Jump to content

maxh4x

Players
 • Content Сount

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About maxh4x

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
 1. No ale nie odpowiadasz: "W innych kwestiach też bym Cię wyprowadził z błędu ale póki co nie wolno mi podawać danych".... Na konsolach nie ma CV, bo (moim zdaniem): - zrobiono rework CV na PC tak, żeby dało się sterować padem - rework wyszedł tragicznie (powodów jest multum: od koncepcji po balans) - po wszystkim zdecydowano, że na konsolach nie będzie CV Szkoda tylko, że gracze CV zostali z bublem... z resztą graczy na innych jednostkach też szkoda, bo problemy ze zbalansowaniem lotniskowców w ich nowej mechanice przeorały aspekty rozgrywki na wszystkich klasach okrętów. Swoją drogą - ja się przeniosłem z graniem na chiński serwer (nie azjatycki, tylko chiński), są lagi, ale wszystko stoi na 0.7.0.3 i normalnie można pograć...
 2. maxh4x

  Bug Reports

  1. Description Playing Kaga and Graf Zeppelin today (February 24). Torpedos do not arm. Played several co-op games to check this issue and it happens every time. I drop torps a little before the yellow indicator of arming line and torps does not hit the target, however there are green triangles in the water indicating that torps are armed and they dissapear after contact with target. You can also notice such issue here: https://youtu.be/8C9whcWUZLY?t=1151 2. Reproduction steps Take Graf Zeppelin and try to drop torps close to your target, but still before the line indicating arming moment. 3. Result No damage is dealt. 4. Expected result Torps should arm or the arming indicator should be corrected. 5. Technical details February 24, After 8PM CET.
 3. maxh4x

  [UPD 11/2] Aktualizacja 0.8.0.2

  Taa wszystko spada jak kaczki... dzisiaj chciałem dojść Shimę, ale cała eskadra mi spadła - myślę sobie, pewnie jakiś krążek gdzieś za górką, w dymku czy coś, niech no sprawdzę drugi raz... druga eskadra w wodzie i co? Shima straciła mi dzisiaj 17 samolotów. Bubel, nie "rework".
 4. maxh4x

  [UPD 11/2] Aktualizacja 0.8.0.2

  I jeszcze: - update są w stylu "zmieniamy system zadawania obrażeń" i żaden konkret, żadna liczba - zauważyłem, że prędkość torped w Grafie spadła z 40 do 35 (i teraz nie wiem czy już z wątroby siada mi na pamięć, czy rzeczywiście ją zmienili), ale w ogłoszeniu nie ma o tym wzmianki (no chyba, że jednak z wątroby na oczy) - przez parę dni grało się lotniskami "za dobrze", to teraz gra się "ch***wo" Dziecko wylane z kąpielą.. A tak naprawdę wystarczyło parę drobnych zmian i sprawdzić jak to idzie, w razie czego później następne.
 5. maxh4x

  [UPD 11/2] Update 0.8.0.2 Hotfix

  Hi, I noticed that stock speed of torps on my Graf is 35 knots, and it was 40 knots before "hot-fix". Am I right? Did you notice other small changes like this one? I mean, changes wich weren't officially explained in the "hot-fix" update. I would love to see more numbers in any update announcement. I think, I deserve it after spending some money on the product. Bests, m
×