Jump to content

Vinidi

Players
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4706
 • Clan

  [ATOM]

About Vinidi

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
  [ATOM]

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. Ahojte Stále voľné miesta v klane ATOM. Klan sa radí medzi tie pohodové, teda dakedy podaktorí aj viac kecáme, ako hráme. Hru nehrotíme, ale zase nie sme ani flákači, proste si chcem dobre zahrať a zabaviť sa. Čo ponúkame je pohoda, aktívne hranie, komunikácia na vlastnom TS, máme tu aj našich odborníkov na lode, ktorí radi poradia, pripadne sa zapoja do odbornej diskusie či už o hre, alebo histórii lodí. Požiadavky: aktívna komunikácia na TS3, jedna T-8 loď, 1500+ hier ideálne jedna T-10 loď, (nepovinné) WIN rate okolo 50% (posúdime individuálne) V prípade záujmu ma kontaktujte v hre, prípadne zanechajte odkaz tu na fóre. Lovu zdar.
 2. Stále voľné miesta v klane ATOM. Požiadavky, aktívna komunikácia na TS3, ideálne aspoň jedna vlastná T10 loď na CW, 1500+ hier, štatistiky posudzujeme individuálne. V prípade záujmu ma kontaktujte v hre, prípadne zanechajte odkaz tu na fóre. Lovu zdar.
 3. Furutaka

  Mám odobratých pár hier za túto loď. Musím sa priznať, že zo začiatku to naozaj bola hrôza. Pre mňa bolo najťažšie, že som išiel naraz vetvu aj Americkú aj Japonskú. Viacej mi sedela rýchlopalná Omaha (pre mňa zatiaľ 2 najlepšia loď čo som hral). Furutaka bola utrpenie a preto som na istý Čas prestal aj loď hrať. Neskôr som sa k nej vrátil a po tom čo som ju vyšperkoval musím povedať, že sa mi strašne zapáčila a uvažoval som, že si ju dokonca nechám. Bola to prvá loď na ktorej som sa ako tak naučil používať torpéda (dovtedy som ich takmer nepoužíval). Ďalej ma naučila klásť väčší dôraz na mierenie a hlavne ma naučila uhlovaniu. Všetky tieto veci využívam doteraz. Mal som s ňou pár krásnych hier, ku koncu ma bavila a hlavne ma veľa, veľa naučila.
×