Loordbeny

Alpha Tester
 • Content count

  462
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7310

About Loordbeny

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 09/30/1989
 • Portal profile Loordbeny

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Portal profile Loordbeny

Recent Profile Visitors

273 profile views
 1. Czity i raki, słaba drama :(
 2. Wurst wraca na salony
 3. Generalnie kongres USA jako jedną z koncepcji (dużo tańszą niż zumwalty) bierze pod uwagę modernizacje tych pancerników, modernizacje poszycia, elektryki, maszynowni, systemów aa, ewentualny demontaż tylniej bądź też wszystkich dział dużego kalibru i montaż w ich miejsce wyrzutni pionowego startu ale pozostawienie artylerii bocznej średniego kalibru. Aczkolwiek to już podchodzi pod sci-fi. W każdym razie czytałem, że jest to jedną z koncepcji tańszej modernizacji ich marynarki w porównaniu do zumwaltów. No i USA byłoby znowu strong, bo teraz nie ma tak dużych okrętów więc rozważali to też w ramach PR.
 4. Spoko :D Było to w sumie śmieszne+. Nie było sensu dłużej tam stać. Wolałem wypłynąć i troszeczkę was potopić Ogólnie spoko bitwa, na +. Pzdr.
 5. Wszedłem tylko, żeby pozdrowić całą rodzine. No i lubie placki. P.s Szakal chce oddać węża w dobre ręce
 6. Oj bluźnicie strasznie :D Nie ogarniam jak można mówić że ten okręt jest słaby, fakt faktem większość dmg to he więc jakoś mega carry nie ma bo ap bijemy tylko do krążków 15km i mniej więc mało dewastujących a co za tym idzie mało carry ale można robić 1 szoty na dd albo gnębić inne bebeczki. 9 bitew póki co prawie 118k i 1,5 fraga. To jest T7. Trochę za bardzo narzekacie.
 7. Gdyby to był fake dmg nie byłoby 1500 expa na przegranej bitwie
 8. Nie, srednio fartowny, było takich parę. Właśnie skończyłem ten okręt, 88k avg, 1,5 fraga. Więcej niż na jakimkolwiek innym T6. Co to mówi innym? Ano tyle, że narzekania na ten okręt albo namawianie do przeskakiwania jest bezpodstawne.
 9. O co wam chodziło, że jest słaby to nie mam pojęcia ; D
 10. W ramach placzu to tu zostawię i już sobie ide. :D
 11. Fair mm mówili, od następnego patcha ma być lepiej mówili. Wr nie ma wpływu na losowania mówili.
 12. Miałem dowcip rng jak mi team losowało. 160k.
 13. Nie wiem czemu na niego narzekasz xd Fajny jest :P
 14. Mi sie zasakująco dobrze tym gra po paru bitwach aczkolwiek sam nie lubie tak powolnego stylu gry, 81500 i 1.33 fraga. Fakt, faktem ciężko tym wyciągnąć bitwę samemu, wr nie ciekawy. Do dywizjonu będzie całkiem ok jeśli mm nie pokara i nie da T8. Nic strasznego, ale jakiś mega fun and engaging też nie jest.