Jump to content

ozubeny_kolecko

Players
 • Content Сount

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About ozubeny_kolecko

Recent Profile Visitors

129 profile views
 1. ozubeny_kolecko

  Dimenzovani bitevnich lodi ?

  Pokud přijmeš názor od rajčete, které s tím nemá vlastní zkušenost, tak tak na konci IJN stromu tě čeká Yamato, což je (podle popisů a komentářů na netu) podstatně drsnější kombajn, než Montana.
 2. ozubeny_kolecko

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Je to jasný, vyhráli jste jen proto, že jste měli DD a oni ne!
 3. ozubeny_kolecko

  ARP lodě

  WG má prý zatím licenční smlouvu se Studio Sanzigen na rok. Pokud budou reakce na ARP lodě (a propojení s ARP světem vůbec) negativní, smlouvu neprodlouží. Takže je možné, že za rok budou lodě bez náhrady vymazány. Nebo, jak jsem četl na jakém si zahraničním fóru (nedaří se mi to teď zpětně dohledat ), budou alespoň některé ARP lodě nahrazeny prémiáky se standardním camo, které se o běžného Konga budou lišit v pár drobnostech (AA value, max speed atd.) - ale to se mi ale zdá spíše jako zbožné přání, než reálná možnost. V každém případě chápu, že lidem, kteří Arpeggio nesledují se lodě nelíbí - ale věřte, že v seriálu ty psychedelické malůvky rozhodně tolik netahají za oči. Bohužel ve hře je to jejich camo výrazné až moc. Nedávno jsem si pustil youtubu vlog Mighty Jinglese, kde hodnotil Arp lodě. Komentoval je nějak takhle:"Pokaždé, když zkusím hrát ARP lodě, mám strach, že mi začnou krvácet oči. Chci, aby válečné lodě vypadaly jako válečné lodě a né jako východoněmecký nightclub!" Přišlo mi to dost výstižné.
 4. ozubeny_kolecko

  Arpeggio mise

  Velice děkuji za vysvětlení. Jelikož jsem fanoušek anime a BlueSteel jsem viděl už před tím, než se objevil ve WOWS, je pro mě tato informace dost zásadní - až se v seriálu zase objeví Hyuga, Nachi, Harugo, nebo dokonce torpédoborec Yukikaze, budu vědět, že mám halucinace. Nicméně to nic nemění na tom, že z hlediska WG je to hodně jednoduché natáhnout na standardní model Konga, nebo Myoka jiný skin, místo standardních hlášek nahrát cvrlikání v japonštině a hned mají sérku prémiáků. Mně to rozhodně nevadí a jsem rád, že si můžu vyjezdit další (i když stejnou) loď. BTW.: Kdyby si s tím WG ale chtělo pohrát, mohli zajít trochu dál: např. žádná z lodí FoF nepoužívá primárně projektilové hlavňové zbraně, takže pokud by přidali nějakou animaci nahrazující vizualizaci vystřelených projektilů něčím, co připomíná třeba výstřel z gravity gunu byli by opravdoví frajeři. :-)
 5. ozubeny_kolecko

  Arpeggio mise

  No tak to zírám: 17ti bodový kapitán, 18ti bodový kapitán, týdenní mise splněná za dva dny..... Při mých výkonech ve hře mi to vychází, že abych dosáhnul podobných výsledků, musel bych hrát průměrně 32,5 hodin denně. Jinak k těm třem Kongo lodím: Nevím, čemu se divíte? Stačí nahodit jiný skin a máte rázem tři různé prémiáky. Podle standardů WG geniální řešení. :-)
 6. ozubeny_kolecko

  Tabulka s výsledky bitvy

  Mně tady v závěrečné tabulce zase dost chybí seznam těch, kteří mi dali DMG. Ve WOT to je, a i tady bych občas rád podíval, kdo mi to sebral jednou salvou 3/4 HP, nebo kdo z mého týmu mi poslal těsně před čumák roj torpéd, kterému se nešlo vyhnout.
 7. ozubeny_kolecko

