Jump to content

AbrahaM_fighter

Beta Tester
 • Content Сount

  1,161
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6662
 • Clan

  [ISEN]

2 Followers

About AbrahaM_fighter

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AbrahaM_fighter

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  Będąc człowiekiem małej wiary, nie sądzę by to był zamierzony żart.
 2. AbrahaM_fighter

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Zniknięcie Missouri było zapowiedziane z dużym wyprzedzeniem. Zniknięcie Kronshtada i Musashi też, więc raczej nie powinno mieć miejsca nagłe znikanie. Edycja: Zniknięcie Julio Cesare ze sklepu też z tego co pamiętam było zapowiedziane, a wcześniej parukrotnie przedstawiciel WG mówił, że jest on na liście obserwowanych, potencjalnie OP i do wycofania, więc... … o ile się wykazuje minimum aktywności, to nie powinno dać się przegapić ewentualnej zapowiedzi o wycofaniu jakieś jednostki.
 3. AbrahaM_fighter

  Problem z zamknięciem aplikacji

  Bo problem podobno siedzi w innym pliku, cytuję zawartość odpowiedzi uzyskanej od supportu przez innego gracza, w załączonym niżej obrazku. Usuwanie res_mods nic nie da, skoro problem jest związany obsługa akceleracji sprzętowej w pliku konfiguracyjnym który siedzi w res i przestawienie jej na wyłączoną z domyślnej (włączonej) powinno "obchodzić" problem do czasu patcha który to naprawi. Potem należało by przywrócić wartość domyślną. BTW: u mnie ten problem nie występuje.
 4. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  No to być może to było zrobione na albo-albo, na wszelki wypadek oglądnąłem i klikałem, Emden wpadł.
 5. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  to jest być może warunek konieczny(?), ale nie wystarczający, trzeba sobie poklikać tu: https://replayswows.com/registration-event/23 żeby z tego eventu skorzystać.
 6. AbrahaM_fighter

  Superkontenery - 4. rocznica

  okrętowe: 01. 100x Zulu Hotel 02. 25x Smok z dyrektywy: 1z4: 50x Scylla 2z4: 25x czerwony smok 3z4: 100x Hydra w trakcie eventu: 2x SK z "spróbuj szczęścia", z sygnałami...
 7. AbrahaM_fighter

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Tylko jak na razie przed-drednoty w postaci Mikasy są niezbalansowane. Masz duże działa w konfiguracji 2x2 (taki sam układ ma nasz hipotetyczny germański najeźdźca) oraz dość rozbudowaną pomocniczą. Pomocnicza by mogła coś robić, gdyby miała lepszy zasięg i/lub celność, obecnie coś zrobi od jednego przypadku (gdy coś w zasięg wpłynie - a ona raczy trafić) do drugiego, o działach głównych lepiej nie pisać bez wiaderka z naparem z melisy obok...
 8. AbrahaM_fighter

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Bardzo wątpię, choć nie dam sobie niczego uciąć, że na pewno nie wprowadzą tego antyku. Przeciw wprowadzeniu przemawiają przynajmniej 2 powody: 1) obawa o kałszkwał, 2) to, że to przed-drednot, a do tych WG ma uraz po Mikasie...
 9. AbrahaM_fighter

  Nie działa mi zbrojownia.

  1. Polecam sprawdzenie gry przy pomocy opcji "sprawdź i napraw" z Wargaming Game Center. 2. Polecam upewnić się, że masz dobrze zainstalowaną i aktualną wersję "javy". Przy prawidłowo zainstalowanej grze, prawidłowo zainstalowanej javie oraz braku modów zbrojownia powinna działać. Efekt braku modów możesz uzyskać uruchamiając grę w "trybie bezpiecznym".
 10. AbrahaM_fighter

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  Odwoływanie kapitanów: jest: oczekuje odwołania powinno być oczekuje na odwołanie
 11. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Dla jasności napisze, że osobiście celuje (mam zamiar nabyć) w Samsung 500GB 970 EVO Plus, odczyt/zapis odpowiednio 3500/3200, który jest "ciut droższy" niż ten Sandisk, do którego nic nie mam, by była jasność. I przyznaję się do błędu, jak się postarać, to nawet w miarę przyzwoite SSD 500GB na NVMe idzie zakupić w okolicach lekko powyżej 300 zł.
 12. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Za 300 zeta, to kupisz w miarę znośny (bo z dobrym w tej cenie będzie trudno) dysk SSD na M.2 500GB, ale nadal "SATA", SSD na M.2 ale już "NVMe" są droższe i "trochę" (w skrajnym wypadku dobre parukrotnie) wydajniejsze.
 13. AbrahaM_fighter

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Faktycznie, przyznaję racje. Wczoraj bardziej koncentrowałem na skoncentrowaniu się w obliczeniach podstawowych, a nie wyciągnięciu maksimum cebuli ;)
 14. AbrahaM_fighter

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Proszę potrzebujesz 800 żetonów, zaś zarobić się da 850 no to sprawdzamy wydaje mi się że dyrektywy możesz nadgonić, więc 250 żetonów możesz mieć, wydaje mi się (ale tu się mogę mylić) że misje ekonomiczne w brutalnych też jeszcze możesz nadgonić, więc 300 żetonów kolejne by było, z dostaw codziennych powinieneś już mieć 25 oraz 25 lada moment, czyli powinieneś mieć z tego 600 jeśli robiłeś do tej pory misje dzienne wszystkie i nie opuścisz się do końca eventu, to byłoby kolejne 100, ale jeśli nie, to tych 100 nie ma event trwa do 22go, więc zakładając że wcześniej nie robiłeś dziennych, a teraz byś zaczął robić, to masz 18x6, czyli 108... czyli według moich obliczeń może Ci brakować 92 żetonów lub trochę mniej, zakup hilla (teraz) da dodatkowe źródło żetonów (misja), ale to byłoby w tej chwili 18x3, czyli 54... czyli nadal by brakowało parudziesięciu, nie wiem czy i ile misji dziennych masz opuszczone, jeśli nie masz, to wydaje mi się że możesz nadrobić opóźnienie, jeśli sporo, to może być konieczne dokupienie paru kontenerów lub hilla i paru kontenerów, zakładając że chciałbyś mieć tą premkę.
 15. AbrahaM_fighter

  Propozycja

  Tak, nawet dość dawno temu padła propozycja jak to zrobić: podbić zasięg pomocniczej o 400 metrów + "dodać modyfikację systemów celowniczych 0", taką jaka jest na Katori i Yubari.
×