Jump to content

DaN_i_eL__PL

Beta Tester
 • Content Сount

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10165
 • Clan

  [MW_RP]

About DaN_i_eL__PL

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday October 10
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

136 profile views
 1. DaN_i_eL__PL

  Nie można nic zrobić!

  Ok działa można zamknąć!
 2. DaN_i_eL__PL

  Nie można nic zrobić!

  Nie instaluje żadnych modów do wows.
 3. Moim zdaniem jak na V to za dużo misji a takie typu zniszcz x okrętów w jednej bitwie to w ogóle nie powinno być . A już nie wspomnę o najgłupszym - o ograniczaniu tier + nacja to w ogóle nieudany pomysł! Takie eventy to dla tych co siedzą przed wows 24/7 i nie mają ciekawszych zajęć.
 4. DaN_i_eL__PL

  Nie można nic zrobić!

  Dzisiaj w podczas przebywania w porcie nie mogę nic zrobić oprócz wybrania okrętu i bitwy! Nie można założyć kamo ani flag, nie można zmienić kapitana ani zebrać kontenerów!
 5. DaN_i_eL__PL

  Biuletyn deweloperów 0.8.1

  A gdzie się podziewa Alaska? Brak info czyli zapewne nie w tym patchu
 6. DaN_i_eL__PL

  USS Alaska

  Podłączam się do pytania!!! Ale zapewne wkrótce czyli w bliżej nie określonym czasie!
 7. Lotnie lotniami nie jest tak źle. Wszyscy teraz lotniarze są wnerwieni bo już nie ściągną bb na salwę właściwie to nic nie ściągną na salwę chyba że detonacja. Ja tam sprzedałem swoją i tak bo free exp lepszy . BTW GDZIE JEST ALASKA?!
 8. I znowu wywala i resetuje bitwy skończone - kpina i oszustwo w biały dzień! A komunikatów brak. Najlepiej to wyłączcie to w ....... dopóki nie będzie działać stabilnie i będzie spokój
 9. Jak lubisz grać po nocach to proszę bardzo ja wolę się wyspać. Jak by nie było dzień konta premium się należy jak psu buda.
 10. Ja uruchomiłem grę gdzieś o godzinie 18 i w trakcie pierwszej bitwy wywaliło mnie i już nie dało się zalogować. Próbowałem jeszcze o 22:28 i cały czas było to samo jak na obrazku!
 11. Tak jak w temacie klan pod zbieranie ropy i korzystanie z bonusów. Nie trzeba ts'a i nie ma wymogu WR. Zapraszam! Podanie w grze! Jak by ktoś reflektował.
 12. Ok. Teraz działa ale od razu po wrzuceniu to nie dało się głosować. EDIT: Które camo wygrało bo nigdzie nie ma infa żadnego?
 13. To było co oglądać . Ale każdy mógłby wpisać nr pracy od 1 do 300 i wiesz ktoś by to potem policzył BTW jak zagłosować? Bo jakoś ten dokument to się w niczym nie chce otworzyć!?
 14. "...Zwycięskie prace zostaną wybrane przez Was na drodze publicznego głosowania spośród 10 najlepszych. ..." Ale właściwie to gracze powinni wybierać. A głosowanie powinno być na forum a nie na jakiś stronach z nie wiadomo skąd.
 15. DaN_i_eL__PL

  13 listopad - PING

  Ten serwer to kpina. 200 - 1300 ping to są normalne jaja. Nawet nie warto gry odpalać bo to szkoda czasu i nerwów. Nawet o koncie premium nie wspomnę co idzie się je...............! I nawet żadnej informacji na stronie bo po co!
×