Jump to content

Kyltom

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  75

About Kyltom

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Není vidět když se načítá hra porovnání mé lodi a osttaních lodí. Vůbec nic se tam nezobrazí , jen jméno, při najetí myší na jinou loď
 2. padá padá,d docela často, zasekne se celá hra
 3. Dráha vlastních AP granátů je špatně vidět, paradoxně vidím lépe AP spojenců. Prosím o vylepšení.V aktuální verzi ostré hry , byly AP vidět daleko lépe. Všiml sem si toho u Nagata.
 4. Hlavně červený a taky trochu bílý kruh je hodně špatně vidět, zelený trochu lépe
 5. Kyltom

  Verze 0.5.9 - Hlášení chyb

  když po vystřelení torped přepnu pohled na torpéda, tak se potom nelze vrátit příkazem zpět na loď (myslím že defaultně je to Mezerník). POhled se vrátí na loď až torpéda zmizí. Nevím jestli tento problém mám sám, ale hardwarově u mne vše vypadá v pořádku, a ta chyba byla už před posledním updatem, bohužel pořád bez opravy.
 6. Kyltom

  Velkolepé námořní bitvy

  Aplaus pro Tuccyho prosím, to je aspoň vstřícný krok
 7. Kyltom

  Velkolepé námořní bitvy

  Mám dotaz na WG staff jestli stále ještě probíhá rozesílání pokladů z GNB. Zatím mi nedorazil premiový účet , který sem vyměnil za diamanty cca 8.6. v 11.30. Případně o sdělení zda je to problém jen u mne a mám poslat ticket na podporu. Děkuji za reakci.
 8. Kyltom

  Velkolepé námořní bitvy

  No mne datum vybrání pokladů dost překvapilo. Až náhodou sem se ho dozvěděl dopoledne vd en ukončení eventu, když sem se rozhodoval co si vyberu. Tak zásadní informaci sem nenašel v pravidlech eventu na stránce lodí.A vubec mne nenapadlo, že možnost výběru skončí tak brzo, tak sem se po informaci ani nepídil. Neviděl sem o tom info ani v launcheru, ani na webu hry ani GNB.
 9. Kyltom

  Velkolepé námořní bitvy

  Za velký FAIL považuju, že nebylo v pravidlech akce uvedeno započtení premiového účtu do mise XP za bitvu. Vždy se započítaly jen XP základní. Tak bych si pořídil premiový účet , aby mi neunikly diamanty.
 10. Myslím, že hráčům by se líbilo, kdyby defaultně při nákupu lodi byl nastaven nákup BEZ VELITELE. Podobně jak je nastaven nákup bez místa v přístavu. Většina používá kapitána , kterého už má vycvičeného. A otravnost zbytečného přepínání se projevila ještě o to víc v testu. Kdo by chtěl přepne si nákup včetně kapitána.
 11. Kyltom

  Bug Reports

  When was sinking Mogami and Amagi, they was fast shaking when their nose stood from water, ​It was against physics
 12. Kyltom

  Veřejný test verze 0.5.5 - Zvuky

  Podle mne test přinesl mnoho pozitivního. Ale co se týká zvuků výstřelů z děl, tak se mi nelíbí. Výstřely z DD a CA zní jak ze vzduchovky, uplně neodpovídající. U BB trochu lepší. Výstřely ve verzi 5.4 zní daleko lépe. Podle mne ty zvuky vůbec neodpovídají výstřelu jak by měl znít z takových ráží.
×