Jump to content

Arcadius_2015

Players
 • Content Сount

  108
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16048
 • Clan

  [MOCNI]

About Arcadius_2015

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

418 profile views
 1. Arcadius_2015

  [MOCNI] MOCNI

  W związku z przygotowaniami do następnego sezonu klanówek (początek listopada) zapraszamy do rozmów rekrutacyjnych. Jesteśmy ekipą z czołówki polskich klanów i dalej umacniamy naszą pozycję poprzez budowę jakościowego, zaangażowanego zespołu. Zapraszam!
 2. Arcadius_2015

  Ustawiony MM

  O jakim MM mowa, do jedynego jakiego przyznali się to ten dobierający poziomy i rodzaje okrętów przecież. Ten oparty na umiejętnościach i doświadczeniu graczy nie istnieje oficjalnie, dodatkowo wielokrotnie wskazywano, że tryb randomowy ma prawo mieć losowy charakter (w świetle różnych odchyleń). Ja za to dostrzegam, że bardziej widoczna jest "ustawka" na konkretnych okrętach. Tak więc dopytam, to są wyniki na jakiś konkretnych okrętach, czy randomowo zupełnie?
 3. Arcadius_2015

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Sprawę - zabrania mi misji na SK zaraz po 14 w piątek zgłosiłem do Wsparcia. Wskazałem, że od rana mając na uwadze wytyczne zaangażowałem się, więc niech przywrócą. Odpowiedzieli, że to pomyłka i przeprosili. Przy czym ma w tyłku sztampowe przeprosiny. Pozostaje niesmak, bo nikt nie wspomniał, że misja jest do osiągnięcia w alternatywny sposób, w moim przypadku do przywrócenia od zera. W tamtej chwili poczułem się mega nieokej z takim podejściem WG.
 4. Tak czy siak klonowanie okrętów odbiera im w pewien sposób unikalność i pomniejsza tym samym satysfakcję posiadania. Szkoda takie wstrętne kopiuj - wklej jest cały czasy praktykowane. A swoją drogą Austina powinni zrewidować co do walorów i cech, bo okrętem przyzwoicie gra wyłącznie garstka graczy. Niestety.
 5. Arcadius_2015

  Fix by WG - bug skręcające torpedy

  TO JEST PO PROSTU KOMPROMITACJA!
 6. Arcadius_2015

  Czy ktos pilnuje balansu, choćby obrony plot?

  Zgadzam się z wcześniejszą sugestią, że do zmian dotyczących lotni wzywają najgłośniej Ci, którzy tymi okrętami aktualnie nie grają lub w ogóle ich nie dotknęli. No cóż, tak ludzie mają z tym poczuciem bycia ekspertem wszędzie i zawsze. Zacząłem grać od niedawna i zauważam trudności gry tego rodzajem okrętami, wymaga on umiejętności i nie jest to tak hop-siup. Problem lotni w kontekście balansu nie dotyczy w moim odczuciu mechanik dotyczący ofensywnych aspektów gry, bardziej dotyczy to spota i jego zakresu, co powoduje znaczącą i czasem nadmierną, a więc niepotrzebną przewagę przeciwnikowi. Może powinno to wyglądać tak, że ten spot powinien być wyłącznie dla lotni, lub zostać w określonych sytuacjach ograniczony właśnie do spotującej eskadry? Może. Pozdrawiam Wszystkich.
 7. Arcadius_2015

  [MOCNI] MOCNI

  Mimo rozpoczętego sezonu bitew klanowych zapraszamy Ciebie do rozmowy rekrutacyjnej. Ważne! Rozmowy podejmujemy z Kandydatami spełniającymi minimalne kryteria - patrz post wyżej. Pozdrawiam!
 8. Arcadius_2015

  rezygnacja CC

  Czy możesz także zrozumieć, że obecne działania ex CCeków i graczy związane są z tym, że WG przekroczyło granice tolerancji społeczności na m.in. monetyzację gry oraz inne praktyki. Sadzisz się tak bardzo na brak zrozumienia Ciebie a sam mam wrażenie nie rozumiesz istoty sprawy. Pozdro!
 9. Arcadius_2015

