Jump to content

_Akuku_

Players
 • Content Сount

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6389

About _Akuku_

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

221 profile views
 1. _Akuku_

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  A no robiliśmy misję :) Również wystawiliśmy plusiki :) O ile nasza flanka jako tako się trzymała to nie wiem kiedy poległa reszta teamu.
 2. _Akuku_

  Republique, tier X

  Ja to wiem, ale oni chyba sami nie wiedzą co tworzą. W ten sposób za jakiś czas, kiedy lemingi się do niej dorwą będzie niezła kamperiada na 20+ km, bo próba podpłynięcia dla większości skończy się szybkim zgonem, a walka na bliskim dystansie też nie zagwarantuje nietykalności.
 3. _Akuku_

  Republique, tier X

  Dziś na streamie, @WG_Lumberjack powiedział, że Republika nie ma błędu pancerza i tak ma być, bo tak była planowana ze względu na swoją szybkość. Szkoda, że jeszcze szybciej potrafi być zjechana już na samym starcie bitwy jeśli będą sprzyjające temu okoliczności a o takie nie trudno.
 4. _Akuku_

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Jak zobaczyłem Was na DD, wiedziałem, jak to się skończy :) Nie zdążyłem nawet do stref podpłynąć a już DD nie mieliśmy, naprawdę dobrze to rozegraliście.
 5. _Akuku_

  Detonacje - statystyki

  Wszystko w jednej bitwie. 1. Okręt, który wybuchł. Zao 2. Okręt, który spowodował wybuch. Missouri 3. % hp wysadzonego okrętu (może być orientacyjnie). 100% 4. Minuta bitwy. 3-4 minuta 5. Końcowy rezultat bitwy (z punktu widzenia wybuchającego). Ciężko stwierdzić, wysadziłem ja. 6. Czy była to pierwsza salwa, która trafiła w okręt. Tak 7. Czy wybuch był spowodowany pojedynczym trafieniem. Tak, jedna salwa, weszły 2 pociski i cytadela. 8. Czy przed wybuchem wybuchający był na zielonej fali czy wręcz przeciwnie (o ile macie taką informację). Nie wiem. ----------------- 1. Okręt, który wybuchł. Czapajew 2. Okręt, który spowodował wybuch. Charles Martel 3. % hp wysadzonego okrętu (może być orientacyjnie). 50-60% 4. Minuta bitwy. 5-7 minuta 5. Końcowy rezultat bitwy (z punktu widzenia wybuchającego). Ciężko stwierdzić. 6. Czy była to pierwsza salwa, która trafiła w okręt. Nie 7. Czy wybuch był spowodowany pojedynczym trafieniem. Nie zauważyłem. 8. Czy przed wybuchem wybuchający był na zielonej fali czy wręcz przeciwnie (o ile macie taką informację). Nie wiem. ----------------- 1. Okręt, który wybuchł. Missouri 2. Okręt, który spowodował wybuch. Shimekaze 3. % hp wysadzonego okrętu (może być orientacyjnie). 45-50% 4. Minuta bitwy. ok. 15 minuty 5. Końcowy rezultat bitwy (z punktu widzenia wybuchającego). Wygrana 6. Czy była to pierwsza salwa, która trafiła w okręt. Z tego okrętu tak, ogólnie nie. 7. Czy wybuch był spowodowany pojedynczym trafieniem. Detonacja od pierwszej torpedy w bok. 8. Czy przed wybuchem wybuchający był na zielonej fali czy wręcz przeciwnie (o ile macie taką informację). Nie
 6. _Akuku_

  Detonacje - statystyki

  1. Tirpitz 2. Akizuki 3. 55-60% 4. 12 minuta bitwy 5. Wygrana 6. Ogólnie nie, z tego okrętu tak (Torpeda trafiająca w dziób) 7. Tak. 8. Ciężko stwierdzić, pierwsza bitwa.
 7. _Akuku_

  na co lepiej zbierać nelsona czy musashi ?

  A robił ktoś porównanie zarobków Musashi vs. Yamato ze stałym kamuflażem przy np. 100k obrażeń?
 8. _Akuku_

  JAK ZOSTAĆ BOGACZEM

  Okręty premium. Najlepiej T8 i T9.
 9. _Akuku_

  Ostrzał z niewidzialnych okrętów

  Może WG testuje USS Zumwalt pod kamuflażem innych okrętów i dlatego nic nie widzimy
 10. _Akuku_

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Szybka odpowiedź - Nie, nie tylko Ty masz problemy. Takich osób jest znacznie więcej. Ciekawy jestem czym to jest spowodowane?
 11. _Akuku_

  Arms Race - Rankedy

  Nie.
 12. _Akuku_

  Arms Race - Rankedy

  Wchodzili na na sygnał. Proste, w tedy jest szansa, że się trafi do tej samej bitwy ale nie zawsze do tej samej drużyny. Zbiegi okoliczności też istnieją.
 13. _Akuku_

  Kontenery - Dyskusja

  Wczorajszy SK. Mocno się zdziwiłem, myślałem, że wpadnie jakieś zbędę ulepszenie ...
 14. _Akuku_

  Ostrzeżenie przed zakupami w sklepie WoWS

  Ja nigdzie nie plączę, że chce zwrotu czegokolwiek. Ja po prostu pytam. Od tego jest forum, fakt mogłem zapytać na forum prawnym. Nie sądzę, że tylko ja go nie znam, a zapewne znaczna większość społeczeństwa. Być może jakbym właśnie płakał (oczywiście w kącie) a nie publicznie, tak jak autor tematu to bym wiedział, bo z reguły zanim coś zrobię orientuje się jakie mam na to możliwości. A nasze prawo jest przygotowane na wszystko, tylko pełne luk i miejsc na różne interpretacje a później można poczytać jakie to babole z tego wyszły. Także uprzejmie proszę nie stawiaj mnie na równi z autorem i dziękuję za jasne opisanie sprawy.
 15. _Akuku_

  Ostrzeżenie przed zakupami w sklepie WoWS

  Święte słowa.
×