Jump to content

MisqGdynia

Players
 • Content count

  149
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5283
 • Clan

  [JEDI2]

About MisqGdynia

 • Rank
  Leading Rate
 • Profile on the website MisqGdynia
 1. JAK ZOSTAĆ BOGACZEM

  Okręty premium. Najlepiej T8 i T9.
 2. Ostrzał z niewidzialnych okrętów

  Może WG testuje USS Zumwalt pod kamuflażem innych okrętów i dlatego nic nie widzimy
 3. Szybka odpowiedź - Nie, nie tylko Ty masz problemy. Takich osób jest znacznie więcej. Ciekawy jestem czym to jest spowodowane?
 4. 8 sezon rankingówek :)

  Wchodzili na na sygnał. Proste, w tedy jest szansa, że się trafi do tej samej bitwy ale nie zawsze do tej samej drużyny. Zbiegi okoliczności też istnieją.
 5. Kontenery - Dyskusja

  Wczorajszy SK. Mocno się zdziwiłem, myślałem, że wpadnie jakieś zbędę ulepszenie ...
 6. Ja nigdzie nie plączę, że chce zwrotu czegokolwiek. Ja po prostu pytam. Od tego jest forum, fakt mogłem zapytać na forum prawnym. Nie sądzę, że tylko ja go nie znam, a zapewne znaczna większość społeczeństwa. Być może jakbym właśnie płakał (oczywiście w kącie) a nie publicznie, tak jak autor tematu to bym wiedział, bo z reguły zanim coś zrobię orientuje się jakie mam na to możliwości. A nasze prawo jest przygotowane na wszystko, tylko pełne luk i miejsc na różne interpretacje a później można poczytać jakie to babole z tego wyszły. Także uprzejmie proszę nie stawiaj mnie na równi z autorem i dziękuję za jasne opisanie sprawy.
 7. Ja po prostu ciekawy byłem jak to wygląda w takim przypadku, bo nie ukrywajmy jest nietypowy a nasze prawo nie jest do końca przygotowane na sprzedaż cyfrową i nie precyzuje tego przez co właśnie mogą rodzić się patologie i nadużycia. Chyba nawet kiedyś czytałem o przypadku jak mały przedsiębiorca, który sprzedawał w internecie musiał zamknąć interes z powodu jakiejś wydawałoby się błahostki.
 8. A orientuje się ktoś jak ma się ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (tzn odstąpienie od umowy, ze względu na niezgodność towaru z umową) w przypadku kiedy kupujemy okręt premium, a więc zawieramy umowę ale ten dostaje nefra przez co jego parametry, możliwości ulegają modyfikacji w tym przypadku na gorsze i nie są już takie same jak w dniu zawierania umowy przez co mogą nas nie satysfakcjonować i gdyby były takie w dniu zakupu mogłyby nie nakłonić nas do zakupu. Oczywiście wszystko musiałoby dziać się w ciągu 24 miesięcy od dokonania zakupu.???
 9. Nie wiem czy wiesz, ale jak kupujesz w sklepie intranetowym to także akceptujesz jego regulamin co nie oznacza, że nie zawiera on klauzul niedozwolonych za co są nie małe sankcje. Też wydawało mi się, że WG nie postepuje tutaj zgodnie z prawem ale szczerze to nie mam czasu i chęci aby to gdzieś zgłaszać, jeszcze mi na tyle nie podpadli.
 10. 8 sezon rankingówek :)

  Muszę przyznać, że w TNM ludzie nie mają kultury ani szacunku do innych. Wyzywają innych i obrażają ich rodziny tylko dlatego, że nie radzą sobie w grze. Strach pomyśleć co robią jak nie idzie im w prawdziwym życiu ... Bez pozdrowień dla wściekłego psa ... a właściwie szczeniaka. Tak czy siak nick trafny.
 11. Detonacje

  Też potwierdzam, długo nie miałem żadnej a w ciągu ostatnich kilku dni miałem już kilka.
 12. Test publiczny wersji 0.5.8

  Informacja o przeładowaniu torped jest dostępna już w obecnej wersji. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi fortami, na teście nie wyglądało to ciekawie ... ot było i strzelało jak wróg był w pobliżu i inni też mogli do tego walić.
×