Chladic8

Players
 • Content count

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3825

About Chladic8

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday
 • Portal profile Chladic8

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Chladic8

Recent Profile Visitors

33 profile views
 1. Ale která hodnota? 0,5% a nebo 1%? je to totiž napsané u obou.
 2. Díky. Ale ještě stále platí jedna otázka ohledně signálů. Názvy přesně neznám, ale je tam signální vlajka, kdy při ráži pod 160 mm máš šanci na zapálení o 1% vyšší a nad 160 mm jen o 0,5% (nebo obráceně, ted nevím). A u obou podmínek je psáno i pro bomby z letadel. Takže teda co platí?
 3. Spíš se divím, že kolikrát zasáhnu bez ohňů. Jestli je to blízko k 100%, tak by v tom případě po náletu dvou letek měla lod na 100% hořet, ale to se někdy nestane. Otázkou tedy je pak to, jak signální vlajky vylepšují statistiky na šanci zapálení ohně? Jak mám vědět, jestli za použití signálu dostanu 0,5% a nebo 1% navíc?
 4. Měl bych pár otázek ohledně letadlovek: Kde zjistím, jakou šanci na podpal mám u DB? Nikde to vidět není. Jak moc ovlivnuje rychlost lodě přistávání a vzlet letadel? Případně jaký vliv to má na servisní čas.
 5. Jako dělaj si srandu?!? Předevčírem sem toho Saipana koupil za 830 Kč (měl jsem slevák 10% za 2 roky na WOWS), protože jsem si řikal, že daj americký lodě ve slevě na den nezávislosti. A ted to daj za 50%?!? Jako fakt?!?
 6. Tak jsem se zase včera snažil :D Něco se povedlo s grafem: Taky se netradčině zadařilo s NO, kdy se mi podařilo jednou salvou 5x citadevat trochu rozbořenýho neptuna :D Jo a taky jsem ted našel fotku jak se musí na ty sprostý DDčka ... jedině s Bismarckem :D :D
 7. No a právě to bych se chtěl naučit. Proto se ptám jestli je to vážně hrou a nebo mejma levejma rukama? Letím objevovata o letku stíhačů přijdu díky DD a to nemluvim o tom, že s bombradérama nemá cenu hrát, protože než bomby shoděj, jsou dávno pryč. Ano, zkoušel jsem házet bomby i na poškozený lodě, ale i tak, furt o letky přicházím.
 8. I tak, stejně jdou strašně rychle dolů. A to jsem si řikal, že nic horšího jak ranger už nebude.
 9. JEště další otázka: přijde že oproti rangerovi má tahle letadlovka letadla snad z papíru. Někam nalítnu a letka se už nevrátí.
 10. Jo jo, manuálně. Teda ještě se to furt učím, ale relativně to jde.
 11. Mě to tak nepřijde .. Shodím bombu, a dmg jen za 2k z celý letky.
 12. Čau lidi, většinou letadlovky (mám jen US) hraju na obranu, to znamená 2 letky stíhačů a 2 letky bombarérů. Nedávno jsem koupil tuhle loď i s novým kapitánem. Docela dost přemýšlím nad skill demoliční expert. Přece jen 2% k zapálení cíle by mohlo být znát. Co myslíte?
 13. Nový ovladače grafický karty máš?
 14. Jo jo... byly sme kousek od sebe. Byl Tajfun. Oba dva sme před bitvou přišli o hromadu letadel, ale nakonec mě zbyly ještě 2 letky, zatímco jemu bohužel ne. KDyž jsem před tajfunem viděl, že jede do středu mapy, dal jsem poloviční výkon a držel se tak, aby na mě moje lodě viděli. Snažil jsem se zkrátit čas pořebný k doletu. Nakonec to dopadlo tak, že jsem na něj hodil bomby, ale poslední slovo měli vážně sekundáry
 15. Tak tímhle se prostě pochlubit musím, jinak neusnu Asi třetí bitva s touhle lodí a hned taková krása :-) a do toho ještě úspěch za sestřelení sekundárama (mimochodem to byla stejná lod jako sem měl já )