Jump to content

wizardlvl80

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3247
 • Clan

  [2137]

About wizardlvl80

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [2137]
 1. wizardlvl80

  USS Buffalo

  5/10, ster to smutny żart
 2. wizardlvl80

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Podbijam, towar zgodny z opisem.
 3. wizardlvl80

  okręty niemieckie i brytyjskie

  Tak.
 4. wizardlvl80

  Problemy z synchronizacją złota i wolnego doświadczenia

  >ruble tanieją >ściągać więcej kwitu >nawet jak mniej ludzi to kupi, to ruble tanieją bardziej >zaraz, przecież krzywa Laffera nie działa na gry >profit
 5. wizardlvl80

  Cytadele

  RNGesus loves us all. Czasem tylko świruje pawiana, ale trzeba mu wybaczyć.
 6. wizardlvl80

  Nielogiczne tory pocisków.

  Bo tak, a teraz dawaj punkty.
 7. wizardlvl80

  test drive Koenigsberg i Gniewnyj

  Chodziło mi o wynik w bitwie, nie farme cyferek.
 8. wizardlvl80

  test drive Koenigsberg i Gniewnyj

  A mi nasuwa się takie pytanie z okazji tego "iwentu". Czy aż tak trudne dla WG jest zrobienie konkursu, gdzie nagrody byłyby przyznawane za expa, dmg czy punkty zajęcia bazy - dla graczy którzy wykręcili wynik lepszy niż przykładowo 80% wyników danej kategorii w tygodniu poprzedzającym event? WoTa nie ogarniam, ale z tego co wiem są tam już jakieś misje opierające się na mechanice bardziej złożonej niż "zarąb pięciu, przypierdziel dziesięciu". Te wartości innych statystyk konieczne do zaliczenia misji są przecież w jakiś sposób wyznaczane - śmiem twierdzić że w podobny do zaproponowanego wyżej sposobu. Ale kurdebele nie. Zrobim chopakom taki końkurs, że im papchy pospadajo i łonuce sie wyrozwijajo. Każem im szczylać. Sczylać byle kaj, byle ubić, byle na czerwonym prostokąciku pojawiła się magiczna liczba ŚTYRY. Żeby przypadkiem nie wypełniali zadań mapy, przypadkiem nie próbowali ze sobą współpracować, przypadkiem nie uważali co się na minimapie dzieje, przyklejeni do "ogryzka" lornetką. Ooo nie, my wiemy co chopaki lubią najbardziej, a czego nie lubią: zasad konkursu zajmujących więcej niż 6 linijek. Ja wiem, szansa trafienia młotka w teamie jest taka sama dla obu drużyn, ale do wuja pana bez jaj. Nie lepiej jest prowokować do myślenia, planowania [...] ogólnie do lepszej gry, niż do debilnych zagrań, walenia BB do DD na 2/3 zasięgu, bo ten drugi jest na strzała? Już widzę wysyp matołów płynących na pałę byle do przodu po iluzorycznego fraga, majaczącego na granicy "kółka na minimapie". Moje statystyki może i promienieją przeciętnością, ale kuurwa no frag zdobyty na pomidorze opisanym powyżej cieszy imo o wiele mniej niż samo strzelanie się z kimś o podobnych umiejętnościach/zaangażowaniu w bitwe. /whine mode off tl;dr - event chujowy z zasadami do dupy, bo mi się nie podobają.
 9. wizardlvl80

  Problemy z synchronizacją złota i wolnego doświadczenia

  bulszit detector is over 9000
 10. wizardlvl80

  Blad w grze

  To ja będę przedradcą: zanim nauczysz się ośle używać wyszukiwarki podszlifuj pisanie. Czytanie ze zrozumieniem zresztą też - nie zawsze masz, na litość boską, odpowiedź podaną na tacy.
 11. wizardlvl80

  Mechanika sprzętu Grupa naprawcza

  Ne chce mi się tłumaczyć, ale to raczej do ogarnięcia nawet ze słabą znajomością angielskiego.
 12. wizardlvl80

  Jak strzelać

  Ten ponury żart jest tak szkodliwy że aż napiszę posta. Weźże to usuń człowieku. Edit: (uzasadnie jednak może): Ja bym raczej skierował uwagę nowych graczy na minimape. Przecież jak ktoś uznał ten post za sensowny to ma pewnie problemy z liczeniem i kombinując z podziałką będzie raczej całował wyspy i zbierał cytadele zapominając o zygzakowaniu.
×