Jump to content

AbrahaM_fighter

Beta Tester
 • Content count

  979
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1103
 • Clan

  [ORKAN]

About AbrahaM_fighter

Profile Information

 • Gender
  Male

2 Followers

 1. Kamera w porcie - Ankieta

  Głos na: TAK, skoro wymagasz by uzasadnić, to uzasadnię, podzielam zarzuty podnoszone przez innych forumowiczów, problemy są dwa. 1. Standardowy kąt kamery w porcie jest irytujący, stary zresztą też był zły, choć nie aż tak zły 2. To by dało się przeżyć, gdyby można było ustawić własny widok, albo ogólny dla wszystkich okrętów, albo "per statek", gdyby był zapamiętany na stale.
 2. Nowe Rankingówki w WOT a WOWS

  Owszem, przy dobrych każdy 1% powyżej 50% by był "do wyrywania z gardła". Tylko pytanie co gorsze, wysiłek, przysłowiowe wyrywanie z gardła, mając za plecami dość ogarnięty team, czy serie pogromów, gdy dolosuje Ci "tych_których", w których będziesz miał sporą szansę na zachowanie gwiazdki.
 3. Nowe Rankingówki w WOT a WOWS

  Zgoda. Przyjmuje Twoje wyliczenia za zasadne. Tylko że w moim odczuciu one są słuszne dla obecnego sposobu awansu, w tym obecnego poziomu graczy na poszczególnych rangach. Zaś mnie wydaje się, z naciskiem na wydaje - mogę być w błędzie, że dzięki "skasowaniu zachowania" powinna się poprawić "jakość" graczy, powinno na poszczególnych rangach być znacznie mniej tych_których_skilla_nie_wolno_oceniać, dzięki czemu powinno być dużo mniej pogromów, dzięki czemu względnie dobry gracz powinien szybciej iść do przodu, a nie męczyć się jak w przypadku przez Ciebie opisanym.
 4. Nowe Rankingówki w WOT a WOWS

  Zasadniczo się z Tobą zgadzam, że w wypadku takim jak Twój, byłaby to strata. Tylko w odróżnieniu od Ciebie mam niemiłe wrażenie, że takich "abuzerów", którzy celowo grali nonsensownie jest więcej niż sądzisz. Zresztą widać, że tacy osobnicy są, niedawno ktoś podawał link do profilu gościa, który osiągnął rangę 1 po 1400+ bitew. Dlatego mimo częściowych oporów proponowałem skasować zachowanie dla top1 u przegranych. Aczkolwiek nie zamierzam się przy swoim pomyśle upierać. Propozycja którą zgłosił @ochucki5 też ma sens i jest lepsza od stanu obecnego.
 5. Nowe Rankingówki w WOT a WOWS

  Owszem. Dlatego kiedyś proponowałem zdecydowanie mniej rewolucyjny pomysł: Założenia. Kasujemy zachowanie gwiazdki dla top1 u przegranych. Dodajemy tą gwiazdkę dla top1 u wygranych. Cała reszta bez zmian. Bilans wydanych gwiazdek zostaje bez zmian. Tak, wiem, "karzemy" najlepszego u przegranych, mimo że stawał na uszach żeby wyciągnąć bitwę. Problem w tym, że w moim odczuciu ten mechanizm był zbyt często nadużywany, często BB zwiedzający krawędź mapy który był "ostatnim żywym" dzięki obecnemu systemowi naliczania EXP był top1 i zachowywał gwiazdkę, mimo że nie powinien. Wystarczy że ileś razy ją zachował, raz na ileś bitew go wylosowało do zwycięzców i powoli mógł awansować. Dlatego pomimo tego, że sam w 8 sezonie skorzystałem z tego, jestem za usunięciem zachowania gwiazdki dla top1 u przegranych.
 6. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Stan na 20.02.2017: 12 kontenerów darmowych z "pierwszej imprezy": camo, flagi, elementy kolekcji 11 kontenerów płatnych: 5 x 500 dublonów, camo, flagi (w tym 5 x 10 smoczych, z czego 3x 777% FXP, 2x Wiwerna ), elementy kolekcji, misja na Normandie 3 kontenery "z orzełka", jeden za 15k bazowego XP (z tego wypadło kolejne 500 dublonów), z jednego z pozostałych dwóch dziennych misja na Bretanie. U misje zaczęły wypadać dopiero po dwudziestym kontenerze. Na 26 kontenery 14 duplikatów (chyba?, w pewnym momencie straciłem rachubę), brakuje 2 elementów do pełnej kolekcji. Generalnie wygląda, że w moim wypadku aby zebrać pełne 18 szt, przy duplikacie na co drugiej sztuce potrzebne będzie około 40 szt kontenerów...
 7. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Panowie, ale zdajecie sobie sprawę, że nie każdemu dany typ klasa/nacja pasuje? Ja na przykład któryś raz z rzędu usiłuję podczas PT zaprzyjaźnić się z drzewkowymi brytyjskimi krążkami i... mimo ich zalet, one mi najzwyczajniej subiektywnie nie odpowiadają. Nie i już. Tak samo z OP okrętami, ostatnio widziałem stream CCka z USA, który wprost mówił że jest "niekompatybilny z Imperatorem", nie wie co ludzie w nim widzą, zaś najwyższy wynik jaki na nim zrobił, to było 38k uszkodzeń. Nawet najlepszy premium-ship nie wygra bitew za kogoś, więc pisanie o P2W uważam za przesadzone. Za to owszem, dobry gracz z premium-shipem który ma jakieś unikalne cechy, może te cechy wykorzystać i dzięki temu uzyskać nieco lepsze wyniki czy wynik na grę.
 8. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Stan na 17.02.2017: 12 kontenerów darmowych z "pierwszej imprezy": camo, flagi, elementy kolekcji 10 kontenerów płatnych: 4 x 500 dublonów, camo, flagi (w tym 5 x 10 smoczych, z czego 3x 777% FXP, 2x Wiwerna ), elementy kolekcji ZERO misji na BB, na 22 kontenery 10 duplikatów (które wymieniłem na elementy kolekcji, nie chciałem ich chomikować), brakuje mi 3 elementów do pełnej kolekcji.
 9. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Już za chwileczkę, już za momencik, piątek z pankracym zacznie się kręcić... Jeszcze trochę i 6 kontenerów będzie moje. Zobaczymy czy coś (misje na BB) raczy z nich wypaść.
 10. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Stan na 14.02.2017: 6 kontenerów darmowych: camo, flagi, elementy kolekcji 9 kontenerów płatnych: 3 x 500 dublonów, camo, flagi (w tym 5 x 10 smoczych, z czego 3x 777% FXP, 2x Wiwerna ), elementy kolekcji na 15 kontenerów 4 duplikaty, zostało do zdobycia jeszcze 6 kontenerów w ramach tej "serii"
 11. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Zwróciłeś uwagę, że te kody dają "misje osobiste", których zrealizowanie daje w wyniku flagi, nie zaś flagi? U mnie one zadziałały.
 12. Okręty premium za dublony

  WUT? Kutuzov ma zasięgu 19.1km Atago ma zasięgu 15.8km
 13. WoWs Wiki - PL?

  Rozumiem że to było "ochotnicy wystąp"? no to występuję :P
×