Chladic8

Players
 • Content count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4209

About Chladic8

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday
 • Portal profile Chladic8

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Chladic8

Recent Profile Visitors

94 profile views
 1. Hele, v tomhle jsem uplně s tebou. Poslední dobou hraju za sajpana ( kterýho jsem koupil 2 dny před 50% slevou ). Včera sem šel s ním proti hyriu, řikám si, to bude pohoda, vystřílím mu stíhačky a pak si začnu bombardovat ... Jenže von vystřílel stíhačky mě .. Naprosto nechápu . Pak mi teda řekl, že má na kapitánovi skill na lepší AA. Jenže letadla nejsou AA. Tak jak to můžu fungovat? A stále nemluvím o tom, že mě se dycky stíhači zaseknou, když chci s nima přes alt utýct.
 2. Udělat podporu jen pro DX11 by znamenalo přijít o velkou část hráčů / potencionálních hráčů. Nemám prachy na to, abych si koupil novej komp s podporou DX11, takže musí volit DX9. Tak a ted do mě, že jsem socka a nemám na nabušenej komp.
 3. hele co dělám blbě? když se pustí moje letky do boje proti jiným stíhačům, nejde mi z boje utéct přes ALT+útok. Když už se mi to povede, nepřátelský letadla hned letěj za mnou a ničej moje letadla. Když udělá tohle nepřítel, tak moje letadla jsou až 5 vteřin na jednom místě a nic nezabírá na to, aby se dostali pryč z místa, kde proletí nepřítel. Jediný co pomáhá je to, že mi je vykosej. Vážně nechápu, co dělám blbě. Ví někdo? Mimochodem, tenhle útěk z boje, je to bug a nebo featura?
 4. Možná to sem nepatří... ale za co přesně dostane hráč růžovej status? Ted mě totálně vytorpil náš vlastní Neptune a není růžovej. Já když omylem někoho trefim, tak hned sem růžovej.
 5. noob

  v tom případě se sem asi dobře hodím, když poslední týden od updatu jsem rád, když mám víc jak 10k dmg. Jako třeba bitva s köngsergem: 40 zásahů a všechno jen zaražený náboje :D
 6. 108 bitev do 4 000 a furt jsem stejnej jogurt :D :D

 7. Ale která hodnota? 0,5% a nebo 1%? je to totiž napsané u obou.
 8. Díky. Ale ještě stále platí jedna otázka ohledně signálů. Názvy přesně neznám, ale je tam signální vlajka, kdy při ráži pod 160 mm máš šanci na zapálení o 1% vyšší a nad 160 mm jen o 0,5% (nebo obráceně, ted nevím). A u obou podmínek je psáno i pro bomby z letadel. Takže teda co platí?
 9. Spíš se divím, že kolikrát zasáhnu bez ohňů. Jestli je to blízko k 100%, tak by v tom případě po náletu dvou letek měla lod na 100% hořet, ale to se někdy nestane. Otázkou tedy je pak to, jak signální vlajky vylepšují statistiky na šanci zapálení ohně? Jak mám vědět, jestli za použití signálu dostanu 0,5% a nebo 1% navíc?
 10. Měl bych pár otázek ohledně letadlovek: Kde zjistím, jakou šanci na podpal mám u DB? Nikde to vidět není. Jak moc ovlivnuje rychlost lodě přistávání a vzlet letadel? Případně jaký vliv to má na servisní čas.
 11. Jako dělaj si srandu?!? Předevčírem sem toho Saipana koupil za 830 Kč (měl jsem slevák 10% za 2 roky na WOWS), protože jsem si řikal, že daj americký lodě ve slevě na den nezávislosti. A ted to daj za 50%?!? Jako fakt?!?
 12. Tak jsem se zase včera snažil :D Něco se povedlo s grafem: Taky se netradčině zadařilo s NO, kdy se mi podařilo jednou salvou 5x citadevat trochu rozbořenýho neptuna :D Jo a taky jsem ted našel fotku jak se musí na ty sprostý DDčka ... jedině s Bismarckem :D :D
 13. No a právě to bych se chtěl naučit. Proto se ptám jestli je to vážně hrou a nebo mejma levejma rukama? Letím objevovata o letku stíhačů přijdu díky DD a to nemluvim o tom, že s bombradérama nemá cenu hrát, protože než bomby shoděj, jsou dávno pryč. Ano, zkoušel jsem házet bomby i na poškozený lodě, ale i tak, furt o letky přicházím.
 14. I tak, stejně jdou strašně rychle dolů. A to jsem si řikal, že nic horšího jak ranger už nebude.
 15. JEště další otázka: přijde že oproti rangerovi má tahle letadlovka letadla snad z papíru. Někam nalítnu a letka se už nevrátí.