Jump to content

Chladic8

Players
 • Content Сount

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6436
 • Clan

  [S-O-S]

About Chladic8

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

309 profile views
 1. Chladic8

  Kronshtadt

  Tuhle loď jsem si taky pořídil. Styl hry je u mě jako s lehkou bitevkou :D Něco Iowa na dietě :D je to šíleně dlouhý, jako tejden, takže proti DD moc vhodný ne, ale když se naskytne příležitost, tak HEčka DD vyřeší :D :D Není s tím problém prostřelovat bitevky hezky pod věže. Citadelky jsem ještě nezkoušel. Křižníky to žere jako maliny :D :D Zkrátka, docela mě tahle lod překvapila a jediný minusy jsou snad velká citadela a kormidlo... Loď mám zatím v základu a není problém s ní v dobrý bitvě nahrát přes 100k dmg :-)
 2. Tak z ponorek jsem velice nadšen :-) ale co jsme zrovna diskutovali s kamarády, tak když se ponorka nouzově vynoří kvůli nedostatku vzduchu, měla by ponorka obdržet nějakou penalizaci za to. Například pomalejší obnování kyslíku nebo při nedostatku kyslíku by se mohlo odečítat něco málo z HP ponorky. Některé ponorky se dokáží ponořit strašně rychle a teoreticky by neměl pro ně být problém se dostat nepříteli do týla bez povšimnutí, což by mohlo být dle daného typu ponorky pro nepřátelský tým osudný. I u ponorek, kterým se vzduch obnovuje pomaleji se dá udělat taktika rychlého vynoření a rychlého ponoření, kdy si hráč může pomalu ale jistě v bitvě (ale ne přímo ve středu, spíš na kraji) postupně obnovit hladinu kyslíku na plno a pak následně znovu zmizet. Další věcí je to, že testování proti NPC je hezký, ale pak by to chtělo otestovat ještě PvP, jelikož NPC se chovají jinak než hráči. Za mě tedy hezká změna gameplaye a jsem zvědav, jestli se to pak dostane ve finále i do normálního výzkumu.
 3. Chladic8

  Bonusové kódy zdarma

  Ve videu psali, že by to mělo dát nášivku jedný z pin up girls a že zítra budelší kod ..
 4. Chladic8

  Unikátní velitelé

  Chybí mi tam Steven Segal ...
 5. Chladic8

  [0.4.0.1] CV guide pro nováčky i pokročilé

  Mě by zajímalo, kdo vymyslel, že us cv budou mít jen jeden setup? Bitva ted: nalítnu na stíhače, sejmu první dvě letky. Pohoda. Pak na mě nalítne nepřítel, ztratim jedno letadlo a letadla se zaklinčujou do souboje. Přiletí druhá enemy letka a moje letka v háji. Výsledek: moje letadla na útok bez ochrany. A proti desítkovejm lodím ty letadla padaj jak mouchy i nad blbým DDčkem.
 6. Chladic8

  [0.4.0.1] CV guide pro nováčky i pokročilé

  Určitě bych to zkusil. Nejsem žádnej letadlovkář, ani DDčkář. Většinou hraju křižníky a bitevky, ale vím, že Independce se mi líbila.
 7. Chladic8

  [0.4.0.1] CV guide pro nováčky i pokročilé

  Ruční ovládání letadel funguje od tieru 6. Automatika je na T4 a T5 kvuli nováčkům.
 8. Chladic8

  Aktualizace 0.7.0 - Tréninkové místnosti

  Díky moc. Fungovalo to. Dali sme si pár treninkovejch bitev :-)
 9. Chladic8

  Aktualizace 0.7.0 - Tréninkové místnosti

  Trochu postrádám smysl... Vysvětlím. Pozval jsem kamaráda do hry, tudíž je tedy nováček. Čekal jsem, že když už teda treninková místnost bude přístupná, že si ho tam vezmu a ukážu mu pár věcí okolo hry. Zaměřování, munice, manevry před torpédama atd. Jenže ouha ... ono to nejde. Respektive, on se nemá do mísnosti jak dostat a pozvánky zasílat nejde.
 10. Chladic8

  Otázky pro WG

  Souhlasim s Lucy. Nejlepší je, když se na stejnou mapu se stejnou lodí loguju jednou jen 2 vteřiny a po druhý 9 minut... To je fakt žúžo. Docela by mě zajímalo, čim to je. PC a net to asi nebude, když ve stejných podmínkách jsou dva rozdílný načítací časy.
 11. Tak to je paráda... nejen že Shimekaze je OP jako prase a pouští si 50 torpéd každejch 10 vteřin, takže se tomu nedá vyhnout, ale ty nový DDčka se ještě před mojí lodí objevej na 1 km bez smouku... co to sakra je?!? World of DD?!?
 12. Jenže když ti díky strafování zničej letku stíhačů, tak pak tvoje bombardéry jsou zase jen žrádlo.
 13. Jako u lexingthona je hodně znát to, že si nemůžu vzít stíhače. Jedna letka stíhačů je fakt málo, zvlášt, když člověk furt chodí proti Big E.
 14. Chladic8

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Na DD jsem většinou levej, ale tohle se mi včera povedlo :D Citadelovaná s furatakou a emilem :D
 15. Cesta je: World of warships/res/banks . Tam vymaž skoro všechno, kromě XML souboru. Pak by se ti v nastavení hry měli zobrazit všechny hlasy arp lodí, včetně Steva.
×