Jump to content

Loordbeny

Alpha Tester
 • Content count

  564
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8922
 • Clan

  [LOBUZ]

About Loordbeny

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 09/30/1989
 • Insignia
  [LOBUZ]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

535 profile views
 1. 10 sezon bitew rakowych, eee rankingowych

  W końcu i ja doczłapałem :) Powodzenia wszystkim, ostatni dzień był srogi dla mojej psychiki ale grunt to nie wyrzucać PC przez okno, możecie uszkodzić sąsiada jak ja, a potem są problemy.
 2. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  No i wszystko :D Gz dla wszystkich podbijających :D
 3. HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  W pewnym momencie gra nudzi Cie już na tyle, że po prostu szukasz wszędzie jakiegokolwiek funu. Masz hajs, okręty i nie masz zwyczajnie co robić :)
 4. am i a supertester now?

  Got this too. Waiting for some info from WG Staff in this post.
 5. Stalingrad

  Yup. Wiadomo, jakbym miał młyn w życiu prywatnyym zwyczajnie kawałek pixeli w postaci Stalingrada bym odpuscil, akurat tak sie ulozylo ze mialem czas. Co do tego to wiesz, zazdrość zazdrością ale pare razy na rakedach zdarzyło mi się być bluzganym za sam fakt wejścia stalingradem do bitwy.
 6. Stalingrad

  Nie rozumiem tej nagonki na osoby grające Stalingradem. Ileś tam się męczyliśmy, grając na wysokim poziomie i wkurwi**c na siebie wzajemnie, ludziom puszczały nerwy, niektórzy odpuszczali albo już nie grają wgl. Dostaliśmy w końcu za to nagrodę, która jest ponad przeciętna i taka ma być. Ten okręt w ogóle nie powinien być dostępny dla osób które nie ogarnęły i nie zdobyły go na klanówkach. I co teraz mamy klęczeć na grochu i nim nie grać bo reszcie społeczności się to nie podoba? Zapracowałem na niego i czerpie mega przyjemność z wymazywania nim wrogów. Wystarczająco wieczorów poświeciłem żeby teraz mieć frajdę. Okręt i jego staty w pełni zasłużone porównując do tego ile ludzie zrobili żeby go dostać. Ile osób na serwie go ma? 300? P.s Stalingrad ma też parę wad ale nie mi o tym tutaj pisać.
 7. 10 sezon bitew rakowych, eee rankingowych

  I jak tam Panowie, wiemy coś kiedy startuje?
 8. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Witam wszystkich i podbijam
 9. Ibuki

  Flamu robił o tym kiedyś wywód, jak znajdę to podeślę na PW. To jedne z danych jak sigma i waga pocisków, nie wiem jak oni to sprawdzają. Informacje nieprawdziwe? To moja subiektywna opinia, nie mam prawa jej wyraźić? 66 średniego i 0,69 killa na bitwę, które na nim masz utwierdza Cię w przekonaniu, że to dobry okręt? 7k w Pancernik? To ile razy Ty strzelasz na bitwe? 8? No cóż, przykre że widzisz w nim dobry okręt. Nie, ani mogami ani zao nie ma lepszych kątów, są okropne oprócz chyba furutaki. Działa na Ibukim i Myoko to były kiedyś te same działa, teraz są minimalnie zmienione, mimo wszystko myoko ma mniejszy reload. Działa na myoko się długo obracają ale to specyfika tieru. Dmg mają ten sam, cd mniejszy. 2 tiery niżej. Jeśli nie widzisz że model okrętu Ibuki w grze jest wyższy od mogami to shame. Ja nie bede Ci robil screenów jeśli sam nie potrafisz tego ocenić.
 10. Ibuki

  Myśle że mam na tyle wysokie doświadczenie w tej grze, że moge wyrażać opinie o okrętach i nie jest ona stronnicza. Pociski ob najlepsze na tierze? Na papierze owszem, w praktyce rozkruszają się o pokłady pancerników T10 w znakomitej większości. Zdajesz sobie sprawę że Myoko bez kapitana i modułów ma minimalnie lepsze działa niż Ibuki 2 tiery wyżej? Donskoj jest świetnym okrętem z rail gunami podobnymi do moskwy, pociski ibukiego są zwyczajnie powolne, ma długi reload, słabo podpala przez to że pociski się rozkruszają. Ma okropne kąty zrzutu torped. Nie, nie jest identyczny do mogami, ma wyżej ułożony kadłub nad wodą, jeśli tego nie zauważyłeś to dalsza dyskusja nie ma sensu. Można go nazwać godnym crapem a nie godnym nastepcą. Jeśli mówisz że jest godnym nastepcą Mogami na 155 to albo nim nie grałeś albo nie potrafisz.
 11. Ibuki

  Generalnie ten okręt to przykry żart, bez startu do Mogami na 155 z ifhe, bez startu do atago. Słabo bije, dziwna parabola, duży powolny i wysoki. Shame.
 12. Großer Kurfürst (Tier X)

  Niestety w porównaniu do Montany jest bezużyteczny na ten moment, ogromna krowa ze słabymi rozrzucającymi kartofle działami. Męczarnia nim grać. Szkoda.
 13. MM niesprawiedliwy? No przestan, to wargaming, ma byc random! Przez random tyczy sie rowniez czerwona seria poprzez tomaty w teamie, no nic, niedlugo trzeba zrobic kolejna przerwe od gry na 5 updatow, nie bylo mnie miesiac, wrocilem, jeszcze gorsze tomaty, niedlugo WG bedzie mialo taka gre jaka chce, same helmuciki kupujące tirpitziki :) Czyli tak jak w samolotach, no skill no brain have fun.
 14. Możemy już przestać z 12-0?

  WG wie o tych wipeoutach, po prostu mało z tym robi, ostatnio robili coś z tym co w praktyce nic nie zmieniło. Niektórzy ciekawi dewianci tutaj na forum uważają, że takie wipeouty to normalna rzecz w grach online i to nie wina mm. Grę pogrążyło to, że trafiła na steam przez co poziom graczy też znacząco opadł. Nie ma co już wierzyć w mm chociaż minimalnie dobierany według umiejętności graczy aby bitwy faktycznie trwały 20 minut (kiedyś bitwy do ostatniego okrętu po każdej ze stron były normą, teraz to rzadkość) Z tego co ja zaobserwowałem WG się przed tym broni aby bitwy były wyrównane a random to ma być Random. Cóż, przykre. Jedyne co zostaje to przerwa :)
 15. Asashio VIII premium

  Ty chcesz mnie czegoś uczyć? Możesz mnie co najwyżej nauczyć jak być tomatem. Wiesz że on równie dobrze może je puszczać z 8km? Czy już tego nie ogarnąłeś? Randomy mi wystarczą do carrowania, twojego dywizjonu nie potrzebuje kek. Ale potrzebuje Ciebie na ignorze, dołączysz do przyjaciela Dark Havoca.
×