Jump to content

AbrahaM_fighter

Beta Tester
 • Content Сount

  1,149
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5395
 • Clan

  [ISEN]

2 Followers

About AbrahaM_fighter

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AbrahaM_fighter

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  Odwoływanie kapitanów: jest: oczekuje odwołania powinno być oczekuje na odwołanie
 2. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Dla jasności napisze, że osobiście celuje (mam zamiar nabyć) w Samsung 500GB 970 EVO Plus, odczyt/zapis odpowiednio 3500/3200, który jest "ciut droższy" niż ten Sandisk, do którego nic nie mam, by była jasność. I przyznaję się do błędu, jak się postarać, to nawet w miarę przyzwoite SSD 500GB na NVMe idzie zakupić w okolicach lekko powyżej 300 zł.
 3. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Za 300 zeta, to kupisz w miarę znośny (bo z dobrym w tej cenie będzie trudno) dysk SSD na M.2 500GB, ale nadal "SATA", SSD na M.2 ale już "NVMe" są droższe i "trochę" (w skrajnym wypadku dobre parukrotnie) wydajniejsze.
 4. AbrahaM_fighter

  Plaga botów vol.2

  Pamięta. Jestem skłonny we wszystko uwierzyć, po tym jak zobaczyłem gracza(?) który podczas bitwy brutalnej zatrzymywał się by puścić torpedy.
 5. AbrahaM_fighter

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Faktycznie, przyznaję racje. Wczoraj bardziej koncentrowałem na skoncentrowaniu się w obliczeniach podstawowych, a nie wyciągnięciu maksimum cebuli ;)
 6. AbrahaM_fighter

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Proszę potrzebujesz 800 żetonów, zaś zarobić się da 850 no to sprawdzamy wydaje mi się że dyrektywy możesz nadgonić, więc 250 żetonów możesz mieć, wydaje mi się (ale tu się mogę mylić) że misje ekonomiczne w brutalnych też jeszcze możesz nadgonić, więc 300 żetonów kolejne by było, z dostaw codziennych powinieneś już mieć 25 oraz 25 lada moment, czyli powinieneś mieć z tego 600 jeśli robiłeś do tej pory misje dzienne wszystkie i nie opuścisz się do końca eventu, to byłoby kolejne 100, ale jeśli nie, to tych 100 nie ma event trwa do 22go, więc zakładając że wcześniej nie robiłeś dziennych, a teraz byś zaczął robić, to masz 18x6, czyli 108... czyli według moich obliczeń może Ci brakować 92 żetonów lub trochę mniej, zakup hilla (teraz) da dodatkowe źródło żetonów (misja), ale to byłoby w tej chwili 18x3, czyli 54... czyli nadal by brakowało parudziesięciu, nie wiem czy i ile misji dziennych masz opuszczone, jeśli nie masz, to wydaje mi się że możesz nadrobić opóźnienie, jeśli sporo, to może być konieczne dokupienie paru kontenerów lub hilla i paru kontenerów, zakładając że chciałbyś mieć tą premkę.
 7. AbrahaM_fighter

  Propozycja

  Tak, nawet dość dawno temu padła propozycja jak to zrobić: podbić zasięg pomocniczej o 400 metrów + "dodać modyfikację systemów celowniczych 0", taką jaka jest na Katori i Yubari.
 8. AbrahaM_fighter

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  i kolejny, "dla duplikatów" zamiast "za duplikaty", po najechaniu na element kolekcji którego nie posiadamy, a który chcemy kupić za duplikaty:
 9. AbrahaM_fighter

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  kolejny błąd: jak widać, jest "dla", a powinno być "za"
 10. AbrahaM_fighter

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  O to to. Ja bym się dał pokroić za kapitana "Clinta Eastwooda" mówiącego "go ahead, make my day": albo śp. Charles'a Bronsona z "życzenia śmieci"...
 11. AbrahaM_fighter

  hultaji / lobuzjeden

  Poszło
 12. AbrahaM_fighter

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Cóż, na razie mam dwie nowe dziewiątki i jedną szóstkę: https://medium.com/@devblogwows/st-new-ships-164cc63ad299
 13. AbrahaM_fighter

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  Zgłaszam nieśmiałą sugestie dotyczącą: a polegająca na dodaniu słowa zakupu po słowie kosztu, tak by brzmiało: -x% kosztu zakupu. Z praktyki (rozmowy z innymi graczami w tym także z klanowiczami) wynika, że często są oni przekonani, iż zniżka dotyczy zarówno ilości potrzebnego EXP, jak i dublonów.
 14. AbrahaM_fighter

  Pytanie odnośnie Rosyjskiego pancernika Izmail'a

  A wiesz, że nie musi? Nie śmiałbym nawet sugerować, że to ten przypadek, ale formalnie i teoretycznie możliwe są odgałęzienia w drzewku... w końcu mamy takie przypadki jeśli chodzi o DD, więc czemu by nie mogło być, jeśli chodzi o BB?
 15. AbrahaM_fighter

  0.8.4 - Test publiczny - Dyskusja ogólna

  Uwaga dotyczy natury ogólnej, nie zaś aktualizacji 0.8.4. Pytanie brzmi: czy WG mogłoby rozważyć wypożyczanie "dziesiątek" wraz z modułami (z zablokowaną w jakiś specjalny sposób możliwością ich sprzedaży)? Albo jakąś ograniczoną pulę modułów działających tylko z wypożyczanymi "dziesiątkami"? Spotkałem się z licznymi pytaniami o to od graczy, którzy co prawda (dzięki bitwie na "ósemkach") uzyskali "wypożyczki" do bitew klanowych, ale nadal nie są w stanie podjąć realnej rywalizacji z powodu braku kredytów na moduły. By w pełni uzbroić 10kę potrzeba. 3mln za slot6, 2 mln za slot5, 1mln za slot 4, 500 tys. za slot 3, 250 tys. za slot 2 i 125 tys. za slot 1. To daje (zakładając brak chwilowej promocji na zakup modułów) wydatek 6mln 875 tys.
×