Jump to content

WujekJeff

Players
 • Content Сount

  720
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12189
 • Clan

  [BSW]

About WujekJeff

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 05/11/1986
 • Insignia
  [BSW]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sopot

Recent Profile Visitors

1,357 profile views
 1. WujekJeff

  Richelieu, tier VIII

  Ostatnio robię drugie podejście do MN BB. Tak jak Lyon dalej robi za uber drednota, Normandia irytuje kątami, a Bretania prędkościami mierzonymi przy pomocy kalendarza, tak Kardynał jest dla mnie odkryciem. Przy pierwszym podejściu ten okręt traktowałem jako ciekawy ale słaby, tak teraz zastanawiam się czy to nie jest obecnie najlepsza ósemka z "drzewa". Może RNG sprzyja, może gram lepiej ale i dodatkowa robi robotę, i działa sprawiają wrażenie o cal większych, i kręci się to jak należy (min dieu, żeby pay2rico miał taki handling). W każdym razie, dla mnie naprawdę petarda jak na możliwości ósemki z 15 calówkami.
 2. Ja wciąż mam nadzieję, że to żart.
 3. WujekJeff

  Misje na Puerto Rico

  Przedstawiam prawdopodobnie mój ostatni okręt premium.
 4. WujekJeff

  Na randomach nie da się grać....

  Dziś znów 80% bitew zupełnie jednostronnych. Im wyższy tier tym gorzej pod tym względem. No i po prostu trzeba mieć farta, np. na Missouri dzisiaj w pierwszej salwie dobiłem krążek który się za daleko wypuścił (wiem jak to brzmi ale ten gość naprawdę przesadził) i myślę, o będzie fajnie, RNG sprzyja team ostro ciśnie. Skończyłem grę z mniej niż 70k DMG. Po prostu po drugiej stronie były niemal same warzywa. O bitwach gdzie padasz jak szmata w 4 minucie, a na koniec i tak jesteś w top 3 teamu nie wspomnę.
 5. WujekJeff

  Na randomach nie da się grać....

  To już jest extremum, no chyba, że chciał zrobić "surprise mother#@$&!…" ale mu nie pykło. Zresztą na operacjach to czasem grają chyba ci co na co-opach nie dają rady. Pozdro.
 6. WujekJeff

  Misje na Puerto Rico

  Stary ale skończ tą czwartą dyrektywę kiedy dasz radę, do następnego patcha możesz dostawać ten mały bonus za przyspieszenie (np 1200000 lub 1600000 pkt), z tym powinieneś dać radę.
 7. WujekJeff

  Na randomach nie da się grać....

  Spieszmy się farmić lotnie, tak szybko odchodzą. A tak na serio to bym w******* miesiąc bana za takie coś.
 8. WujekJeff

  Misje na Puerto Rico

  Właśnie to jest dobre pytanie, czy w ogóle w porcie jest jeszcze jakaś ósemka bez kamo, na którą warto takowe założyć. Osobiście wczoraj w nocy skończyłem 4 dyrektywę, PR wpadnie za 12 dni. Gdybym się miał nad tym zastanowić głębiej to takie "iwenty" raczej zniechęcają graczy w dłuższej perspektywie. W każdym razie nie mam już poczucia, że frajersko wydałem równowartość 200 PLN na pixele, żeby grać do porzygu misje na "darmowy okręt". Tzn już się z tym pogodziłem i teraz chcę o tym jak najszybciej zapomnieć. Pozdro
 9. WujekJeff

  Nasze osiągnięcia

  Marność nad marnościami, wszystko marność.
 10. WujekJeff

  Misje na Puerto Rico

  Zupełnie się zgadzam, dałem się wkręcić w tą propagandę sukcesu zanim dobrze się nad tym zastanowiłem. Pierwszy raz od bardzo dawna dałem się nabrać na "darmowy okręt". BTW wesołych świąt.
 11. WujekJeff

  Misje na Puerto Rico

  Ja jestem trochę sfrustrowany bo po przeliczeniu tego na spokojnie i tak będę musiał ostro cisnąć, a poszła już kasa zamiast premki na boosty i dublony kitrane pod poduszką już się skończyły, no nic. W tej chwili biję jakieś 640 na minutę, a żeby się wyrobić potrzebuję około 970. Jak RNG da, to portorykaniec trafi do portu bez konieczności separacji w związku.
 12. WujekJeff

  Brak powtórek

  Znalazłem, pogrzebałem - nic nie dało. Zrobiłem reinstalkę gry i teram w ogóle nie ma folderu replays. Masakra.
 13. WujekJeff

  Brak powtórek

  Witam, Co jakiś czas przestają się nagrywać powtórki z bitew. Odkryłem to tylko po tym jak przestał działać MM monitor (kolejny raz). Używam paczki Aslaina i wszystko tam zaznaczyłem poprawnie. Wczoraj miałem ten sam problem ale nowa paczka modów go rozwiązała. Jakieś podpowiedzi?
 14. Kiedy zaczynasz grać rankedy w połowie sezonu i okazuje się, że już nie ma z kim grać:
 15. Okey dużo DD gra jak milord czyli capowanie jest dla plebsu, a ja sobie popłynę po lotniskowiec. Nie znaczy to, że nie są przeładowane innymi zadaniami względem reszty. Jak tylko mogę staram się pomóc sojuszniczemu DD w opałach ale przecież to nie jest tak, że grając CA, CL czy BB mam patrzeć tylko czy jakiś niszczyciel nie porwał się z motyką na słońce (problem w drugą stronę).
×