Jump to content

ds_bombastic

Players
 • Content Сount

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10087
 • Clan

  [9-NFE]

4 Followers

About ds_bombastic

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 07/27/1991
 • Insignia

Contact Methods

 • AIM
  Dobrej :D
 • Website URL
  twitch.tv/dsbombastic

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Česko

Recent Profile Visitors

550 profile views
 1. ds_bombastic

  dsbombastic | Stream | Giveaway | Soutěže | Informace

  Ahoj dodatečně dodávám i sem seznam výherců ze streamu děkuji všem za účast a super zábavu. Výherci svátečního streamu dilnaumnicha myš genesis renkosvkpistany sluchátka genesis da-codie instinkt + tricko kapitancz82 velká podložka WoWs motiv bart386cz instinkt trpaizlik2 malá podložka WoWs motiv GRATULUJEME!!!!
 2. ds_bombastic

  dsbombastic | Stream | Giveaway | Soutěže | Informace

  Ahoj přátelé, srdečně vás všechny zvu na Silvestrovský stream, který proběhne dnes od cca 18:00 na twitch.tv/dsbombastic. na programu je hraní s chatem, customky na sekundárky, torpéda apd. Prostě hraní pro srandu proti sobě. Vylosujeme jednoho šťastlivce, který vyhraje RGB myš od GENESIS a trošku popijeme společně. Budu se na vás moc těšit
 3. Ahoj přátelé, dovoluji si Vás pozvat na náš stream twitch.tv/dsbombastic Přijďte se pobavit do přátelské atmosféry, zeptat se na novinky ze hry či rady jak hrát, jak se zlepšit nebo se jen pochlubit kvalitním výkonem. Pro hráče začínající i pokročilé zde máme "fanouškovský" klan [9-NFE ], který je založen za účelem sdružování lidí kolem mého streamu a pomoci hráčům v postupu hrou díky bonusům, které klan nabízí. Mojí hlavní náplní je pomáhat nováčkům, bavit přátelé a komunitu a hlavně rozdat se jak to jen jde. Pořádáme giveaway a různé soutěže o hodnotné ceny od partnerů streamu nebo přímo herní obsah jako prémiové lodě, dublony apd. Pro komunikaci a sdružování komunity máme discord https://discord.gg/ZGy9pShv zde je možné komunikovat s ostatními, hrát, chatovat nebo jen sledovat upozornění na streamy. Další možnost jak zjistit něco víc o mně, hrách které na streamu hraji nebo kdy bude soutěž máte zde https://www.instagram.com/david_dsbombastic_severa Každý je vítán...... s pozdravem dsbombastic Twitch Partner & Gaming Streamer twitch.tv/dsbombastic
 4. ds_bombastic

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Pravdou je že opravdu po jednom patchi mi to asi 2x spadlo a byla divná změna grafiky a zvuků. Na druhou stranu za těch asi 7 měsíců co hraju to byla první a zatím poslední chyba tohoto rázu. Drtivou většinu "Vašich" problémů nemám já ani hromada lidí na streamu za tím si stále stojím.
 5. ds_bombastic

  Co bych chtěl změnit ve Wows

  Kdes byl celou dobu ... Dobré co píšeš jen tak dál..
 6. Milý Lorde, přátelé a kapitáni také se přidávám s přáním krásných svátků a úspěšného vkročení do nového roku. Všem hlavně to zdraví, na tom záleží nejvíce, teda vlastně až po otevření Missouri z CC kontíku :) Ať se ti na streamu daří pane ať máš spoustu nových sledovatelů, podporovatelů a přátel a nezapomínej buď tím kým jsi a nenech se ovlivnit, jen tak přijde úspěch který sis vysnil. Dávejte na sebe pozor kapitáni, hodně štěstí na vlnách i v osobních životech a zase někdy u Lordíka na streamu.
 7. ds_bombastic

  Aktualizace 0.9.12: Nový rok

  Poslední dobou je to s těma odměnama dost suchý. Vyměnit SC za malej scam od wg je trochu podoj teda... ten malej dárek od ježíška by se měl dávat za hraní s 6tierama vždyť v tom je nejcennější tak den prémka nebo uhlí, nepočítám naprosto nulovou šanci na drop lodě. Proč tam není aspoň mega dárek aby lidi měli důvod to hrát. Na vánoce v lodích jsem se těšil protože všichni říkali jak je to jediná super dobrá akce a farma na všechno. Mezitím v rusku ve 3 ráno v hospodě přišel nápad co takhle jim ty vánoce na lodích trochu "vylepšit". Sorry ale tohle je špatnej směr. Není prostě důvod farmit kontíky z X tierů když vím jak jsem jich pro vědecké účely otevřel víc jak 140 a dropnul london, asi 300 eko. vlajek a nějaké uhlíčko to je bída co asi dropne z těch 20 kontíků co budu X hodin farmit na desítkách ?.... Nějak se ta hra posouvá tím špatným směrem. No ať se daří gl všem na vlnách.
 8. ds_bombastic

  Žabákovy a tučňákovy kvákoledy

  Poprosím vlajku @Tuccy
 9. Ano je dost módů které pomáhají obzvlášť ještě k tomu lepším hráčům kteří to nepotřebují. Je dost lidí kterým ani tyto módy nepomohou ale převážně to používají ti co už o té hře něco vědí a jen jim to pomůže být ještě lepšími. Módy typu úhel lodě, směr lodě, kolik nabíjí co nabíjí, jaké má perky apd. Jsou dost za hranou souhlasím. Sám používám ModStation na calm sea a některé módy co tam jsou se vyloženě jeví jako velký pomocníček nikoli doplněk.
 10. ds_bombastic

