Jump to content

AbrahaM_fighter

Beta Tester
 • Content Сount

  1,117
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2506
 • Clan

  [ISEN]

2 Followers

About AbrahaM_fighter

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AbrahaM_fighter

  Problemy z pingiem

  Pytanie organizacyjne. Jeśli mam straty pakietów poniżej 1% (u kogoś innego niż plix, konkretnie na wymianie przez atman), to walczyć (bo w teorii powinno być 0,0), czy uznać za dopuszczalne?
 2. AbrahaM_fighter

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  Dotyczy: https://worldofwarships.eu/pl/news/history/almost-historical-torpedoes/ fragmentu: "30 listopada 1942 roku miała miejsce bitwa pod Tassafaronga, w której japońskie jednostki Tokyo Express starły się z oddziałem Task Force 67 przynależącym do US Navy. Doszło do wzajemnego ostrzału torpedowego, który był skuteczny tylko po stronie Japończyków. Jedna z torped trafiła w okolice wieży głównej baterii krążownika New Orleans, co doprowadziło do wybuchu amunicji. Straszliwa eksplozja rozerwała dziób okrętu aż do drugiej wieży baterii głównej. Niszczyciel zdołał jednak dotrzeć do najbliższej bazy o własnych siłach i został wysłany do naprawy. Okręt powrócił do floty w sierpniu 1943 roku." Jeśli storpedowany był N.O, który jest krążownikiem, to ostatnie zdanie powinno rozpoczynać się od: "Krążownik zdołał..."
 3. AbrahaM_fighter

  Czas to pojęcie względne

  Podchwytliwe pytanie: czy wiadomo, na co dokładnie działa ten kupon?
 4. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Dziękuję w imieniu społeczności :)
 5. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  i rakiety na DDkach. A co się będziemy rozdrabniać, od razu Gremiaszczego II i III zrobić. Mam na myśli niszczyciele rakietowe projektu 956, typu Sowriemiennyj: "Griemiaszczij" ("Гремящий", ex "Ведущий") – wejście do służby 1988, wycofany ze służby 2007 r. "Griemiaszczij" ("Гремящий", ex "Безудержный") – wejście do służby 1991, wycofany ze służby 2016 r. MSPANC :P
 6. AbrahaM_fighter

  BITWY KLANOWE MIEDZY SERWEROWE

  Cóż, zabrakło Drwala, to i zabrakło aktualizacji polskiej wersji strony. Porównaj: https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/cross-server-matchmaker/ z: https://worldofwarships.eu/en/news/game-updates/cross-server-matchmaker/ dla ułatwienia podaję różnicę. wersja polska: "[25/10] Niestety test sezonu bitew klanowych "Północ" został przeniesiony ns następny tydzien z powodu problemów technicznych. Od 29 października do 4 listopada będziemy mieli 4 sesje poświęcone na granie w: Poniedziałek, Wtorek, Sobote i Niedziele. Pracujemy nad rozwiązaniem problemów. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość" wersja angielska: "[25/10] Сlan battles test of the season "The North" has been moved to the next week for technical reasons. Additional sessions will be available on November 7, 10, and 11" TL;DR: o ile nic się nie zmieni, to najbliższa sesje odbędą się 7, 10 i 11 listopada.
 7. AbrahaM_fighter

  Operacja "Operacja"

  Zgoda, tak też się zdarzało. Tylko przy moim średnim ograniu "podwodnych łódek" (mam cały czas problem z przyzwyczajeniem się do sterowania głębokością) i dolosowanych innych graczach przeważająco albo było 5 gwiazdek, albo niepowodzenie. Niekiedy z mojej winy.
 8. AbrahaM_fighter

  Operacja "Operacja"

  Scenariusz fajny, ale "zerojedynkowy" przy graniu z losowymi graczami. Albo przegrana, ze zrealizowanymi zadaniami pobocznymi, albo 5 gwiazdek. Stanów pośrednich, po parunastu bitwach nie zaobserwowałem.
 9. AbrahaM_fighter

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Po dwóch nerfach, które z ciekawego BB zrobiły meh-BB (poprawny, ale poza długością kadłuba nie wyróżniający się niczym) to byłbym zdziwiony gdyby dobrze się sprzedawał. "Śledziłem" ten BB od pierwszej zapowiedzi, co przy nim zmieniają...
 10. AbrahaM_fighter

  Kontenery Wielka Ósemka

  kontenery "wielka ósemka": 5 zdobytych z "zadania osobistego" (na 5 możliwych), 2 kupione, misji na cokolwiek sztuk: zero.
 11. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  O, tego nie zauważyłem, ale czwarty może być "tymczasowy" w ramach jakiegoś eventu.
 12. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Może, już lecę i kupuję, "pędem nabędę" :P Można. To jest ten trzeci specjalny, z 15p na dzień dobry i możliwością przerzucania między okrętami amerykańskimi i rosyjskimi/radzieckimi. Za kolekcje i z eventu są zwykli - nie przekładalni kapitanowie, z 10p na dzień dobry.
 13. AbrahaM_fighter

  [ALL] ModStation (beta) 1.4.0.0

  Bugreport: "Movable vehicle parameters panel" works incorrectly, there are TWO instances of parameters panel, one permanently fixed in one place, and second movable.
 14. AbrahaM_fighter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Już event można aktywować. Swoją droga, szacunek do firmy WarGaming nie pozwala mi napisać, co sądzę o o dziale marketingu po wycenieniu specjalnego (dwunarodowego) kapitana na "jedyne" 180 zł. Wspomniana oferta dostępna jest pod tym linkiem: https://eu.wargaming.net/shop/wows/main/10926/
 15. AbrahaM_fighter

  Dyskusja o reworku CV

  Nie kwestionuje, że ktoś może mieć problemy z WGC, ale dla równowagi napiszę, że sam WGC używam już od przeszło roku i ani razu nie miałem z jego powodu kłopotów.
×