Jump to content

AbrahaM_fighter

Beta Tester
 • Content Сount

  1,125
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3171
 • Clan

  [ISEN]

2 Followers

About AbrahaM_fighter

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AbrahaM_fighter

  Operacja "Operacja"

  Nie piszcie o Raptorze, niedawno przechodziłem "załamanie nerwowe" przez współgraczy na tym scenariuszu. Szansę na ukończenie scenariusza "Raptor" z losowymi graczami oceniam na niższe niż 50%, podobnie jak aktualny "Narai". Parę razy zdarzało mi się "wyciągać" jakiś scenariusz z innym graczem czy nawet solo, ale kosztem rzucania "zakrętami" pod nosem. Momentami wolałbym nie mieć tego odznaczenia...
 2. AbrahaM_fighter

  Operacja "Operacja"

  Czy jakaś łaskawa dusza mogłaby przypomnieć jak to grać, żeby wygrać (poza graniem w dywizjonie ze swoimi)? Ostatnio robiłem Aegis przed zmianami w mapie i przed usunięciem CVek czyli chyba w przybliżeniu przeszło kwartał temu.
 3. AbrahaM_fighter

  Musashi czy Jean Bart

  A!, to zmienia postać rzeczy. Wolałem się upewnić, bo do teraz zdarzało mi się "spotykać" osoby nieświadome faktu zapowiedzi wycofania tych dwóch "freemek" wraz z wejściem 0.8.0.
 4. AbrahaM_fighter

  Musashi czy Jean Bart

  Oczywiście pamiętasz, że Mushasi oraz Kronsztad znikają wraz wejściem patcha 0.8.0? Musisz mieć zasoby na nie do końca 0.7.12
 5. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Nie czuje się tym wcale zdziwiony. Po obserwacji filmów z otwierania i streamów (ostatniego przed godziną), informacji od znajomych, sam oceniłem "na oko" szansę na premkę na około 5%.
 6. AbrahaM_fighter

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Zgodnie z tym: https://worldofwarships.eu/pl/news/sales-and-deals/santa-claus-postman/ jest dla Ciebie nadzieja, gdyż (cytuję): "Wasz pierwszy prezent – dwa świąteczne pudełka od Świętego Mikołaja – będzie czekał na Was w grze! Aby go otrzymać, wejdźcie do Portu i naciśnijcie banner noworoczny na ekranie z transportowcem."
 7. AbrahaM_fighter

  Operacja "Operacja"

  @Goomich Bardzo ładny tutorial, sam by tego lepiej nie zrobił. Teraz parę dodatkowych uwag: 1. Twój przepis jest jak najbardziej ok dla wspólnej gry ze znajomymi. Przy graniu z losowymi graczami, po szybkim rzucie na skład zespołu należy spróbować ocenić czy on sobie poradzi z zwiększoną ilością samolotów czy nie, w razie wątpliwości radzę jednak te zwiadowcze odstrzelić. 2. Blob to potęga. Rozciąganie szyku wzdłuż zmniejsza szanse powodzenia, zwiększa ryzyko że któryś z okrętów dostanie fokusa. Na rozciągnięty szyk można sobie pozwolić "do naprawki". Za nią to już jest zdecydowanie zły pomysł, ze względu na to, iż GZ może sobie upatrzyć któryś okręt i zrobić jednoklikowe kuku przy pomocy bomb AP. Rozbicie AA warto włączać gdy pierwsze samoloty z pierwszej fali samolotów z GZ jest gdzieś w odległości około 2+km. Dzięki temu są szanse na złapanie wszystkich trzech eskadr. Kolejny powód czemu lepiej płynąć "kupą", to to że CLki "z tyłu" mają gorszą skuteczność w zwalczaniu DD które zamierzają torpedować Ruan… 3. "Za naprawką" warto skorzystać z radaru, żeby szybciej wykończyć wspomnianą wcześniej trójkę DD. Dla bezpieczeństwa hydro tutaj nie zaszkodzi. Jeśli dobrze pamiętam, to radar powinien się odnowić do momentu pojawienia się finalnych DD. 4. Tłukąc się z ostatnimi DD należy pamiętać o nadlatujących samolotach z GZ i o "zwykłych"(?) torpedowcach. 5. Jeden krążek po zwalczeniu końcowych DD może odbić i próbować wyspotować GZ, tak by zespół mógł mu zrobić szybko kuku. Alternatywą jest gdzieś w 2/3 odbicie przez kogoś "na krążki" i wyświecenie GZ który powinien być w ich rejonie, tak by zespół mógł go ubić. Podsumowując: przy prawidłowo zrealizowanym przebiegu 4 gwiazdki powinny być normą, 5 gwiazdek wymaga dobrego zgrania.
 8. AbrahaM_fighter

