Jump to content

grayvertu

Players
 • Content Сount

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2827

About grayvertu

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 02/05/1992
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  İstanbul/Atalar
 • Interests
  Deniz,spor,oyun,programlama,oem
 1. grayvertu

  Critical Error Hatası

  Bende alıyorum dediğin gibi günde max 1 oluyor daha 2. ile karşılaşmadım daha benim maçtayken başıma gelmedi genelde maçtan çıkarken sonuç görüntülenceği zaman oluyor bendede sonucu göremeden hata alıyorum sonra tekrar giriyorum görevi sonlandırıp.
 2. grayvertu

  World of Warships tw yayın

  http://www.twitch.tv/canmert02 Arkadaşımla arada yayın açıyoruz . Genelde tier 7-8 civarı giriyoruz yayını takip edip merak ettiklerinizi sorabiliriz bildiğimiz kadarıyla yardımcı oluruz. İyi oyunlar.
 3. grayvertu

  Halloween Liman Görüntüsü

  Aynen benimde çok hoşuma gitti bulursan bir yolunu yazarsan sevinirim .
 4. grayvertu

  Rütbeli Savaşlar Geri Bildirimleri

  Ben 15 e kadar gittim ama dediğiniz gibi kötü eşleşme geliyor şuanda 18 e düştüm tekrar.Şuanda bıraktım oynamayı tier 7 gemim kalmadı zaten kredi sıkıntısından üst tiere önceki gemiyi satarak geçtiğim için.Aldığım ödüller yanıma kar kaldı
 5. Valla pre olduğu halde ucu ucuna çıkıyoruz savaşlardan her maç çok iyi oynaman lazım .Ben tier 8 zırhlıdayım daha arkadaş tier 9 u paylaşmış oda iç açıcı durmuyor .Ben şöyle birşey yapıyorum yokluktan uçak gemisiyle kredi kasıyorum uçak gemisiyle her maç en az tier 6-7 200-250k kredi kasıyorum o kredileri diğer gemiler için biriktiriyorum uçak gemisinin batmazsanız ortalama 20-30k servisi var okadar .CV ile yani ortalama maç başı 200k kredi biriktirebiliyorum . Bunu zırhlıyla yapmak çok zor iyi bir maç çıkardım diyelim 300k kredi veriyor 100-150k zaten servis e her maçta 300k alamıyorum yani bazen arada kötü oynadığım oluyor -30 -50 k ile kapatıyorum yani mehter takımı gibi 2 ileri 1 geri gidiyorsunuz zırhlı ile .Hiçbirşeyi bedava yapmalarını beklemiyorum sonuçta bir oyun bir emek var karşılığını vermeye hazırım ama oyunun en pahalı ağacı zırhlı ağacı geminin sadece geliştirmeleri dünya kredi tutuyor buna rağmen en az kazanan ağaçta zırhlı yine servis yüzünden bunun üzerine biraz gitmeleri lazım .Pre olduğu halde yetişemiyorum şuanda araştırma bakımından full olup kredi olmadığı için geliştiremediğim 2 adet tier 8 gemim var .
 6. 2 farklı maç biri yenilgi biri galibiyet. hasarda 150 k civarıydı onun fotosunu almadım .
 7. grayvertu

  Atlanta Ateş Menzili Sorusu

  Dostum evet yükseltir . Ben aynı yeteneği Mogamide kullanıyorum. Menzilini 18 km yaptım top geliştirmesini yapmadan 5x3 155mm lik toplarla seri bir atış gücüm var ve menzilide uzun verdiği hasar biraz az ama o toplarla maç başı 150-200 arası hit yaptığımdan sorun olmuyor . 200 hitde 100-120 k civarı hasar veriyorsun toplam zaten yangınlardan daha çok veriyorsun.
 8. Çok teşekkürler bende yeni hesap açıcaktım benim için çok iyi oldu 2. hesabı kasmaya başlıyacağım . Ayrıca olmuyor diyenler için söylüyorum oluyor arkadaş gayet detaylı anlatmış .Tekrar teşekkürler.Yeni hesap açmanız lazım zaten mevcut olan hesabınıza eklemiyor.
 9. grayvertu

