Jump to content

_JamesAdams

Beta Tester
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5186
 • Clan

  [SAT]

About _JamesAdams

 • Rank
  Seaman
 • Birthday 04/26/1999
 • Insignia

Profile Information

 • Gender

1 Follower

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. Oyun oynanmaz hale geldi.

  Kaç gündür şurda gereksiz konuşmaları görmekten bıktım artık. Ne verdiğimiz tavsiyeleri dinliyorsun ne de inandığın dogmalardan vazgeçiyorsun.
 2. Oyun oynanmaz hale geldi.

  Seni anlıyorum. Tam 1 sene önce görevle verilen Graf Speeyi bir arkadaşım ve ben oyuna o zamanda girmediğimiz için alamadık. Sonra bizim maçımıza gelen Graf Speelerden (6.seviye kruvazör olmasına rağmen) 10k ya varan hasarlar yiyorduk ve böyle premium gemi mi olur böyle şu mu olur diyorduk. Bu durum yaşanırken 1k maçım vardı. Aynı şey diğer premium gemiler için de geçerliydi. Sonra gittim para verip Graf Speeyi aldım. Bir baktım biri anyaya biri konyaya sıkan 6 top, 20 saniye doldurma süresi. Dedim bu gemi sıkınca 10kyı bırak 30k vursa tamamım. Her geminin + sı ve - var. Premium gemilerdeki tek olay ulaşması kolay. Her gemi iyi ellerde harikalar yaratabilir. Premium gemilerle harikalar yaratan biri gelince daha fazla dikkat çekiyor. Savaş butonuna basarken rastgele savaşa girmiş oluyorsun. Gemi türü ve sayıları rastgele, oyuncular rastgele. En can sıkıcı durum da arada DD sayılarının eşit olmaması. WG rastgele olmasını ve rng yi sevdiğini söylüyor. Bence bu durum çok da kötü değil oyunu monotonluktan kurtarıyor. Her oyun aynı olmuyor. Sizi bilmem ama bazı maçlarda kafa yormak ve sonucunu iyi bir şekilde almak oyunu zevkli yapıyor. Kaç maçınız olduğunu göremiyorum ama kendinizi geliştirmeye çalışmanızı öneririm. Zevk almaya bakın.
 3. Uçak gemisi oynayan TECRÜBELİ ARKADAŞLAR

  Başlarda bende zorluk çektim. Çoğu defa uçak gemisi oynamayı bırakıp tekrardan devam ettim. 4. ve 5. seviyelerde manuel saldırı yapamıyorsun (alt saldırısı). 6. seviye ve sonrasında manuel saldırıyı kullanabiliyorsun. 6. seviye gemilerde alt saldırsına alışmanı öneririm. Her seviyede uçaksavarı güçlü gemiler karşına çıkacak. Biraz sabretmen gerekiyor. Aynı şekilde sende senin takımındaki uçaksavarı güçlü gemilerden yararlanabilirsin. 7. seviyeye geldiğinde özellikle Hiryuda alt saldırısını başarılı yapabiliyor, bombacı ve torpidocuyu düzgün kombolayabiliyor ve temkinli hareket ediyorsan oyundan çok zevk almaya başlıyorsun. Ayrıca eğer bir muhribi etrafında uçaklarını düşürecek bir gemi olmadan yakalarsan üstüne bir avcı vs. dik hatta torpidoyla vurmaya çalış. Bunu özellikle oyunun başında yaparsan takımına moral ve avantaj sağlarsın.
 4. Oyuncu alımları devam etmektedir. Discord kanalına katılıp bizimle iletişime geçebilirsiniz. https://discord.gg/s3Kq4g7
 5. Birkaç el muhrip oynamayı dene bence
 6. Sohbet Şikayet Butonunun Kötüye Kullanımı

  Uzun bir süre klan tagımda TURKS yazdı. Sanırım konuya yazabilirim. Hiçbir zaman chat banı yemedim. Evet bazı insanlar benle de dalga geçtiler ama bunu yapan insanları hiçbir zaman umursamadım. Durduk yere insanların maddi manevi değerleriyle dalga geçmek anaokulundan fırlamış gibi. Raporla, engelle geç. Benimde oyunuma kötü oynayan oyuncular geldi ama hiçbir zaman oyunu sil bile demedim. Bile diyorum söylenenleri gördükten sonra oyunu sil en zararsızı. - Herkes iyi oynayacak diye bir kural yok. Özellikle kötü sözleri o adam batmadan söylediyseniz oyundan daha fazla düşüyor ve kazanma şansınız çok azalıyor.- Ülkemizde bu oyunu oynayanlar genelde büyük insanlar. Sanırım fazla anlatmaya gerek yok. İnsanlara size davranılmasını istediğiniz gibi davranın. Büyüklük sizde kalsın.
 7. Yeni Yıla Sayarken!

  Lose umuzu aldık. Karşıdaki yurttaşımızın birinden nedensiz küfrümüzü yedik. Krakenimizi attık.
 8. Oyundan zevk aldığımı hissettiren gemi
 9. yamamato görevleri

  Rica ederim. Ayrıca ben görevlerin 2. haftası geldiğinde bunu bilmeden lexington açtım. Genel olarak (benim şanssızlığımdan mıdır bilmem) 10 seviye maçlara düştüm. 2 avcılı düzende bile karşıdaki uçak gemisi kendi gemilerine yakın oynuyorsa işin çok zorlaşıyor. Uçak gemilerinde deneyimli değilsen hiç böyle bir şey yapmamanı tavsiye ederim.
 10. yamamato görevleri

  Görevleri tekrar yapıp yıldızlarını alabilirsin. Ama ödüllerini bir kere alabiliyorsun.
×