Jump to content

Loordbeny

Alpha Tester
 • Content count

  480
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7710
 • Clan

  [MS-B]

About Loordbeny

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 09/30/1989
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Prezentujemy swoje maszynki

  Build na define R6 skończony ^ _ ^ https://photos.app.goo.gl/bVezOcOI5Gc0QpF33
 2. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Dlatego ja zagrałem chyba z 5 bitew, stwierdziłem raka, czekałem miesiąc żeby ktoś napisał takie przemyślenie i od dzisiaj pogram : D
 3. Prezentujemy swoje maszynki

  Mogę pomóc w wolnym czasie, napisz na priv jc z maksymalnym budżetem i tym co masz dostępne (np czy masz monitor/myszke/klawiature/głośniki albo słuchawki etc)
 4. Prezentujemy swoje maszynki

  I7 3770k@4.7GHZ, 16GB Ram 1866, Aorus GTX1080, Creative Soundblaster AE5 + HyperX Cloud Alpha. Samsung 830 Pro 256GB, WD 1TB Ezex. Buda Cm690 II Advanced. Myszka Creative Siege, klawiatura Creative Vanguard.
 5. Bardzo ładny ten nowy biały styl :) Bardziej czytelny. W każdym razie brakuje mi tego, że forum nie jest spolszczone...... --> Ano, opcja wyboru języka jest na dole, powinna być gdzie indziej, np w opcjach konta czy coś, tam się tego szuka, a nie na dole strony, nie wiem czemu język us eng jest ustawiony jako domyślny w naszym regionie. Druga rzecz -> wyświetla się przy postach "Co godzin temu" nie np "2 godziny temu", jakiś bug :)
 6. Eh i znów weekend...

  Za mało, jestem zbyt warzywny żeby wycarrować ameby na randomach, ide się napić kek.
 7. Nasze osiągnięcia

  Ostatnia bitwa na ganji : D
 8. Gadjah Mada VII tier

  Tak to napisaleś, że na początku nie wiedziałem czy mówisz o ostrzale w przód czy w tył. Wiem, do tyłu jest problem, zawsze można zejść na 1/4 albo cofać w miejscu, i się kątować, pare razy tak zrobiłem i nawet wyszło tylko trzeba się namęczyć jak leci wall of skill. Ja 8 mam od 2 dni w sumie ale jeszcze nie zacząłem, podejrzewam, że 8semke przelece po prostu jak najszybciej, na 7 chce mieć chociaż te 30 bitew. Grę kończe na ~83k i 1,75 fraga na bitwę, grubo wyżej niż błyska. Polecam wszystkim :D Edit. Gadjah skończona.
 9. Gadjah Mada VII tier

  Bokiem? Wtf, tylna wieża ma takie kąty że możesz prawie prostopadle płynąć. Poza tym się zgadzam :D Na odejsciu jest lipa. Gearingiem też nie masz jak się strzelać na odejściu a jednak jest świetny. Nie wiem, mi się nim gra mega przyjemnie, jak na T7 to chore staty się nim robi.
 10. Gadjah Mada VII tier

  Ależ ja się nie obrażam :D Ma wady, ma długi reload jak na tą parabole i długi reload torped. W dalszym ciągu ten dd na bank dostanie nerfa więc robić póki można.
 11. Gadjah Mada VII tier

  Przepraszam, dopiero zaczynam grać dd i nie biorę takich rzeczy pod uwagę
 12. Gadjah Mada VII tier

  Azjata ma 700 metrów spota przewagi, zawsze on dyktuję dystans, zawsze, chyba że gra nim pomidor. Tak samo benson i fletcher dyktują dystans, to są podstawy gry dd.
 13. Gadjah Mada VII tier

  Ja na razie powstrzymam się od dalszych komentarzy, mam już 8semke ale zrobie 30 bitew na tym i napisze podsumowanie.
 14. Gadjah Mada VII tier

  Jak najbardziej, każdy ma do tego prawo. Moim zdaniem trochę nie doceniasz tego okrętu ale może się jeszcze zaskoczysz :)
 15. Gadjah Mada VII tier

  Generalnie mam masę gięr na błysce, chyba najwięcej ze wszystkich okrętów i jestem na niej dość wysoko, błyska ma bardzo nikłe szanse w takiej walce, różnica w dymie, manewrowości, działach, tylko na hp błyska zyskuje. Gadjah może używać wszystkich wież płynąc praktycznie prostopadle do celu, ma tak zwyrolsko op działa że nie potrzebuje do tego torped, którymi robi sieke z całej reszty teamu. Co do gearinga to było porównanie w cudzysłowiu, chyba logiczne, że nie będzie miał dział takich jak gearing na t7, chodzi o potencjał siły ognia na tierze. Co do tego co potem napisałeś to nie wiem w sumie jak to skomentować, serio będę ślepy? A inne deski mają noktowizor i widzą przez dym?.. Zawsze w walkach 1vs1 patrzysz czy ktoś CI będzie spotowal, obojętnie jaką deską. Generalnie chyba nie ma deski w tej grze, którą wgl nie grałem chociażby na testach, nie musisz mi tłumaczyć że z23 albo akizuki ma więcej hp. W dalszym ciągu myślę że są do zrobienia bez problemu.
×