Jump to content

Machabe

Players
 • Content Сount

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5245
 • Clan

  [BROS]

About Machabe

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

292 profile views
 1. Bo w pierwotnej wersji wersji były mega OP. Skoro je nerfią to chyba zauważyli, że będą zbyt mocne. Nie ma obawy. I tak będą bardzo mocne. Nie trzeba mieć szklanej kuli, żeby wiedzieć, że 10 tier rosyjskich BBeczków będzie bardzo silnym okrętem.
 2. Balans ruskich BBeczków. Niby im zrobili wysoką cytadelę, ale jednocześnie dadzą im taki pancerz, że cytki będą wchodzić tylko centralne z boku i tylko z najmocniejszych dział. Do tego grubsze nadbudówki żeby burzaki nie robiły tyle krzywdy + szybki obrót wież i świetna celność na niskich dystansach żeby łatwiej kasować DDeczki które będą chciały storpedować te fantazje devsów. Ktoś ma jakieś wątpliwości co do tego czy to będzie bardzo mocna linia?
 3. Zrobili z Exetera szrota i dają na niego event?
 4. Machabe

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Co to jest ten chiński krążek Irian? To ta ichnia odmiana Kutuzowa tylko ze bez dymu?
 5. Machabe

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Za 1000 zł to prawie jak za darmo.
 6. Machabe

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Hmmm.. Da radę kupić większą ilość materiałów eksploatacyjnych skoro jest zniżka? Nie widzę takiej opcji.
 7. Zapomniałeś o jednej grupie graczy. Takich którzy nie mają czasu lub chęci na "szlifowanie skilla" i/lub długie grindowanie kazdej linii czy okrętu, ale są gotowi płacić za różne przyspieszacze, bonusy i okręty premium. Teoretycznie jest to grupa o którą WG powinno dbać jak najbardziej bo głównie dzięki nim zarabiają na swoje utrzymanie. Dla nich wprowadzanie takich okrętów jak Flint, Black czy Stalingrad jest jak naplucie im w twarz. Okręty takie są w przewidywalnym okresie czasu poza ich zasięgiem, a że wśród nich należy szukać większości różnej maści kolekcjonerów to i tracą chęci do wkładania kasy w grę. W końcu kolekcjoner ma to do siebie, ze dąży do posiadania pełnej kolekcji i zablokowanie mu dostępu do jakiegoś okrętu powoduje, ze odpuszcza także inne okręty do których dostęp jest. W myśl zasady wszystko albo nic. Wszelkiej maści elitaryzm ma swoje plusy i minusy. Dopieszcza i pozwala czuć się lepiej wąskiej grupie graczy ale też zniechęca o wiele więcej graczy którzy nie mają ambicji należeć do elity.
 8. Zwłaszcza, ze nie wszyscy gracze odchodzą z powodu pojedynczych dużych zmian. Niektórych wkurza natłok małych ale częstych zmian, balnsów i rebalansów przez które co kilka miesięcy muszą szukać nowej mety i nowych sposobów na granie. Po pewnym czasie pojawia się myśl, ze tak naprawdę niczego w tej grze nie można być pewnym, bo zmienia się absolutnie wszystko, nawet mechanika. Jedyne co jest pewne to chęć WG do monetyzacji absolutnie wszystkiego. Nie wiadomo tylko czy zrobią to na bezczela, czy w trochę bardziej zawoalowany sposób.
 9. Skoro nie będzie m.in CV 7 tieru to co oni zrobią z Saipanami, które mają gracze na kontach? Buff statów i na 8 tier czy rekompensata i zabranie z konta?
 10. Jest od tego żeby przekazywać informacje i utrzymywać porządek. Jak na razie to osiągnął efekt odwrotny. Wsadził temat w zły dział i wkurzył sporą część graczy. A wszystko przez to, ze podobno dostawał sporo zapytań o plotki i niepotwierdzone informacje....podobno. Ponieważ jak właśnie nam zaprezentował nie wie co tzn umiar i wykazał się złą oceną sytuacji i mocno przesadzoną reakcją podejrzewam, ze to jego "sporo zapytań" to było raptem ze 3 na krzyż. Cóż...jeżeli forum wyczyszczone z graczy to jest to o co chodzi WG, to zmierzają w dobrą stronę.
 11. Rzecz jest prosta jak budowa cepa. Nie ma znaczenia czy to co zrobił Drwal jest sensowne, logiczne czy zgodne z zasadami forum. Ważne jest to, że taką decyzję podjął ON, pan i władca namaszczony przez sam Wargaming, żeby nas maluczkich ustawiać według własnego uznania. Tak samo jest z feedbackiem i rzekomą współpracą WG z graczami.
 12. I nawet ostrzeżenia nie dostał od moderatorów. Odpoczynku od forum też nie zaznał.
 13. Może tak spójrz na dłuższą perspektywę? Co do WoWs to nie będę się wypowiadał, bo nie znam cyferek ani nie szukałem takiego info, ale tutaj masz odcinek dotyczący WoTa od jednego z bardziej popularnych youtuberów związanych z WarGamingiem.
 14. A jakie znaczenie ma gdzie są biura? Są dwa ważniejsze biura i to tam zapadają najważniejsze decyzje. Na Cyprze i w Mińsku. Wybacz, ale chyba nie ogarniasz o czym mówisz. WoWs nie jest zależny od WoT'a tylko od WG. I od niego nie jest w stanie się uniezależnić. Zmiany zmianom nie równe. Ciekawe, że do buffowania rosyjskich okrętów czy czołgów wcale nie potrzebują dużo czasu. Tylko inne linie muszą długo czekać. Tak czy inaczej pewne trendy są widoczne i w WoWs i w WoT. Nie są wypadkiem przy pracy czy błędem ale zamierzonym działaniem WG. Np matchmaking wrzucający w większości na bitwy +2. Może ktoś naiwny lub niepełnosprytny uwierzy w źle działający MM, ale kto trochę pomysli od razu zauważy, ze to celowe działanie "wyganiające" lub jak kto woli "przyciągające" graczy na wysokie tiery., a konkretnie na 10ki. To jedyne miejsce gdzie można zdobyć obligacje w Wot i stal w WoWs. Oczywiście granie na 10 tierach dla wielu graczy jest deficytowe jeżeli nie mają konta premium. Więc gracze kupują konto premium. Chęć zarobku rozumiem, ale ustawienie MM, tak żeby ogromną większość gier gracze grali z tierami +2 to nie rozumiem. To jest mówiąc wprost...wyjątkowo chamskie i tendencyjne.
×