Jump to content

Avalon1270

Players
 • Content Сount

  240
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5928
 • Clan

  [-BES-]

About Avalon1270

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

416 profile views
 1. Proč mám pocit , že to s touto hrou jde už pořád jenom z kopce . Tydle akce jsou asi jedna z mála možnosti jak si wg může nahrabat penizky ? HM ?
 2. Byla sranda, bavil jsem se pěkně . Vice takovych streamu !
 3. Pokud torpédo zasáhne kýl lodě tak ano . Lod se poté může rozlomit a potopit velmi rychle .
 4. Avalon1270

  Lodě - spotřební doplňky a výbava

  Jaky necro ? Ja jsem jenom nasel vlakno kam se dotaz snad hodi ne ? ...... Odkaz kde jsem nasel obrazek/info : https://wowsft.com/WarshipStats?nation=germany&shipType=Battleship&ship=Bismarck&moduleN=1111&commander=default&s0=PCY023_CrashCrewSuper_B_UK_Germany&s1=PCY024_RegenCrewSuper_B_Deutsche&s2=PCY027_SpotterSuper_PGY101_Ar196_Battleship_4_HIDE&s3=PCY030_SonarSearchSuper_C_8_10 Najit slot consumables v leve a i v prave strane nastaveni lodě .
 5. Avalon1270

  Lodě - spotřební doplňky a výbava

  Spotřebni doplnky tier III . To co ma bejt, bude ? hm ?
 6. Když už tak KAMIKAZE , si o tom lidi něco přečtite !! A co život dd ? Kdy drtivá většina dd nemá dostřel at už děl nebo torpéd jako je dosah R.R.R. Ruskych Retardovanych Radaru ?
 7. Avalon1270

  Kongo

  Protože Bismarck je v tydle imitaci hry , branej jako nejhorsi bitevka ..... opravdu smutné !!
 8. Avalon1270

  Email: Test ships

  Nevěřím, že toto byla náhoda. Těch se děje poslední dobou až moc . Toto bylo úmyslné . Někdo zkouší co obyčejní hráči vydrží :)
 9. Avalon1270

  Radary

  CO myslite, hodla nekdy wg kocourkov nejak upravovat teda snizovat ucinek radaru nebo tu hru totalne budou dál a dál potápět ?? Uz aby tu byl war thunder a jejich lodě !!
 10. Avalon1270

  Ruské letadlové lodě

  Jedina ruska letadlova lod nese aktualne jmeno : admiral kuzněcov. Doufam ze bude stacit kdyz napisu pouze DATUM jejiho dokonceni coz bylo 25 prosince 1990 ...... Pokud se nepletu druha lod teto tridy byla prodana do číny a nekdy od roku 2012 slouží v jejich namornictvu. Neni kde cucat z prstu aby i rusaci meli ve hre cv .....
 11. Avalon1270

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Jen tak mimochodem. Dal jsem si tu praci a vyexpil jsem si t6 us cv indenprdlajz v coop bitvach. A moje prvni bitva v randomu byla hadejte . Ja jedinej T6 retard a zbytek lodi t8 bb a ca....... on se nejak opravoval/upravoval mm ? nevšiml jsem si . To sem si panečku zahral !
 12. Avalon1270

  Denní mise v červenci

  Bohuzel to bych si asi moc nezahral napr starcraft , kde tyto veci nejsou povoleny ..... Ale diky za snahu.
 13. Avalon1270

  Denní mise v červenci

  Pokusim se poslat fotky . Jinak, co se tyka modu, ja zadny mody nepouzivam. nemam duvod . Hodilo by se mi neco po čem bych mohl strilet SALVU granatu z lodi jednim tlacitkem (tak jako to ma steel ocean např) Přemapovat ten dvojklik myší jsem to zkousel ale nejde to . Proc to nejde zmenit hm ?
 14. Avalon1270

  Denní mise v červenci

  Co takhle zajistit aby se ty ukoly nebugovaly ? Trebas dneska 10. 7. druhej ukol, ten tezsi , po asi 6 hrach se mi nepricetl ani jeden XP a to jsem hrat ten trapnej random v t10 ......... MISTO NEUSTALEHO PRIDAVANI PREMIAKU AT SE VYVOJARI ZAMYSLI A ODBUGUJI HRU (porad je to betatest ) , CO UZ ASI 2 ROKY SLIBUJI A PORAD NIC !!
 15. Avalon1270

  Vývojářský blog

  To je ve hre do pytle malo radaru , dobrý no .......
×