Jump to content

Azrailin

Beta Tester
 • Content Сount

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4285

4 Followers

About Azrailin

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Contact Methods

 • Website URL
  http://static.wows-numbers.com/wows/527199451.png

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Interests
  http://static.wows-numbers.com/wows/527199451.png

Recent Profile Visitors

304 profile views
 1. Azrailin

  [ TSG ] Turkish Coast Guard

  Abi 6245 sayılı harcırah kanununa mı tabiyiz? yoksa daha özel ve daha güzel imkanlarınız var mı? çay, ciyara, isteyene alkol, w v.s. :D?
 2. Azrailin

  Çanakkale Deniz Savaşları

  ödül geldi teşekkür ederim yeni ve daha bol ödüllü yarışmalarda buluşmak ümidiyle herkese başarılar...
 3. Azrailin

  Çanakkale Deniz Savaşları

  seyyah abi-abla ödüller epey oldu gelmedi? bi gelişme yokmudur?
 4. Azrailin

  Muhrip Teknik ve Taktikleri

  aaah ah nerde o eski muhripler kruvazörler battleshipler. radar icat oldu mertlik bozuldu konumuza dönecek olursak; amerikan muhripleri: muhribe muhrip çarpışmada japonlara karşı çok etkili ruslara karşı nispeten zayıf, sis içinde görünmeden etkili ana bataryaları ile çok can yakabilen torpidoları flecher(9. seviye) a kadar zayıf kalan, genel olarak gizlenmesi japonlara oranla düşük ve fakat oynayış stili açısından bana uymayan bir sınıf. oynayan çokta güzel oynuyor o ayrı. rus muhripleri (yarı kruvazörler) sadece ana bataryaları ve yüksek hızları ile dikkat çeken muhrip- muhribe diğer sınıflara karşı yüksek ateş gücü, uzun menzilli ana bataryaları ile çok etkili olan berbat ötesi kamuflajı dahada beter torpidoları ile kendinden soğutan ancak shimakaze ile 8 tier tashkent i bile gördüğümde kaçacak delik aradığım bir sınıf. amacınız muhrip tespit ve imha ise tamda bu iş için dizayn edilmişler. japon muhripleri: ana bataryaları zırhları hava savunmaları diğer muhriplere göre kötü ancak tüm tierlerde kamuflajları ve torpidoları (hem hız hem damage hem menzil açısından) bu sınıfı bana göre vazgeçilmez kılıyor. 2 yamato karşısına 4-5 kruvazörü katıp haritanın bir ucundan diğer ucuna kovalar muhtemelen hepsini keser ancak 1 shimakaze tek isabet almadan iki yamatoyuda perişan eder. full + full shimakaze ile düşman battleshiplerine (yamato montana v.s.) böyle saat 1:30 yada 10:30 yönünden tespit edilmeden 6-6,5 km mesafeden beyaz bandın sağına ortasına ve soluna üç salvoyu yollayıp sonra garibim battleshipin size chatten yada muhtemelen içinden saydırmaları arasında copur copur 5-6 torpidoyu acımasızca, hunharca, vicdansızca sokmanın zevkini ben başka bi gemide uçakta tankta yaşamadım. genel olarak ise muhripler uçak gemilerine çok bağlımlı eğer sizin uçak gemisi muhripleri korumaya ve düşman muhriplerini tespit etmeye dayalı oynuyorsa korkmayın % 90 maçı alırsınız. tersi durumda da kaybedersiniz bu kadar net.hele hele sizde amerikan sınıfı fighter ağırlıklı bir uçak geminiz varsa tadından yenmiyor. her ne kadar yeni çıkan radar sayesinde kruvazörlerin muhriplere karşı etkinliği ciddi anlamda artırılmış olsa da en azından şimdilik düşman kruvazörleri bunu yeterince etkin kullanamadığından muhriple fazla sıkıntı yaşamadan vur kaç yapılabiliyor. umarım yeni başlayan arkadaşlara bir fikir verebilmek açısından faydalı olur
 5. Azrailin

  Çanakkale Deniz Savaşları

  çaktırmayın ottomanslap ın maçta bende varım ve rezil kepaze oldum adama o kadar yalvardım paylaşma beni yerin dibine sokma tek ödülün 5 katını yollayayım ben sana diye ama " ille senin kim olduğunu cümle aleme ifşa edicem seni rezil edicem" dedi ve yapacağını yaptı. bu arada emperor gördüğün gibi kruvazor destroyer fark etmiyor verilen hasar cap sıfırlama kritik gemiyi vurma sonucu belirliyor.
 6. Azrailin

  18 Mart yarışması

  kaç kere daha söylemeliyim bilmiyorum AMAÇ çanakkaleyi anlamak anlatmak hatırlamak hatırlatmak. emek dediğin şeyi ecdadımız kanıyla canıyla zaten kaaaat kat vermiş çanakkalede senin benim bunu hatırlaması anlaması gelecek nesile layıkıyla anlatması ders alması yeterli. kopyala yapıştırda olsa hatırlayalım hatırlatalım unutmayalım istedim.
 7. Azrailin

  18 Mart yarışması

  altapay üzerinden kredi kartı ile 3 katılımcının ödülleride gönderilmiştir hayırlı olsun. 180 civarı görüntülenip katılımın bu kadar az olması çok canımı sıktı açıkçası. ancak yapabileceğim bir şey yok. ben göndermeyecek biri bile olsam katılımın daha fazla olmasını beklerdim çünkü her şey doblon değil bunu inşallah bir gün görürsünüz iyi oyunlar.
 8. Azrailin

