Jump to content

nuteladealer

Players
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8521
 • Clan

  [BL4CK]

About nuteladealer

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [BL4CK]

Recent Profile Visitors

162 profile views
 1. Rozdíl je zcela jednoduchý a zásadní. 32mm co má Amagi na čumáku overmatchne jen děla z Yamata a Musashi s 460mm ráží. A ne 360mm+...který overmatchnou obšívku s 25mm pancíře. Takže tomu očividně opravdu moc nerozumíš Obšívku má před armor beltem třeba i Hinďas, takže tu nejde o souboj BB vs BB ale o celkový nerf úhlování lodí s protitorpedovou obšívkou před beltem a změnšení potřeby správně mířit pro udělování dmg.
 2. Co ten dmg co nyní dostávají lodě i do protitorpedové obšívky? Testoval to někdo vůbec? Větší blbost jsem ještě neviděl. Snesu ponorky, snesu rework letadlovek, snesu snížení dmg do DDček když dostanete full penetraci, ale aby jste nerfovali úhlování u lodí s proti protitorpédovou obšívkou která je před armor beltem....to fakt nesnesu. Třeba u Amagi....granáty s větší ráží než 357,5mm overmatchnou obšívku z jakýhokoli úhlu, já dostanu 10% dmg z každýho granátu. Jako aby Amagi nebyla schopná naúhlovaným bokem (na AUTOBOUNCE!!) odrazit AP granáty s ráží větší než 357,5mm. Co to má být? A pokud není naúhlovaná na autobounce tak ji probije prakticky cokoli, jakýmkoli druhem munice. A samozřejmě to je jen jeden příklad ze mnoha. Doufám, že až Flamu vydá video týkající se tohohle problému, které slíbil, tak pak WG prozře , protože jestli ne, tak je to prakticky zabití hry . Tohle přece nemyslíte vážně. Když tankisti říkali, že WOT vyvíjí lidi, co té hře vlastně nerozumí, tak jsem jim nevěřil. Ale teď jsem na pochybách. To neměl nikdo 20minut na to, aby to otestoval ve výcvikové místnosti? To mě vytočilo do ruda Tohle přece nepustíte na live servery, že ne?
 3. nuteladealer

  KII

  KII není moc dobrá, nekupoval bych ji. Tirpitz i Alamaba jsou lepší lodě. GC je vinikající.
 4. nuteladealer

  Aktualizace 0.7.4 - Hlášení chyb

  Aspoň že o tom vědí.
 5. nuteladealer

  Aktualizace 0.7.4 - Hlášení chyb

  Na minimapě mi zůstávají označeny lodě, jako by se renderovaly v 3D, ale ve skutečnosti se nerenderují a ani nejsou spotnuté. Dost mě to mate....
 6. nuteladealer

  Prinz Eugen zdarma

  Kidd je zadarmo kde? :D Já viděl ty konvalinovy podezřelé videa a marty to sám říkal, když to zkoušel. Martymu sice taky ten zaměřovač skáče při volné kameře, ale konvalinovi to skáče jen na weakspoty...a přístup WG je vždy stejný. Vše zamést pod koberec. Vždy byl takový postup, když jsem s podporou něco řešil. Budou ti tvrdit, že si neviděl něco, co máš nahraný na videu :D Nemůžu tvrdit, že má konvalina aimbot, ale kdyby ho někdo měl, tak přesně takhle by to podle mě (a yotube videí s aimbotama) vypadalo. https://www.excalibur.cz/world-of-tanks/novy-wot-kontributor-konvalia11-obycejny-podvodnik/ Na to video s KV4 se stačí dívat 20 sekund. Mi netvrď že takhle po kopulích mu zaměřovač skáče kvůli volné kameře :D Jinak já taky souhlasím s tím, co napsal Sigimundus, až na to, že jsem od WG dostal nějákou loď. Dostal jsem příležitost si ji vyjezdit, ale loď jsem nedostal. Kdyby lidi co měsíc nehráli dostali misi a mohli si vyjezdit Eugena tak by to bylo něco jiného, než když jím ho jen tak dají (5x yolo v rankedech mi nepříjde adekvátní).
 7. nuteladealer

  Prinz Eugen zdarma

  Já vím, že nebrečíš, jen jsem se snažil pomoc. To o 5 rankedech jsem četl na FB.
 8. nuteladealer

  Prinz Eugen zdarma

  A odehrál si 5 ranked bitev?
 9. nuteladealer

  Prinz Eugen zdarma

  Sigimundus: 1) Je hezké, že WG dělá akce i pro hrající hráče, ale to by měla být vcelku samozřejmost pokud chtějí hru udržet naživu. 2) Pokud vím, žádná z těch lodí mi jen tak na účtu nepřistála. Na Aigle byl maraton, na Duka kampaň,... a jak se říká: Čas jsou peníze. A ani jedna loď není T8, to jen tak mimochodem. 3) Graf Spee bych opravdu nepřipomínal, pokud si pamatuju bylo to na Vánoce a WG se pokusilo vyběhnout s celou EU komunitou a až po "vzpouře" nám dali i druhou kampaň zdarma, co na NA a RU serveru byla zdarma od začátku, viz https://youtu.be/IB2mKTeD0SU. Po nás původně chtěli zaplatit (koupit Grafa), abys mohl hrát druhou kampaň. Pokud si vzpomínám. 4) Zajímalo by mě jestli se k tomu vyjádří zaměstnanci WG. 5) Je to pořád dokola. Skoro mi připadá, že se nás snaží zas a znovu doběhnout a zkouší co vydržíme. Kauzy jako ta s Graf Spee (video výše), Prinz Eugen nebo konvalina 11 aneb CC s aimbotem (tanky),....a tak dále. Jediné z čeho těží je to, že nemají přímou konkurenci. 6) V naší FB skupině o lodích (jsou tam i zaměstnanci WG) to některé taky velmi naštvalo a to i ty největší pohodáře. Moje otázka trvá, proč mám platit za něco, co nehrající hráči dostávají zadarmo? Zvlášť, když jsem jim už dal peněz víc než moc.
 10. nuteladealer

  Prinz Eugen zdarma

  Zajímalo by mě, proč neaktivní hráči dostanou zdarma T8 premiák a já, co platím jak mourovatej nedostanu zdarma nikdy nic. Nemyslíte si, že je tento přístup kontraproduktivní, když obdarováváte hráče za to, že nehrají? PS: už vám nedám ani korunu
 11. nuteladealer

  Otázky pro WG

  Otázka na WG: Plánujete do hry přidat vítězné znaky, jako jsou ve WOT?
 12. nuteladealer

  Mrtvej Pišta,dobrej Pišta !

  Děkuji moc za 500 dublonů nuteladelaer
 13. nuteladealer

  Mrtvej Pišta,dobrej Pišta !

  Vzal jsem tuto soutěž vážně a Missuri procitadeloval a s devastating strikem poslal ke dnu. Za odměnu bych byl rád
×