  Operacja "Operacja"

  Panowie, reflektuje (ale w weekend) na "Dunkierkę" i "Hermes", z akcentem na Hermes, bo muszę naprodukować expa (zwykłego) na BOISE. Koniec roku się zbliża i muszę dokończyć nabijanie 300k expa by Nouvo de... cośtam mieć.
 9. AbrahaM_fighter

  Problemy z pingiem

  Pytanie organizacyjne. Jeśli mam straty pakietów poniżej 1% (u kogoś innego niż plix, konkretnie na wymianie przez atman), to walczyć (bo w teorii powinno być 0,0), czy uznać za dopuszczalne?
 10. AbrahaM_fighter

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  Dotyczy: https://worldofwarships.eu/pl/news/history/almost-historical-torpedoes/ fragmentu: "30 listopada 1942 roku miała miejsce bitwa pod Tassafaronga, w której japońskie jednostki Tokyo Express starły się z oddziałem Task Force 67 przynależącym do US Navy. Doszło do wzajemnego ostrzału torpedowego, który był skuteczny tylko po stronie Japończyków. Jedna z torped trafiła w okolice wieży głównej baterii krążownika New Orleans, co doprowadziło do wybuchu amunicji. Straszliwa eksplozja rozerwała dziób okrętu aż do drugiej wieży baterii głównej. Niszczyciel zdołał jednak dotrzeć do najbliższej bazy o własnych siłach i został wysłany do naprawy. Okręt powrócił do floty w sierpniu 1943 roku." Jeśli storpedowany był N.O, który jest krążownikiem, to ostatnie zdanie powinno rozpoczynać się od: "Krążownik zdołał..."
 11. AbrahaM_fighter

  Czas to pojęcie względne

  Podchwytliwe pytanie: czy wiadomo, na co dokładnie działa ten kupon?
 12. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Dziękuję w imieniu społeczności :)
 13. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  i rakiety na DDkach. A co się będziemy rozdrabniać, od razu Gremiaszczego II i III zrobić. Mam na myśli niszczyciele rakietowe projektu 956, typu Sowriemiennyj: "Griemiaszczij" ("Гремящий", ex "Ведущий") – wejście do służby 1988, wycofany ze służby 2007 r. "Griemiaszczij" ("Гремящий", ex "Безудержный") – wejście do służby 1991, wycofany ze służby 2016 r. MSPANC :P
 14. AbrahaM_fighter

  BITWY KLANOWE MIEDZY SERWEROWE

  Cóż, zabrakło Drwala, to i zabrakło aktualizacji polskiej wersji strony. Porównaj: https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/cross-server-matchmaker/ z: https://worldofwarships.eu/en/news/game-updates/cross-server-matchmaker/ dla ułatwienia podaję różnicę. wersja polska: "[25/10] Niestety test sezonu bitew klanowych "Północ" został przeniesiony ns następny tydzien z powodu problemów technicznych. Od 29 października do 4 listopada będziemy mieli 4 sesje poświęcone na granie w: Poniedziałek, Wtorek, Sobote i Niedziele. Pracujemy nad rozwiązaniem problemów. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość" wersja angielska: "[25/10] Сlan battles test of the season "The North" has been moved to the next week for technical reasons. Additional sessions will be available on November 7, 10, and 11" TL;DR: o ile nic się nie zmieni, to najbliższa sesje odbędą się 7, 10 i 11 listopada.
 15. AbrahaM_fighter

  Operacja "Operacja"

  Zgoda, tak też się zdarzało. Tylko przy moim średnim ograniu "podwodnych łódek" (mam cały czas problem z przyzwyczajeniem się do sterowania głębokością) i dolosowanych innych graczach przeważająco albo było 5 gwiazdek, albo niepowodzenie. Niekiedy z mojej winy.
×