Jump to content

chs_2015

Players
 • Content Сount

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11353

7 Followers

About chs_2015

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 11/27/1981
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. chs_2015

  BÜYÜK DENİZ SAVAŞLARI

  evet dostum tachibana iyi bi seçim sömürmeye devam et. fakat tier 8-9 10 olduğun zaman forumda haberler bölümüne cevap niye yazmadım ben niye bu tartışmaya katılmadı diye üzülme senin de başına gelecek şeyleri söylüyoruz kulak tıkama. sen de katıl herkes katılsın.
 2. chs_2015

  Hile Kullanan Oyuncular İle İlgili Açıklama

  hahaha tam üstüne bastın ayağını kaldır diyeceğim , lütfen kaldırma! haa bide söylemeden edemeyeceğim bir balıkçı fıkrası anlattım forumdan ceza verdiler , bakalım bunun için ne yapacaklar [edited]
 3. chs_2015

  Yaşasın Yeni MM..!

  işte o yok . ama göz boyama çok. sanki biz sal..z herkese söylüyorum kimse haksız yere kimsenin kılıcını sallamasın.
 4. chs_2015

  Yaşasın Yeni MM..!

  sağlam bir bağ oluşmuş bir şey diyemeyeceğim )) ama wg aim bot' ceza vermiş bak!!!! hemde ağır cezalar ) ama lütfen biri şu arkadaşlara şunu anlatsın bu oyun wot değil bizim mühimmat depomuz da yok sürücümüz de, nişancımız da, bir adam ne kadar yasa dışı mod kullanırsa kullansın oyuna etki edeceği %25 , ama kendi programları(mm) oyuna %100 etki ediyor. bu oyunda bir süre geçirmiş arkadaşlar soruyorum cevap versinler buradan lütfen. '' aim mod kullanan adam sizi rahatça vurabilir mi ?'' bu bir avantaj sağlar mı? bence sağlamaz !! ama bu işe yaramaz mm baya bir avantaj sağlıyor!!!
 5. chs_2015

  Hile Kullanan Oyuncular İle İlgili Açıklama

  iyi güzel peki wg kedi içerisindeki saçmalıkları ne zaman düzeltecek? ne zaman abuk sabuk mm' ler olmadan oyunlara gireceğiz bunun için de bi haber verdiler mi?????? örneğin şunun için bir düzeltme yapacaklar mı? bu sadece bir örnek istersen 20 tanesini daha göndereyim!!! ya yok mu kimse [edited] bana cevap verecek???? topluluk katılımcısı olur , wg staff olur , herhangi bir adem oğlu olur?
 6. chs_2015

  Yaşasın Yeni MM..!

  asıl sorunun kaynağı mm tier 10 gemi eksikliği değil!.tier 4-6 oynadıktan sonra oyuna yeni başlayan oyuncuları keklik gibi vurduktan sonra, gemi kasmanın, win rate 'in %60 olmasının ne özelliği var? wg resmen kendini baltalıyor! tekrar söylüyorum topluca bırakalım bu oyunu!!!!!!!
 7. chs_2015

  Yaşasın Yeni MM..!

  düzelen ne var hiçbir şey . organize olup oyunu düzeltinceye kadar protesto edelim.greve gidelim, oyunu bırakalım topluca.(hoş adamlarında çok ta umurundaydı ister oyna ister oynama diyor)
 8. chs_2015

  TEAM HARBOR (PR=1500+)

  bence biraz fazla olmuş,
 9. chs_2015

  Yaşasın Yeni MM..!

  BENCE bu oyunu bırakma zamanı gelmiştir. size de aynısını öneririm. zamanınıza yazık!!!!!!!!!
 10. chs_2015

  Yaşasın Yeni MM..!

  SÜPER SAÇMALIK
 11. son yazdığını okuyamadım özelden yazsana bana
 12. senin için fesat sa ben ne yapayım. herhangi bir hakaret göremedim yazdıklarımda..gören varsa lütfen söylesin
 13. montana kasmak ile uğraşma sana en güzel tavsiye...
 14. 1. durumsal farkındalık 2. beka kabiliyeti temelleri 3.yangın önleme 4.uzman nişancı 5.amir 6.tahrip uzmanı 7.gizlenme uzmanı. yükseltmelerde:ana batarya tadilatı 1,silah ateş kontrol tadilatı 1,silah ateş kontrol tadilatı 2,hasar savunma sistemi ,dümen donanımı tadilatı ,gizlenme sistemi tadilatı benim zao böyle...
×