Jump to content

nuteladealer

Players
 • Content Сount

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9864
 • Clan

  [BL4CK]

About nuteladealer

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [BL4CK]

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. nuteladealer

  Vývojářský blog

  NTC je podle mě od začátku špatná myšlenka. Podle mě byste do hry měli přidávat výzvy ne tupý grind. Nelíbí se mi ani jedno. Ani cesta ani cíl. Bezmyšlenkovitý opakovaný grind je podle mě ta nejhorší možnost, jak přimět hráče aby hráli lodě nižších tierů. A mít (T10) lodě různých kvalit je podle mě taky hloupost. Proč nepřidáte Marks of Excellence jako mají ve WOT? Minimum práce a spousta obsahu pro end game hráče i streamery. Byla by to výzva, odměna by byla čistě vizuální + dobrý pocit, žádné problémy s balancem, měl bych motivaci hrát stříbrné lodě nižších tierů, dalo by to randomu aspoň nějáký smysl,.... Takhle navrhujete další tuny nesmyslného grindu, co jen navýší rozdíly mezi závisláky a nováčky. IFHE změny, další hledání problému tam kde není. "Changes of HE penetration will allow us to unify the interaction of classes"......nechcete třeba všechny lodě vymazat a po zapnutí bitvy vyleze jen nabídka "kámen, nůžky, papír" aby to nebylo moc složité? Na mě to působí jako že jste přidali lodě spoléhající na IFHE (Harugumo, Worcester,...), které se vám z ničeho nic zdají moc silné a místo abyste je nerfli, tak radší rozhasíte celou hru, jen abyste si zachovali tvář. Úplně jako Hindy/Henri. Nejdřív nerfnou Hindenburg, pak jim dojde že mu moc zhoršili reload, tak mu přidají heal navíc, ale to nic neřeší, tak po půl roce mu zpátky buffnou reload, ale jen o trošku :D Henri je to samé, jen opačným směrem. Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo k pláči. "Lowers the probability of causing fire by 50%" = smrt IFHE. O změnách MM si taky myslím svoje, ale u toho je aspoň nejáká šance, že to WG zvládne dotáhnout do funkční podoby. Za mě jedny z nejhorších nápadů za celou dobu existence této hry.
 2. nuteladealer

  Otázky pro WG

  No on má Hinďas úplně směšnou penetraci na AP. Nejmenší ze všech T10 203mm křižníků.
 3. nuteladealer

  Otázky a odpovědi

  Pokud tě baví farmit lodě, co se ani nebrání tak si nikde nezahraješ lépe než v coopu. To je pravda :D Zlepšovat se v coopu? WTF :D Nechápu na co ti to bude. Random je úplně jiná hra, o klanovkách nebo rankedech ani nemluvím. Udělal sis z té hry bezduchou klikačku. Gratuluji. Coop T7 bude určitě nová meta, jak tak koukám. Přesunuto z "Diskuze o hře ---> Všeobecná diskuze o hře ---> Otázky pro WG"
 4. nuteladealer

  Otázky pro WG

  Nechtěli byste buffnout lodě, které kdysi dostaly nerf, protože byly moc silné, ale teď už jsou spíš slabší? Například Hinďas, Khabar nebo YY.
 5. nuteladealer

  Hlasovanie spokojnosť s Reworkom CV

  Myslím že tento problém má dvě roviny. Průměrný rajčák se zlepšíl, protože toho za nové CV nemusí umět moc. Spotuje tím že někam letí, DDčka trefí raketou nebo bombou a je to. U starých CV to prostě chtělo cvik a udržet pozornost celou hru jinak jste brzo neměli čím letět. Ale nelze popřít, že staré CV s dobrým hráčem (ne že by jich bylo tolik) byly výrazně silnější a mocnější. To že vás v DDčkách nevypínali na začátku hry na jedničku torpédama bylo spíš tím, že za moc nestáli.
 6. nuteladealer

  Noob protekce ???

