Jump to content

Jonek52

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

About Jonek52

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Jonek52

  Smeliy, Neustrashimy i Project 56 ?

  Nie sądzę, że WG znerfi Khabarovska. Nie dopuszczą do tego, żeby cokolwiek stało się Ruskiej linii. Sądzę, że Khabarovsk w ogóle na tym nie straci, a ewentualnie zyska nowego, godnego przeciwnika - Grozovoia. Wciąż jednak nurtuję mnie fakt, czy dodatkowo otrzymamy linie okrętów z okresu Zimnej wojny. W preview na 2017 WG wspominał też coś o nowej broni w grze. Jeżeli Zimna wojna to moglibyśmy dostać pociski rakietowe. Na pierwszy rzut oka wydaję się bardzo OP, ale dałoby się i to zbalansować.
 2. Jakiś czas temu, w poście zapowiadającym nowości na 2017 mogliśmy zobaczyć, że do gry dołączą niszczyciele rosyjskie z okresu Zimnej wojny. Dzisiaj została opublikowana oficjalna gałąź niszczycieli, które faktycznie trafią do gry i które nijak mają się tych zapowiedzianych wcześniej. Ktoś ma jakieś wieści o co chodzi ? WG zrezygnował z tamtych okrętów, bo byłyby zbyt OP czy może będziemy mieć 3 gałęzie sowieckich niszczycieli
 3. Jonek52

  Minotaur — British Tier X

  No niezły ten okręt, nie powiem A tak serio, to już od Figi czułem, że ta linia leży mi najbardziej. Niby dziwna, ale jednak wyniki to właśnie nimi mam zdecydowanie najlepsze. Minotaur to wisienka na torcie i ukoronowanie wszystkich trudnych chwil podczas grindowania tej linii.
 4. Jonek52

  Minotaur — British Tier X

  Wiem, że nie o wygląd tu chodzi, ale okropnie brzydkie te brytyjskie krążki ;p Pewnie zaraz zostanę zjedzony za tą wypowiedź, ale trudno...o gustach się nie dyskutuję. Dla mnie wyglądają jak St.Luis wymieszany z Cleveland.
 5. Jonek52

  Großer Kurfürst (Tier X)

  trafienie torpedą dotyczyło gracza, który to nagrywał. filmik był nagrywany z free camery, który włącza Ci się, kiedy zaliczysz zgona ;p
 6. Jonek52

  Großer Kurfürst (Tier X)

  tutaj z kolei działa sprawiają wrażenie celnych. no i dodatkowo z tego co widać statek na pierwszy rzut oka zdaję się bardzo dobrze radzić sobie z Yamato.
 7. Jonek52

  Großer Kurfürst (Tier X)

  Jest już jakieś pierwsze nagranie z bitwy, w którym brał udział ten okręt. Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo osoba która nim sterowała, kiepsko strzelała. Na samym końcu widać tylko jak chyba pakuje cyte w Montane. Przypomina Tirpitza na sterydach. Oby tylko nie odziedziczył po nim celności.
 8. Jonek52

  Großer Kurfürst (Tier X)

  To by było świetne i tak mówi to źródło które podałem. Twoje informacje są z jakiegoś bardziej oficjalnego ? https://thearmoredpatrol.com/2016/07/08/gorser_kurfurst/ -> trzeba przyznać, że ta Niemka jest bardzo ładna
 9. Jonek52

  Großer Kurfürst (Tier X)

  Nie wiem, czy można wierzyć temu źródłu, ale jakaś chińska strona podaje, że tier X będzie miał wersje stockową, jak i ulepszoną. Byłoby świetnie moim zdaniem: http://bbs.ngacn.cc/read.php?tid=9556372&_ff=441&rand=617
 10. Jonek52

  Bismarck (Tier VIII)

  Ja z kolei liczę na lepszą ochronę przeciwko torpedom + celność lepsza niż u Tirpitza ( bo w tej chwili rozrzut tego statku to jakiś żart).
 11. Jonek52

  Großer Kurfürst (Tier X)

  @stryk33 http://worldofwarships.com/en/community/accounts/1015101235-Jonek52/!/pvp/overview/ Proszę, tutaj masz moje konto. Gram na amerykańskim.
 12. Jonek52

  Großer Kurfürst (Tier X)

  Fakt. Nie dali by Flaka AA na 7 tier. To musi być 10, bo Bismarck i Friedrich będą miały 2x4. Kolejna rzecz o jaką mam obawy, to rozrzut pocisków. Jeżeli okręty będą prezentowały coś takiego jak Tirpitz to ciężko będzie się nimi grało, nawet przy szybszym reloadzie. Liczę, że tym właśnie nadrobi Bismarck - brak torped, ale za to celność.
 13. Jonek52

  Großer Kurfürst (Tier X)

  Wiesz co napisali na amerykańskim forum ? Że ponoć wersja 3x4 406mm została znaleziona w rosyjskich archiwach, a wersja o której mówisz ( czyli 2x4 działa większego kalibru ) nie dawała kompletnie rady z innymi okrętami 10 tieru... również chce mi się śmiać. Tym bardziej, że liczyłem na BBka który w końcu pośmieje się z Yamato. Tymczasem dostaniemy prawdopodobnie kolejną Montane, z gorszym AA, lepszym pancerzem i troszkę lepszym reaload'em, którą Yammy zje i tak na śniadanko. Trochę denerwuję mnie to całe nastawienie pro japońskie w grze. Yammy - bez dwóch zdań najlepszy pancernik. Niezniszczalny kolos, który rozwali cię, nie zważając na to, czy jesteś bokiem, przodem, tyłem, czy skosem. Zao - król ognia. Tutaj też upierałbym się, że pomimo plusów Hinderburga i Moskvy, to on jest najlepszym krążkiem w grze. Shimma- morze torped. Widzialność 5 km po upgradzie. To chyba mówi wszystko. Pozostaje jeszcze Hakaryu, ale nie będę się wypowiadać na jego temat, bo mało gram lotniskowcami. Są w grze statki, który sprawiają o wiele więcej fanu niż wszystko co japońskie. Dobrym przykładem jest Khabarovsk. Jednak wciąż dziwi mnie fakt, czemu ludzie nie krzyczą o lepszy balans japończyków względem innych linii. Jak dla mnie to jest póki co nacja najbardziej OP w grze. Liczyłem, że wraz z wypuszczeniem niemieckich BBków coś się zmieni i nadejdzie X tier który będzie mógł sobie spokojnie powalczyć z Yamato jak równy z równym. Teraz pozostaję jednak bardzo sceptyczny.
 14. Jonek52

  Großer Kurfürst (Tier X)

  Ponoć tier 10 ma mieć 4x3 406 mm... przynajmniej według zagranicznej części forum. Muszę przyznać, że mnie się ten pomysł nie podoba. Liczyłem na 420mm. Nie mówiąc już o tym, że fajnie byłoby dostać 4x2 420mm, za to bardzo celne. Na początku ucieszyłem się z update`u, ale jak słyszę co wydziwia WG to robi mi się trochę słabo.
×