Jump to content

zbierek18

Players
 • Content Сount

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6372
 • Clan

  [KAA]

About zbierek18

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

277 profile views
 1. WGC i dzień konta premium! Czy może być coś lepszego? kulejący luncher i dzień konta premium za UWAGA!!! trzy złote iiiii dwadzieścia dziewięć groszyyyy, przyznacie że nic lepszego nie mogło spotkać wszystkich graczy wows. wszystko ok ze za darmo ale po co takie pytanie w temacie, odpowiem: TAK MOŻE MYĆ COŚ LEPSZEGO na przykład zniżka prawdziwa nie fikcyjna taka jak na przykład zamiana free xp, albo miejsce w porcie za friko, albo tachinana lima dla wszystkich na przykład, którą też za 3 zł kupiłem (oficjalnie po zalogowaniu na stronie SP), czy specjalna misja bojowa na coś przydatnego, 5 smoczych flag. Na pewno bardziej namacalne prezenty niż 1 dzień konta premium.
 2. Zaloguj się aby zaznać wszelkich wspaniałości, co za tytuł, czyli ze zalogowanie się przez WGC spowoduje że z Twojego komputera pójdzie dym który następnie przekształci się w dżina który spełni 3 życzenia i to będą te wspaniałości. Boże kto to tłumaczy. 1. Kwiecień dopiero za tydzień. Chyba że ktoś poprzez wspaniałości rozumie 10 flag, 3 dni Premium i 250 golda. Nic tylko się upić że szczęścia. Pomijam fakt że te gowniane WGC chodzić nie chce jak należy. Zacina się w połowie aktualizacji i se tak możesz czekać i patrzy jak szpak w ...
 3. zbierek18

  Jak zwykle WG-I SERWERY

  Faktycznie serwer zdechł, nawet jest streem na twitch'u. "RIP EU SERWER" Czy to taki duży problem zrobić raz a porządnie porządek z tymi serwerami.
 4. zbierek18

  Armada: Indomitable

  Jak to nie ma bombowców torpedowych:O tz. LIPA? i że niby kosztem czego, wzmocnionego pokładu. Jak da się złapać to i tak żadne wzmocnienie nie pomoże żadnej lotni. Na GZ można narzekać ale przynajmniej ma szybkie samoloty niesamowitą secoundarke, i wszystkie 3 rodzaje broni jakie powinna posiadać lotnia w wows. Cyt z Wiki "ZALETA Great plane speed, similar to Graf Zeppelin’s torpedo bombers and AP dive bombers Ludicrously high HP for the carpet bombers Better hull concealment than Implacable More Patrol Fighter consumables per plane type than standard carriers WADY Lack of torpedo bombers Slightly weaker payload than Implacable High plane regeneration time Only two sets of two planes per run on the carpet bombers, making two full strikes a rarity 32mm pen bombs struggle to deal consistent damage to well-armored battleships" Czyli jakie bzdurne zalety w stosunku do jakich powaznych wad tej lotni. Nic tylko kupować i robić DMG rakietkami.
 5. zbierek18

  Aktualizacja 0.8.11: Nowy rok

  To nie o to chodzi, nie do końca zrozumiałeś, chodzi o to że teraz będzie można zamontować do niemieckich panckow ulepszenia wydluzajace długość trwania hydro. Wiesz tego za 35k węgla. Czyli tyczy się to tylko tych panckow które miały hydro. Bismarcka, der groBe i i kurfursta.
 6. Nie prawda!!! szybka bitewka kooperacyjna wystarczy.
 7. zbierek18

  Aktualizacja 0.8.9: Włoskie krążowniki

  Był w sam raz, ma wady o których pisałem ale za to miał dobre działa, to uznali że za dobre więc chcą nagrzebac w najbardziej kluczowych parametrach. Więc nie wiem jaki będzie tego efekt. Na pewno działa będą słabsze.
 8. zbierek18

  Aktualizacja 0.8.9: Włoskie krążowniki

  Nawet jak je dogoni to okazuje się że nie jest w stanie szybko z nim skończyć działami głównej baterii bo wchodzą śmieszne obrażenia. Wszystko tylko nie penetracje, pożary i cytadelę. Cała mądrość kapitana lotniskowca powinna polegać na tym żeby nie dac się złapać. A jeśli już tak się zdąży powinna to go słono kosztować. I trzy góra cztery salwy z ca czy bb w nieopancerzony cel powinna rozwiązywać sprawę. A tym czasem zrobiono coś co w ogóle nie zmusza niektórych graczy do myślenia i leca na capa swoim cv. Albo starczą przez całą bitwę w jednym miejscu.
 9. zbierek18

