Jump to content

Endala

Players
 • Content Сount

  992
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4111
 • Clan

  [T-N-T]

2 Followers

About Endala

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

941 profile views
 1. Endala

  1. výročie reworku CV

  Proč by se mělo cv umřu bránit DD?
 2. Endala

  Otázky a odpovědi

  Tak protoze jsem flinta koupil pred rokem a hral s nim parkrat, tak to, ze ted zmeni jeho cenu na uhli neni duvod proc mi vracet ocel...
 3. Endala

  Otázky a odpovědi

  Jak dlouho trvalo, nez vam vratili ocel za flinta a blacka?
 4. No vidíš, každej máme svobodný právo si psát, co chceme. Takže odpal, prcku.
 5. Stále jsi mi neodpověděl, kde se nad tím pohoršuju. A jestli chceš naznačit, že já nad tím jen diskutuju a ims se pohoršuje, ukaž mi kde. O týhle větvy jsem nenapsal ani slovo. A btw. dáváš to to jedný věty. Tak to neumíš česky, nebo co?
 6. Můžeš mě prosím ukázat, kde se nad tím pohoršuju? Notabene já, kterýmu je to šumák, protože 4km mě nechávají chladným. Takže zjevně buď nečteš, něco lžeš.
 7. Což je vidět z toho grafy wot.statapi.ru...
 8. Néééé, fakt?! A jaks na to přišel?
 9. Ono, osobně si myslím, že za tím bude i docela drakonická monetizace. Hra mi obecně přijde dražší a dražší. A to je něco, co pro velkou část Rusů bude překážka. Ano, spousta lidí se tu chlubí, že hraje jen free 2 play a nedalo do hry ani korunu. Ale když se na to podívám z druhý strany, wg to dělá pro peníze, ne pro lásku k lodím. A čím min hráčů platí, tím drakoničtější je ekonomika hry a wg se tak začne víc zaměřovat na tzv. velryby. A klidně to může hodně lidem vadit.
 10. Ono to bude asi i tím, že ruský kalkulačky neutáhnou hru. Jejich ekonomika není z nejlepších
 11. Endala

  0.9.0 - Hlášení chyb

  Dělá. Ty jsi někam napsal, vybil jsi si frustraci na něm a hraješ dál. WG podpora není o řešení, ale aby hráči dali pokoj.
 12. Ty jo, koukam na statisticky a fakt maj o 10k míň na max počtu hráčů... @YabbaCoe, cos to říkal o skvělé hře? Možná ještě opravdu budeš bez práce 😃
×