Jump to content

Machabe

Players
 • Content count

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4117
 • Clan

  [BROS]

About Machabe

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Raczej nastawiają się na to, że najbardziej niecierpliwi kupią trochę kontenerów w sklepie, żeby sobie zaoszczędzić grindu niskich tierów. Wątpię, żeby się nastawiali na wielką kasę z tego. Wcale bym się nie zdziwił jeżeli znajdą się tacy co będą próbowali co najmniej Lyona dostać wcześniej i są gotowi za to trochę kasy wyłożyć.
 2. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czyli sprzedając je za kasę w sklepie WG oszukuje graczy, bo inne okręty w sklepie są premkami, a w opisie smoków nie jest wprost napisane, ze te okręty nie dają żadnych bonusów. W domyśle każdy niezorientowany w temacie gracz pomyśli, że to okręty premium.
 3. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  a te smoki to pełnokrwiste premki? czy tylko okręty specjalne?
 4. Dokładnie. Są to co najwyżej półpremki ;) Do szkolenia załogi tak, do zarabiania nie, W sumie tak samo jest z ARPami w WoWs. Kapitana japońskiego można wrzucać bez szkolenia, ale kasy lepszej nie zarabiają.
 5. Jeśli dobrze pamiętam to słaba pelotka u Japońców jest dlatego, że któreś ich działka AA łatwo się przegrzewały i zacinały i dlatego WG (ekstrapolując) znacznie osłabiło w grze AA Japońców.
 6. chyba trzeba więcej uwagi poświęcić na grind US krążowników.
 7. Jest też "almost all the missions", więc zostawili sobie furtkę dla wyjątków. Pozostaje pytanie jak częste będą te wyjątki i jak duże będą te różnice wynikające ze "specyfiki" serwerów.
 8. Kontenery Halloween

  Skoro 5 kontenerów to jest maks jaki się da wyciągnąć to trzeba się pożegnać z tym trybem. Swoją drogą ciekawe, ze wrzucili 12 kamo do puli ale pozwalają wyciągnąć maksymalnie 5, a jak chcesz więcej to sobie kup w sklepie. Dziękuję, nie skorzystam z tej hojnej oferty.
 9. Nie masz nicka SiemaPL więc może faktycznie znajdziesz nabywcę :D
 10. pewnie wyspa miała włączony noob protection ;)
 11. pic na wodę... burzaki nie przewracają drzew ani ich nie palą :P
 12. HMS Gallant

  100k elitarnego to ja natłukłem tylko dzisiaj :)
 13. HMS Gallant

  Przez niecałe 3 tygodnie można nabijać elitarne i wymaksować sobie własnego kapitana jeżeli ktoś takiego jeszcze nie ma. Nie wiem czy to zamierzone, czy wypadek przy pracy, ale to chyba największy plus operacji Dunkierka. 19 perkowi kapitanowie z możliwością umieszczenia na innej premce nacji francuskiej lub brytyjskiej.
 14. HMS Gallant

  Masz darmowego z Anthony'ego. WG było tak łaskawe, że do Operacji Dunkierka dali 19 perkowców ;) W sumie to i na Warspite'a też można go wrzucić
 15. HMS Gallant

  z posiadania Gallanta jest jeden plus. dla niektórych spory dla innych bez znaczenia. mianowicie można na niego wsadzić 19 perkowego kapitana z Anthony'ego i od ręki tłuc ranki wymaksowanym kapitanem i jednocześnie zbierać elitarnego expa :D jak ktoś nie ma własnego wymaksowanego kapitana jest jak znalazł. ;) kapitana z cyclone też można wsadzić na premkę francuską, ale tam większy ból bo pasowałoby zmienić perki
×