Jump to content

DaN_i_eL__PL

Beta Tester
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9289
 • Clan

  [MW_RP]

About DaN_i_eL__PL

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday October 10
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. Tak jak w temacie klan pod zbieranie ropy i korzystanie z bonusów. Nie trzeba ts'a i nie ma wymogu WR. Zapraszam! Podanie w grze! Jak by ktoś reflektował.
 2. Ok. Teraz działa ale od razu po wrzuceniu to nie dało się głosować. EDIT: Które camo wygrało bo nigdzie nie ma infa żadnego?
 3. To było co oglądać . Ale każdy mógłby wpisać nr pracy od 1 do 300 i wiesz ktoś by to potem policzył BTW jak zagłosować? Bo jakoś ten dokument to się w niczym nie chce otworzyć!?
 4. "...Zwycięskie prace zostaną wybrane przez Was na drodze publicznego głosowania spośród 10 najlepszych. ..." Ale właściwie to gracze powinni wybierać. A głosowanie powinno być na forum a nie na jakiś stronach z nie wiadomo skąd.
 5. DaN_i_eL__PL

  13 listopad - PING

  Ten serwer to kpina. 200 - 1300 ping to są normalne jaja. Nawet nie warto gry odpalać bo to szkoda czasu i nerwów. Nawet o koncie premium nie wspomnę co idzie się je...............! I nawet żadnej informacji na stronie bo po co!
 6. DaN_i_eL__PL

  Błędy

  Od piątku w trybie kosmicznym wywala z gry po 2 minutach grania i tak cały czas. W czwartek było dobrze a od wczoraj nie da się grać. I wyskakuje mi jakiś błąd gry. Wysłał bym to gdzieś jak bym wiedział gdzie bo system zgłoszeń w wows jest bez sensu. Błąd wywala tylko w trybie kosmicznym.
 7. DaN_i_eL__PL

  Losowania misji na francuskie pancerniki

  Mi wczoraj po zakończeniu wszystkich dostępnych na tą chwilę misji wypadła misja na VII Lyon . Normalnie bym się ucieszył jak by nie to że mam już ten statek. Więc pytam się dlaczego nie dostałem VIII Richelieu???
 8. DaN_i_eL__PL

  Losowania misji na francuskie pancerniki

  Ja otworzyłem 29 (wszystkie z misji + 4 ze sklepu) i wypadły misje na tier V i VI.
 9. DaN_i_eL__PL

  Dyskusja ogólna

  Przyłączam się do posta plus tego jeszcze że nie ma żadnych informacji to jeszcze serwer testowy nie działa!!! :-) ..... a nie jest już informacja: Runda 2 testu publicznego rozpocznie się nieco później. Będzie trwać od 14:00 w czwartek, 1 lutego 2018 do 14:00 w poniedziałek, 5 lutego 2018. Cóż lepiej późno niż wcale :-).
 10. DaN_i_eL__PL

  Wersja 0.6.0 - nowe perki kapitańskie

  - Nowe drzewko perków jak najbardziej do kosza. Powinni zostać przy tym co jest i ewentualnie dodać kilka nowych normalnych umiejętności. Ale na pewno nie powinni zmniejszać wymagań dla tych 5-tego poziomu. Te najwyższe umiejętności są taką nagrodą dla tych graczy którzy włożyli trochę czasu w granie i dobili do tego poziomu. Dla czego tzw. "noobek ma mieć wyrównane szanse z weteranem" - ten weteran musiał trochę grać żeby nazbierać na tego 5ątego perka, przez co grając więcej bitew mimowolnie czegoś się nauczył. A jak ktoś nie dał rady dojść to trudno. - Radiolokacji umiejętność nie potrzebna. - Nerf dla Wszechstronności do 5% z 20% które było jakiś czas temu to moim zdaniem czyni tą umiejętność bezwartościową. A nie powiem bo na 20% i teraz na 15% jeszcze trochę daje a jak ją przerobią na 5% to syf, da nam całe 6 s szybsze przeładowanie grupy naprawczo-ratunkowej i naprawczej taki power że ho ho. Wiem że jakiś pro playerem nie jestem ale 4k+ rozegranych mam więc coś tam wiem. Udanego Sylwestra!
 11. DaN_i_eL__PL

  Okręty: zmiany balansu jednostek

  jak się nie zdarza jak się zdarza z 2-3 km zrzucały wczoraj nawet niszczycielem nieraz nie uciekniesz ogólnie chyba zwiększyli dmg dla samolotów ponieważ dzisiaj dwa samoloty zniszczyły mi cały okręt z dwuch bomb został 130 hp więc... a co do torped to nie mówiłem o nie trafianiu tylko o zwrotnośći statków bo pancernik jest niemal tak zwrotny jak niszczyciel po za tym nie powiesz mi że jak statek ustawi się dziobem to trafisz go 2 torpedami, zdarza się ale bardzo rzadko zresztą zobaczymy co będzie w open najwyżej pożegnamy się z tą grą i tyle a i jeszcze jedno jak każda internetowa nastawiona po is niestety
 12. DaN_i_eL__PL

  Mechanika: umiejętności załogi

  Minus - Zredukowane ładunki dymu i jeszcze do tego umięjętność sonar który wykrywa statki w dymie. co aktualizacja to gorzej.
 13. DaN_i_eL__PL

  Okręty: zmiany balansu jednostek

  1. To jest prawda. Nieraz się zdarza że torpedy lądują przy samym statku bez braku możliwości manewru. 2. A gdy gra się niszczycielem to czasami cud jest jak się trafi torpedami. Większość statków ma zwiększoną zwrotność i to sporo za dużo bo jakim cudem można wymanewrować torpedy z 3 km pancernikiem - to normalna kpina. 3. A ceny to wogóle tylko i wyłącznie pod konta premium tak jak w wot, 200000 expa na X to trochę za dużo. Ruch zrobiony tylko po to by ludzie ładowali kase na premki.
×