Jump to content

spizgany_steryd

Beta Tester
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

About spizgany_steryd

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. spizgany_steryd

  Projekt bloga WoWS - Rekrutacja

  Jasne! Zapraszam do kontaktu na TeamSpeak3 oraz email: rekrutacja@wows.com.pl
 2. spizgany_steryd

  Projekt bloga WoWS - Rekrutacja

  Witam serdecznie! Pisałem wyżej że planowane otwarcie bloga zostało ustalone na połowę kwietnia. Jednak uporaliśmy się ze wszystkim na tyle szybko, że już dziś możemy poinformować o starcie bloga! http://wows.com.pl Gorąco zapraszamy do czytania oraz komentowania. Prosiłbym także jeżeli to możliwe o zgłaszanie jakichkolwiek błędów jeżeli takowe się znajdą Wprowadzone zostało także logowanie przez API WarGaming.net - KLIK! Dzięki temu nie musicie się rejestrować, wystarczy że zalogujecie właśnie poprzez Wargaming. I rzecz równie ważna... Dla wszystkich graczy został udostępniony serwer TeamSpeak3, więcej informacji - KLIK!
 3. spizgany_steryd

  World Of Warship, 11888x1890

  Mroczny_Tygrys ze względu na to nie mogę jeszcze odpowiedzieć na prywatną wiadomość, prosiłbym o przesłanie Twojego maila ;)
 4. spizgany_steryd

  Projekt bloga WoWS - Rekrutacja

  Smiechłem Kto napisał "wszystko"? Bo ja sobie nie przypominam abym gdzieś o tym wspomniał. Ale jak już napisałem wyżej nie mam na chwile obecną o czym pisać, mógłbym się zając kącikiem historycznym na początek Mogę już zdradzić że będę współpracował z dość ambitnym blogiem.
 5. spizgany_steryd

  Projekt bloga WoWS - Rekrutacja

  Prace nad blogiem trwają. Strona będzie banalnie prosta w obsłudze i co najważniejsze czytelna i miła dla oka Przystosowana będzie także do użytkowników tabletów i telefonów komórkowych. Chętni do pisania artykułów oraz prowadzenia wideoporadników i nie tylko - zgłaszajcie się Udzielone Wam zostaną wszystkie niezbędne informacje. Przy starcie strony zostanie udostępniony serwer TeamSpeak3 dla wszystkich. Więcej informacji już wkrótce.
 6. spizgany_steryd

  Projekt bloga WoWS - Rekrutacja

  Miło mi to słyszeć! Strona wystartuję prawdopodobnie w połowie kwietnia lub pod jego koniec. Chcę wszystko dopracować na ostatni guzik i dobrać godną ekipę
 7. spizgany_steryd

  Projekt bloga WoWS - Rekrutacja

  Witaj, pisząc "For The Record" nawiązujesz do bloga prowadzonego przez serwis "wot-news.com"? Jeżeli tak, to myślałem aby działać na wzór tego ale i nie tylko. W szczególności dopóki jest udostępniona wersja CBT.
 8. spizgany_steryd

  Projekt bloga WoWS - Rekrutacja

  Witajcie, pracuję obecnie nad projektem jakim będzie http://wows.com.pl Ze względu na to że nie mam dostępu do bety ( także mało czasu na grę ) szukam osób chętnych grających już do pisania różnego rodzaju treści na tej stronie od własnych przemyśleń na temat tego tytułu po poradniki, historyczne zagadnienia itd. Wszystkich chętnych po więcej informacji zapraszam do pisania maila - rekrutacja@wows.com.pl Dla osób chcących dowiedzieć się czegoś więcej o projekcie - info@wows.com.pl Pozdrawiam
×