Jump to content

AbrahaM_fighter

Beta Tester
 • Content count

  1,098
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2041
 • Clan

  [ISEN]

About AbrahaM_fighter

Profile Information

 • Gender
  Male

2 Followers

 1. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Myślałem, że mój przedpiszca miał na myśli operacje, oczywiście masz rację co do eventu RN, część zadań wymaga RN DD minimum tier VII, ale w części przypadków jednak Gallant "wystarczy".
 2. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Słuszna uwaga, z Gallantem pozajączkowało mi się. Ale dali tą możliwość użycia Haidy, zobacz na screen w spoilerze (przy okazji 4 gwiazdkowy "wyciąg):
 3. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Traci też, jeśli ktoś przy 1szej edycji "Operacji Dynamo" (lub innej okazji) nabył Gallanta.
 4. Operacja "Operacja"

  Nieźle, gratuluje. I potwierdzam spadek ogrania randomow, sam wczoraj zrobiłem "solo wyciąg" (cały team się posypał) na 4 gwiazdki, 5 się nie dało w żaden sposób zrobić, bo padło kryterium 7000+ ocalonych przez team który dał się zabić w odległości uniemożliwiającej dopłynięcie i wyratowanie. No i to było w Haidzie, zrzut poniżej:
 5. Operacja "Operacja"

  Panowie, Jako że też chętnie popływam na operacjach, to uprzejmie informuję ;) że można mnie dodać w kliencie do kontaktów, chętnie z wami popływam. Przy czym uprzedzam, że bywam na sieci w trudno przewidywalnych godzinach.
 6. 0.7.7 - Błędy

  Irytująca "wada" / błąd interefejsu w porcie, dotyczy nie zapamiętywania wyboru wariantu kamuflażu. Jeśli zebrał kolekcje Yamamoto. to ma możliwość wyboru wariantu kolorystycznego na japończykach. Weźmy więc praktycznie przećwiczmy to na Ashitace jako ilustracji. wybrane kamo ashitkaki 2gie / "niebieskie" zmieniamy na duszę oceanu... i... mamy wybrane domyślne pierwsze kamo, nie to które poprzednio wybraliśmy... Z tego co widzę, problem dotyczy wszystkich kamo (sprawdzone na japończykach), na których można wybrać wariant kolorystyczny, prawdopodobnie na okrętach USA jest tak samo
 7. 0.7.7 - Błędy

  Gracz będąc w trybie pokoju treningowego (już po dołączeniu do pokoju, ale przed rozpoczęciem bitwy) nie ma możliwości przypisania (czy zmiany) kapitana na okręcie. By go zmienić konieczne jest opuszczenie pokoju, przypisanie kapitana, wejście. Co jest dość irytującym problemem w wypadku posiadania ograniczonej ilości kapitanów i/lub chęci szybkiego przetestowania wpływu konkretnych "buildów" kapitańskich na różnych okrętach.
 8. SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  "Tak, ale" poprzednim razem możliwość przeperkowania kapitana za darmo była pod warunkiem rozegrania minimum jednej bitwy klanowej do jakiejś daty, z tego co pamiętam do ostatniego dnia klanówek.
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Widzę, że nie zauważyłeś: Proszę bardzo.
 10. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Taaa. Dziś po długiej przerwie dostałem SK. Zgadnij co wylosowało? Najmniej użyteczną modyfikację ze wszystkich, czyli modyfikację grupy naprawczej...
 11. Hi, Email was just a while ago sent. I hope that I enclosed correct part from corrent time range (approx. when camo was added). Regards, AbrahaM
 12. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Poprawiłem. To, że coś jest na ST, nie znaczy że wejdzie na live server. To, że nam by się podobał buff do amunicji to jedno, ale równie dobrze z ST może wyniknąć że Ashitkaka z nowymi APkami będzie "za dobra" i buffu nie będzie...
 13. Tak to się robi w ZGZ ;)

  5x Shima, plus drobne zmiany ;)
 14. Tak to się robi w ZGZ ;)

  Właśnie wyobraziłem sobie twórcze rozwinięcie waszego patentu, z lekkimi zmianami w składzie...
 15. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Grywalny? Jak najbardziej. Zwłaszcza w rękach doświadczonego gracza, grany w sposób w jaki opisujesz. Ale mimo wszystko mógłby być lepszy, i skoro Ashitaka dostaje buffa, posiadając ten sam typ amunicji, to... taki jest mój tok rozumowania.
×