Jump to content

HolyWindTr

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  264

About HolyWindTr

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 12/16/1993
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Giresun/Eskişehir
 1. HolyWindTr

  OYUNDA Kİ BÜYÜK EKSİKLİK

  Bir eksiklik tespiti de benden gelsin. Hala görünen o ki kaptanlarımız sadece ''kill'' alarak oyunun kazanıldığını düşünüyor, bu nedenle olsa gerek rahatça base alarak puan yoluyla oyunu kazanabilecekken kill peşinde koşanlara ardından süre nedeniyle oyunun berabere veya yenilgiyle bitmesine şahit oluyorum. Önerim oyunun dinamiklerinin başlangıç eğitimi şeklinde yeni gelenlere gösterilmesi.
 2. HolyWindTr

  Cruiser ler çok sık ateş ediyor

  Mahalle maçlarında abanmak yok, o yok, bu yok diyen arkadaşlarımız vardı ona benzettim ben bu sitemleri
 3. HolyWindTr

  Bir Bilene Sor !

  Dostlar merhaba, Premium hesapların süresi online kaldığımız zamandan mı yoksa normal saat dilimi üzerinden mi düşürülüyor. Normal saat dilimi üzerinden ise eğer sizce online kalınan süre üzerinden düşürülmesi daha iyi olmaz mı? Böylelikle belki premiumlar daha cazip hale gelir ve daha çok online oyuncu yaratılabilir. İyi oyunlar. HolyWindTr
 4. HolyWindTr

  Oyuna Türk bayrağı eklemeyi başardım

  wowowow diyorum ellerine sağlık
 5. HolyWindTr

  Rezillik

  Madem konu başlığı ''rezillik'' bir tane de benden gelsin. Efendim aldım Phoenix'imi bizim battleshipleri düşman muhribinden koruyorum ama o da ne 6 km mesafede olan muhrip yok oluyor, ardından gaipten torpidolar geliyor ve güm. Hidroakustik arama falan da açık dostlar. Sizce nerflenene kadar bu çılgınlığa saç baş yolmalı mıyım yoksa bunu olağan bir durum olarak kabul edip kendimi mi geliştirmeliyim? Edit: Belirtmeyi unuttum smoke da atılmamıştı sevgili hayalet casper muhripciğim tarafından. Teşekkürler.
 6. HolyWindTr

  Görevler

  Güzel bir öneri
 7. HolyWindTr

  düzeltilmesi gerek

  Sen istiyorsun ki ratatatatata diye vurayım
 8. HolyWindTr

  Rezillik

  Bazı online oyunlarda olduğu gibi belirli hasar aralığında( örneğin %50 hp'sini alacak kadar) firendly fire olursa eğer kullanıcının maçtan kick'lenmesi, tekrarlandıkça süresi artacak şekilde rastgele savaş atamama cezası verilebilir.
 9. HolyWindTr

  Yüksek maliyet

  Farklı bir başlık altında konuya yer vermektense burada dile getirmek istedim, umarım konunun muhataplarına ulaşır. Oyun için maliyetler oyunun uzun süre oynanması, oyuncuların emek vermesi için biraz fazla tutulmuş gibi bunu anlayabiliyorum ama öte yandan bu süreci doblon, premium, flama satın alarak hızlandırmak isteyenler için Türk Lirası desteği vermeyi düşünüyor musun? Ülkemizde döviz fiyatları uçmuşken yabancı oyuncularla aramızda haksız bir rekabet söz konusu oluyor. TL desteği vermek ve fiyatları buna paralel olarak biraz kısmak çok güzel olabilir. Sevgiler, iyi oyunlar.
 10. HolyWindTr

  Kapalı Beta Daveti: İkinci Dalga!

  Üçüncü dalganın gelmesi dileğiyle. Sevgiler wows ailesi.
 11. HolyWindTr

  Beta test erişimleri hk.

  edit: tekrarlanan post.
 12. HolyWindTr

  Beta test erişimleri hk.

  Dostlar merhaba, Kod varsa eğer çok makbule geçer. nickname: HolyWindTr
×