nechci ani vidět.
 7. sharakor

  Grozovoi

  video jsem viděl několikrát,ale anglicky bohužel umím ještě hůř než hrát s grozovoiem, rozumněl jsem akorat něco jaku horrible, terrible a.. [edited] jediná rozumná taktika co se mi tam osvědčila byla jezdit všude jako druhý ,počkat až se na někoho zaměří a pak snažit se z dálky přikládat.žádné ostřelování jako Khaba,a nájezd do capu už vůbec ne, Několikrát mě dneska vymazali z mapy do 10s od spotu nebo i na jednu salvu(bez detonace).Nevadí prdím na ni..jde do hibernace.
 8. sharakor

  Grozovoi

  Chápu,že to záleží na rozložení sil na začátku bitvy,ale zajímalo mě obecně,jestli s tím jezdíš na začátku do capu, nebo stojíš opodála čekaš na druhé DD, nebo hodíš torpy a pak smrad a střílíš nebo jako dělový člun vlnkuješ a střiíš?
 9. sharakor

  Grozovoi

  no dobroš,ted se ti zdá lepší, pro mě pořád strašná ve srovnání s ostatními, jakou taktikou a buildem teda hraješ?Mně to s ní vůbec nejde.
 10. sharakor

  Grozovoi

  naprosto souhlas,hezky výstižně... palebná síla lodi je slušná, rychle a přesně zasahuje až na 13,2 km s nabíjením za 3,2 s, tím ovšem všechny přednosti končí. Torpéda- no vím o lepších....asi všecky :) Přežitelnost lodí je zoufalá,hp až 24400 vypadá slušné s kamufláží na 6,0 km,ale obratnost a zrychlení lodi je tragické + nevím proč,ale ta loď dostává neuvěřitelnou nakládačku oproti jiným torpédoborcům.jakmile mě spatří v capu, tak než se stihnu otočit nebo zakouřit,trefí mě všechno v okruhu 15km, pravidelně ztratím 50% hp a pak se stím hraje dost blbě. Vůbec jsem nepřišel na to jak s tou lodí hrát: na děla to moc nejde,přestože se motám jak špína v kýblu na hraně dostřelu tak mě stejně trefují, střelba z kouře by ješte šla,ale pokud mi tam pošle někdo torpéda zpravidla se nestačím ani rozjet,abych se vyhnul a do capu s tou lodí už raději nejezdím..viz výše.Je to prostě takový univerzál, který ale neumí nic dobře,kromě chcípnutí...:( Po 100 bitvách,kdy statisky mám na něm na urovni DD T7 musím říct že se mi s ní hraje tak příšerně, že ji ode dneška ukládám do hibernace pokud se na ni něco nezmění nebo pokud mi někdo neporadí jak s tím naflákat 100k za hru.
 11. IFHE skill -1% pro DD určitě zlepšení,jen teda nevím jestli se mely upravovat i křižníky kvůli tomu že zapalovali hodně nebo málo,lepši by bylo percentuelní snižování šance na zapálení i penetrace než absolutní -3% pro všechny ostatní lodě je rozdíl jestli belfast s 9% nebo henri s 23%
 12. NA tvé příspěvky nemá cenu asi ani reagovat...tohle je naposledy... tady jde o princip že 5x menší lod schovaná ve smoku je po výstřelu viditelnejší než 5xvetší yamato střílejíci do smoku. tim jsem s tebou skončil..a neunavuj prsty reakcemi na me komentáře a vymyslí neco z vlastní hlavy..sbohem.
 13. už od patche 0.6.10. mi hra padá několikrát denně.hraju bez aslainu,spouštím v bezpečném modu,provedl jsem kontroly integrity a jak test tak i normální hra mi při počátku načítánído bitvy nebo front,méně častěji při návratu do přístavu nebo otvírání truhly,zamrzne a vyhlasí stavku(errorrr).navíc se hra blbě ukončuje, protože když jí chci ukončit přes správce uloh tak obrazovka je černá a na správce uloh se nenakliknu. používám win 10.. kromě toho už je to delší dobu že při spuštěné hře pustím neco na VLC přehrávači a prejdu zpět do hry tak přehrávač krachne.
 14. klanove zakladny fajn,slevy 10% dostačující, bude i rozšíření pro vyšší tiery? jinak ty slevy na lodě a opravy pro veterany jsou zbytečné když už máme všechny lodě a na učtech miliony kreditu, tím nechci vyhlasit černý patek na burze:) , ale přinos to je pro ty co pravě začínají hrat lode, v tehle podobe to melo tady stat už dva roky... náčítání do klanove zakladny by mohlo byt rychlejší..
 15. Změna dobrá,ale 13-19km spot pro bitevky po vystřelu ze smoku mi přijde už moc. taky mi přijde divné ta jednosmernost spotu, když se zastaví yamato 5km před mým zkouřeným minotaurem,který je po výstřelu tak me yamato 20s uvidí a muže vystřelit aniž bych ho nevidel pokud jej nikdo jiný nespotne?což se muže ke konci bitev klidně stávat. Osobně bych bral kdyby spot v kouři byl na menší vzdálenosti aby to melo význam taktickeho prvku,ale samozrejme vetsi aby to nebyla kempirna ,aby vas nejaka srackoidní lod chirurgicky nerozstrilela a vy jí ani nevideli. taky by mohla byt i zhorsena sigma pro lode strilejici do/z kouře a spot v kouři po výstřelu max. 5s bo být rozsvícený 20 s je taky hodně,když některé smoky trvají jen 60 s :D Další věc co by možná chtěla trochu vylepšit je náhodné zobrazení počátku trasy letu gránátu,když opouští děla.Pokud stříli lod ze smouku,kterou nevidím tak mi stačí zamířit na místo odkud začíná trasa a z té salvy co tam prásknete se na 90% trefíte,pro britské CA často fatálně.
×