AbrahaM_fighter

Beta Tester
 • Content count

  558
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  296

2 Followers

About AbrahaM_fighter

Profile Information

 1. Edycja wiadomości (przycisk edit), potem przemieszczasz się kursorem w miejsce gdzie się ma skończyć jedna linia, klawisz enter i przerzuci ci zawartość kolejnej niżej, poprawiasz do skutku. dzięki, poprawione, nie wiem jakim cudem mogłem coś takiego napisać, chyba za dużo in-game czatu mi się na oczy rzuciło.
 2. Dzięki za dane. Z danych które podałeś, tak na szybko, wynika, że: promień skrętu ładny choć są lepsze na tym tierze, czas przestawienia steru bardzo ładny, prędkość maks. ładna, choć są lepsze na tym tierze. wykrywalność bez kapitana 300m gorsza od zasięgu torped, więc szału nie ma, prędkość torped w miarę ok, zasięg dział jeśli nie najlepszy, to jeden z najlepszych na tym tierze, za to jeden z gorszych rozrzutów, czas obrotu wież przyzwoity jak na tier. Wygląda na potencjalnie sympatyczny funship III tieru. Jakbyś mógł sformatować swój wpis, tak żeby w jednej linii był jeden parametr, to by było fajnie.
 3. Na razie są obrazki (ze strony na FB WarGamingu), specyfikacja zostanie dodana, gdy coś konkretnego się o nim pojawi. Zwodowany jako HMS Wallave i przemianowany na HMS Vampire, ten niszczyciel z 1917 roku trafił do Royal Australian Navy w listopadzie 1933, by doczekać udziału w wielu akcjach bojowych, aby zatonąć w kwietniu 1942 na Oceanie Indyjskim. (aktualnie w trakcie supertestu)
 4. Błąd w doszukiwaniu się błędu. To, że dorośli ludzie mogą mieć problem z ogarnianiem tej gry jest dla mnie zrozumiałe i do zaakceptowania. To, że warto nieść kaganek oświaty, to drugie (ostatnio edukowałem na czacie paru graczy, wskazując im co mogliby zrobić lepiej, kulturalnie dyskutując, wskazując na jakich materiałach mogą się szkolić, nie było "pyskówki" tylko podziękowania). A to, że w grę także może grać (i gra) "dzieciarnia", to kolejna sprawa. Zauważ, że nie pomstuję, nie odmawiam prawa do grania, tylko stwierdzam fakt. Osobna sprawa, że ze względu na powtarzające się problemy z "pogromami" (których przykłady forumowicze podawali wielokrotnie), WG mogłoby rozważyć jakąś optymalizacje MM. Nikt nie wymaga sprawiedliwego i idealnego MM w każdym losowaniu, ale niech MM w rozsądnie sporym odsetku (65%+?) zestawia graczy w dość sposób zbliżony do społecznie akceptowalnego, a nie, że są przykłady długich serii zaburzonego balansowania teamów, gdzie dobrze zbalansowane zespoły to wyjątek a nie reguła. Jeśli zmian nie będzie, to WG zacznie tracić graczy, w tym graczy płacących (premka, premkowe okręty), niezadowolonych ze stanu w jakim jest gra.
 5. Panowie, oburzacie się na poziom graczy, a zapominacie o jednym detalu: Tak, ta gra ma klasyfikację PEGI7. Czyli zgodnie z założeniami WG, mogą w nią grać nawet siedmiolatki. No to teraz powodzenia w "wymaganiu" myślenia strategicznego od siedmiolatków, pamiętania o mechanice gry, o zmienianiu typu amunicji, itd.
 6. Dziękuję. Flag nigdy za dużo :P
 7. Tak być powinno. Tylko że to jest marzenie ściętej głowy, jeśli tak robi 5% graczy, to jest dobrze. Sam po tym jak miałem 1,5 roku przerwy od WoWs i się samoograniczam do "tygodniówek" oraz coopów, by innym gry nie psuć, a wcześniej odświeżyć zasady, zaktualizować wiedzę o zmienioną mechanikę, itd. Prawdopodobnie za jakieś 100 bitew "z pewną taką nieśmiałością" zacznę regularnie grać na randomach, bo wiem że jeszcze mam braki w technice w konkretnych sytuacjach, np. kłopoty z poprawnym celowaniem (głównie BB) na krótkich dystansach.
 8. Będzie możliwie krótko i konkretnie. 1. Zgadzam się co do meritum, że MM jest delikatnie rzecz określając wadliwy. 2. Rozumiem rozgoryczenie z tego wynikające, zwłaszcza jak się trafi na dłuższą serie. 3. Jednakże pomimo tego, pomysł żeby wychodzić z gry, bo MM źle zestawił drużyny jest dla mocno kontrowersyjny. 4. Podobnie jak obrażanie się na społeczność i kasowanie postów, "za MM" i "za osoby", które nie podzielają Twojego zdania. Cóż, masz do tego prawo. Będziesz nadal grał? dobrze, nie? trudno. Będziesz się udzielał? fajnie by było, bo bardzo sobie ceniłem Twoje wpisy dotyczące np. hipotetycznych drzewek, dyskusje o historii poszczególnych MW, nie będziesz? trudno, będzie szkoda, ale takie jest życie. Moim prywatnym zdaniem Twoja reakcja jest przesadzona, ale cóż, wolnoć Tomku.
 9. Cóż, jedyne co mogę zrobić, to skwitować to tak:
 10. Teoretycznie masz rację, praktycznie prawdopodobnie także, ale niezbadane są wyroki WG ;) Dlatego jednak postawiłem to pytanie, bo po wprowadzeniu drzewka Lo Yang by się zrobił nieco "upośledzony". Poza tym, zwracam uwagę, że Kutuzow co prawda zmian nie dostał, lecz takie Yubari (który dostał rozbicie AA) czy Sims (który dostał możliwość wyboru typu torped) owszem. Więc ewentualność zmian nie jest absolutnie niemożliwa. Zgoda, jeśli by miały być zamiast, ale jeśli by miały być oprócz, do wyboru w ramach konfiguracji okrętu, to czemu nie?
 11. Nieśmiało zwracam uwagę, że tego można było się spodziewać, skoro http://wiki.wargaming.net/en/Ship:Lo_Yang ma w najlepsze hydro o zasięgu 5.4km. Przy okazji pojawia się pytanie, czy Lo Yang dostanie (np. zamiennie z sonarem) radar? i co z "głębokimi" torpedami w wypadku Lo Yang?
 12. Spróbuj ustawić (w ustawieniach WoWs wewnątrz klienta gry) pracę w DX9 zamiast DX11 (DX11 jest domyślnie).
 13. Na stronie kolekcji, w tym wypadku urodzinowej. Po prawej stronie, nad opisem. Tam masz zarówno informację ile masz zebranych na ile możliwych, jak i pod tym informację o liczbie duplikatów. Gdy masz wystarczającą ilość duplikatów, to wymieniasz je, klikając na elemencie kolekcji którego brakuje. Klient gry poprosi o potwierdzenie, po czym nastąpi wymiana i otrzymasz wybrany element.
 14. Oczywiście pamiętasz, że to co możesz robić, możesz powtarzać w kolejne dni, czyli zrobić dziś, potem znowu jutro, potem ... itd. do końca eventu? wymieniając duplikaty w stosunku 2:1