Jump to content

Reklessu

Beta Tester
 • Content Сount

  127
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  947

1 Follower

About Reklessu

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
 1. Reklessu

  Araştırma fiyatlarında farklılık

  Bütün parcalarını takmak zorunda değil sadece gövde upgradesini araştırmak zorunda hatta gövde upgradesini arastırdıktan sonra para harcamak istemiyosa satın alıp takmasınada gerek yok. sadece arastırılması yetiyo.
 2. Reklessu

  team kill report

  Bu tarz olaylarda ssleri her açıdan alıp ticket atıyorum cevap olarak senin dediğinin aksine oyun gelişimine destekleriniz için teşekkür ederiz konuyla ilgilenecektir yazısıyla cevap veriyolar. SS leri alırken sadece skor tablosunun resmini değil teamkill yapan elemanın rakibe mermi veya torpido atarkenki resimlerinide almayı unutmayın.
 3. Reklessu

  team kill report

  Ticket at ssleri hemen ilgilenirler.
 4. Reklessu

  oyunda çok eskiklik var ve hile

  Resimdeki şekilde
 5. Reklessu

  oyunda çok eskiklik var ve hile

  Kapalı betada shimakaze , Suan ise grearing acmış ve her mesafeden atış yaptım fakat elemanın yayınındaki olayı ilk kez gördüm kaldıki oyunu oynarken bu tarz şeylere cok dikkat ederim. Kapalı betadayken 10kmden sis açıp motor durdursan dahi her ates ettiğinde anlık görünürdün. Mesafe gözetmeksizin. Oyun tam sürüme geçtiğinde sis açıp motor durdurunca tespit olayı tamamen kalktı mermiyi spamya bildiğin kadar spamla görünmüyodun. Mesafe gözetmeksizin. Simdi ise sis açmana bile gerek yok motor durdurup ates ettiğin halde görünmüyosun. Bende Grearing mevcut tespit edilme mesafesi 6.6km , atıs menzili 11.1km bende menzil upgradeside ekli 11.1km + ya ates ediyo fakat görünüyorum. Bu olay yeni patchlerle gelen 1 olay değilse rus muhriplere özgü yapılmıs demektir. Son 1 kaç patchdir işlerden olayı giremiyorum ama yayında izlediğim eleman rus muhriple oynarken düsman gemisiyle arasında 8km menzil vardı rus muhriplerininde tespit mesafesinin yüksek oldugunu düsünürsek sacma 1 durum geldi bana bug olarak düşündüm.
 6. Reklessu

  oyunda çok eskiklik var ve hile

  Yayın izlerken bende denk geldim bu olaya 1 eleman rus muhrip oynuyodu sadece motor durdurmustu sis felan atmamıstı ates ettiği halde görünmüyodu tespit edilemiyodu., bu olay bug ise acilen düzeltilmeli. Kapalı betada muhrip oynarken sis bastıgında ates ederken motor durdurdugun halde her ates ettiginde görünür oluyodun o tarza dönülmeli. Ticket atabilirsin bu olayla ilgili forum linkinide eklersin ticket a.
 7. Reklessu

  Gemi gövde upgradeleri

  c gövdesi upgradesi fubukide olduğu gibi 1 sonraki gemiyi açmak için zorunluydu. Bende onu diyorum zaten.
 8. Reklessu

  0.5.1 Yaması Hk. Görüşleriniz

  Bir oyuncu tarafından kontrol edilen gemi haritanın sınır bölgesinde çok uzun bir süre kalırsa, motor gücü kuvvetli bir şekilde azalacak. Motor gücü, oyuncu harita sınır bölgesini terk ettiğinde eski haline geri dönecek diye ibare mevcut caydırıcı ne gibi özelliği var çözemedim. Torpido yicek oyuncu yanasır sınıra hızını 1 anda yavaslatır yemez torpidoları en basitinden. Sınıra girenlere , atıyorum gireli 3sn oldu gemi ceza olarak 500 yada 750 dmg yese kaldıgı süre arttıkca bu dmg de artsa güzel olmazmı?
 9. Reklessu

