Jump to content

Chladic8

Players
 • Content count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5227
 • Clan

  [S-O-S]

About Chladic8

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

213 profile views
 1. Mě by zajímalo, kdo vymyslel, že us cv budou mít jen jeden setup? Bitva ted: nalítnu na stíhače, sejmu první dvě letky. Pohoda. Pak na mě nalítne nepřítel, ztratim jedno letadlo a letadla se zaklinčujou do souboje. Přiletí druhá enemy letka a moje letka v háji. Výsledek: moje letadla na útok bez ochrany. A proti desítkovejm lodím ty letadla padaj jak mouchy i nad blbým DDčkem.
 2. Určitě bych to zkusil. Nejsem žádnej letadlovkář, ani DDčkář. Většinou hraju křižníky a bitevky, ale vím, že Independce se mi líbila.
 3. Ruční ovládání letadel funguje od tieru 6. Automatika je na T4 a T5 kvuli nováčkům.
 4. Díky moc. Fungovalo to. Dali sme si pár treninkovejch bitev :-)
 5. Trochu postrádám smysl... Vysvětlím. Pozval jsem kamaráda do hry, tudíž je tedy nováček. Čekal jsem, že když už teda treninková místnost bude přístupná, že si ho tam vezmu a ukážu mu pár věcí okolo hry. Zaměřování, munice, manevry před torpédama atd. Jenže ouha ... ono to nejde. Respektive, on se nemá do mísnosti jak dostat a pozvánky zasílat nejde.
 6. Otázky pro WG

  Souhlasim s Lucy. Nejlepší je, když se na stejnou mapu se stejnou lodí loguju jednou jen 2 vteřiny a po druhý 9 minut... To je fakt žúžo. Docela by mě zajímalo, čim to je. PC a net to asi nebude, když ve stejných podmínkách jsou dva rozdílný načítací časy.
 7. Tak to je paráda... nejen že Shimekaze je OP jako prase a pouští si 50 torpéd každejch 10 vteřin, takže se tomu nedá vyhnout, ale ty nový DDčka se ještě před mojí lodí objevej na 1 km bez smouku... co to sakra je?!? World of DD?!?
 8. Jenže když ti díky strafování zničej letku stíhačů, tak pak tvoje bombardéry jsou zase jen žrádlo.
 9. Jako u lexingthona je hodně znát to, že si nemůžu vzít stíhače. Jedna letka stíhačů je fakt málo, zvlášt, když člověk furt chodí proti Big E.
 10. Na DD jsem většinou levej, ale tohle se mi včera povedlo :D Citadelovaná s furatakou a emilem :D
 11. Cesta je: World of warships/res/banks . Tam vymaž skoro všechno, kromě XML souboru. Pak by se ti v nastavení hry měli zobrazit všechny hlasy arp lodí, včetně Steva.
 12. Tak jsem trochu googlil a zjistil, že problém je v složkách res atd (přesně si ted nevzpomínám), kde byly hlasy uložený původně. Ty složky s tim smazat a voiala, hlasy fungujou :-)
 13. Otázka, kam zmizel dabing Arp lodí? Nějak to nemůžu najít :(
 14. Časté exploze lodí

  Kamarád včera dostal jedno jediný torpédo do NC. Hezky do čumáku. 66000 Hp v háji. Jako by nestačilo, že US BB trpí na záplavu, teď ještě trpěj na detonaci. Mám takovej pocit, že tady někdo chce zvednout odbyt signálních vlajek :D
 15. Časté exploze lodí

  tak by mě zajímalo, jestli fakt neudělali nějakou změnu. Jako dlouhou dobu sem detonaci nedostal a ted hned 4 po sobě?
×