Jump to content

ds_bombastic

Community Contributor
 • Content Сount

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3700
 • Clan

  [9-NFE]

1 Follower

About ds_bombastic

 • Rank
  Seaman
 • Birthday 07/27/1991
 • Insignia

Contact Methods

 • AIM
  Dobrej :D
 • Website URL
  twitch.tv/dsbombastic

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Česko

Recent Profile Visitors

73 profile views
 1. ds_bombastic

  Zpravodaj vývojářů 0.9.9

  Tady se furt na něco brečí... Půlka postu je absolutně zbytečná jen se přidat do toxické debaty protože je to asi cool.. Lidi drtivá většina těch postů je na rychlo z afektu vyprodukovaná aby byl hejt nic víc... Lepší se zamyslet řekl bych. Zbytečně rozdmícháváte něco s čím stejně nehnete, baví vás ta hra ještě vůbec ? Z několika postů mám totiž pocit že už jen píšete hejt a další mají váhu psího bobku sorryjako.
 2. ds_bombastic

  Summer Sale aneb Nechci slevu zadarmo

  Dovolte abych se také vyjádřil. Stručně a jasně. Vždy bude někdo kdo bude na něco remcat a vždy bude někdo kdo bude jisté věci kvitovat. Zkuste si představit "vaší" firmu co zaměstnává třeba 500 grafiků,it expertů apd. Každý z nich bere cca 50k+ měsíčně + máte serverovny za 100 mega a každá z nich měsíčně sežere 1m za provoz a údržbu aby jste mohli hrát vaší oblíbenou hru na kterou neustále nadáváte jak je špatná a přesto jí hrajete. Zamyslete se prosím jak funguje byznys. Máte vždy na výběr hrajte hru podpořte vývojáře aby hra stále mohla fungovat ale přestaňte remcat že chtějí od lidí peníze je to snad logické... Pořád a je to FREE TO PLAY hra... Nemusíte do toho dát ani kačku... Není to PAY TO WIN to že někdo půjde a vrazí do toho 5k aby mu dropla jeho vysněná loď ještě neznamená že bude lepší hráč a bude si hru užívat více jak vy co do toho nedáte ani kačku, nikdo vás nenutí za to platit. A když nutně někdo potřebuje ať koupí, ať platí no a ? Kdo má pod čepicí chodí na streamy a vyhrává lodě a konteinery na streamech aniž by dotoval wg...
 3. ds_bombastic

  Víc odměn pro členy Twitch Prime!

  Ano je třeba propojit WG account s Twitchem a Amazonem jinak odměny prime nedostanete i když dáte claim reward. WG stránky - správa účtu - propojení. Odměna se připíše po restartu hry či po nějaké době při vytížení.
 4. ds_bombastic

  0.9.6 - Všeobecná zpětná vazba

  Děkuji MA_RO
 5. ds_bombastic

  0.9.6 - Všeobecná zpětná vazba

  Ok díky za info . Spoustu změn v tomto updatu asi nikdo nepotřeboval to je fakt... Hromada zbytečných předělávek (nedodělků). A ten zvuk ? něco mám vypnuté ale stejně slyším třeba točení věží nebo motor ačkoli to je vypnuté. No zvyknu si co už KEK
 6. ds_bombastic

  0.9.6 - Všeobecná zpětná vazba

  Zdravíčko guys, s poslední aktualizací mám problém v podobě pohybové neostrosti (blur). Nikde jsem se nedočetl zda byla tato možnost implementována nebo se prostě něco edited ale před instalací posledního updatu jsem měl graficky i zvukově hru vyladěnou. S instalací přišlo několik problémů zvuky jsou fakt příšerný až jsem měl asi hodinu co dělat to doladit tak, abych se nepoblil #sorryjako. Když už jsem si zvykl na zvuky o kterých tedy bylo psáno ( jen prostě nezvyk no.. ) tak přišlo něco co nemohu nikde najít a to blur. Už v přístavu při pohybu myší se to celé jaksi rozmaže a při zastavení zaostří to samé ve hře. Nevím zda je to normální ale rozhodně to sleduji až teď a dost mi to vadí. Samozřejmě jsem čekoval nastavení kde by to co mohlo dělat a na ultra max mega všechno to dělá stejně jako na low. Otázka směřuje na to, zda má někdo podobný problém nebo jen já ? Ptám se proto abych zbytečně nereinstaloval lodě. Přikládám screeny v klidu a při pohybu myší nevím zda to budě vidět soustředit se na děla nebo kotvu. Děkuji za odpověď.
×