  0.5.1 Yaması Hk. Görüşleriniz

  Oyuncu istekleri gemilerin cok ve az oynanmasına göre diğer ülkelerde oynansın diye buff ve nerfler gelmiş. Bence buna büyük patch diyip reklam yapılmasına gerek yok oyuna göre güzel ufak bir güncelleme. Bana göre tamamen boş..Klan, toprak savaslarının bir an önce gelmesi lazım. Oyun içi sosyallik artıcagı icin daha cok kişi oyunu oynamaya baslar haliyle insanları en cok bu mutlu eder gibime geliyo.
 10. Reklessu

  THE FORCE EMPIRE

  Hayırlı olsun, başarılar.
 11. Neden hep zarar ederim gemim patlar diye düşünüyosunuz. Premium alırsanız yamato ve montana ile zarar etceğinizi sanmam kruvazorler için aynı şeyi söyleyemem. En kötü 1k 2k da olsa kredi sizde kalır. Premium almadan oynucam diyosanız en ideali t7 , t8 zaten.
 12. Konunun biyere çekildiği yok yorumuna eklediğin öznel düsüncelere karsı nesnel olunmasını gerektiğini anlatmak icin yazdım sadece. Anlatmak istediklerimiz aynı sayılır. Sen giderlerden kısılsın diyosun ben kredi ve deneyimler artsın diyorum nedenide yeni başlayanlar sıkılmasın , malum cogunun hit sayısı düsük kalabiliyo haliyle gemi acmak icin cok ugrasıyolar coguda sıkılıyo oyunu bırakıyo muhimmat paralarının düsmesi onlara katkı saglamaz gibi geldi bana hatalıda olabilirim fakat gelen deneyim ve kredi artarsa daha cok oyuncu oynamaya baslar. Oyun ne kadar cok oynanırsa gelişimide o hızla artar düsüncesindeyim çünkü suan bana göre oyun yavaş ilerliyo (bu arada gemilerden bahsetmiyorum klan olsun esktra eventler olsun vs oyun tam sürüm sonucta) bunun nedeninide oyuncu azlıgına bağlıyorum umarım yakın zamanda hersey rayına oturur.
 13. Burda mevzu bahis senin iyi oynaman değil ama suan 6 kazandıysan öbür türlü 7 kazanırdın kısaca seninde alıcağın exp düstü. SS 8.aydan, maçta premium,exp bayrağı ve büyük ihtimal kredi bayrağıda vardır diye tahmin ediyorum eski resim hatırlayamadım tam. Maçlar uzun sürdüğü için alabilceğin expde zamana bağlı artabiliyodu. Yenildiğimiz halde aldığım deneyim, 10 torpido gözünü boyamasın total dmg im senden düsük kalmıstır usa torpidoları japonlarınki kadar vuramıyo.Amacım oyunun 1 an önce dengeye oturması insanlar gün geçtikçe oyundan sıkılıyo wg el atmalıki oyuncu olsun yoksa ben iyi oyuncuyum diyip kenara atarsak karşımızda oyun atıcak kişiler bulamıcaz.
 14. Gelen exp ve para oranları değişmedi ama dolaylı yoldan düşmüş oldu neden önceden base kapma oyunları puanlı değildi direk cap yapman gerekliydi haliyle daha fazla mücadele olduğundan oyun uzun sürüyodu ve buna bağlı olarak gelen deneyim para artıyodu şuan ise oyunlar uzun sürmesin diye cap kısımlarına puanlama koyulmus böylece oyun hızlı bitiyo fakat oyuncuların alabilceği deneyim para dolaylı yoldan düşmüş oluyo haliyle denge için gelen deneyim ve paralara dengeleme gelmeli bunun içinde ticket atılmalı.
 15. Reklessu

  Top Max Dağılım

  Mogami 128 clevland 125 2side aynı kalibre, hatta mogami daha uzun mesefaye ates edebildiği halde clevland kadar dikmiyo mermileri. Benim anlatmak istediğim mermi dagılım oranıyla , topların mermiyi havaya dikmesinin alakası yok bence.
×