  Pozytywne zmiany w grze i czy warto wrócić do rozgrywki

  Wczesny dostęp do nowych drzewek i wydłużenie tego okresu do absurdu w celu maksymalizacji zysków WG.
 10. Arcadius_2015

  rezygnacja CC

  Może zamiast pytać przedstaw Kolego swoją odpowiedź na to pytanie. Ja zadałem właśnie pytanie po to, abyś mógł podzielić się tym. Pozdrawiam!
 11. Arcadius_2015

  rezygnacja CC

  Myślę, że właśnie tak wygląda współpraca i bycie np. Klientem niemalże monopolisty, który jest świadom swojej przewagi rynkowej i ją nadużywa? Tak właśnie to interpretuję. Jeśli istniałby na rynku inny tytuł mniej więcej dający 1:1 graczom co WoWs, to byśmy mieli do czynienia z innymi postawami WG. Dzięki tej sprawie spolaryzowało się środowisko CCeków i postrzegam to... pozytywnie. Wiem już kogo wspierać, oglądać, wchodzić w interakcje, budować społeczność, a od kogo trzymać się z daleka. Nie umiem cenić ludzi, którzy chcą osiągnąć coś korzystając z poświęcenia innych, a benefity i content bierze górę nad poczuciem misji i bycia częścią społeczności, nawet tej w globalnym ujęciu. Mówi się, że gracz opowiada się portfelem i pewnie dużo w tym racji, jednakże to bardziej pasuje do hipermarketu. Natomiast jeśli mówimy o społeczności, w tym polskiej społeczności to nie ulega wątpliwości, że rola CCeka to nie to samo co wyłącznie rola gracza. Moje wątpliwości budzi także to, że CCeków nam przybywa jakby ich ilość sama w sobie była jakimś celem dla WG, a tymczasem powinna być to jakość. Przy okazji kolejnych CC mam narastające wątpliwości i pytania: jaki poziom umiejętności i wiedzy dot. gry powinien przedstawiać CC? Na ile program CC powinien być wiązany z jakimkolwiek klanem? To takie pytania z brzegu.
 12. Arcadius_2015

  WoWs Stats - brak statystyk i inne nieprawidłowości

  No nie wiem na ile poruszone kwestie są aktualne. W moim przypadku wada dotycząca wyszukiwania graczy i inne zostały usunięte.
 13. Arcadius_2015

  WoWs Stats - brak statystyk i inne nieprawidłowości

  Co najwyżej oceniałem całokształt na koniec wypowiedzi całość. Gdzie tu aż takie emocje? To, że nazywam rzeczy po imieniu jeszcze nie świadczy o prawidłowości twojego odbioru ale szanuję, że takie wrażenie na tobie to wywarło. Tak, dla mnie statystyka gier ma znaczenie a dla innych nie musi. Nie bój nic, trenuję kolarstwo, bywam tu i tam, samopoczucie mam w normie - zapewniam.
 14. Arcadius_2015

  WoWs Stats - brak statystyk i inne nieprawidłowości

  Dodam, że w chwili zamieszczenie tego tematu na forum założyłem zgłoszenie do Wsparcia. Otrzymałem odpowiedź, że znają problem i pracują nad znalezieniem przyczyny oraz usunięciem wad. Niestety mijają kolejne dni i naprawdę pokaźna ilość okrętów z mojego portu nie zalicza się do statystyk. I tu naszła mnie pewna wątpliwość, czy nie zaliczane bitwy przepadną a może zostaną ujęte w momencie naprawienia błędów? W poniedziałek ponownie zwrócę się do WG z zapytaniem na jakim są etapie i z jakimi konsekwencjami trzeba liczyć się w najbliższym czasie. Oczywiście WG ma w dupie Społeczność i nawet słowa komentarza na oficjalnych forach nie zamieści. Co za gówniana polityka, a bugi i błędy co aktualizacja. Można bronić się, że każda produkcja ma takie problemy ale ja pierwszy raz spotykam się z taką kumulacją krytycznych błędów i zero komunikacji do Społeczności. Nie dziwię się CC-ekom z jajami, trudno takiemu gównu nadawać kształt i mówić, że jest okej.
 15. Cześć! od dłuższego czasu serwis WoWs Stats / Numbers działał fatalnie. Jak już wszystko wróciło do normalności to okazuje się, że na dużej ilości okrętów brakuje danych ze statystyką bieżących gier randomowych. Dzisiaj pojawił się następujący komunikat: Wysyłajcie proszę ticket do Wsparcia, żeby WG zajęło się sprawą po swojej stronie.
×