  Arpeggio mise

  To M8ii: To jo, ale s Clevelandem je průměr 150 zásahů za bitvu (beru to podle sebe, takže věřím, že místní skilleři mají mnohem víc), a to je uplně o něčem jiným. A upřímně: koho by netěšil pohled na to, jak mu to v té misi pěkně přibývá...
 8. ozubeny_kolecko

  Bonusové kódy zdarma

  kolem půl deváté to ještě fungovalo. Jinak s těma zásahama věží je to dobrej hlod.
 9. ozubeny_kolecko

  Bonusové kódy zdarma

  Díky díky. :-)
 10. ozubeny_kolecko

  Atlanta

  Chtěl bych se zeptat majitelů Atlanty, jak moc se podepsaly změny kapitánských skillů na hratelnosti téhle lodi. Já osobně hraju skoro jen lodě IJN, ale mám v přístavu Clevelanda, kterého si nechávám kvůli hlavně kvůli plnění misí na téma"sestřel/zapal" a když mám náladu tak na nějaké to poježdění s tímhle plovoucím kulometem. Mám na něm 14ti bodového kapitána a cca. 250K zbytečných expů a říkám si, že bych mohl už přesednout do Pepsiny a dále - ale ten Cleveland bude v přístavu chybět. Cvičit si nového kapitána se mi moc nechce, takže jsem si vymyslel, že bych při nejbližší slevové akci možná investoval do Atlanty. Před 0.5.3 byly recenze na Atlantu spíše nelichotivé. Psalo se o ní hlavně jako o lodi která je úplně bezmocná proti enemy křižníkům, které mají všechny o polovinu větší dostřel. Ale po tom, co už nefunguje Základní ani Pokročilý střelecký výcvik na 152 mm děla mi příjde, že by se mohla situace změnit trochu k lepšímu. Střelecký výcvik sice vylepší dostřel jen z 11,1 km na 13,3 km (dostřel Clevelandu je 14,6 km, Pepsi 15,7 km a Myoko 16,1 km), ale i tak je to papírově docela zlepšení. Takže může mi někdo s osobní zkušeností poreferovat, jestli jsou změny na hratelnosti Atlanty znát, nebo je to pořád taková slabota? Předem dík za odpověď
 11. ozubeny_kolecko

  DD na 5 torped

  Mám pocit, že už se to tady někde řešilo - prý pokud dostaneš víc torpéd do stejného místa (ideálne jinam, než do středu lodi) tak ta další torpéda již způsobují daleko menší DMG. Osobně to potvrdit nemůžu - když jedu DD a dostanu zásah torpédem, tak jdu v 90ti procentech případů rovnou do přístavu.
 12. ozubeny_kolecko

  Verze 0.5.3 – Chyby

  Můžu potvrdit. Včera se mi stalo to samé. Nejdřív jsem si myslel, že to musela být nějaká haluz, že třeba ty lodě, co jsem je potopil nezvládly nějaké předchozí zaplavení, nebo požár (i když ukazatel HP jí průběžně neubýval) a ten poslední bod HP jim ubralo právě to, a né moje zásahy. Jenže pak mi to v jiné bitvě připsalo kill aniž bych stihnul jedinkrát vystřelit, takže na tom zmateném připisování killů asi něco bude.
 13. ozubeny_kolecko

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Hele pokud se nepletu, tak tuhle medaili dostane nováček za své první zabrání základny a tys ji dostal až teď jen proto, že se začala rozdávat až s 0.5.3. Samozřejmě ti k ní gratuluju, moc ti jí přeju, raduju se s tebou atd. atd., ale být tebou, tak tuhle "pochvalu" zas tak moc nepřecenuju.
 14. ozubeny_kolecko

  Schopnosti kapitánů - update 0.5.3

  Tý jo, nikdy jsi nepotřeboval rychlejší otáčení torpédometů, nikdy se ti nestalo, že by ti dvakrát za sebou vyřadili kormidlo, nebo pohon... Buď dělám něco zásadně špatně, nebo si na mě WG zasedlo.
 15. ozubeny_kolecko

  Lodě - spotřební doplňky a výbava

  Že by proto, že jsi výjimečný exemplář?
×