Jump to content

Machabe

Players
 • Content count

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4236
 • Clan

  [BROS]

About Machabe

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
 1. Panowie to nie jest problem z Misiem. Owszem celność mogli mu zepsuć, nie wiem bo od dość dawna go z portu nie wyciągałem. Generalnie po ostatnim paczu wszystkie BBeczki masowo overpen'ują krążowniki płynące bokiem. Na ten moment krążkiem lepiej się wystawić burtą niż kątować albo pokazywać tył lub przód. Płynąc bokiem masz stado overpen'ów i raz na ruski rok cytadelę. Jak się kątujesz to nawet bez cytadeli zbierasz solidny dmg dość często.
 2. Właśnie Hood zabił moje Mogami jedną salwą. Z podsumowania wynika, że całe 39 100 hapsów zgarnął 5 pociskami z jednej salwy. Rozumiem, ze mu RNG polosowało, ale żeby wbić 3 czy 5 cytadel w jednej salwie w momencie gdy mi panckiem ostatnio same overpeny losuje. Żeby było ciekawiej miałem flagę na detonację i i nie wyświetliło mi detonacji. Czyli peszek jak rozumiem 3 do 5 cytadel? Zdecydowanie mi się nie podoba kierunek rozwoju tej produkcji. Eksplozja magazynu amunicji okrętu (detonacja) teraz jest możliwa tylko wtedy, gdy okręt posiada mniej niż 75% PW. Wcześniej ta wartość wynosiła 100%, co czasem prowadziło do przykrych sytuacji, gdy okręt eksplodował od pierwszego pocisku, jeśli nie miał nałożonego sygnału „Juliet Charlie”. Teraz prawdopodobieństwo nagłej detonacji bez tego sygnału jest znacznie mniejsze.
 3. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Mi z kontenerów za finałową misję Złota Francji wpadła misja na Lyona. Przyznam jednak, że z Kardynała byłbym bardziej zadowolony. Połowę drogi z Normandy na Lyona już pokonałem, a zanim tą misję wykonam zapewne byłbym już tuż tuż do Lyona.
 4. Ponowię pytanie...czy coś ostatnio zostało poprzestawiane, że teraz większość salw z BB w szklane krążki typu LeGalissoniere, Nurnbergi, angole, itp wchodzą w większości overpeny za 1k?
 5. Czy ktoś się orientuje czy grzebali coś przy pociskach BBeczków albo pancerzach krążków? Strzelanie teraz z Colorado z AP do papierowych krążków płynących bokiem mija się z celem. LaGalisonier...overpen za overpenem. Norymberga to samo. Angole to samo. Masakra jakaś. 17 trafień i 25k obrażeń.
 6. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Misje robią się same. Trzeba uzbierać naście tysi podstawowego ekspa. Na Normandy potrzebuję 15k. Nie pamiętam ile miałem na Bretagne.
 7. Losowania misji na francuskie pancerniki

  5 kontenerów ze sklepu - zero misji 25 kontenerów z misji - 5 i 6 tier nie wiem dokładnie ile kontenerów z Aigla. Coś pomiędzy 5 a 10 - zero misji Niby nie najgorzej ale mogłoby być lepiej, zważywszy na ilość kontenerów. Ktoś się orientuje czy z kontenerów z Aigle'a mogą wypaść misje czy tylko elementy do kolekcji?
 8. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Raczej nastawiają się na to, że najbardziej niecierpliwi kupią trochę kontenerów w sklepie, żeby sobie zaoszczędzić grindu niskich tierów. Wątpię, żeby się nastawiali na wielką kasę z tego. Wcale bym się nie zdziwił jeżeli znajdą się tacy co będą próbowali co najmniej Lyona dostać wcześniej i są gotowi za to trochę kasy wyłożyć.
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czyli sprzedając je za kasę w sklepie WG oszukuje graczy, bo inne okręty w sklepie są premkami, a w opisie smoków nie jest wprost napisane, ze te okręty nie dają żadnych bonusów. W domyśle każdy niezorientowany w temacie gracz pomyśli, że to okręty premium.
 10. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  a te smoki to pełnokrwiste premki? czy tylko okręty specjalne?
 11. Dokładnie. Są to co najwyżej półpremki ;) Do szkolenia załogi tak, do zarabiania nie, W sumie tak samo jest z ARPami w WoWs. Kapitana japońskiego można wrzucać bez szkolenia, ale kasy lepszej nie zarabiają.
 12. Jeśli dobrze pamiętam to słaba pelotka u Japońców jest dlatego, że któreś ich działka AA łatwo się przegrzewały i zacinały i dlatego WG (ekstrapolując) znacznie osłabiło w grze AA Japońców.
 13. chyba trzeba więcej uwagi poświęcić na grind US krążowników.
 14. Jest też "almost all the missions", więc zostawili sobie furtkę dla wyjątków. Pozostaje pytanie jak częste będą te wyjątki i jak duże będą te różnice wynikające ze "specyfiki" serwerów.
 15. Kontenery Halloween

  Skoro 5 kontenerów to jest maks jaki się da wyciągnąć to trzeba się pożegnać z tym trybem. Swoją drogą ciekawe, ze wrzucili 12 kamo do puli ale pozwalają wyciągnąć maksymalnie 5, a jak chcesz więcej to sobie kup w sklepie. Dziękuję, nie skorzystam z tej hojnej oferty.
×