  Celé vlákno jsem nečetl, takže to tu už možná někdo říkal. Ale myslel jsem že se bere jako veřejné tajemství že stojící lodě nebo lodě co nabouraly do ostrova se trefují daleko hůře. Jestli to je bug (jako říká Flamu) nebo jestli to WG udělal úmyslně (což si myslím já) zůstává otázkou. A to že se hra přizpůsobuje rajčatům je nezpochybnitelné. Přidávání lodí, které nejdou procitadelovat . Rework letadlovek. Prodloužení vypouštění smouku u britských křižníků, takže už není nutné spomalit před použitím smouku,..... A to jsou příklady které mě napadají jen tak bez přípravy o čtvrt na 3 ráno. Neoznámené nerfy jsou kapitola sama pro sebe.
 7. nuteladealer

  0.8.1 - Hlášení chyb

  Občas nevidím kouř z komínů a nevidím hořet ohně na lodi, jen malé světýlko. A o tom že o půlnoci spadne hra a polovinu lidí ze hry to vyhodí radši ani nemluvit. Bye bye 160k average dmg na Henrim. Na to že se přístav seká víc než kdy dřív je tu jiné vlákno. GJ WG každý patch je lepší a lepší
 8. nuteladealer

  Zpravodaj vývojářů 0.8.1

  Nechápu proč berete super mapy a děláte z nich takovýhle symetrický a absolutně umělý hnusy. Zrovna "střepy" je podle mě dost dobrá mapa.
 9. Slíbili jste, že se od této sezóny již nebudou dostávat Joly Roger vlajky, ale něco jiného. Ale v článku o nějáké "věcné ceně" není nic. Tak jak to bude?
 10. Mě se nelíbí, že WG odebere gameplay velmi náročný na pozornost a multitasking, útočení na nepřátelské lodě a bránění vlastní flotily. A nahradí ho něčím, co vypadá že bylo stvořeno pro děti hrající na playstationu. Trochu radikální řez na společnost, co za rok nebyla schopna vybalancovat Graf Zeppelin.
 11. Rozdíl je zcela jednoduchý a zásadní. 32mm co má Amagi na čumáku overmatchne jen děla z Yamata a Musashi s 460mm ráží. A ne 360mm+...který overmatchnou obšívku s 25mm pancíře. Takže tomu očividně opravdu moc nerozumíš Obšívku má před armor beltem třeba i Hinďas, takže tu nejde o souboj BB vs BB ale o celkový nerf úhlování lodí s protitorpedovou obšívkou před beltem a změnšení potřeby správně mířit pro udělování dmg.
 12. Co ten dmg co nyní dostávají lodě i do protitorpedové obšívky? Testoval to někdo vůbec? Větší blbost jsem ještě neviděl. Snesu ponorky, snesu rework letadlovek, snesu snížení dmg do DDček když dostanete full penetraci, ale aby jste nerfovali úhlování u lodí s proti protitorpédovou obšívkou která je před armor beltem....to fakt nesnesu. Třeba u Amagi....granáty s větší ráží než 357,5mm overmatchnou obšívku z jakýhokoli úhlu, já dostanu 10% dmg z každýho granátu. Jako aby Amagi nebyla schopná naúhlovaným bokem (na AUTOBOUNCE!!) odrazit AP granáty s ráží větší než 357,5mm. Co to má být? A pokud není naúhlovaná na autobounce tak ji probije prakticky cokoli, jakýmkoli druhem munice. A samozřejmě to je jen jeden příklad ze mnoha. Doufám, že až Flamu vydá video týkající se tohohle problému, které slíbil, tak pak WG prozře , protože jestli ne, tak je to prakticky zabití hry . Tohle přece nemyslíte vážně. Když tankisti říkali, že WOT vyvíjí lidi, co té hře vlastně nerozumí, tak jsem jim nevěřil. Ale teď jsem na pochybách. To neměl nikdo 20minut na to, aby to otestoval ve výcvikové místnosti? To mě vytočilo do ruda Tohle přece nepustíte na live servery, že ne?
 13. nuteladealer

  KII

  KII není moc dobrá, nekupoval bych ji. Tirpitz i Alamaba jsou lepší lodě. GC je vinikající.
 14. nuteladealer

  Aktualizace 0.7.4 - Hlášení chyb

  Aspoň že o tom vědí.
×