  World of warship twitch

  http://www.twitch.tv/grizzlybear_tv Arkadaşlar arkadaşım World of warship yayını yapıyor çok fazla yayın olmadığından paylaşıyım dedim.
 10. grayvertu

  Oyunun Kaderi

  Bu hava şartları olayını bende çok düşündüm bencede gerekli ama şöyle bir durumda var bu hava şartlarını yaratmak için fps den feragat etmeleri gerekebilir yani oyunun fps ve oynanabilirlik açısından düşürebilir biz yine oynarız bilgisayarı iyi olanlar yine oynar ama genel olarak orta sınıf bilgisayar kullananlarda memnuniyetsizlik yaratır diye düşünüyorum . Dediğin şeyleri bende çok yaşadım ve katılıyorum bende zırlı oynuyorum özellikle başlar başlamayaz yazıyorum yalnız gitmeyin diye ama genellikle 1 veya 2 zırhlı takımın geri kalanından ayrı yöne gidiyor ve yaptıkları savaşmakda değil gidiyorlar düşman karşılarına 4-5 gemi ile çıkınca geri dönüp kaçmaya çalışıyorlar kaçarken toplarının sadece ufak bir kısmını aktif olarak kullanabildikleri için arkalarına takılan 2-3 tane kruvazör çok seri atışlarla onlar daha toplarını döndürene kadar işi yarılamış oluyorlar heleki Cleveland filan takıldıysa peşlerine ya zaten çok yavaş hızlanan ve manevra yapan bir gemiyle senin 2 katı hıza ulaşabilen seri manevra yapabilen ve seri ateş gücüne sahip bir gemiden nasıl kaçabilirsin ?
 11. grayvertu

  Savaş Gemisinden Kalkan Uçaklar

  Normalde zırhlılardan kruvazörlerden kalkan uçaklar suya iniş yapar sonra vinç yardımı ile gemiye alınıp aynı fırlatmalı sisteme oturtulur.Tabi oyunda bunu uygulamak çok zor olduğu için düz mantık gitmişler ama o gönderdiğiniz keşif uçakları zaten %90 havada patlatılıyor.Yok edildiği halde tekrar kullanılır bir biçimde geri dönmesi ilginç tabi belki bir değişiklik yaparlar ileride.
 12. Teşekkürler tam aradığım şey değil ama idare ediyor.Taretleri yine düz tutamıyoruz çünkü sabit durmasını istiyorum arkadakiler arkaya öndekiler öne gibi ilk başladığı haliyle yani yine birtarafa çevirip öyle duruyor.
 13. grayvertu

  Günlük Görevler

  Bencede diğer gemi türlerinide oynamakda fayda var .Böylece BB oynarkende karşına gelebilecek diğer gemiler hakkında biraz daha bilgi sahibi olursun neler yapabilirler ne gibi özellikleri var vb . Kısacası oyunu daha detaylı öğrenmiş olursun sana fayda sağlar.
 14. grayvertu

  oyun ile ilgili

  Sana 2 farklı link verebilirim bende beta tester değilim ama oyunu indirdim arkadaşımın hesabı ile giriyorum arada . Ben üsttekinden indirdim seninde ondan indirmeni tavsiye ederim ufak bir setup dosyası indiriyorsun oyunun launhcer iniyor kendisi oyunun offical olarak update yapıyor sonrasını. Gezginlerde link koymuş ama direk 5 gb yani nekadar güvenilir bilemicem . Bence üsttekinden oyunun setupunu çekip kendisinin oyunu launcher üzerinden çekmesi daha sağlıklı. Umarım işine yarar. http://www.oyunkayit.com/world-of-warships.html http://www.gezginler.net/oyunlar/world-of-warships.html
 15. Güzel belgesel valla sonuna kadar izledim
×