Jump to content

Illusion2305

Beta Tester
 • Content Сount

  20
 • Joined

 • Last visited

About Illusion2305

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Illusion2305

  Hlášení chyb a bugů

  Pár bugů, které už jsem dával na ENG forum, ale přeci. Po po pár hodinách hraní bez restartu hry přestane fungovat zvuk motorů a výstřelů Na mapě Fault line letadla shazují torpéda přímo nad ostrovem. Torpéda pak pokračují skrz texturu jako by nic a jsou stále aktivní, takže mohou nadále vesele ničit. Letadla mohou volně prolétávat ostrovy Na mapě Fault line když se letadla otáčejí a zároveň provádějí úhybné manévry před AA, tak letadla na pravém či levém kraji (podle toho na jakou stranu se točí) letí chvilku pod vodou a pa vylétnou zpět. Na Bčku. DDs mizí i poté co už kouřová clona není vidět. Stalo se mi to na mapě Ice, kde DD byla asi 2km daleko, a prostě zmizela. Kouřová clona je dobrá věc, ale potřebuje předělat.
 2. Illusion2305

  Known Bugs/ Issues

  And ships disappearing in smoke should be revorked... I am not saying removed because tactical smoke is good idea, but sometimes the gas is gone (already invisible) but DDs can still disappear in it. Happend to me on Ice map few mins ago... He was barely 2km away but still disappeared. Standing still and just magically disappears when the smoke was already gone...
 3. Illusion2305

  Known Bugs/ Issues

  Yes I can confirm this. It does not happen on certain ships... It happens to me after few hours of playing without restarting my game.
 4. Illusion2305

  1. of April

  Database wipe to fix something that can not be done without it.
 5. Illusion2305

  Co čeká hru World of Warships dál?

  Ano, nejlepší způsob jak zjistit, že se ti někdo opřel o loď, aniž o tom víš. Sice se mi to ještě nestalo, protože koukám kolem sebe, ale už jsem to viděl několikrát.
 6. Illusion2305

  Lag bad for the first time.

  Yes I can aslo confirm this. Started this morning for me (8 Hours ago). DDs are almoast impossible to hit at further range because of rubberbanding. Sometimes they stop and then just jump.. But haven't experienced any problems controlling my CA or BB.
 7. Illusion2305

  Known Bugs/ Issues

  Fault line. One of the islands on the right side of A objective. And sinking plane bug appear right above objective B while performing dodging maneuvers.
 8. Illusion2305

  How to get premium account ?

  Well that would be great because I doubt that I will be able to test all ships before the wipe and final game release since the XP you need for higher tier ships is insane for the testing purpose... Not to mention you have to lvl up each nation separately.
 9. Illusion2305

  Known Bugs/ Issues

  So one of the bugs I came a cross is that the planes are dropping the torpedoes right to the island and then the torpedoes go trough and continue to travel without exploading. Island texture seems not to be working when torpedoes are dropped above. It just goes trough and your ship can get destroyed by these and you don't even have a chance to see them. Same with the planes that they can go trough the island and continue. Sometimes when the planes are turning around, the plane one on the far right or left wing also flyes below the water for few seconds.
 10. Illusion2305

  How to get premium account ?

  It would be nice if the rest of the poeple could try the premium ships too. It could be at least for a limited time (3 hours maybe). It would give chance to people to try them and then choose which one to buy when the game is released. I really would love to try some of them because they look sick!
 11. Illusion2305

  Co čeká hru World of Warships dál?

  Tak pokud to myslíš ironicky tak je to opravdu úsměvné, ale na druhou stranu hrát na otevřeném moři by jako bylo lepší? Takhle se to dá hrát alespoň trochu "takticky". Na otevřeném moři by se střílelo ze spawnu do spawnu (což už jsem viděl i teď) a navíc spamovat bezmyšlenkovitě torpéda a ne se je snažit vměstnat mezi skály a doufat v nejlepší by bylo taky dost o ničem. Aspoň se to tak rychle neokouká. Ale je fakt, že teď jsou priority hry trochu někde jinde.
 12. Illusion2305

  Co čeká hru World of Warships dál?

  Když už se bavíme o těch lodích, tak bych docela rád otestoval ty premiové lodě pokud to tedy vůbec bude možné bez toho aniž by jsme si je museli koupit. Asi by nebylo úplně od věci dát možnost si loď zdarma vyzkoušet na třeba 2 hodiny nebo 3 bitvy. Myslím, že by se pak hodně lidí rozhodlo zda si loď koupit či nikoliv. A ta úprava vizáže lodě a vlajek taky nebude špatná, pokud si na loď budeme moct dát vlajku svého státu
 13. Hra vypadá dost dobře. Dostat se do ní je ale skoro nemožné. Samozřejmě chápu, že je ze začátku omezený počet lidí asi nezbytný, co mě ale štve nejvíc jsou lidi, kteří mají 30 klíčů a prodávají je na ebay v rozmezi od 700 - 4000Kč. Jak může někdo dostat tolik klíčů a pak vydělávat na CIZÍM projektu to mi opravdu hlava nebere. Tisíce lidí čekají na klíč a jeden blb vydělá přes 75 000Kč prodejem "kradených" klíčů. A Němci to dovedli opět k dokonalosti... Ti pro jistotu půjčují své účty za 5 euro na týden nebo snad i méně... Klíče by měli mít nějakou expirační dobu... Když se neuplatní do 2 dnů, tak by se měli smazat, vygenerovat nové a poslat někomu jinému. A slušný člověk, co nechce financovat šmejdy, ale raději by financoval vývojáře a podpořil tak hru bude čekat přes půl roku na vydaní. Tímto samozřejmě nikomu nenadávám ani nikoho neobviňuji, ale pouze konstatuji fakta, která mě docela mrzí. Snad budu mít příště štěstí. Stránku sleduji několikrát denně tak snad to vyjde. Válečné lodě mě vždy fascinovaly. V Anglii už jsem navštívil Belfast několikrát.
×