Machabe

Players
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3587

About Machabe

 • Rank
  Seaman
 • Birthday
 • Portal profile Machabe
 1. Dokładnie. Są to co najwyżej półpremki ;) Do szkolenia załogi tak, do zarabiania nie, W sumie tak samo jest z ARPami w WoWs. Kapitana japońskiego można wrzucać bez szkolenia, ale kasy lepszej nie zarabiają.
 2. Jeśli dobrze pamiętam to słaba pelotka u Japońców jest dlatego, że któreś ich działka AA łatwo się przegrzewały i zacinały i dlatego WG (ekstrapolując) znacznie osłabiło w grze AA Japońców.
 3. chyba trzeba więcej uwagi poświęcić na grind US krążowników.
 4. Jest też "almost all the missions", więc zostawili sobie furtkę dla wyjątków. Pozostaje pytanie jak częste będą te wyjątki i jak duże będą te różnice wynikające ze "specyfiki" serwerów.
 5. Skoro 5 kontenerów to jest maks jaki się da wyciągnąć to trzeba się pożegnać z tym trybem. Swoją drogą ciekawe, ze wrzucili 12 kamo do puli ale pozwalają wyciągnąć maksymalnie 5, a jak chcesz więcej to sobie kup w sklepie. Dziękuję, nie skorzystam z tej hojnej oferty.
 6. Nie masz nicka SiemaPL więc może faktycznie znajdziesz nabywcę :D
 7. pewnie wyspa miała włączony noob protection ;)
 8. pic na wodę... burzaki nie przewracają drzew ani ich nie palą :P
 9. 100k elitarnego to ja natłukłem tylko dzisiaj :)
 10. Przez niecałe 3 tygodnie można nabijać elitarne i wymaksować sobie własnego kapitana jeżeli ktoś takiego jeszcze nie ma. Nie wiem czy to zamierzone, czy wypadek przy pracy, ale to chyba największy plus operacji Dunkierka. 19 perkowi kapitanowie z możliwością umieszczenia na innej premce nacji francuskiej lub brytyjskiej.
 11. Masz darmowego z Anthony'ego. WG było tak łaskawe, że do Operacji Dunkierka dali 19 perkowców ;) W sumie to i na Warspite'a też można go wrzucić
 12. z posiadania Gallanta jest jeden plus. dla niektórych spory dla innych bez znaczenia. mianowicie można na niego wsadzić 19 perkowego kapitana z Anthony'ego i od ręki tłuc ranki wymaksowanym kapitanem i jednocześnie zbierać elitarnego expa :D jak ktoś nie ma własnego wymaksowanego kapitana jest jak znalazł. ;) kapitana z cyclone też można wsadzić na premkę francuską, ale tam większy ból bo pasowałoby zmienić perki
 13. Jeszcze się nikt nie domagał. Ale to tylko kwestia czasu. Mentalność graczy jest jaka jest. Nie wystarczy im możliwość walki pomiędzy klanami 4fun. Będą chcieli rywalizować o coś. Czyli musi być jakaś nagroda. Oczywiście unikatowa, bo zwycięzcy to przecież elita i muszą dostać wyjątkową nagrodę. Zwykła premka którą może kupić byle retard w sklepie ich nie zadowoli. A z pkt widzenia WG każdy reskin to jeden okręt mniej w sprzedaży. Następny sezon klanówek i kolejny reskin. później następny....i tak można w kółko. Mechanizm jest sprawdzony w WoT. Tu byłoby dokładnie tak samo.
 14. Może myślą, ze na dłuższą metę to nie ma sensu z biznesowego punktu widzenia przy tej populacji graczy? Gracze zaczną się domagać tego co w czołgach, czyli unikalnych okrętów jako nagrody i oczywiście dublony do wygrania. Spora część graczy z topowych klanów w WoT nie inwestuje ani grosza w grę. Wyciągają od WG mnóstwo golda z bitew klanowych i za nie kupują konto premium i czołgi dostępne w kliencie. Realną kasę wydadzą raz na jakiś czas gdy wyjdzie OP premka dostępna tylko w sklepie.
 15. wszyscy wiemy, że samoloty ruszały do bitew mając wyznaczone primary target. i nie rozwalały co im się nawinie po drodze, bo to nie sztuka się wypsztykać na niszczycielach po drodze których mogło być mnóstwo. jak często napotkany po drodze niszczyciel był primary target gdy była mozliwość ataku na CV albo BB? co do kretyna....dno i metr mułu. kolejny pacan widzący tylko swoje racje i nawet nie zadający sobie trudu pomyślenia nad racjami innych.