Jump to content

Loordbeny

Alpha Tester
 • Content count

  552
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8381
 • Clan

  [MS-B]

About Loordbeny

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 09/30/1989
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

464 profile views
 1. MM niesprawiedliwy? No przestan, to wargaming, ma byc random! Przez random tyczy sie rowniez czerwona seria poprzez tomaty w teamie, no nic, niedlugo trzeba zrobic kolejna przerwe od gry na 5 updatow, nie bylo mnie miesiac, wrocilem, jeszcze gorsze tomaty, niedlugo WG bedzie mialo taka gre jaka chce, same helmuciki kupujące tirpitziki :) Czyli tak jak w samolotach, no skill no brain have fun.
 2. Możemy już przestać z 12-0?

  WG wie o tych wipeoutach, po prostu mało z tym robi, ostatnio robili coś z tym co w praktyce nic nie zmieniło. Niektórzy ciekawi dewianci tutaj na forum uważają, że takie wipeouty to normalna rzecz w grach online i to nie wina mm. Grę pogrążyło to, że trafiła na steam przez co poziom graczy też znacząco opadł. Nie ma co już wierzyć w mm chociaż minimalnie dobierany według umiejętności graczy aby bitwy faktycznie trwały 20 minut (kiedyś bitwy do ostatniego okrętu po każdej ze stron były normą, teraz to rzadkość) Z tego co ja zaobserwowałem WG się przed tym broni aby bitwy były wyrównane a random to ma być Random. Cóż, przykre. Jedyne co zostaje to przerwa :)
 3. Asashio VIII premium

  Ty chcesz mnie czegoś uczyć? Możesz mnie co najwyżej nauczyć jak być tomatem. Wiesz że on równie dobrze może je puszczać z 8km? Czy już tego nie ogarnąłeś? Randomy mi wystarczą do carrowania, twojego dywizjonu nie potrzebuje kek. Ale potrzebuje Ciebie na ignorze, dołączysz do przyjaciela Dark Havoca.
 4. Asashio VIII premium

  A jak jest 7 bb? Bujda, nie powinno być jakiejkolwiek mechaniki przed która nie można się obronić w żaden sposób.
 5. Asashio VIII premium

  Generalnie okręt rak, który nigdy nie powinien pojawić się w grze. Brak jakiejkolwiek możliwośći obrony, i manewru przed jego torpedami to typowy rak Wargamingu.
 6. Iowa

  Jedyne co mi nie leży w tych okrętach to parabolu lotu pocisków, wole szybsze bardziej płaskie, no ale cóż, trzeba się przestawić.
 7. Iowa

  Polecam :D Lordbeny
 8. Nasze osiągnięcia

  Takie tam 7 na Iowie. :D
 9. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  No prawie tego nie ugraliśmy : D Des padl w 3 minucie wyplywajac burta na 15km do montany. Rainowa Montana tez specialnie dobrze nie pograla. Ale udalo sie bo mieli snipiącą z 20stu republike z full hp :D
 10. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Balans na rankedach :D
 11. Hindenburg

  Perki jak poniżej, lotnisk nie ma, a jak się trafi bo pech to już trudno. Moduły mam hydro+zasieg+przestawienie steru x2. Vigilance moich zdaniem przy dobrym korzystaniu z hydro średnio ma sens. Z 1pkt lepiej -50 do przeładowania, jak ktoś wystawia burtę to się przydaje.
 12. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Ty ale baxowatego to mi tu nie obrażaj. Za takie coś to do łagru :D
 13. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Spot jest dla Cb wystarczającą robotą na rankedach na dd? Grubo. Nie umniejszam, przegralem 7 bitew z rzędu bez straty gwiazdki, nic nie zyskałem, nie powinno tak być.
 14. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Z rana :) 0 gwiazdek straconych, ale co mi po tym? Trace tylko czas grając z tomatami. Kategorycznie powinna byc gwiazdka dla 1szej osoby w przegranym teamie i strata dla najgorszej w wygranym. Co mi po tym ze trzymam gwiazdke jak nie ide do przodu?
 15. No mnie ubiła czapa z mogami, pomimo tego że sam w tym teamie nie byłem to zostalem sam : ) Generalnie wracam do klepania DMG i mam w assie team.
×