Jump to content

Endala

Players
 • Content Сount

  1,228
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4316

2 Followers

About Endala

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,378 profile views
 1. Endala

  0.9.10 - Hlášení chyb

  Hele, dokud si budeš kupovat premium účet, nikdy se nic nezmění. Yabba je tu jen jako nárazník, aby jsi měl pocit, že se něco děje. A ono se objektivně nic neděje. Počet uživatelů díky koroně stoupl a tak není potřeba nic pořádně řešit. Proč vyhazovat peníze zbytečně? Ty bys to taky nedělal.
 2. Endala

  Otázky a odpovědi

  Hele, já si taky pamatuju, že když se začaly prodávat tier 9. lidě, že jste se dušovali, že jste to nikdy neslíbili, ale že tier 10. prodávat nebudete.
 3. Endala

  Otázky pro WG

  Dokud budou hráči hrát a platit, proč utrácet peníze za něco, co není vidět? Přestaň hrát a kupovat si věci, včetně premium účtu, a když to udělá víc hráčů, wg se zamyslí. Jednoduché. Nicméně, dokud budeš kupovat byť i premium účet, tak se nikdy nic nezmění.
 4. Endala

  Diskuze o divizích

  Že bys byl velmi dobrý podomní prodavač 😊
 5. Endala

  Diskuze o divizích

  Tys měl prodávat vysavače 😉
 6. Endala

  Prémiový obchod: Halloween

  Jasně. A za měsíc budeš slintat nad vánočníma lootboxama a sypat prachy...
 7. Endala

  bot cv's in co op , why?

  In comparison to humans 😉
 8. Endala

  grafika

  Máš pravdu, viděl jsem jen dva streamy a to každý asi 20 minut. Víc jsem nedal... Fakt mi vadí toxickej bomba, kterej na streamu brečí, že mu lidi na stream chodí jen pro odměny a jak je komunita toxická a na ho***. A pak tady předvádí svoje eskamontérský kousky alá podpora wg.
 9. Endala

  grafika

  Rozdíl mezi námi chlapečku je, že já tuz lidí nedělám blbce na každým kroku, když něco nefunguje.
 10. Endala

  grafika

  Hele nevím, proč je Bomba CC. Kdysi dávno hrál tanky s dalšíma dvěma lidma. To bylo fajn, i když Bomba byl z nich nejslabší. No a teď se rozhodl dělat steam.. Kvalita nic moc. Mám pocit, že důvod proč leze wg do zadku je, aby se zavděčil, že dostává odměny na steam. Edit: podívej se na ten steam. To je hroznej butthurt....
 11. Endala

  grafika

  Hele ty rozumbrado, tenhle problém se řeší na anglickém fóru a je kvůli tomu vydaný patch. Vůbec netušíš, kde soudruzi udělali chybu. Ty víš úplný kulový, jestli dotyčný má starý železo nebo ovladače. Já mám rok starou herní mašinu za 54k a na jaře se mi stalo, že se nainstalovaly nejnovější ovladače gk a rozbilo mi to Dooma. Chceš mi něco vykládat o dřevěným pc? Chvíle googlení ukázala, že s tím má problém víc lidí a tak mi pomohl tehdy jen downgrade. Pracuju v it a rozhodně si o sobě nemyslím, že bych svýmu pc nerozuměl. A myslím si, že ty lidi tady na fóru už trochu znám, abych věděl, že spousta z nich jsou v it kovaní taky. Takže dělat tady z lidí blbce tím, že ti budeš papouškovat wg podporu tu lidi tady akorát nase***. Ber to jako radu do tvé začínající dráhy CC.
 12. Endala

  Otázky a odpovědi

  Z čeho plyne tvé přesvědčení, že základna hráčů ubývá? Nějaký konkrétní zdroj dat? Api na wg servery říká opak... Já jen jestli už jsme v poli konspiračních teorií...
 13. Endala

  grafika

  Ta je tvoje?😂
 14. Endala

  grafika

  Hele to vypadá na nějaký grafický artefakty. Vím, náš CC bomba by ti to vysvětlil lépe, ale není po ruce, tak se toho zkusím ujmout. Tady bych se opravdu podíval, jestli máš nový gk ovladače. A případně, pokud máš nvidii, zkusil bych o krok zpět downgrade. Už se mi stalo, že nvidia vydala ovladače a byly chybný. Tak jsem se vrátil o krok zpět a ok. Tohle podle mě nemá moc společnýho s hrou jako takovou. Nevidím žádný módy, takže si myslím, že je to fakt grafikou. Pokud se to děje jen někomu, řekl bych, že se to pere ve widlích. Zkusil jsi v herním menu nastavit grafiku na úplně nejhorší?
 15. Endala

  0.9.9 - Hlášení chyb

  Každý není it frajer, to máš pravdu. Ale tady na fóru je to většina. A většina už tady slyšela oblíbenou písničku od wg podpory, která zní, odstranění modů a install ovladačů gk. Nemyslíš, že když to taková zpráva přijde x krát za rok, že už to rovnou nezkusí ten uživatel sám?
×