Jump to content

WujekJeff

Players
 • Content count

  366
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6242
 • Clan

  [BSW]

About WujekJeff

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 05/11/1986
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sopot

Recent Profile Visitors

462 profile views
 1. Falathi spotkany na randomie, pozdrowienia poszły :D
 2. Eh i znów weekend...

  Przed chwila miałem grę w której WR naszego teamu to 32%, wrogi team 47%. Bez takiego nooba jak ja nasz team miałby wr poniżej 30%
 3. Nasze osiągnięcia

  Mój pierwszy raz ze Zdobywcą Fakt, że dolosowało mi lepszy team niż myślałem.
 4. Eh i znów weekend...

  Uważam, a jeszcze "łykent" się nie skończył, że należy zmienić parametr fraga per battle na frags per win. Za dzisiaj wyjdzie u mnie koło 7. Nawet debiut brytyjskich BB, kampania Bismarcka czy kampania Duke od York nie spowodowała takiego poziomu barbarzyństwa na randomie, czuję się jak bym grał solo przeciw obu drużynom.
 5. Eh i znów weekend...

  @Zlociutk1 Ty się nie unoś tutaj, czego się spodziewałeś po takim wpisie jak Twój? Później taki jeden bot z drugim zrobią TK desce bo płynie nie tam gdzie sobie bociarstwo życzy.
 6. Nasze osiągnięcia

  @_s1ash_ przez chwilę myślałem jak twój Belfast puszcza torpedy
 7. Eh i znów weekend...

  Ja z kolei miałem w 15 bitwach 1 porażkę, po to żeby przegrać następne 10 pod rząd. Btw nie graliśmy dziś (wczoraj) przeciw sobie. Miałem np dzisiaj w nocy bitwę w której w 2 minuty zrobiłem 3 fragi, będąc na dole tabeli.
 8. Friedrich Der Große (Tier IX)

  Dużo free expa na kadłub i zasięg. Buff zasięgu AA lub dodatkowej, przełożenie steru, buff przeładowania głównej. Nie pchaj się na siłę w 420, ja po ok 50 bitwach wróciłem do 406 i zaczęło mi lepiej iść.
 9. HMS Neptune Tier IX

  Pyt: Ile cytadel wyłapiesz Neptunie? Odp: Wszystkie.
 10. Eh i znów weekend...

  @HectorBarbossa zastanawiam się czemu nie zrobią na krańcach map takich spadków w stylu granicy świata/ziemi jak w średniowiecznych rysunkach. Mogliby coś takiego zrobić choć na jednej mapie.
 11. Yamato

  Pancerz Schrödingera - raz jest raz go nie ma.
 12. Nasze osiągnięcia

  Kraken na klanówkach co prawda się nie liczy ale i tak cieszy.
 13. @Roni_11PL i @JaroGamer spotkani na randomie . Plusy niestety tylko w jedną stronę bo mi już wyszły. Dobra bitwa poszła, u nas Moralo i ja zrobiliśmy po dużym kalibrze - mi pomógł wrogi Missouri który mnie staranował. Wynik expa naszej Montany to dowód, że staty nie mówią wszystkiego - gość grał totalnie pod siebie, nic dla zwycięstwa drużyny.
 14. HMS Lion Tier IX

  Zaraz po kadłubie, brać brać.
×