Jump to content

AsssAsso

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5527

About AsssAsso

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. AsssAsso

  Ban na czat

  Zamykam dyskusję bo czuję się jakbym rozmawiał ze ścianą..
 2. AsssAsso

  Ban na czat

  Aż mnie to trochę bawi jak to interpretujesz, jeśli Idiot to dla ciebie przekleństwo no to powodzenia, a "bot z tabelki" odnosił się nie do mnie, napisałem że "nie wiem kto jest tym botem" bo NIE WIEM, nie raczył napisać o kogo mu chodzi, a sam nie jest wybitnym graczem bo się nie popisał
 3. AsssAsso

  Ban na czat

  Ale zrozum, RAZ napisałem to do gościa który nie dawał mi grać normalnie tylko cały czas pisał "ru*am twoją matkę" "twoja matka jest Ku#wą" sam byś grzecznie nie odpisał. Tak, zaznaczyłem że nooby bo jest coś takiego jak Wows stats & numbers gdzie wszystko widać i w tym momencie jeśli widzę że wyzywa mnie grasz z 600PR to coś tu jest nie halo i pisze mu żeby najpierw sprawdził staty swoje a potem moje. Zanim zacznę z kimś dyskusję na temat tego czy potrafi grać czy nie, pierw sprawdzam jego wyniki. !!!!W dodatku jeśli bym wyzywał innych i cały czas spamił dając rozkazy, przekleństwa to wtedy bym tu nie pisał, bo tacy gracze mnie denerwują i taki nie jestem. Mi tu chodzi o sam fakt że za zabijanie graczy w przeciwnych drużynach dostałem bana :I a to bo używam radaru a to bo salwa w ciemno w dym. I wtedy taki gracz (wiem po sobie i po innych) daje skargi na wszystko jak leci gdy się zdenerwuje.!!!! Jestem pewien że sam tak też parę razy zrobiłeś.. tylko masz więcej szczęścia niż ja i pierwszego bana nie dostałeś.
 4. AsssAsso

  Ban na czat

  Niestety wyłączyłem powtórki
 5. AsssAsso

  Ban na czat

  Jeżeli ktoś pisze że twoja matka to kur@a to nie jesteś w stanie odpisać normalnie, napisałem coś w stylu: Idiot, do u know what is radar? i see all ships in 8km even in smoke.. No i plus karma z 8 zeszła na 0 a tu masz screen sprzed 4 minut z bitwy, gość od tak napisał to: I nie wiem kto niby jest tym botem bo typ który to napisał był w połowie tabelki *edited* Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów oraz obraźliwe treści.
 6. AsssAsso

  Ban na czat

  No raczej nie, pomyśl jak ludzie się zachowują na czacie, piszą gorzej jak zwierzęta i nic, a jeśli ktoś chce udupić bo np. ma gorszy dzień a ja/Ty go rozwaliłem/eś to da reporta i w końcu leci autoban bo nikt tego nie sprawdza, PLUS nie mówię że każde zgłoszenie powinno być sprawdzane, tego nie powinno być wgl bądź powinno być tak że nie leci autoban, tylko po przekroczeniu limitu ktoś z Wg siętym zajmuje i sprawdza co się odwaliła w danej bitwie
 7. AsssAsso

  Ban na czat

  Ok zacznę tak, gość którego wyspotowałem radarem wyzwał moją matkę od k. mnie od hackerów i debili, to mu napisałem żeby się grzecznie odwalił ode mnie bo mam coś takiego jak radar. Oświeć mnie czemu dostaję report za napisanie: we cap B, agree? i późniejsze napisanie np. focus fire, watch torps at D5 itp. Edit a poza tym to ludzie potrafią napisać all report tylko dlatego że pod koniec bitwy jesteś na linii 8 albo na samym początku byleś afk, (nie, nigdy nie robię afk, jak zaczynam bitwę to gram i ją normalnie kończę)
 8. AsssAsso

  Ban na czat

  no i właśnie tego nie rozumiem, bo wciągu ostatnich 3 miesięcy RAZ zwyzywałem gracza aż się uspokoił i przyznał mi rację, inaczej staram się być miły bo wiem jak to się może skończyć, odwrotnie niż by się chciało. A bana też jeszcze nigdy nie dostałem Ale jak typ pisze do 2 drużyn "all report Asss" no to coś jest nie tak, powinien pójść ss do WG i ew. potem ban jeśli zrobiłem coś nie tak, chociaż nie wiem co bo inni piszą duuużo gorzej.
 9. AsssAsso

  Ban na czat

  No to powiem tyle, ZAWSZE używam plz jeśli o coś proszę, nawet na rankedach pytam się czy odpowiada im moja trategia Nie używam przekleństw na czacie, ew. w dywizjonie ale to nie ma dużo do tematu, i najczęściej to ja jestem wyzywany od noobków i po każdej lepszej wygranej zamiast pochwał dostaję reporty :I Automatyczny ban to GŁUPOTA, powinni to sprawdzać bo wyjaśnij mi teraz, jak mam grać rankedy :I z banem na czat na 24h. Ba, nawet nie mogę odpisać w porcie żadnemu ze znajomych w odpowiedzi czemu z nimi nie gram, bo ban.
 10. AsssAsso

  Ban na czat

  Od 7 dni, mimo około 65% wygranych i oceny osobistej ponad 2200 notorycznie dostaję reporty od przeciwników i swoich którzy nie potrafią grać, a zwalają na mnie, gracza na topie w teamie. No i skończyło się tak że dostałem bana na czat, i tu pytanie jak mam grac rankedy bez czatu? Przecież to jest bezsensu, jak mogę grać w cokolwiek i z kimkolwiek jak nie moge napisać NIC. Z takim podejściem automatycznych banów, bez sprawdzenia (bo jakby drogie WG sprawdzało zgłoszenia to żadnego bana bym nie dostał, chyba że nie popieracie pomagania innym graczom na czacie, nie wiem) to mogę każdego zaspamować zgłoszeniami, limit jest 7 i tyle właśnie dostałem w ciągu 3 dni, i sprawić że jednego dnia dam komuś 1 DNIOWY BAN.
 11. AsssAsso

  0.5.5 - dyskusja ogólna

  Wszystko bardzo fajnie okręty super, efekty również, mam dodatkową motywacje do grania North Caroliną. Ograniczenie widoczności przez mgłę też jak najbardziej, oczywiście najlepiej się w takich warunkach poluje na lotniskowce ;) Jedyny minus? zbyt krótki czas trwania testu nie dałem rady przetestować Yamato a szkoda Czytałem na innych wpisach że niektórym nie działa klient/nie che się pobrać??? Na moim komputerku wszystko hula. Na koniec mam dwa pytania ---Jaka jest maksymalna ilość fps na maksymalnych ustawieniach? --- Czy będzie może jakiś kolejny test ;) ???
×