  18 Mart yarışması

  değerlendirmede yapılabilecek her türlü hata insani ve kişisel gözlem olarak kabul edilir ve tartışılmaz. bu ve benzeri şikayetlere neden olmamak adına katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır. bu şartlarıda tekrar hatırlattıktan sonra ; 1. samsunlureis 2500 doblon 2. bozkent 1000 doblon 3. LaSTSH0T 500 doblon burada tartışmasız samsunlu reisin anlattığı hikaye en duygu yüklü paylaşım. 2. lik konusunda mummy ile lastshoot- bozkent arasında şiddetli hararetli kanlı bıçaklı kavgaların ardından duygu yerine bilgiyi tercih etmeye karar vererek bozkenti ikinci ve hakkını helal etsin lastshoot u 3. seçtik. ödülleriniz 01.04.2016 saat 15:00 e kadar hesaplarınıza aktarılacaktır. katılımınız için herkese teşekkür ederim.
 9. Azrailin

  18 Mart yarışması

  Değerli paylaşımcılar polemiğin kimseye faydası yok. yarışmanın detayları ve istenilenler gayet net. lütfen bize bildiğimiz yada bilmediğimiz haliyle çanakkaleyi anlatmaya hatırlatmaya çalışın
 10. Azrailin

  Çanakkale Deniz Savaşları

  8-10 kuşak (tier) bu da benden olsun belki işe yarar herkese başarılar dilerim. bu arada diğer yarışmayada katılın arkadaşlar ayranım yok içmeye tahtravanla gidiyorum gezmeye ama Çanakkale deyince akan sular durur.
 11. Azrailin

  18 Mart yarışması

  son gün sözümüz söz yokmu başka kimse Çanakkale yi hatırlayacak hatırlatacak? bir türkü, bir şiir, belki bir anı, bir mektup. bir fotograf ..... ne olursa oyunla alakalı olmaması daha makbul amacımız sadece çanakkale hadi
 12. Azrailin

  18 Mart yarışması

  o zaman yarışma başlamıştır 31 mart 2016 saat 23:59 da bitecek yukarıda açıkladığım kurallar çerçevesinde buyurun paylaşımlarınızı burada yapın yarışmayı ben ve mummy isimli arkadaş ile değerlendireceğiz herkese başarılar dilerim.
 13. Azrailin

  18 Mart yarışması

  ooof of çanakkale zaferi ile ilgili yapılan etkinliği gördüm. etkinlik başlığı altında konuşulanlar bir tişört, bir gemi, 2 bayrak, 500 doblon bu kadar (rakamların hediyelerin zerre önemi yok herkese 1000000 doblon da dağıtılsa fark etmez) hadi herkes oyuna gerisini unutalım gitsin 18 mart Çanakkale gibi şanlı ecdadımızın bize armağanı unutmamamız unutturmamamız gereken belkide tarihimizdeki en önemli mihenk taşı. Çok zor geçen şu günlerde bir olmayı birlik olmayı geçmişimizden ders alıp dostumuzu düşmanımızı tanımamızı sağlayacak bizi biz yapacak bir gün. burada türk topluluğunda her şeyin oyun olmadığını insanların oyun dışında da kimliğinin olduğunu ve bu kimlikleri ile beraber bir birey olduklarını düşünüyorum. bu bağlamda bu bireylerin egoları ile değil akılları vicdanları ve mantıkları ile Çanakkale zaferimizi ve benzeri güzel ve özel günleri daha duyarlı anlamalarını anlatmalarını yaşamalarını milletimiz ve ülkemiz için çok önemli buluyorum. bunun içinde ödülünü şahsen karşılayacağım bir etkinlikte ben yapmak istiyorum. etkinlik detayları şöyle; 18 mart Çanakkale zaferi ile ilgili en güzel paylaşımı yapan ilk 3 kişiye sırasıyla 2500- 1000 - 500 doblon kısıtlamalar forum kurallarına uyan şiir görüntü video görsel v.s. her şey kullanılabilir. bir yarışmacı bir paylaşım yapabilir aynı paylaşımı yapan iki yarışmacı olması durumunda ilk paylaşımı yapan dikkate alınır, yarışmayı lütf ederse vuque bey yada onun yetkilendireceği kişi yada kişiler değerlendirir. yarışma süresi 24/03/2016- 31/03/2016 saat 23:59 arasında katılıma açık kalır. Değerlendirme yapılır yapılmaz forum yetkililerine vereceğim telefon numarama bilgi verildiği anda kazanan yarışmacılara ödüllerini seve seve gönderirim. bu yarışma elbette ve mutlaka wargaming forum yetkilileri eğer kabul ederse düzenlenebilir ve kesinlikle wargaming ile hiç bir alakası olmaz wargaming i yada çalışanlarını bağlamaz. değerlendirmede yapılabilecek her türlü hata insani ve kişisel gözlem olarak kabul edilir ve tartışılmaz. bu ve benzeri şikayetlere neden olmamak adına katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır. Not: umarım kabul edilir amacım sadece Çanakkale zaferimizi hepimizin anlaması hatırlaması saygılarımla.
 14. adamların 18 mart gibi bir geçmişi olsa 1 ay ballandıra ballandıra anlatır kutlar kafamızı ütülerlerdi biz kıymetini bilmiyoruz.
 15. Azrailin

  Des Monies 4415 Saf Deneyim!

  biri bana açıklasın lütfen benim anlama kabiliyetim çok kısıtlı. nasıl olur da istisnasız her atış hedefi bulur? kaya arkası 15 km ötesi 5 km dibi ileri giden, geri giden, yavaş giden, hızlı giden hiç fark etmiyor istisnasız her atış hedefte. eğer ek birşey yoksa vallaha helal osun sen harikasın birader helal olsun süpersin.
×