Chladic8

Players
 • Content count

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4575

About Chladic8

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday
 • Portal profile Chladic8

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Chladic8

Recent Profile Visitors

160 profile views
 1. Na DD jsem většinou levej, ale tohle se mi včera povedlo :D Citadelovaná s furatakou a emilem :D
 2. Cesta je: World of warships/res/banks . Tam vymaž skoro všechno, kromě XML souboru. Pak by se ti v nastavení hry měli zobrazit všechny hlasy arp lodí, včetně Steva.
 3. Tak jsem trochu googlil a zjistil, že problém je v složkách res atd (přesně si ted nevzpomínám), kde byly hlasy uložený původně. Ty složky s tim smazat a voiala, hlasy fungujou :-)
 4. Otázka, kam zmizel dabing Arp lodí? Nějak to nemůžu najít :(
 5. Kamarád včera dostal jedno jediný torpédo do NC. Hezky do čumáku. 66000 Hp v háji. Jako by nestačilo, že US BB trpí na záplavu, teď ještě trpěj na detonaci. Mám takovej pocit, že tady někdo chce zvednout odbyt signálních vlajek :D
 6. tak by mě zajímalo, jestli fakt neudělali nějakou změnu. Jako dlouhou dobu sem detonaci nedostal a ted hned 4 po sobě?
 7. Jj, o týhle věci vím, že když dostanu ránu, tak tam mám šedej pruh. To bylo to co mě udivovalo, že někdy ten šedej pruh (teda část, která se dá opravit) je malá a někdy zase velká. Další otázka: Když třeba hořím, ale nemůžu použít četu na opravu, oheň dohoří a pak dostanu citadelu, jak se to pak počítá? Respektive, sečte se to, nebo ta citadela přebije tu část, kterou sem mohl opravit za způsobení ohněm? Tohle jsem nějak ještě neodsledoval.
 8. Takhle, z vlastní zkušenosti vím, že abys byl v plusu aspoň trochu na tierech I-VII musíš nastřílet za bitvu víc jak 35 000 poškození. Když do toho uděláš ještě nějaký zásluhy pro tým, jako obsazení bodu, spotování atd, tím víc si vyděláš. Dle tvých statistik se pohybuješ v průměru okolo 24 000. Je to čistá statistika. Chce to trochu upravit styl boje. Koukal jsem, že ti nejvíc sedí bitevky podle DMG, takže s tou bych farmil. Jinak v boji platí klasika: ukážeš bůček a někdo tě do něj šeredně kousne. Taky nepluj sám, ale s větší skupinkou lodí - pozor na lemmingy :D . Nevim, kde přesně máš problém, jestli je to míření nebo něco jinýho. P.S. hru hraju pro zábavu, na staty moc nekoukám. Sám nejsem extra eso, jsou tu lidi, co uměj líp než já.
 9. No jo, ale kolikrát dostanu torpédem a opravim hromadu života. Ale díky za vysvětlení :-)
 10. Tady k tomu by WG měl dávat na hlavní stránku statistik to, kolik jsi opravdu obdržel. Například ted po bitvě jsem obdržel 83 110 Cr. Jenže to jsem nedostal... dostal jsem - 26 000, protože náklady na opravu lodě atd... Je to fakt matoucí. Stejný je to na tancích a letadlech.
 11. Čau lidi, možná trochu hloupá otázka, ale jak to vlastně funguje? Nemyslím ted tim to, že zmáčknu tlačítko a lod se začne opravovat. Myslím tim to, že dostanu ránu a mám tam někdy malej šedej kousek života, kterej můžu opravit, a někdy zase hromadu. Přitom to ve statistikách píše, že to opraví xx jednotek HP za vteřinu po dobu yy vteřin. Poškození, který je možný opravit,by tedy mělo bejt xx*yy. Ale nevždy tomu tak je. Otázka je tedy proč? Dám příklad: Iowa mi opraví 474 HP za vteřinu a opravy jsou aktivní na 28 vteřin -> 474*28 = 13 272. V bitvě mi to ale opravilo sotva dva tácy.
 12. Má někdo informace o změně? Už zase stejná věc. A to nepočítám, že prohrávám se stíhačkama 1vs1 bez strafování.
 13. To se mi zdá, nebo saipana nerfli?!? Jako posledí dobou letadla ztrácím jak na běžícím páse. Většinou teda lítám obranej deck ( 3x stíhači [3x4] a 1x bombardéry[1x9]) a proti sedmičkovým letadlům jiných národů prostě prohrávám. Jako ted mi Hyriu sejmulo v normálním boji (1x4 vs 1x4) všechny letadla. A to nemluvim o tom, že když jsem pod útokem, tak nefunguje strafování z boje, zatím co enemy to funguje. To znamená, že zase ztrácím letadla.
 14. Hele, v tomhle jsem uplně s tebou. Poslední dobou hraju za sajpana ( kterýho jsem koupil 2 dny před 50% slevou ). Včera sem šel s ním proti hyriu, řikám si, to bude pohoda, vystřílím mu stíhačky a pak si začnu bombardovat ... Jenže von vystřílel stíhačky mě .. Naprosto nechápu . Pak mi teda řekl, že má na kapitánovi skill na lepší AA. Jenže letadla nejsou AA. Tak jak to můžu fungovat? A stále nemluvím o tom, že mě se dycky stíhači zaseknou, když chci s nima přes alt utýct.
 15. Udělat podporu jen pro DX11 by znamenalo přijít o velkou část hráčů / potencionálních hráčů. Nemám prachy na to, abych si koupil novej komp s podporou DX11, takže musí volit DX9. Tak a ted do mě, že jsem socka a nemám na nabušenej komp.