Jump to content

Faktorial

Players
 • Content Сount

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1500

About Faktorial

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

183 profile views
 1. Faktorial

  Balancovaný MM

  Nevím jak to přijde vám, ale zase úplně jako špatné bych to neviděl. Přeci nikdo nechce "unifikované" bitvy, kde proti sobě půjdou přesně stejné počty toho a toho. Nedej bože snad stejné kusy techniky v rámci fér MM. To by zábavnost rychle klesla pod bod mrazu. Takhle jak to je to nabízí jakous takous rozmanitost, která nemusí být vždy na škodu. Je potřeba si uvědomit, že spousta hráčů ( cca 95% +) bere tu hru jenom jako zábavu, odreagování, pokec s přáteli, apod. Statistiky a taktika je nezajímají, prostě si jdou jen tak zahrát. A od toho ten random prostě je a má tomu i přizpůsobený MM ( hlavně z hlediska rychlosti připojení do hry). Chápu, že to někomu, kdo tu hru bere vážně a jede na statistiky, hodně hýbe žlučí, ale tak to prostě je. Ano, Gausova křivka nepochybně platí na IQ, ale na tohle bych to zase tolik nevztahoval, kvůli výše uvedeným důvodům. Prostě ne pro všechny jsou dobré statistiky priorita. Od hrocení jsou CW a tak to má být. Po randomu nemůže žádný zdravý člověk nic chtít. Rada na závěr, když vás to rozčiluje, tak to vypněte a běžte dělat něco jiného. Osobně dám sem tam pár her, někdy se zadaří více, někdy méně, někdy vyplácám všechny reporty, někdy všechny pochvaly, prostě random. Když cítím, že mě to začíná otravovat, tak to vypnu a je klid.
 2. Faktorial