  Aktualizacja 0.8.9: Włoskie krążowniki

  Zmieniliśmy jeszcze kilka parametrów odnośnie balistyki oraz przebijalnosci pocisków kremlina, nie wiadomo czy na dobre czy na złe, bo to tajemna wiedza jest. Ale pewnie na złe co będzie skutkować większą ilością overpen'ów, rykoszetów i innych nie wyjasnionych zjawisk typu penetracji bez DMG po nie skonczenie długim czekaniu 29s w samym centrum bitwy bo przecież do tego służy. Okręt z najdłuższym przeładowaniem, słaba dodatkową, ograniaczonymi naprawkami, i słaba manewrowoscia, brakiem możliwości zwiększenia zasięgu oraz brakiem samolotu jakiegokolwiek, i ktoś powie że był OP. Ciekawe w którym miejscu. Znerfijcie to spamerstwo na dychach co bezkarnie z dymu robi co chce. Z jakiś powodów kutozow został wycofany ze sklepu ale widzę wraca się do tych pomysłów i to że zdwojoną siłą na niekorzyść graczy.
 10. Ładna obniżka 1k golda za 13staka, i w ogóle wszystko tansze o kilkanascie procent. Mam nadzieję że eksperyment wypadnie pozytywnie. Może ktoś w końcu pomyślał że lepiej sprzedawać więcej za taniej tak jak w biedrze:) albo po prostu zloty poszedł do góry:P
 11. zbierek18

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Dlaczego nikt nie pomyślał żeby w porcie dac graczom taka możliwość aby z perspektywy człowieka przejść się po okrecie i „pozwiedzac”. Słowem wprowadzić taki widok jak w strzelaniach. Można by w ten czas bardziej dostrzec rozmiary różnych elementów na okrecie i samego okrętu a i też praca grafików mogła by być bardziej widoczna i oceniana. Pamiętacie siegala jak ganiał z tortem po Missouri. Wcielić się w takiego lutka i pozwiedzać okręt to by był dopiero pomysl
 12. zbierek18

  mała sugestia dla tłumacza:) NAGRODA

  Wiem widziałem ten temat na forum jednak uznałem że sprawa ta ma trochę głębsze podłoże. I wymaga ona głębszego rozpatrzenia i otrzymania opinii większej ilości graczy którzy jak nie mają interesu to nie wchodzą na temat dotyczący błędów w tłumaczeniu bo sami takich nie zgłaszają. Natomiast nowy temat zainteresuje zapewne więcej osób. Nie chce też teraz dublowac problemu i umieszczać to jeszcze raz w innym temacie. Jednakże dziękuję za zainteresowanie się moimi wypocinami:)
 13. Witam wszystkich, w tym temacie chciałbym powitać społeczność polską oraz osoby które stanowią polski oddział WG. Jest pewna sprawa która aż kuje w oczy, mianowicie napis który pojawia się pod każdą ofertą do której przewidziany jest jakiś dodatek bądź BONUS (no właśnie taki bonus a dlaczego napisane jest nagroda) co to takiego jest ta nagroda: Definicja wiki (...) w życiu: formą uznania, wyróżnienia, pozytywnej oceny za: osiągnięcia, wkład pracy, zaangażowanie w sprawę zwycięstwo w konkursie lub w zawodach Rodzaje nagród: materialne (pieniężne, rzeczowe) niematerialne (honorowe, jak dyplom, medal, uścisk ręki prezesa:P) (...) Nie bardzo jestem w stanie zrozumieć czym się kierowano, we wszystkich innych językach użyto słowa bonus tudzież Бонус co też nie jest słowem rosyjskim tylko przetłumaczonym z języka angielskiego słowem. Dlaczego w ogóle poruszam ten temat i dlaczego kuje w oczy, ponieważ słowo nagroda może zasugerować graczowi że w podzięce za zakup czeka go nagroda, dać mu wrażenie satysfakcji z podjęcia trafnie podjętej decyzji wydania pieniędzy i otrzymania nagrody. A przecież tak nie jest ponieważ zakupy dóbr nie wymagają żadnego szczęścia, umiejętności w grze, ani nie są związane z jakimiś zasługami dla społeczności wows tylko zasobny portfel i chęć wydania pieniędzy. Wchodząc do marketu znanej sieci ciężko mi to sobie wyobrazić aby za zakup 2 kilogramy bananów otrzymać w nagrodę puszkę groszku albo szczoteczkę do zębów bo taka akcja że każdy dostanie a jeśli zdarzają się rzeczy tego typu to na pewno nie pod pojęciem NAGRODA. Proszę nie zrozumieć mnie w taki sposób że ja się z kogoś śmieję albo się mądruje bo wszystkie rozumy pozjadałem a potraktowanie tego jako małą sugestie ponieważ napis ten może sugerować graczom (którzy z takich czy innych powodów nie wydają pieniędzy na grę) uprawianie przez firmę dziwnej polityki która nagradza osoby które wydają pieniądze. Co Wy o tym sądzicie???
 14. 36zl za kontener z jakąś lalka która jęczy jak nie powiem w trakcie jakiego stosunku. Oj Ci japońcy, z tymi ich mangami:) czarodziejki z księżyca, songo, rycerze zodiaku i czubasa starsi gracze pewnie pamiętają RTL7:)
 15. zbierek18

  Aktualizacja 0.8.4. Radzieckie pancerniki!

  To oznacza że kazda opcja wyboru kontenera daje szansę na sk, ale opcja spróbuj szczęścia teoretycznie daje większą szansę ale o ile większą tego nikt nie wie, bo to jest super tajemna wiedza firmy. Ja zawsze wybieram opcje z weglem i raz ruski rok wypadnie 100 flag na taranowanie na przykład. Kiedyś wybieralem zawsze spróbuj szczęścia i różnicy nie widziałem żadnej w częstotliwości wypadania sk
×