  0.9.10 - Všeobecná zpětná vazba

  Zdarec aby jste neřekli že se furt jen zastávám WG zde nějaké poznatky. Hra padá bez jakékoli hlášky prostě jeb a zapni si to znovu. Po skončení bitvy problikne screen skončení předešlé bitvy nebo dokonce té z "minulého roku". Neustále slyším pád skip bomb. Chyba zvuků v halloween modu čím déle hraji tím více se zvuky ztlumují až některé nejde slyšet vůbec (restart pomůže)
 11. ds_bombastic

  grafika

  Lucy já tady rozhodně nepotřebuji zastánce. Děkuju za snahu ale každý si udělá názor sám. Není každý pro každého a na idealismus si už pěknou řádku let nehraju. To že někdo neunese kritiku nebo žije prostě v názorech o 20 let zpět na to už jsem si také zvykl. Ale aby mě někdo osočoval názorama jako že když jsi CC lezeš jim do prdele a meleš blbosti to mě snad může jen trknout že dále nemá cenu nic řešit. Spousta lidí dá na první názor či pohled a tak to prostě je když se někomu nelíbím nenutím se mu, nemám důvod. Každopádně bych ocenil kdyby si tady těch 10 lidí co neustále něco řeší odpustilo narážky na CC. Děláte jako by to bylo vyznamenání cti od prezidenta. Nic to neznamená a jestli se to někomu nelíbí z nějakého důvodu ať si stěžuje u žabáka a ten rozhodne jestli pro svůj stream nadále budu mít odměny nebo je nechám na suchu a budu dělat že je svět krásnej. Fakt mám dost naprosto zbytečných narážek, keců a ubrečených lidí s negativním myšlením, myslím že teď je toho negativismu obecně dost... BTW: Nikdy jsem si nestěžoval že na stream chodí lidi jen pro odměny doslova nikdy, možná v kontextu nějaké debaty poukazoval na to že to tak je všude ale rozhodně nehaním svůj stream ani lidi na něm zde mám totiž k lidem úctu a vážím si jich, proto pro ně chci za to že tam chodí i nějaké odměny proto jsem CC kdyby to někdo nepochopil. Spousta lidí nechápe stream v obecném hledisku každý si myslí že tam jde jen o prachy a že streamer je ubrečenej ko...t a musí být jen ten nejlepší vyvolený pro zastupování nějaké značky jako si tady zde myslí někdo o fialkách a CC to je totální blábol.
 12. ds_bombastic

  grafika

  Těžkej frajer koukám. Bez komentáře chlapče.
 13. ds_bombastic

  grafika

  Ale noták nemusíš hned takhle myslím. Každopádně problémů vidím více krom neaktualizovaných ovladačů po šíleně starou mašinu s problémem vůbec dostat se někam s FPS a celkem starý monitor. Tohle je přesně ten případ na který občas poukazuji prostě občas něco nefunguje na dřevěném pc a moderní hry se po grafických improvementech stávají dost nekompatibilní s xy let starýma pc. A ano i monitor na toto může mít vliv každopádně tady bude problém spíše v zastaralé sestavě a ovladačích. Vše od vyčištění pc a konektorů po aktualizaci grafického ovladače nebo systému.
 14. ds_bombastic

  0.9.9 - Hlášení chyb

  Wolffe myslím že se to vzalo za špatný konec aniž by se vůbec začalo. Neustálé opakování že někoho urážím z pozice CC spíše uráží mě. Ani v jednom příspěvku jsem slovně nikoho nenapadl ani vyloženě neztrapňoval možná by to chtělo trochu méně sebereflexe. Tvé vzdělání nikterak neznehodnocuji ani nechci napadat tvou osobu to už je vážně zbytečné slovíčkaření. Co se týče tvého postupu k řešení problému kolik lidí si myslíš že udělá to samé co ty ? Kolik lidí si myslíš že má znalosti z oblasti IT jako ty ? Tudíž co tebe uráží jako běžná rada jiný ani netuší třeba co znamená a jak mají jistou věc aplikovat viz třeba pingplotter. Z vlastní zkušenosti a i jiných kteří se pohybují ve WoT téměř vždy byl problém na straně internetu nebo prostě špatného pc. Spousta aktualizací s sebou přináší nějakou chybu či grafický bug který buď někdo odhalí nebo zde zůstane v podobě jistého problému. Co se týče neaktualizovaných ovladačů GK tak zde je problém v integritě právě s daným enginem hry. Grafická vylepšení která WG dělá se mohou negativně odrazit právě ve vykreslování textur nebo dropem FPS. Spousta vydavatelů her doporučuje aktualizovat GK právě v závislosti na různé změně ve hrách protože do společnosti do ovladačů implementují svá vylepšení aby byla právě kompatibilita. Mít rok nebo více neaktualizované ovladače GK je prostě většinou chyba. Chápu že třeba ve tvém případě nemusí ale v jiných třeba jo je to stejně jako když já nemám ani na jednom pc problem vůbec s ničím a pak je hráč co jich má 10 a nemůže se jich zbavit , je to dost frustrující ale tak to prostě je. Já osobně nemám prostě žádný problém a hromada lidí ze streamu také ne tak nahazuji možné obecné příčiny protože kdybych měl lék na tvůj problém nemusíme se tu dohadovat.
×