  Boti a jak na ně

  Docela bych si tipnul, že to je "normální" lidský hráč, který prostě jen nakliká trasu, zaaretuje věže a jde dělat něco jiného. Založil si účet pravděpodobně jen kvůli tomu, aby zkoušel nervy ostatních a vysmíval se WG, že mu nemůže dát ban za bota. Pokud vždycky jen vystřelí při spotu, tak taky prostě může jen ALT TABnout v tu chvíli, kdy se ozve zvuk spotu a vypálit. Rekapitulace: pravděpodobně troll, který zkouší, co si může dovolit. Ale také můžeš mít pravdu a je to prostě bot účet s ještě takhle drzým nickem. Rozhodně zajímavé na zamyšlení co k tomu ty lidi vede, ať už je to první nebo druhý případ.
 3. Konstruktivního topicu, kde mám pravdu jenom já ... to jsi trochu zapomněl dodat námořníku. Založil jsi diskuzi, tak se diskutuje... to, že nejsou všichni za jedno se dá očekávat. Vlastní thread a proč jako ? Ty jsi začal s tím, že jsi brečel, že Cv je OP vůči DD, které vypne na nálet 3 letek .. doporučilo se ti tu co změnit ( třeba ten smoke, že .. to funguje) z pohledu hráče CV, aby jsi neumíral na cross-fire, ale ty si jedeš jen to svoje o nerfu CV. Takhle to prostě nemůže fungovat a tenhle topic je o ničem. Jinak podle tebe "průměrným" hráčům, se to stává docela často ... neviditelné torpy od neviditelných DD kosí víc než CV DD. :)
 4. Těší mě, že jsi na to už přišel. Diskuze s vámi je o ničem, jelikož kdo má jinej názor než fialky, tak by dle vás měl nejlépe jen držet hubu a krok. Jediné štěstí je, že WG tyhle 2% hráčů vůbec nezajímají. Edit:čárka
 5. Na realitě. Měl bys také. :) Právě, že nezapomněl.. nic takového se neděje :D Hit za 2500 na salvu nejsou 15k+ ( máš mezery v matematice.. doporučuji doprobrat) ... číslo vytažené z černé díry.. stejně jako zbytek .. 60% ? nějaké podklady ? A ten největší gól.. DD stejně rychlé jako BB .. v které realitě ? :D :D Jsi úplně mimo. Právě díky jejich rychlosti trefíš 1 ze salvy + rozptyl Prahy-Brno. DD vs BB je OP. Proti tomu neexistuje žádný argument. :) Že by protože kempíš za ostrůvkem a do boje zasahuješ střelbou pomocí letadélka ? :D Mě tedy osobně vadí, když na mě někdo posílá torpéda a nespotne se u toho... nemám jak mu to oplatit.. není se jak bránit.. je to OP. Podle tvého měřítka CV vs DD, kde se nemůžeš vyhnout cross-torpám, tak v případě BB vs DD je to úplně to samé. Vlastně ne.. je to ještě horší.. s DD můžeš ty letadla sestřelovat.. s BB po nespotnutém nejde ani vystřelit. CV hunt DD je jako DD hunt BB. akorát, že jako BB nemáš žádnou šanci na odpověď. . Zkus si tohle přečíst a pochopit to ty případe. :)
 6. Vytáhni si hlavu z ***** a zamysli se. :D Vezmi letky a pošli je v IX bitvě přes cokoliv... a poznáš, že OP nejsou. To co se tady řeší je na tierech IV-VI ... problém CV je v VIII-X hře. Když dostaneš proti sobě fighter deck nezahraješ si, když je půlka týmu křižníky nezahraješ si, atd.. .. s DD si zahraješ vždycky.. alespoň capovat můžeš.. tam ten MM prostě znát tolik není. DD jsou OP .. ne proti CV, ale proti BB. To vám ale očividně nevadí. Když to berete takhle tak se může ponerfovat obojí. Protože nespotnutelné DD jsou cancer.. v každé hře. Cv nepotkáš každou hru. A to, že tě někdo vypne na nálet ? Udělal jsi chybu. Špatný positioning. Jsi daleko od svých křižníků ? Tvoje blbost. Tohle jsou chyby hráčů. Když jedeš 1 v 1 s BB, tak ji vypneš.. a taky nikdo neřve, aby se DD nerflo.. a BB se nevyhne. DD je prostě OP. To, že si odmítáte připustit realitu o CV povede tak max. k tomu, že po nerfu Cv půjdu na řadu DD.. protože bez přirozeného nepřítele se ukáže jak strašně moc jsou OP. Těmihle stupidními neopodstatněnými žádostmi akorát EDIT tuhle hru na to, že to bude jen BB vs BB. Zkuste zamáčknout slzičku. :)
 7. Takže vlastně přiznáváš, že DD je OP vs BB .. dobrý poznatek.. jsem rád, že jsi to přiznal :) Musíš..tak to prostě je.. uděláš chybu a dostaneš.. od Cv nebo kohokoliv jiného... Prostě si přiznej, že nemáš pravdu. Když si dáš smoke, tak zpravidla přežiješ... zkus něco jiného než ve smoku spamovat dmg a uvidíš, že se najednou budeš uhýbat. Jde ti jen o to, aby DD bylo OP a nic ho nemohlo vyndat. Vlhký sen jednoho námořníka. :)
 8. Ale změnilo se, že mutsuki nemůže potkat hakuruyu .. tudíž je tam nepoměr v tierech.. holt AA je vyšší na stejném tieru.. to jen tak k té reakci na video.. to nejde brát jako důkaz pro cokoliv.. to víš také :) Hlavně se ale boostlo AA.. a to o hodně. Bb tankování, CA lov DD, podpora, AA., DD spot, cap... problém je na randomu, že se to tak nehraje.. tam je jen dmg.. v DD tě sfoukne na salvu i BB.
 9. Tak já ti odpovím :) Mutsuki nemůže potkat Hakuruyu.. zbytečné video o ničem. :) Edit: Zrovna od tebe bych čekal nějaký lepší argument. Nic ve zlém. :)
 10. Video rok a půl staré... tohle není aktuální dění :) Cv byly jiné
 11. Vzhledem k tomu, že celou hru vidím mapu, tak toho dost člověk okouká.. jinak, ne že je nehraju.. mám tier V.. asi tak jako dost komentujících tady tier CV, když tu píšou o nich na tierech X .)
 12. Právě, že nečteš... a pokud tvrdíš, že nikdy neujedeš z crossu, tak to bys asi neměl takovou barvičku jakou máš. Trochu nás tu taháš za nos. :) Za mě.. mám odehráno dost na Cv, abych ti mohl tvrdit, že to tak není
 13. Však neděláš mlhu na ploše metr x metr. Opíšeš kruh nebo tak. :) DD mění rychlost velmi rychle.. pošleš sice blind torpy... ale trefíš tak 1-2 max. .. to není IK. a už vůbec to není cross torp.. Když Dd z mlhy nestřílí, tak nevíš, kde přesně je.. a vyplácáš letky jen tak na nic. Tohle dělají Dd na randomu a funguje to. ;.) Jinak já DD nehraju.
 14. Čti chlape.. a mysli k tomu ještě... prosím :) CV=DD co se skillu týká... DD na hranici spotu co posílá ke dnu jednu BB za druhou bez spotu... to je stejně cancer jako cross torp..když to chceš brát takhle :) Skiller v letadlovce je znát stejně jako skiller v DD. Tým, který má špatné DD hráče má stejnou šanci na prohru jako ten se špatným CV. Jsou ty 4 typy lodí pro to, aby se navzájem doplňovaly a pomáhaly si.... to, že tu honiči statů potřebují mít jednu třídu na všechno, to je jejich problém :)
 15. Jo.. pokud ho člověk umí :) Což je předpoklad na tieru X.. stejně jako to, že DD to dokáže counternout tak, aby alespoň přežilo... máš smoke např. ... tam je CV slepá a nic neudělá :)
×